Článek

Policie ČR: Rada AQUAPOLu se sešla v Paříži

 
Další mezinárodní konference Rady AQUAPOLu se konala minulý týden v sídle Generálního ředitelství gandarmerie (četnictva) na okraji Paříže.
13.11.2022 21:30 |

podobné články

Podobné články

Zlatá mládež se sešla na tunningovém srazu v Hradci: Při driftování málem ohrozili autobus!

 
„Zlatá mládež“ se znovu sešla, aby předvedla svá vytuněná auta. Nedávno si domluvili sraz v Pařížské ulici v Praze, kde došlo k rychlé jízdě i driftování a na místo vyjížděla policie. Tentokrát se skupinka o víkendu sešla v Hradci Králové. Ačkoliv u tohoto srazu amatérských závodníků nezasahovali strážci zákona, na videích, které publikovali na sociálních sítích, je vidět zběsilá jízda a dokonce i drift, při němž mohlo dojít ke srážce s autobusem!
13.02.2022 15:45 |

podobné články

Dozorčí rada Budějovického Budvaru se dnes sešla na mimořádném zasedání

 
Dozorčí rada pivovaru Budějovický Budvar, n.p., se dnes v plném počtu sešla na mimořádném zasedání a jednomyslně dospěla k těmto závěrům.
27.08.2012 17:30 |

podobné články

Kvůli konfliktu Íránu a USA se sešla Bezpečnostní rada státu

 
Kvůli situaci kolem konfliktu Íránu a Spojených států se dnes dopoledne ve Strakově akademii sešla Bezpečnostní rada státu. ČTK o tom informoval mluvčí kabinetu Vladimír Vořechovský.
09.01.2020 13:15 |

podobné články

Kvůli konfliktu Íránu a USA se sešla Bezpečnostní rada státu

 
Kvůli situaci kolem konfliktu Íránu a Spojených států se dnes dopoledne ve Strakově akademii sešla Bezpečnostní rada státu. ČTK o tom informoval mluvčí kabinetu Vladimír Vořechovský.
09.01.2020 18:15 |

podobné články

Správa železnic: Správní rada se sešla na prvním letošním zasedání

 
Správní rada Správy železnic se sešla 10. ledna na svém prvním letošním zasedání. Na programu měla zprávu o činnosti organizace a vyhodnocení plnění Strategie.
11.01.2020 17:30 |

podobné články

Kvůli koronaviru se opět sešla Bezpečnostní rada státu: Na hranicích začaly speciální kontroly

 
Protože v Česku stále přibývá počet nově nakažených zákeřným koronavirem, v pondělí v 7 hodin ráno se sešla Bezpečnostní rada státu. Znovu budou projednávat současnou situaci. K dnešnímu dni bylo potvrzeno 32 nakažených. Od pondělního rána začaly na hranicích speciální kontroly.
09.03.2020 08:35 |

podobné články

Princezna Latifa: Na svobodě i na cestách. Sešla se s komisařkou pro lidská práva

 
Dcera dubajského vládce Muhammada bin Rašída Maktúma princezna Latífa se sešla v Paříži s vysokou komisařkou OSN pro lidská práva Michelle Bacheletovou. Princezna vyvolala rozruch, když loni na videu tvrdila, že je vězněná ve vile a bojí se o život.
19.02.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Michelle (56 článků)

Peake se sešla s novým policejním šéfem Červíčkem

 
Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) se dnes sešla s novým policejním prezidentem Martinem Červíčkem. Po schůzce řekla, že výměnu v čele policie považuje za hotovou věc. Vadilo jí prý, že o ní nebyla dostatečně informována, zvláštní koaliční schůzku k situaci v policii ale nežádá. S Červíčkem prý probrala spolupráci v plnění protikorupční strategie vlády a ujistila se, že boj s korupcí zůstává prioritou policie.
31.08.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků) , Martin Červíček (398 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Na demonstraci proti maturitám se sešla jen hrstka studentů

 
Studentů, kteří se ve čtvrtek znovu rozhodli demonstrovat proti zavedení státních maturit, se na pražském Palackého náměstí sešla zhruba stovka. K podpoře demonstrace se na komunitním serveru Facebook přitom přihlásilo kolem pěti tisíc lidí. V červnu se podobného protestu zúčastnilo na sedm tisíc studentů.
16.07.2009 14:45 |

podobné články

Nová Evropská komise se poprvé sešla na řádné schůzi

 
Tradičně za zavřenými dveřmi se dnes poprvé sešla na řádné schůzi nová Evropská komise. Před začátkem jednání se eurokomisařům podařilo do objektivů kamer a fotoaparátů vykouzlit úsměvy a uvolněné tváře.
17.02.2010 11:35 |

podobné články

Reprezentace se sešla před bitvou se Skotskem. Musíme být efektivnější, ví Bílek

 
Česká fotbalová reprezentace se sešla před klíčovým kvalifikačním zápasem se Skotskem a následným utkáním s Lichtenštejnskem.
04.10.2010 15:45 |

podobné články

Parta z Kouzelníka se sešla: Nechyběla ani Jaruš

 
Partička bavičů ze známé televizní show Možná přijde i kouzelník Oldřich Kaiser (55), Jiří Lábus (60) a Jaroslava Hanušová (61) se po letech sešla. V Divadle U Hasičů pod taktovkou Kaisera proběhl neobvyklý večer, kde hlavní roli ztvárnila Jaruš.
16.02.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků)

Vláda se sešla se zaměstnavateli i odboráři. Atmosféra není dobrá

 
Vláda, zaměstnavatelé a odboráři začali v Praze jednat o některých reformních záměrech kabinetu i o návrzích pro posílení ekonomiky. Tripartita se sešla poprvé po stávce, kterou ve čtvrtek pořádaly dopravní odbory na protest proti vládním reformám.
20.06.2011 17:25 |

podobné články

Dívka omylem deportovaná do Kolumbie je zpět u rodiny

 
Patnáctiletá americká dívka Jakadrien Lorece Turnerová, která byla loni v květnu omylem vyhoštěna do Kolumbie, se opět sešla se svou rodinou. V pátek přiletěla z Kolumbie do Spojených států. Imigrační úřad uvedl, že se Turnerová opět sešla s rodinou v pátek večer.
07.01.2012 09:10 |

podobné články

Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem

 
Simona Fehérová byla bezesporu jednou z nejlepších zpěvaček soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Do přímých přenosů se nedostala jen kvůli nedostatku disciplíny a respektu vůči svému kouči Rytmusovi. Teď podle zdroje z televize Nova hledá pomoc u jiného kouče Hlasu. Sešla se s Michalem Davidem. Další články k tématu: Startovní panák se pro zpěvačku v Hlasu stal osudným Problémy s alkoholem u svěřenců Rytmuse, on sám přitom nepije VIDEO: Finalisté Hlasu slavili na party, Rytmusův tým krotil slinu
12.04.2012 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků)

Tripartita se po půl roce znovu sešla, dorazil i Nečas

 
V pondělí se po půlroční odmlce sešla k jednání nad návrhem státního rozpočtu tripartita. Více než o sporných bodech se však v posledních dnech hovořilo o ostrých výrocích odborového předáka Jaroslava Zavadila, který označil současnou vládu za nejhorší kabinet od roku 1950.
24.09.2012 12:25 |

podobné články

Müllerová se sešla s Nečasem. Bylo to jako u zkoušky, přiznala

 
Kandidátka na post ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová se sešla s premiérem Petrem Nečasem. Ten ji zpovídal asi půl hodiny a podle serveru iDNES.cz uvedl, že se rozhodne do konce týdne.
13.11.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9395 článků)

Dcera Michaela Jacksona Paris se poprvé sešla po letech se svou matkou. Takhle teď vypadá!

 
Tak to je mazec! Dcera zesnulého zpěváka "Michaela Jacksona":http://www.extra.cz/tema/michael-jackson (†50) Paris se po několika letech konečně sešla se svou biologickou matkou Debbie Rowe (54). Ta se vzdala všech svých rodičovských práv, když byly Paris pouhé tři roky. Teď to ale vypadá, že se matka snaží se svou dcerou dohnat ztracený čas.
29.04.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1757 článků) , Paris Jackson (149 článků) , Paris Jackson (155 článků) , Debbie Rowe (36 článků)