Článek

Policie obvinila otce Rozárky (2): Bude mít ve vazbě oba rodiče?

 
Oba rodiče blonďaté Rozárky nejspíš skončí ve vězení! Zamtímco její matku poslal soud do vazby už před dvěma týdny, jejího otce tam nejspíš pošle ještě dnes. Andílek z Václaváku dál zůstává ve kojeneckém ústavu.
30.07.2013 15:55 |

podobné články

Podobné články

Teta odložené Rozárky (2): Nechceme ji! Ať ji dají k adopci!

 
Nalezená Rozárka (2) hledá nový domov, stále ho ale nenachází! Rodina Františka S., bratra Rozárčina otce Karla, o dívenku nestojí. Stejně jako její babička, matka ženy, která ji porodila. Stojí za tím strach z otce Rozárky, který v sobotu dítě nechal na Václavském náměstí.
01.08.2013 07:30 |

podobné články

Příběh Andílka z Václavaku: Čeká otce Rozárky vězení? Prý okradl jejího dědečka

 
Na Rozárku, blonďatého Andílka z Václaváku, kterou otec v polovině prázdnin svěřil na hlídání bezdomovcům, si vzpomene každý. "Báječný" otec se nyní opět vyznamenal. Měl totiž okrást dědečka Rozárky!
09.10.2013 19:50 |

podobné články

Dědeček Rozárky z Václaváku: Sociálka o ni neměla zájem, rodiče jsou zloději!

 
Příběh blonďaté Rozárky (2) zarmoutil celé Česko! Ubohý andílek skončil na Václaváku osamocen u bezdomovců, přitom k tomu vůbec nemuselo dojít!
08.08.2013 12:05 |

podobné články

Petr Janda: Po narození Rozárky má velké plány!

 
Muzikant Petr Janda už stačil oslavit svou sedmdesátku, 50 let kapely Olympic i narození čtvrté dcery Rozárky. Stále je plný energie a z pódia jen tak nezmizí.
30.05.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (710 článků) , Petr Janda (710 článků)

Příběh Rozárky z Václaváku: Otec - feťák, který se vykašlal na dcerku, surově napadl reportéry

 
Žádné výčitky svědomí, žádná pokora. Otec Rozárky (2), která se ocitla sama uprostřed Prahy v rukou bezdomovců, místo odpovědi na otázku, proč se na andílka s modrýma očima vykašlal, surově napadl reportéry.
29.07.2013 17:10 |

podobné články

VIDEO: Matka je feťačka, otec kriminálník, říká v ROZHOVORU děda Rozárky

 
Získali jsme exkluzivní zpověď dědečka bezmála dvouleté Rozárky, kterou v sobotu předal policistům v centru Prahy muž, který ji dostal od bezdomovců na pohlídání.
29.07.2013 19:05 |

podobné články

Matka Rozárky už opustila dvě děti. Přiznal dědeček holčičky, který sám živoří v chatce

 
Je roztomilá, nevinná a vypadá jako malý andílek. Život malé Rozárky (2) je ale zatím jedna velká smůla. Narodila se rodičům, které zajímají víc drogy, než starost o ni. Její matka už podle dědečka děvčátka v minulosti opustila už dvě děti.
30.07.2013 10:40 |

podobné články

Babička odložené Rozárky říká: Dceru jsem vydědila!

 
Za srdce bere příběh Rozárky (2), kterou její otec odložil o víkendu na pražském Václavském náměstí. Dostala se tam z Dětského centra v Mladé Boleslavi. K otřesnému případu se vyjádřil už dědeček dívenky a nyní deník Aha! našel i její babičku.
31.07.2013 07:10 |

podobné články

Korupce v pražských nemocnicích: Exšéfka Bulovky zůstává ve vazbě

 
Pražský městský soud ve čtvrtek zamítl stížnost na vazbu bývalé ředitelky Nemocnice Na Bulovce Andrey Vrbovské, kterou policie obvinila v kauze údajných manipulací se zakázkami v některých pražských nemocnicích. Žena tak ve vazbě zůstane. Stejný soud v úterý rozhodoval o stížnosti proti vazbě u dalšího obviněného, severočeského podnikatele Tomáš Horáčka, i jeho ve vazbě ponechal.
02.08.2018 13:05 |

podobné články

Házel cihly, čekal „na draka“, teď je ve vazbě. Policie muže obvinila hned třikrát

 
Cizince, který házel minulý týden cihly po kolemjdoucích z věže skladu Národního divadla, stíhá policie. Lotyše obvinila z trestného činu poškození cizí věci, výtžnictví a pro pokus o ublížení na zdraví. Pětadvacetiletý muž je teď ve vazbě, uvedl server idnes.cz
16.06.2016 15:40 |

podobné články

Kojence zasypaly trosky domu. Policie obvinila otce dítěte

 
Kvůli smrti ročního dítěte, které na Karvinsku zasypaly trosky zříceného domu, policie obvinila jeho třiačtyřicetiletého otce. Podle kriminalistů neodborně zasáhl do stavby a tím neštěstí zavinil. Ve vězení může strávit až osm let. Uvedla to dnes mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.
13.01.2012 09:50 |

podobné články

Rodiče unesli děti ze strakonického ústavu na Slovensko: Soud je vydal do Česka!

 
Slovenský soud vydal rodiče, již unesli loni své dva syny z dětského výchovného centra ve Strakonicích, do ČR. Policie obvinila rodiče z únosu. Strakonický soud rozhodl, že muž bude stíhán na svobodě, žena je ve vazbě. ČTK to dnes řekla strakonická policejní mluvčí Jaromíra Nováková.
05.02.2018 21:30 |

podobné články

V Jablonci brutálně ubodali dívku (†12)! Policie obvinila jejího otce

 
Teprve 12letou dívenku ubodal zřejmě vlastní otec. Rodinné neštěstí se odehrálo nad ránem v Jablonci nad Nisou. Policie pak odpoledne obvinila jejího otce (64).
15.09.2012 09:05 |

podobné články

Mirečka (†5) z Lužce roztrhali psi: Policie obvinila jeho otce a majitele zvířat

 
Pár minut nepozornosti stačilo, aby teprve pětiletého Mirečka zabila smečka psů, když si hrál na dvorku známého svého otce. Policie po dvou týdnech obvinila dva muže z usmrcení z nedbalosti.
03.10.2016 14:20 |

podobné články

Nezletilá dívka bodla otce do krku: Středočeská policie ji obvinila z pokusu o vraždu

 
Z pokusu o vraždu obvinila středočeská policie mladistvou dívku. Po hádce měla totiž pobodat svého otce. Ten skončil ve vážném stavu v nemocnici.
27.03.2017 12:50 |

podobné články

Z vraždy muže a ženy v Králíkách byl obviněn jejich syn. Už je ve vazbě

 
AKTUALIZOVÁNO. Psychicky nemocný muž, kterého policie obvinila z dvojnásobné vraždy v Králíkách na Orlickoústecku, je ve vazbě, sdělila mluvčí krajské policie Eva Maturová. Podle obvinění muž zabil své rodiče.
15.06.2012 09:40 |

podobné články

Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli

 
Dvojčata – aneb dvojitá radost rodičů – sice nejsou vzácným jevem, ale i přesto vás neustále mají čím fascinovat. Říká se, že už jedno dítko je nejen obrovská radost, ale i starost – v případě dvojčátek se pak radostné i strastiplné chvilky dvojnásobí. Je pravdou, že se v dnešní době dvojčata rodí stále častěji, nežli jak tomu bylo dříve. I když už nastávající maminky zpráva o dvou plodech v bříšku nikterak zvlášť nepřekvapí, nejen naprosté laiky, ale i zkušené odborníky nepřestávají dvojčata v lecčem udivovat. Dnešní článek pojednává o dvojitém uzlíčku štěstí – jinými slovy – tohle jste o dvojčatech věděli? Dvojčata nemusí mít stejného tatínka Hned na úvod si dejme jednu vzácnost: dvojčata nemusí mít stejného tatínka, byť se to v první chvíli zdá naprosto nelogické. Pokud bude mít žena během probíhající ovulace pohlavní styk s více než jedním mužem, může se stát, že jejich spermie oplodní jedno vajíčko. Následkem toho se sice narodí dvojčata, ale každé z nich bude mít jiného biologického otce. U lidí rarita, u koček nebo psů každodenní chleba. Rozlišíte je podle pupíku Také zastáváte názor, že každá matka dokáže dvojčata rozeznat? Je sice pravdou, že maminka zpravidla pozná – na rozdíl od zbytku rodiny – které dítko je které, ale především čerstvé maminky dvojčátek s tím i přes všechny povídačky přeci jen mohou mít problémy. Dvojčata, která si jsou na první pohled podobná doslova jako vejce vejci, můžete od sebe rozlišit pomocí pupíků – ty rozhodně stejné mít nebudou.  Dvojčata mluví svým vlastním jazykem Každé malé dítě – předtím, než se naučí mluvit – vydává nesrozumitelné zvuky. Na tom určitě není nic zvláštního, jenže jde-li o dvojčata, nemusí se jednat jen o nesmyslné zvuky či pazvuky, kterým rodiče nerozumí. Dvojčata si tímto způsobem mezi sebou povídají a jen ony své řeči rozumí. Řekněme, že je to... Čtěte více Příspěvek Dvojčata – co jste o nich možná nevěděli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Policie obvinila z kupčení s hlasy dva muže ze severu

 
Policie obvinila další dva lidi z maření přípravy a průběhu voleb a referenda. Obviněnými jsou dvaadvacetiletý muž z Teplicka a muž středního věku z Mostecka. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Celkem policie obvinila z kupčení s hlasy čtyři lidi.
02.12.2014 11:11 |

podobné články