Článek

Policie dopadla podezřelého z vraždy v Jevíčku. Skrýval se v Brně

 
Policii se podařilo dopadnout hlavního podezřelého z otřesné vraždy na náměstí v Jevíčku. Petr G., jehož kriminalisté hledali od úterního večera, kdy k činu došlo, se ukrýval v desítky kilometrů vzdáleném Brně. Policie informaci potvrdila na sociální síti X. 
05.06.2024 16:50 |

podobné články

Podobné články

Detaily mrazivé vraždy v Jevíčku. Muž ženu pobodal, vzájemně se znali. Policie teď rozšířila pátrání do dalších krajů

 
Policie stále pátrá po Petru G., který je hlavní podezřelý z násilné vraždy v Jevíčku u Svitav. Muž může být ozbrojen a kriminalisté upozorňují, aby se ho nikdo nesnažil sám zadržet. I kvůli tomu, že se po podezřelém stále pátrá, jsou policisté v pohotovosti a rozsáhlá pátrací akce pokračuje i v dalších krajích, jak informovaly Novinky.
05.06.2024 11:40 |

podobné články

Policie po třech dnech dopadla mladíka podezřelého z vraždy dívky

 
Pražská policie po třech dnech dopadla muže podezřelého z vraždy mladé dívky. Pětadvacetiletý mladík, kterého policie dnes zadržela, se před kriminalisty přiznal. Dívku chtěl údajně oloupit. Z bytu ve Vratislavově ulici v Praze 2 jí odcizil 15 000 korun, informovala dnes mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Podle ní byl zadržený muž v minulosti trestán pouze za krádeže, nikoli za násilnou trestnou činnost. 
10.01.2014 14:25 |

podobné články

Jak dopadli podezřelého z vraždy Elišky (†9)? Policie použila fintu!

 
Na tuhle zprávu netrpělivě čekalo celé Česko! Policie dopadla podezřelého z vraždy Elišky (†9)! Hodiny intenzivního pátrání, sbírání důkazů, vyslýchání svědků! Jak probíhalo zadržení a jakou fintu policie na podezřelého muže použila?!
12.09.2014 09:15 |

podobné články

Policie dopadla muže podezřelého z vraždy barmana

 
Zásahová jednotka policie dopadla v neděli v Praze 6 ozbrojeného muže podezřelého ze série loupežných přepadení v různých pražských provozovnách a z vraždy barmana, jenž se pachateli postavil na odpor.
30.11.2009 09:30 |

podobné články

Pardubický kraj: Během tří let opraví kraj historicky cenné lehárny v Jevíčku

 
Rada Pardubického kraje na svém dnešním jednání schválila návrh na zahájení zadávacího řízení na výběr dodavatele, který zajistí obnovu leháren pavilonů S a N v Odborném léčebném ústavu v Jevíčku. Předpokládané náklady investiční akce, která bude rozdělena do tří etap, činí 16,5 milionu korun.
11.04.2017 13:05 |

podobné články

Pardubický kraj zachraňuje historické lehárny v Jevíčku, přispělo i Ministerstvo kultury

 
Na záchranu historických dřevěných leháren v Odborném léčebném ústavu v Jevíčku přispělo kraji také Ministerstvo kultury České republiky, a to částkou 900 tisíc korun. Obnovu historické budovy bývalé Zemské jubilejní léčebny plicní císaře Františka Josefa I. rozdělil Pardubický kraj do tří etap s celkovými náklady 14,3 milionu korun, v současné době se pracuje na první z nich.
30.11.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (260 článků)

Muž chodil po Jevíčku se zbraní v ruce: Před policisty jí vzal do ruky! Na řadu přišel taser

 
Muž se v Jevíčku procházel se zbraní v ruce, prý se bál, aby mu někdo neukradl zlaté šperky. Když ho policisté vyzvali, aby se nehýbal, vzal do ruky zbraň. Na řadu tak přišel taser.
19.08.2020 22:30 |

podobné články

Policie dopadla podezřelého z vraždy v Karviné: Skrýval se až na Vysočině

 
Je mu teprve osmnáct a už má na krku vraždu! Moravskoslezská policie obvinila z vraždy mladíka, který údajně v pondělí brzy ráno na Karvinsku usmrtil třicetiletého muže. Obviněného zatkli několik hodin po vraždě na Vysočině.
13.09.2016 15:15 |

podobné články

Policie dopadla otce »vlčích dětí«: Před vězením se skrýval ve Francii

 
Měl si odsedět čtyři roky, do vězení ale nenastoupil a utekl za hranice. Martina Kašpárka, otce „vlčích dětí“, které byly před šesti lety nalezeny ve vinohradském bytě, nyní konečně dopadla policie. Skrýval se ve Francii.
14.06.2017 14:00 |

podobné články

Otřesná vražda na náměstí v Jevíčku. Útočník zabil ženu před zraky svědků, policie ukázala fotky hlavního podezřelého

 
Naprosto otřesný pohled se naskytl obyvatelům městečka Jevíčko v Pardubickém kraji. Na náměstí byla v úterý večer nalezena znásilněná a usmrcená žena. O tragédii informovali policisté na Twitteru s tím, že zveřejnili i podobu hlavního podezřelého Petra Gryce, po němž momentálně kriminalisté pátrají.
05.06.2024 08:10 |

podobné články

Policie dopadla podezřelého z vraždy mladé ženy z Chebska

 
Policisté ve čtvrtek odpoledne dopadli 24letého muže podezřelého z vraždy své o dva roky mladší expřítelkyně, která zemřela v noci v chatě u Aše.
15.07.2010 17:20 |

podobné články

Policie v Brně dopadla cizince podezřelého z tzv. skimmingu

 
Policie dopadla o víkendu v Brně jednatřicetiletého cizince, který na bankomat v centru města namontoval zařízení pro zaznamenání PIN kódu a informací o bankovní kartě lidí, kteří si vybírají hotovost. Podvodníci pak vytvoří kopii karty a s její pomocí lidem odčerpají většinou v cizině peníze z účtu. Jižní Morava má s tímto druhem kriminality vážné problémy, řekla dnes ČTK mluvčí policie Petra Vedrová. 
24.04.2013 16:45 |

podobné články

Sekyrou rozsekal vlastní mámu (†76), říkají ve vsi. Policie podezřelého vraha po 4 dnech dopadla

 
Pátralo se po něm v souvislosti s krutou vraždou. Zabít měl na Orlickoústecku svou vlastní matku (†76). K děsivému činu prý použil sekyru. Dále však už ale utíkat nebude. Policie podezřelého Libora S. (42) konečně dopadla.
27.04.2020 12:00 |

podobné články

Policie dopadla podezřelého, který měl unést a zneužít ženu na Proseku. Zásahovka muže zadržela v Mělníku

 
Policie dopadla muže, jenž je podezřelý ze znásilnění ženy na pražském Proseku. Útočník si k ní sedl do auta, když čekala před školou na svého syna. Donutil ji přesednout na místo spolujezdce a odvezl ji na neznámé místo, kde ji zneužil. Jak informovali policisté na sociálních sítích, podezřelého zadrželi v Mělníku. 
04.02.2024 11:40 |

podobné články

Policie zadržela muže podezřelého z brutální vraždy v Sojovicích

 
Policie zadržela muže podezřelého z pondělní vraždy devětatřicetileté ženy v Sojovicích na Mladoboleslavsku. Dnes to oznámila mluvčí středočeské policie Soňa Budská. Kriminalisté ho dnes dopoledne vyslechnou. Bližší informace policie poskytne odpoledne.
26.04.2011 11:05 |

podobné články

Záhada mrtvoly a zraněného na Mladoboleslavsku rozluštěna: Policie dopadla podezřelého

 
Policie zadržela v úterý ráno podezřelého z nedělní vraždy a pokusu o vraždu mužů u Bukovna na Mladoboleslavsku. Hrozí mu až výjimečný trest. Pátrá ale údajně ještě po dalším podezřelém. Těla dvou mužů se našla na poli na Mladoboleslavsku a jedna z původních vyšetřovacích verzí byla i vzájemná rvačka.
27.04.2016 15:30 |

podobné články

Prima: Policie dopadla údajného podvodníka, skrýval se čtyři roky

 
Pražští policisté dopadli údajného podvodníka, který se několik let skrýval před nástupem do vězení. Uvedla to dnes televize Prima. Čtyřiatřicetiletý muž podle policie připravil za sedm let řadu lidí dohromady o miliony korun, z toho poslední čtyři roky už na něj byl vydán zatykač.
25.10.2014 20:25 |

podobné články

Vražda na ubytovně na Pardubicku: Pachatel se skrýval v lese

 
Policisté v Jevíčku řešili v sobotu v brzkých ranních hodinách vraždu. Ta se odehrála na místní ubytovně a činu podle svědků přecházela hlasitá potyčka. Vzájemné neshody měly být i motivem.
20.02.2017 12:40 |

podobné články

Brutální vražda prodavačky v Liberci: Policie dopadla podezřelého!

 
Policie dopadla muže, jehož podezřívá z vraždy ženy v prodejně potravin v Liberci. Zatím ale nebyl z ničeho obviněn. Prodavačka po útoku nožem zemřela, těžce zraněn byl v obchodě ještě jiný muž, který ji patrně bránil.
06.01.2018 18:05 |

podobné články