Článek

Policie ČR: Vyhodnocení bezpečnostní akce 24-BLUE RAD

 
Policisté při kontrolách zjistili více než 500 přestupků.
17.04.2024 19:05 |

podobné články

Podobné články

Blue Effect: Možná stojíme před průšvihem

 
Skupina Blue Effect vydává dvě DVD ACOUSTIC/TIME. "Vydáním alba Acoustic/Time jsme minulost skutečně uzavřeli a začínáme se bavit o tom, co je nám blízké. Jsem už také domluvený s textařem Pavlem Vrbou, v tom by měla být kontinuita Blue Effectu. Uvědomujeme si také, že stojíme před možným průšvihem," řekl v rozhovoru Radim Hladík ze skupiny Blue Effect.
18.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (405 článků) , Pavel Vrba (399 článků)

Centrum DOX: Blue Light Tonite

 
Název fotografické výstavy a současně vycházející publikace je odvozen ze svého času frekventované esemesky “BL TONITE?“ (neboli „Dnes večer v Blue Lightu?“) mezi častými návštěvníky pražského baru Blue Light. V rámci projektu vznikla série fotografií jeho pravidelných návštěvníků, známějších i méně známých.
26.04.2011 11:10 |

podobné články

Nový akustický Blue Effect vyzařuje pohodu a vyladěnou souhru

 
DVD Blue Effect Acoustic / Time vznikalo dva roky a představuje novou, omlazenou verzi legendární skupiny Blue Effect. Ta už před desítkami let přinesla do českého "bigbítu" něco, co neměla žádná z českých sestav.
11.05.2011 16:40 |

podobné články

Beyoncé ukázala dceru Blue Ivy, má už i svou obchodní značku

 
Třicetiletá zpěvačka Beyoncé a její manžel rapper Jay-Z zveřejnili první fotky dcery Blue Ivy. Ta se narodila 7. ledna a rodiče už požádali o zaregistrování jejího jména jako obchodní značky. Další články k tématu: Beyoncé měsíc po porodu: těhotenská kila jsou pryč, křivky zůstaly Beyoncé znovu budí rozruch fotkami, na kterých má zesvětlenou kůži Mouchu s výrazným zadečkem pojmenovali podle pozadí zpěvačky Beyoncé Elegantní styl pro těhotné podle Beyoncé Beyoncé porodila holčičku, jmenuje se Blue Ivy
16.12.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1967 článků) , Jennifer Aniston (857 článků)

Ta podoba! Blue Ivy je kopií své maminky Beyoncé na fotce z dětství

 
Maminka zpěvačky Beyoncé  (32) Tina musí mít při chování vnučky Blue Ivy pocit, že se vrátila v čase o třicet let zpátky a drží v náručí svou prvorozenou dceru. S neskutečnou podobou se zpěvačka pochlubila až nyní, kdy na sociální síť poslala aktuální snímek dvouleté Blue Ivy a svou dětskou fotografii z rodinného alba. Jako vlasatá holčička v růžových nažehlených šatičkách byla vážně kouzelná.
08.02.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Beyoncé (84 článků)

Blue Panther: Monitoring kvality elektrické energie vede k optimalizaci a následné úspoře nákladů

 
Společnost Blue Panther provedla prvotní analýzu kvality elektrické energie a doporučila významnému výrobci automobilových dílů vlastní systém monitoringu elektrické sítě. Zde následně byli schopni uvolnit kapacitu jednoho celého transformátoru pro další rozvoj podniku. Blue Panther má v oblasti měřících přístrojů a měření elektrické energie již 20letou tradici.
03.03.2014 18:30 |

podobné články

Volkswagen zahájil projekt Run Blue

 
Volkswagen spojil dlouhodobou podporu vytrvalostních běhů v České republice se svou filozofií šetrného přístupu k životnímu prostředí "Think Blue." v novém projektu "Run Blue.", který byl spuštěn symbolických 42 dní před startem jubilejního dvacátého Volkswagen Maratonu Praha. Jeho součástí je běžecká soutěž "Auta poháněná srdcem", která probíhá u pěti vybraných prodejců Volkswagen.
03.04.2014 16:40 |

podobné články

Letiště Praha: Letecká společnost Blue Air zahájila novou linku do Bukurešti

 
Letecká společnost Blue Air spustila od 21. května 2021 v rámci letošního letního letového řádu novou linku mezi Prahou a Bukureští. Blue Air bude provozovat přímé lety postupně až pětkrát týdně.
25.05.2021 18:50 |

podobné články

Další cestovka otevřela testovací centrum na covid u pražského letiště. Funguje nonstop

 
Cestovní kancelář (CK) Blue Style otevřela tento týden v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport v blízkosti Letiště Václava Havla Praha testovací centrum. Funguje v nepřetržitém provozu, využít ho mohou klienti Blue Style, dalších partnerských společností i individuální cestující. Pokud lidé test podstoupí v den odletu, výsledek obdrží do dvou hodin, v ostatních případech jim bude zaslán do šesti hodin. Blue Style to uvedla v tiskové zprávě. Odběrová místa na letištích v Praze, Brně a Ostravě už dříve otevřely CK Fischer, CK Exim Tours, Nev-Dama a eTravel.cz, tedy značky patřící do německé skupiny DER Touristik.
09.07.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Václav Fischer (68 článků)

Cestovatelská poradna: Ptejte se na vše, co vás zajímá ohledně dovolené

 
Všichni už se určitě nemůžeme dočkat letní dovolené. Natěšeně balíme, studujeme, co nás v cíli čeká a plní nadšení odjíždíme. Jenže potom se něco zvrtne... Stát se může cokoliv, vy ale můžete být připraveni. Pozvali jsme si pomocníky z nejpovolanějších. Na všechny vaše otázky, nejasnosti a pochybnosti kolem cestování vám odpoví odborníci z cestovní kanceláře Blue Style, a to provozní ředitel CK Blue Style Ondřej Rušikvas a obchodní ředitelka CK Blue Style Lenka Pátek. Nebojte se využít náš formulář a zeptejte se na cokoliv, co vás napadá a zajímá!
21.03.2022 15:15 |

podobné články

Policie ČR: Vyhodnocení dopravně bezpečnostní akce Velikonoce

 
Od čtvrtka do pondělí proběhla na našich silnicích po celé České republice dopravně bezpečnostní akce s názvem Velikonoce. Do akce bylo nasazeno přes 3000 policistů, kteří v průběhu opatření zkontrolovali téměř 35 000 vozidel.
12.04.2023 07:30 |

podobné články

Policie ČR: Do mezinárodní bezpečnostní akce se zapojilo více než 2300 policistů

 
Mezinárodní bezpečnostní akce „24-BLUE RAD“ proběhla od 24. - 25. 11. 2021
09.12.2021 21:25 |

podobné články

Sobotka požádal Chovance a BIS o vyhodnocení situace kvůli útokům v Paříži

 
Premiér Bohuslav Sobotka požádal kvůli útokům ve Francii ministra vnitra Milana Chovance (oba ČSSD) a Bezpečnostní informační službu (BIS) o rychlé vyhodnocení situace včetně možných dopadů na bezpečnost České republiky a Evropské unie. České bezpečnostní složky přijímají nezbytná opatření obvyklá v takové situaci, napsal Sobotka ČTK. Páteční teroristické útoky ve Francii si vyžádaly několik desítek lidských životů. Francie vyhlásila výjimečný stav.
14.11.2015 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9583 článků)

Královéhradecký kraj si nechá zpracovat Vyhodnocení ohroženosti a Bezpečnostní plány

 
Královéhradecký kraj využije dotace Ministerstva vnitra ČR na ochranu a zabezpečení škol a školských zařízení jakožto měkkých cílů. Za více než půl milionu korun nechá zpracovat vyhodnocení ohroženosti jednotlivých měkkých cílů a bezpečnostní plány.
04.08.2020 21:35 |

podobné články

Policie ČR: Vyhodnocení dopravně bezpečnostní akce

 
Policisté v rámci víkendové dopravní dopravně bezpečnostní a preventivní akce zaznamenali téměř 6000 prohřešků.
30.08.2022 11:35 |

podobné články

Policie ČR: Vyhodnocení akce Speed Marathon 2024

 
V pátek 19. dubna 2024 se na území České republiky uskutečnila celoevropská dopravně bezpečnostní akce s názvem Speed Marathon. Do akce bylo zapojeno 727 policistů, kteří během dne zkontrolovali téměř 4700 vozidel.
24.04.2024 16:10 |

podobné články

Bezpečnostní rada státu vyhlašuje podmínky pro udělení ceny za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky

 
Cena Bezpečnostní rady státu se uděluje každoročně za významná díla v oblasti bezpečnostní a obranné politiky České republiky nebo za aktivní činnost v bezpečnostní komunitě a také za celoživotní prospěšnou práci v oblasti bezpečnostní a obranné politiky České republiky a její osvěty. Uděluje se jednotlivcům a kolektivům v hlavní a studentské kategorii.
25.10.2017 15:00 |

podobné články

Úřad vlády: Bezpečnostní rada státu se zabývala zhoršující se bezpečnostní situaci v souvislosti se zvýšeným napětím mezi Ruskou federací a Ukrajinou

 
Bezpečnostní rada státu se na jednání v úterý 1. února 2022 zabývala zhoršující se bezpečnostní situaci v souvislosti se zvýšeným napětím mezi Ruskou federací a Ukrajinou a věnovala se i aktuální problematice Severoatlantické aliance a Evropské unie v bezpečnostní oblasti včetně aktuální bezpečnostní situace v České republice.
02.02.2022 12:45 |

podobné články

Úřad vlády: Bezpečnostní rada státu se zabývala aktuální bezpečnostní situací

 
V úterý 18. října 2022 se ve Strakově akademii uskutečnila schůze Bezpečnostní rady státu. Bezpečnostní rada státu se zabývala aktuální problematikou Severoatlantické aliance a Evropské unie v bezpečnostní oblasti, aktuální bezpečnostní situací v České republice a aktuálním děním na Ukrajině.
18.10.2022 21:10 |

podobné články