Článek

Policie ČR: Ukončení vyšetřování korupčního jednání

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) navrhli tento týden obžalovat 4 fyzické a 1 právnickou osobu za korupční jednání související se snížením nájemní smlouvy za pronájem parkoviště u casina v Karlovarském kraji.
21.08.2015 10:51 |

podobné články

Podobné články

ÚOKFK: Ukončení vyšetřování případu podplacení

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK SKPV) v těchto dnech ukončili vyšetřování korupčního jednání dvou osob, které mělo souviset s povolováním těžby čediče na Liberecku.
27.07.2012 17:40 |

podobné články

Policie není zkorumpovaná, zdůraznil v ČT Červíček. Excesů se dopouští jednotlivci

 
Bývalý ředitel liberecké policie Miroslav Dvořák se u odvolacího soudu dočkal zmírnění trestu za některé ze svých pěti trestných činů. Ze čtyřletého trestu pobytu za mřížemi se stal trest podmínečný. Tři jeho činy se budou ještě projednávat. Dopustil se i korupčního jednání. Svědčí tento případ o tom, že je česká policie zkorumpovaná? Policejní prezident Martin Červíček tyto spekulace zásadně odmítá. Policie pracuje dobře. Červíček také necítí tlak politiků na vyšetřování korupčních kauz.
31.01.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Martin Červíček (309 článků)

Policie ČR: Ukončení vyšetřování případu MAX

 
Kriminalisté sekce finanční kriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v těchto dnech ukončili vyšetřování případu s krycím názvem MAX, který se týkal krácení daní při obchodování s pohonnými hmotami. Zároveň státnímu zástupci Městského státního zastupitelství v Praze navrhli obžalovat sedm osob pro zločin zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby.
09.08.2017 12:35 |

podobné články

Policie ČR: Ukončení vyšetřování případu NEMO

 
Policejní orgán Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) ukončil návrhem na podání obžaloby Vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze vyšetřování případu s názvem NEMO.
17.02.2018 06:35 |

podobné články

Policie ČR: Operace TRIP – ukončení vyšetřování

 
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), sekce organizovaného zločinu, odboru obchodu s lidmi a nelegální migrace, v uplynulých dnech ukončili vyšetřování mezinárodní organizované skupiny převaděčů.
21.06.2018 15:40 |

podobné články

ÚOKFK SKPV: Ukončení vyšetřování radních a úředníků

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK SKPV) v těchto dnech ukončili vyšetřování případu, v rámci kterého jsou trestně stíháni čtyři členové rady jednoho moravského statutárního města a dva magistrátní úředníci.
31.07.2012 10:00 |

podobné články

ÚOKFK: Ukončení vyšetřování případu Krajská zdravotní

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) v minulých dnech ukončili vyšetřování případu, v rámci kterého je trestně stíháno pět bývalých členů představenstva akciové společnosti Krajská zdravotní se sídlem v Ústí nad Labem.
20.02.2014 11:15 |

podobné články

ÚOKFK: Ukončení vyšetřování stomilionového krácení daní

 
Policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) v těchto dnech ukončili vyšetřování krácení daně z přidané hodnoty se škodou téměř 106 milionů korun.
30.06.2014 21:00 |

podobné články

Ukončení vyšetřování fotbalové korupce

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) ukončili vyšetřování případu ovlivňování zápasů nižších tříd fotbalových soutěží ve Středočeském kraji.
14.01.2015 15:42 |

podobné články

ÚOKFK SKPV: Ukončení vyšetřování fotbalové korupce

 
Policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) v minulých dnech ukončili vyšetřování možného ovlivňování utkání 1. české fotbalové ligy, Fotbalové národní ligy, České fotbalové ligy, Juniorské fotbalové ligy, 1. ligy staršího dorostu a Poháru České pošty.
31.07.2015 10:51 |

podobné články

ÚOKFK: Ukončení vyšetřování případu MORADO

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v těchto dnech ukončili vyšetřování případu krácení daní při obchodování s pohonnými hmotami s krycím názvem MORADO.
25.12.2015 13:25 |

podobné články

Michálkův náměstek ukázal dokumenty. Kauza je výmysl, říká

 
EXKLUZIVNĚ Poslední vývoj kauz údajné korupce na Státním fondu životního prostředí? Politici podle závěrů policie nespáchali trestný čin neoznámení nebo nepřekažení korupčního jednání v kauze údajných manipulací se zakázkami na SFŽP. Vyšetřování souviselo s trestním oznámením na premiéra Petra Nečase, exministra životního prostřední Pavla Drobila a vedoucího úřadu vlády Lubomíra Poula. Týkalo se i ministra vnitra Radka Johna.
18.03.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (446 článků)

Předsednictvo ČSSD dnes projedná návrh na ukončení koaličních jednání s hnutím ANO

 
Vedení ČSSD bude rozhodovat o ukončení koaličních jednání s ANO. Odchod do opozice straně navrhl její předseda Jan Hamáček po čtvrtečním jednání s ANO o obsazení křesel ve vládě. Podle Hamáčka Babišovo hnutí odmítlo všechny návrhy, které by řešily přítomnost trestně stíhaného politika ve funkci premiéra.
06.04.2018 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1014 článků)

Po MUS a Škodě i OKD? Policie šetří korupci při prodeji dolů

 
Nejen privatizace Mostecké uhelné společnosti a plzeňského strojírenského kolosu Škoda, ale už i prodej dolů OKD se zřejmě odehrál za korupčního podtextu. Protikorupční policie v těchto dnech finišuje ve svém vyšetřování.
24.11.2011 10:05 |

podobné články

Policie prověřuje Nečasovu a Johnovu roli v kauze Drobil

 
Protikorupční policie dostala od Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 1 za úkol prošetřit, zda neexistují v kauze Drobil podezření na neoznámení nebo nepřekažení korupčního jednání. Týkat by se měla premiéra Petra Nečase (ODS), exministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS), vedoucího úřadu vlády Lubomíra Poula a údajně také ministra vnitra Radka Johna (VV). Policie má případ na stole od 13. prosince, trestní oznámení na členy vlády bylo podáno čtyři dny poté.
03.01.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (446 článků)

Exministr Drobil: Doufám, že tato noční můra definitivně skončí

 
AKTUALIZOVÁNO Policejní vyšetřování je u konce. Ministr vnitra Radek John ani premiér Petr Nečas se nedopustili trestného činu neoznámení nebo nepřekažení korupčního jednání v rámci korupční kauzy na Státním fondu životního prostředí.
08.03.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9280 článků)

Jarolím (VV): Zadržení Ratha je důsledkem činnosti VV a snad i mojí

 
Zadržení a vyšetřování korupčního jednání ve vztahu k státním a evropským financím je samozřejmě primárně výsledkem dobré a profesionální práce policejních složek a státního zastupitelství, nicméně fakt, že se to vůbec děje a orgány činné v trestním řízení takto pracují, je bezesporu důsledkem kroků naší strany a zejména Radka Johna. Jsou to důsledky kroků, které udělal jako ministr vnitra. Osobně se domnívám, že i mých kroků ve vztahu k evropským dotacím v Ústeckém kraji.
17.05.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Ministerstvo zahraničních věcí: Prohlášení k ukončení nepřátelských akcí v Sýrii

 
Česká republika vítá vyhlášení ukončení nepřátelských akcí v Sýrii a přijetí rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 2336 z 31. prosince 2016, která zaštiťuje úsilí mezinárodního společenství na ukončení konfliktu v Sýrii.
02.01.2017 19:50 |

podobné články

Kubice si stěžuje. Nemám peníze na korupčníky. Jde o rozpočet?

 
Na středeční jednání vlády přinese ministr vnitra Jan Kubice analýzu, podle níž ztěžuje práci policie nekvalitní technika používaná při sledování lidí podezřelých z korupčního jednání. Podle deníku Právo, které o tom informuje, může jít o dělostřeleckou přípravu ministerstva k bitvě o přidělení finančních prostředků z rozpočtu.
16.08.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)