Článek

Policie jde po exministru Drábkovi. A má v hledáčku i další známé jméno z jeho éry

 
Někdejší náměstek ministra práce a sociálních věcí za TOP 09 Jaromíra Drábka Vladimír Šiška má další problém. Znovu se o něj zajímá policie. Jenže tentokrát v tom Šiška není sám. V hledáčku policie se ocitl i exministr Drábek. Informuje o tom server iDnes.cz.
16.05.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)
Podobné články

Paroubek: Neblahé dědictví po ministru Drábkovi a TOP 09

 
S přelomem roku nastává na českých úřadech práce opět chaos. Nikoli snad proto, že by lidé chodili pro výplatu dávek v nezaměstnanosti, v hmotné nouzi či pro zdravotně postižené výrazně více, nežli je tomu jindy v tuto roční dobu. Důvodem je neblahé dědictví po exministru práce Drábkovi, jeho exnáměstkovi Šiškovi a vlastně celé TOP 09, která Drábka dlouhou dobu hájila.
02.01.2014 16:45 |

podobné články

Homosexuálové jásají: Izrael zavede občanky, kde můžou být dva otcové či dvě matky

 
Izrael vyšel vstříc rodinám dvou homosexuálních partnerů a především jejich dětem. Identifikační průkazy a dokumenty budou nově také ve dvou dalších variantách, v nichž nebude uvedeno „jméno otce, jméno matky“, ale „jméno otce, jméno otce“ či „jméno matky, jméno matky“. Děti rodičů, kteří mají stejné pohlaví, dosud dostávaly dokumenty, v nichž byla druhá matka uvedena v kolonce jméno otce či druhý otec v kolonce jméno matky.
21.11.2014 18:00 |

podobné články

Karta se obrátila: Svědčil proti exministru Bartákovi, teď je sám obviněn

 
V případu korupce kolem nákupu armádních vozidel Tatra se rozšířil počet obviněných. Nově stíhaným je šéf české pobočky Tatry Ronald Adams. Toho policie viní z úplatkářství. To i přesto, že v případu figuroval jako svědek proti obviněnému exministru obrany Martinu Bartákovi.
21.08.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (338 článků)

Proti exministru Bártovi vypovídali i někteří "véčkaři“

 
Proti exministru dopravy Vítu Bártovi (VV), který čelí obvinění z uplácení, vypovídali na policii i někteří jeho kolegové z vedení strany. Vyplývá to z výpovědí politiků, které má k dispozici Mladá fronta Dnes (MfD).
03.03.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Dědictví po Drábkovi: Marksová se zpovídala před sněmovním výborem

 
Ministryně práce a sociálních věcí včera ve sněmovně odpovídala členům sociálního výboru na otázky, jak bude řešit situaci, kdy sociální dávky vyplácí firma bez soutěže. Neblahé dědictví po ministrovi Jaromíru Drábkovi (TOP 09) a jeho náměstkovi Vladimíru Šiškovi totiž ani po půlročním působení Michaely Marksové (ČSSD) ve funkci není vyřešeno.
19.09.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Klienti Ery si již sjednávají účty i úvěry přes internet

 
Během prvních týdnů po spuštění Era portálu, nového internetového bankovnictví Ery, zažádalo online o některý z bankovních produktů již více než 400 klientů. Největší zájem je o Era osobní účet. Kromě zadávání plateb umožňuje nový systém také jednoduchou obsluhu účtů, přehlednou správu rodinných a osobních financí. Klienti Ery tak získali univerzálního finančního pomocníka.
07.08.2013 11:50 |

podobné články

Kopal (KSČM): A co může být dál...?

 
Mám vnučku. Jsou jí necelé dva roky. Často proto přemítám, co ji asi čeká za dvacet let. Mé vize jsou však pochmurné. Obávám se éry strachu, éry násilí, éry netolerance. Nyní, v době relativního bezpečí a klidu, toto vnímám obzvláště znepokojeně.
13.08.2017 06:35 |

podobné články

Bartošek (KDU-ČSL): Pomalá smrt správy státu

 
Opětovný kolaps výplaty sociálních dávek. I tentokrát kvůli exministru Drábkovi.
06.01.2014 22:25 |

podobné články

Budoucí ministryně prozrazuje, jak moc Kalousek uškodil maminkám

 
Michaela Marksová-Tominová (ČSSD) zřejmě ve vládě Bohuslkava Sobotky usedne do křesla ministryně práce a sociálních věcí. V rozhovoru pro server iDnes.cz prozrazuje, jak těžkou práci vlastně vzala. Prý je toho hodně, co je třeba napravit po exministru Jaromíru Drábkovi (TOP 09). Za jeden nápad pochválila Petra Nečase (ODS). Chtěl prý pomoci maminkám, ale Miroslav Kalousek (TOP 09) to zatrhl.
26.01.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9276 článků) , Miroslav Kalousek (6513 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků) , Michaela Marksová (457 článků)

Šlechtic a poslanec TOP 09: Miliardy mrtvých, tak by dopadla světová válka. Rusko se vždy rozpínalo. A až odejde Schwarzenberg...

 
ROZHOVOR Poslanec TOP 09 Jaroslav Lobkowicz v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, kdo by možná uvítal třetí světovou válku, jaké jsou dnešní česko-německé vztahy a kdo by byl podle něj vhodným nástupcem Karla Schwarzenberga v čele strany. Řeč byla také o exministru Jaromíru Drábkovi či popularitě vicepremiéra Andreje Babiše.
11.06.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13736 článků) , Karel Schwarzenberg (3740 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků) , Jaroslav Lobkowicz (17 článků)

Reportáž ČT, které se vzepřel Drábek, má dohru. Matka postižené dcery vypráví

 
PŘÍBĚH Směrem k exministru práce a sociálních věcí Jaromíru Drábkovi (TOP 09) létalo v minulosti hodně stížností a výčitek. Současná ministryně Michaela Marksová (ČSSD) po svém uvedení do funkce proto slíbila, že udělá maximum, aby stav, kdy se nemocní zázračně uzdravovali (ovšem jen úředně), napravila. I na ni se však už nyní objevují stížnosti a ukazuje se, jak těžké a složité řízení tohoto rezortu je.
31.07.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků) , Michaela Marksová (457 článků)

Dalších 11 lidí bylo obviněno kvůli armádním zakázkám

 
Po exministru Martinu Bartákovi, který čelí obvinění z korupce v souvislosti s armádní zakázkou na nákup vozů Tatra, stíhá policie dalšího vysokého úředníka z jeho éry - někdejšího šéfa úřadu pro dohled nad akvizicemi Romana Hoštu. Protikorupční policie je přesvědčena, že se Hošta podílel na manipulování výběrových řízení na opravy vojenských objektů za desítky milionů.
03.01.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (338 článků)

Klausová napsala Drábkovi. Zastala se kojeneckých ústavů

 
Plánem ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka je, aby se do kojeneckých ústavů přestaly posílat děti do tří let už od roku 2014. Ústavy se bojí svého následného zrušení, a proto píší první dámě Livii Klausové, která se problematikou dětí z dětských domovů dlouhodobě zabývá. Teď Klausová začala výtky Drábkovi tlumočit.
10.02.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (320 článků) , Jaromír Drábek (1074 článků)

Krása z Rady postižených píše Drábkovi: Buďte rozumný hospodář, zastavte ty karty

 
Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása napsal otevřený dopis ministru Jaromíru Drábkovi, ve kterém ho již poněkolikáté varuje před projektem sociálních karet. Nyní jej žádá, aby vyčkal na rozhodnutí úřadu pro kontrolu hospodářské soutěže, který celý projekt přezkoumává.
17.08.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Po Drábkovi zbyl zmatek a chaos, vypráví ředitelka Úřadu práce. A to ještě některé plány nestihl

 
Generální ředitelka Úřadu práce ČR Marie Bílková tvrdí v rozhovoru pro sobotní MF Dnes, že organizace, kterou vede, je ve velmi smutném stavu, a to především díky bývalému ministrovi práce a sociálních věcí Jaromíru Drábkovi (TOP 09). A to prý ještě naštěstí nedotáhl do konce všechny své plány. I tak prý Úřad práce ČR řeší obrovské problémy.
05.04.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Ani tiskárnu nikdo neopraví. Noviny píší, jak prý kvůli Drábkovi vypadá ministerstvo

 
Miliardové výdaje, nejasné smlouvy, chod úřadu kulhá. Takhle vypadá situace na Ministerstvu práce a sociálních věcí po exministrovi Jaromíru Drábkovi (TOP 09). Vychází to z auditu, který má MF Dnes k dispozici. Podle deníku se kvůli tomu resort práce brzy utopí v nových výběrových řízeních na IT dodavatele.
15.04.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Ani tiskárnu nikdo neopraví. Noviny píší, jak prý kvůli Drábkovi dopadlo Ministerstvo práce

 
Miliardové výdaje, nejasné smlouvy, chod úřadu kulhá. Takhle vypadá situace na Ministerstvu práce a sociálních věcí po exministrovi Jaromíru Drábkovi (TOP 09). Vychází to z auditu, který má MF Dnes k dispozici. Podle deníku se kvůli tomu resort práce brzy utopí v nových výběrových řízeních na IT dodavatele.
15.04.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

1 miliarda! Feministka Marksová vyčíslila škodu po Drábkovi. V resortu je prý neskutečný chaos

 
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová (ČSSD) si posvítila na hospodaření ve svém resortu - a podle všeho má co dávat do pořádku, především po svém předchůdci Jaromírovi Drábkovi (TOP 09). Po auditu je prý jasné, že promarnil miliardu. A že po sobě zanechal chaos. Drábek se podobným nařčením brání. Prý naopak ušetřil.
15.04.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků) , Michaela Marksová (457 článků)

Dalších 11 obviněných kvůli armádním zakázkám

 
Po exministru Martinu Bartákovi, který čelí obvinění z korupce v souvislosti s armádní zakázkou na nákup vozů Tatra, stíhá policie podle dnešní Mladé fronty Dnes dalšího vysokého úředníka z jeho éry - někdejšího šéfa úřadu pro dohled nad akvizicemi Romana Hoštu.
03.01.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (338 článků)