Článek

Policie odložila případ korupce na brněnské radnici. Nezjistila důvod

 
Protikorupční policie odložila případ bývalé místostarostky Brna-sever Zdeňky Tůmové (ČSSD). Ta loni v říjnu převzala ve svém autě částku 100.000 korun od brněnského podnikatele Davida Lacíka.
07.07.2011 08:50 |

podobné články

Podobné články

Policie nezjistila, kdo zveřejnil osobní data tisíců členů ODS

 
Policie ani po několika měsících prověřování nezjistila, kdo je odpovědný za zveřejnění osobních dat tisíců členů ODS. Případ odložila. Kriminalistům se nepodařilo prokázat, že protiprávní jednání spáchala konkrétní osoba, řekl dnes ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Citlivá data členů ODS přitom kdosi zaslal i do redakční pošty serveru ParlamentníListy.cz.
08.06.2012 16:55 |

podobné články

Policie nezjistila, kdo pustil kauzu Parkanová do médií

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) nezjistila, kdo může za únik jména bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové (TOP 09) do médií předtím, než sněmovna obdržela oficiální žádost policie o její vydání k trestnímu stíhání. Inspekce proto případ odložila.
14.08.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (700 článků)

Policie odložila případ úmrtí Miloslava Ransdorfa. Zde je důvod

 
Pražská policie odložila prošetřování okolností úmrtí europoslance Miloslava Ransdorfa (KSČM) s tím, že nezjistila nic protiprávního. Na dotaz ČTK to dnes uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Ransdorf náhle zemřel loni v lednu ve věku 62 let. O prošetření smrti usilovala politikova rodina, která skon dávala do souvislosti s Ransdorfovým zadržením ve Švýcarsku.
18.10.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Policie nezjistila, že by města při čerpání dotací porušila zákon

 
Policie odložila prověřování Rychvaldu a Orlové na Karvinsku, Oder na Novojičínsku a Opavy pro podezření z porušení zákona při čerpání dotací. Nezjistila, že by byl spáchán nějaký trestný čin. Prověřování ještě pokračuje v případech Frýdku-Místku a Českého Těšína na Karvinsku. ČTK to dnes řekl ostravský státní zástupce Dušan Táborský.
09.08.2013 12:55 |

podobné články

Policie odložila případ údajné korupce při udělení milosti

 
Policie odložila případ údajné korupce při udělení prezidentské milosti bývalé policistce Radce Kadlecové odsouzené na dva roky vězení za úplatky. Policie se kauze věnovala několik měsíců.
05.04.2012 12:50 |

podobné články

Inspekce nezjistila, kdo vynesl emaily o kauze Tatra

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) ani po půl roce nezjistila, kdo může za únik interní korespondence mezi nyní už bývalými příslušníky protikorupční policie Františkem Zahálkou a Petrem Krömerem. E-mailová komunikace mezi detektivy, kteří se podíleli na vyšetřování údajné korupce při nákupu nákladních vozů Tatra pro armádu, se přitom týkala zpochybnění vyšetřování kauzy. Později se text objevil na webu obviněného exministra obrany Martina Bartáka, prý jako důkaz jeho neviny.
03.08.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (338 článků)

Policie odložila další případ korupce na ministerstvu

 
Policie odložila případ odvolaného ředitele sekce strukturálních fondů ministerstva průmyslu a obchodu Miroslava Elfmarka, který čelil podezření z korupce.
24.06.2011 07:50 |

podobné články

Kauza Tatra: Tajná služba korupci nezjistila

 
V souvislosti s nákupem vozů Tatra pro českou armádu, kvůli kterému jsou obžalováni z korupce někdejší ministr obrany Martin Barták a vlivný zbrojař Michal Smrž, vojenská tajná služba žádné úplatkářství nezjistila. U Městského soudu v Praze to v pondělí prohlásil bývalý šéf vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík, jehož podřízení celou akvizici několik let monitorovali.
12.05.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (338 článků) , Miroslav Barták (54 článků)

Kdo Kočí nainstaloval štěnici? Policie netuší a případ odkládá

 
Policie nezjistila, kdo do bytu poslankyně Kristýny Kočí nainstaloval štěnici, a případ odložila. Zařízení se do bytu dostalo 31. března, tedy dva dny poté, co Kočí od Víta Bárty (VV) dostala obálku s údajným úplatkem, zařízení bylo podle policie nefunkční.
14.07.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Případ odposlechu Kočí odložen. Poslankyně si stěžuje

 
Policie odložila případ štěnice v bytě poslankyně Kristýny Kočí poté, co nezjistila, kdo odposlech do jejího bytu přinesl. Kristýna kočí už kvůli tomu kontaktovala svého právníka, který v pondělí podá proti odložení policejního vyšetřování stížnost.
17.07.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (699 článků)

Kdo ke Kočí nainstaloval štěnici? Policie zatím pachatele nemá

 
Policie nezjistila, kdo do bytu poslankyně Kristýny Kočí nainstaloval štěnici, a případ odložila. Zařízení se do bytu dostalo 31. března, tedy dva dny poté, co Kočí od Víta Bárty (VV) dostala obálku s údajným úplatkem, zařízení bylo podle policie nefunkční.
14.07.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Policie tápe. Kdo stojí za zveřejněním osobních dat členů ODS?

 
Policie ani po několika měsících prověřování nezjistila, kdo je odpovědný za zveřejnění osobních dat tisíců členů ODS. Případ odložila. Kriminalistům se nepodařilo prokázat, že protiprávní jednání spáchala konkrétní osoba, řekl dnes mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Důvodem odložení bylo mimo jiné to, že se policii nepodařilo získat některá důležitá data. Jejich správce totiž prý neměl povinnost je shromažďovat.
08.06.2012 17:00 |

podobné články

Seniorka měla zemřít, když v sanitce došel kyslík: Policie případ odložila

 
Vážný případ vyšetřovala policie v Liberci. Seniorka zde měla před několika týdny zemřít v sanitce, ve které údajně došel kyslík. Znalec ale tuto možnost vyvrátil a policie případ odložila.
18.11.2016 19:45 |

podobné články

Kdo může za únik Kalouskových telefonátů? Inspekce to nezjistila

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) nezjistila, kdo může za únik informace o telefonátu ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) vyšetřovateli kauzy nákupu letounů CASA Jiřímu Mazákovi do týdeníku Respekt.
14.11.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6514 článků)

Trestní oznámení na město Rožnov policie odložila

 
Radnice v Rožnově pod Radhoštěm si oddechla, policie totiž odložila dvě trestní oznámení, která na město podal jeden z městských zastupitelů, Ivo Jelínek (SNK ED). Tomu se nelíbil způsob prodeje golfového areálu a Domu na půli cesty. Tvrdil, že vedení města prodalo oba objekty za výrazně podhodnocenou cenu. Policie ale dospěla k jinému názoru a obě trestní oznámení pro nedůvodnost odložila.
27.07.2011 15:05 |

podobné články

Policie promluvila o smrti Ransdorfa. Co vzkázala rodině?

 
Pražská policie odložila prošetřování okolností úmrtí europoslance Miloslava Ransdorfa (KSČM) s tím, že nezjistila nic protiprávního. Na dotaz to ve středu uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Ransdorf náhle zemřel loni v lednu ve věku 62 let. O prošetření smrti usilovala politikova rodina, která skon dávala do souvislosti s Ransdorfovým zadržením ve Švýcarsku.
18.10.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Policie odložila případ havárie Cessny na Strakonicku. Zahynuli při ní tři lidé

 
Policie znovu odložila loňský případ havárie letadla Cessna na Strakonicku, při níž zahynuli tři lidé a desetiletá dívka utrpěla těžká zranění. Policejní mluvčí Jaromíra Nováková řekla v úterý agentuře Mediafax, že nové vyšetřování nepřineslo výsledky umožňující zahájit trestní stíhání.
21.09.2010 11:55 |

podobné články

Šéf Sazky měl vyhrožovat městu, policie případ odložila

 
Policie odložila případ údajného vyhrožování šéfa Sazky Aleše Hušáka vedení Františkových Lázní. Řekl to starosta města Ivo Mlátilík, který na Hušáka letos v květnu podal trestní oznámení.
12.10.2010 18:55 |

podobné články

Policie odložila případ ženy s ROZDRCENÝMA rukama

 
Mladoboleslavská policie odložila případ ženy, které lis rozdrtil obě ruce, za nehodu prý nikdo nemůže.
25.07.2011 13:25 |

podobné články