Článek

Policie má dva měsíce na vystopování vraha: Lucii z Dubiny zabil skoro před 20 lety

 
Lucii Vinarskou (†20) našel mezi Krmelínem a Proskovicemi pejskař. Její tělo bylo pohozené v lese u silnice. Do konce promlčecí lhůty zbývají necelé dva měsíce, policie přesto věří, že se jim vraha podaří dopadnout.
18.10.2017 18:50 |

podobné články

Podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (646 článků)

Podivné zákony: Proč nemůžeme vidět sadistického vraha Barunky?

 
Tohle je opravdu paradox. Každému kdo odhalí identitu nezletilého zločince hrozí až 8 let vězení. Problém je v tom, že zákon je chrání po zbytek života a to i v případě, že v budoucnu spáchají další trestný čin. Tak je tomu i u Kmětiněvského vraha, který před lety zabil a zneužil spolužačku. Před nekolika dny byl nepravomocně odsouzen za loupežné přepadení a znovu tak potvrdil, že je nebezpečný pro společnost. Přesto je jeho identita - jako vraha - tajná.
27.10.2014 20:55 |

podobné články

Teror ve Francii ONLINE: Policie dostala všechny vrahy!

 
Barbarský čin, po kterém se zděšená Paříž ponořila do smutku, mají na svědomí teroristé, kteří se dali z redakce satirického týdeníku Charlie Hebdo na útěk. Na jejich vystopování bylo nasazeno na 88 tisíc policistů a vojáků. Ve čtvrtek se podezřelé podařilo lokalizovat v oblasti obce Crépy-en-Valois a začal hon na teroristy. V pátek pokračoval zběsilou honičkou a obklíčením... Večer se je podařilo zneškodnit.
07.01.2015 23:06 |

podobné články

Policie prosí o pomoc: Dívka měla jen botu a podprsenku!

 
Do autobusu v Ostravě-Petřkovicích nastoupila oblečená. Domů do Ostravy-Dubiny, přijela polonahá… Měla jednu botu, podprsenku a bundu.
06.05.2015 20:35 |

podobné články

Další propagace neohroženého Putina: létal v čele hejna jeřábů

 
Ruský prezident Vladimir Putin opět udeřil. Pamatujete si jeho polonahé rybaření, vystopování tygra ussurijského, pózování s polárním medvědem či objevení podmořského pokladu? Další působivý kousek učinil Putin ve středu, když se proletěl v motorovém rogalu společně s migrujícími jeřáby. Video už se samozřejmě rozšířilo po celém Rusku.
06.09.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3137 článků)

Hacker vyhrožoval smrtí: Policisty navedl na falešné stopy, ale dostali ho!

 
Spadla nad ním klec, ale ne virtuální! Japonský soud poslal na osm let do vězení za výhrůžky smrtí počítačového piráta, který si doslova hrál s policií jako kočka s myší. Vzkazy s hrozbami zabití většího počtu lidí posílal opakovaně přes internet způsobem, který znesnadňoval jeho vystopování.
04.02.2015 09:20 |

podobné články

BLÁZEN: Přepadl sázkovou kancelář, počkal na policisty a přiznal se

 
Sázkovou kancelář v Ostravě - Jihu přepadl ve čtvrtek krátce před 13. hodinou osmačtyřicetiletý muž z Ostravy Dubiny.
19.11.2010 11:30 |

podobné články

Slovenští policisté údajně znají jméno vraha elitního právníka Valka

 
Slovenská policie zná vraha elitního právníka a někdejšího šéfa československého ústavního soudu Ernesta Valka, který byl před třemi lety zastřelen ve své vile, napsal dnes slovenský list Hospodárske noviny s odvoláním na vyjádření prokuratury. K obvinění údajného vraha zatím prý ale chybí důkazy, které by obstály u soudu. 
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Policie pročesala domov vraha reportérů: Holobyt plný porna a výkalů!

 
Když policie vstoupila do bytu Vestera Lee Flanagana (†41), muže, který v přímém přenosu zabil dva novináře, nestačila se divit. V bytě nebyl skoro žádný nábytek, zato spousta porna, nemyté sexuální hračky, Flanaganovy vlastní fotografie a silný zápach kočičích výkalů! Své tři kočky muž před vraždou kolegů zabil v lese.
30.08.2015 09:20 |

podobné články

Pardubický starosta obviněný z podplácení pozastaví členství v ČSSD

 
Ján Kasič, starosta Pardubic-Dubiny pozastaví členství v ČSSD a zároveň odstoupí ze všech veřejných funkcí, a to až do té doby, než se vyšetří jeho kauza uplácení redaktorů televize Prima. O jeho rozhodnutí v pátek informoval mluvčí pardubické soc. dem. Miloslav Kučera.
03.12.2010 08:40 |

podobné články

Dívka z Ostravy přišla domů téměř nahá: Nepamatuje si, co se stalo

 
Na sobě měla jen podprsenku, jednu botu a bundu. Devatenáctiletá dívka z Ostravy-Dubiny vyrazila v sobotu odpoledne na oslavu a domů se vrátila polonahá a bez dvou mobilních telefonů. Kde a jak o oblečení a věci přišla, ale neví.
06.05.2015 13:50 |

podobné články

Danuše se na svého vraha před smrtí usmála: Vraha z tramvaje č. 17 její úsměv pronásledoval 2 roky

 
Více než dva roky trvalo, než policie dostala vraha z tramvaje 17. Muž se přišel sám přihlásit na pražskou služebnu v úterý odpoledne. Prostě jen pozdravil a řekl „jsem vrah“.
26.05.2016 18:00 |

podobné články

Otýlii Vranskou zavraždil a rozčtvrtil rotmistr s milenkou! Po 84 letech jsou historici přesvědčeni, že znají vraha

 
Bude jedna z největších domácích kriminalistických záhad konečně vyřešena? Usvědčí konečně po 84 letech vraha Otýlie Vranské? Brutální vražda se odehrála 2. září 1933. Tehdy se ve vlacích v Bratislavě a Košicích našly dva kufry s rozřezaným tělem nebohé ženy. Policie tehdy nikoho z činu neusvědčila. Badatelé jsou však teď přesvědčeni, že našli vraha, informoval portál iDnes.cz.
02.09.2017 10:50 |

podobné články

Mrazivá výpověď vraha Petry (†15): Přečtěte si, jaké brutální věci s ní Michal K. dělal, než ji zabil!

 
Případ zavražděné "Petry":http://www.extra.cz/tema/petra-vondrakova (†15) z Jihlavy se zase posunul. Policie vyslechla jejího vraha Michala K. (20), který popsal, jak Petru poznal na diskotéce, pozval ji k sobě domů, když pak v jeho bytě odmítala sex, vyhodil ji z okna. Petra však pád ze čtrnácti metrů přežila, a tak ji vzal Michal zpátky do bytu, kde ji s dalším kumpánem brutálně zabil. Jeho chování je o to víc šílené, neboť se po činu osprchoval a s klidem šel spát.
06.04.2013 20:50 |

podobné články

Zvrat v případu popraveného podnikatele v Praze: Po 19 letech má policie vraha?

 
K vraždě, jejíž okolnosti rozplétá policie až teď, došlo před devatenácti lety. Původem italského podnikatele někdo v Dejvicích popravil čtyřmi ranami pistolí do hlavy a jeho tělo pak hodil do rybníka. I když policie obvinila údajného vraha rok před vypršením promlčecí lhůty, za smrt nakonec nemusí být nikdo potrestám.
25.09.2017 11:15 |

podobné články

Najde policie vraha Otýlie Vranské po 84 letech? Mají jeho DNA!

 
Patrně nejstarší pomníček v historii kriminalistiky na českém území se možná blíží ke svému konci. Policisté mají v rukách důkaz, který by konečně mohl jmenovat vraha mladé prostitutky, kterou před 84 lety kdosi zabil a její rozřezané tělo v kufrech naložil do dvou vlaků.
17.08.2017 10:55 |

podobné články

Před 27 lety jí v New Yorku beztrestně zabili otce: Sama vypátrala vraha!

 
Joselyn Martinezové (36) bylo devět let, když ozbrojený muž zastřelil jejího otce Joseho (†41) v jeho vlastní restauraci v New Yorku. Policie vraha identifikovala, ten ale zmizel. Po 27 letech se Joselyn podařilo skoro nemožné: muže sama vypátrala, a její rodina se tak konečně dočká spravedlnosti!
14.06.2013 05:15 |

podobné články

Policie dopadla brutalního vraha manželů: Je to vlastní syn!

 
Více než dva měsíce obcházel obcí Tymákov na Plzeňsku strach. Po brutální vraždě manželského páru (†50, †46) měli sousedé hrůzu i usnout. Policie nyní vraha dopadla. Je jím vlastní syn (24). Za brutalitu, s kterou rodiče zavraždil, mu hrozí výjimečný trest.
24.09.2012 14:20 |

podobné články

Policie dopadla vraha z Moravan. K jeho odhalení pomohla veřejnost!

 
Policie dopadla vraha z Moravan. Ten před několika dny zabil důchodkyni, která uvěřila, že jde odečíst vodu.
27.02.2012 14:45 |

podobné články