Článek

Policie ČR: Operace "VOMBAT"

 
V rámci mezinárodní spolupráce orgánů činných v trestním řízení České republiky, Spojených států amerických a Australského společenství, se podařilo rozkrýt organizovanou skupinu obchodníků s kokainem a heroinem v řádech stovek kilogramů, působící na území čtyř kontinentů. Jen v České republice bylo doposud obviněno 60 osob.
12.06.2018 21:15 |

podobné články

Podobné články

Malý vombat: Přišel o rodiče i kožich

 
Jako správný vačnatec by měl mít huňatý kožíšek, tenhle vombat je však rád za pár chlupů, které mu ještě zbyly. Poté, co osiřel, byl podle ošetřovatelů ve velkém stresu. Právě ten mu způsobil postupné vypadávání srsti.
14.06.2010 09:00 |

podobné články

Roztomilý vačnatec útočil. Sekerou ho ubil až za 20 minut

 
Typické australské zvíře jménem vombat vypadá jako ztělesněná roztomilost. I u něj ale může dojít ke zkratu.
09.04.2010 09:30 |

podobné články

Roztomilé mládě: Ahoj, jmenuji se Ruffy a jsem nejkrásnější vombat

 
Není nic příjemnějšího, než si dát studený drink ve vedrech. Alespoň si to myslí vombatí mládě Ruffy, které skončilo v péči záchranářů v australském městě Victoria. Podívejte se na nejroztomilejší mládě Austrálie.
13.02.2014 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Ruffo (1 článek)

TOUHA, SKALPEL, PEKLO: Nejděsivější plastiky prsou, co svět kdy viděl

 
VSTUP OD 18 LET: Plastická operace prsou dnes je v podstatě běžným estetickým zákrokem. Pokud se operace povede, tak jsou zákaznice velice spokojené. Existují však případy, kdy se operace nepodaří a výsledek je děsivý. Podívejte se na operace prsou, které lékaři zpackali.
07.01.2014 19:15 |

podobné články

Policie ČR: Společná operace členských zemí Interpolu se dotýká i České republiky

 
Celosvětová pátrací operace HYDRA 2016 je zaměřena na zefektivnění pátrání po uprchlých pachatelích vybrané trestné činnosti - pašování lidí. Hlavním úkolem této operace je zjišťování pobytu a zadržení vůdců skupin převaděčů a organizátorů této trestné činnosti.
25.06.2016 19:25 |

podobné články

Zájem Čechů o plastické operace stoupá! KE KOMU JÍT, aby to dobře dopadlo? SEZNAM!

 
Plastické operace se u Čechů těší stále většímu zájmu. Jak v pátek uvedla Julie Kališová ze společnosti LékařiOnline.CZ, v roce 2010 se v Česku některému z výkonů, mezi kterými dominují zvětšení prsou a operace očních víček, podrobilo až o třetinu více lidí než v předchozích letech.
30.09.2011 14:00 |

podobné články

Francouzská kráska po zpackané operaci bojuje proti plastikám

 
Osmačtyřicetiletá Emmanuelle Béartová přiznala, že si nechala upravit rty. Francouzská herečka první úpravu podstoupila už před dvaceti lety a pořád toho lituje. Nevydařené operace totiž krásce změnily obličej. Další články k tématu: Která z osmi žen vraždila? Česká miss Fisherová: Plastické operace mi přijdou hloupé Cher: Na mé plastické operace se neptejte
13.03.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Cher (149 článků) , Emmanuelle Béart (3 články)

Fico: Dukelská operace za války otevřela bránu svobody

 
Vojáci, kteří padli v bojích během karpatsko-dukelské operace za druhé světové války, otevřeli brány na cestě ke slovenské svobodě. Prohlásil to dnes slovenský premiér Robert Fico na vzpomínkové akci u příležitosti 70. výročí vojenské operace, na níž se významně podílely i československé jednotky. V areálu památníku na východním Slovensku byla současně odhalena kopie původní sochy československého vojáka, kterou komunistický režim nechal v 50. letech z této památky odstranit.
06.10.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (869 článků)

V Olomouci bude jednat alianční výbor pro psychologické operace

 
Od neděle 19. do pátku 24. dubna se v hotelu Flora v Olomouci uskuteční pracovní jednání výboru NATO pro psychologické operace a konference velitelství NATO pro informační a psychologické operace.
17.04.2015 09:16 |

podobné články

Laserové operace očí podstupují i naši lékaři

 
Je laserová operace očí riziková? Každý lékařský obor se vyvíjí. Stejně tak je tomu i v případě laserových operací očí. Každá operace přináší menší či větší možnost komplikací. Technologický pokrok a zkušenosti však výskyt možných komplikací zásadním způsobem snižuje. Starší technologické postupy operací (PRK, lasek, epilasik, lasik), které jsou doprovázeny výrazně vyšší stupněm rizika komplikací, jsou bohužel přesto stále nabízeny. A to mnohdy za velmi atraktivní nízké ceny.
08.10.2015 00:05 |

podobné články

FNUSA: Po umělé lopatce další unikátní operace svatoanenských ortopedů

 
Dne 12. 7. 2018 byla ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně na I. ortopedické klinice provedena další unikátní operace nejen v ČR, ale v celém bývalém Východním bloku Evropy. Třiadvacetiletému pacientovi byla v rámci jedné operace, která trvala téměř šest hodin, odstraněna ze dvou třetin stehenní kost s nádorem včetně některých měkkých tkání a svalů. Následně byla provedena náhrada kolenního kloubu a speciální ukotvení endoprotézy ve zbytku stehenní kosti, čímž byl zachráněn kyčelní kloub.
19.07.2018 11:05 |

podobné články

Policie ČR: V rámci ezinárodní operace "BAT" byla zadržena organizovaná skupina pachatelů

 
V rámci mezinárodní operace „BAT“ se detektivům Národní protidrogové centrály služby kriminální policie a vyšetřování ve spolupráci s příslušníky Pohraniční stráže Polské republiky podařilo na území obou států odhalit a zadržet kompletní devatenáctičlennou organizovanou skupinu pachatelů, zabývající se nelegální velkoobjemovou výrobou a rozsáhlým obchodem s metamfetaminem.
12.01.2016 16:16 |

podobné články

Policie prověřuje finanční operace v OKD

 
Policie zkoumá dříve uskutečněné finanční operace v těžební společnosti OKD. Uvedl to sever Neovlivní.cz s tím, že policisté prověřují, zda v uplynulých letech nebyly z firmy nezákonně vyváděny stovky milionů korun. Ostravský krajský soud poslal OKD v pondělí do úpadku.
11.05.2016 18:25 |

podobné články

Policie ČR: Mezinárodní operace „ALTIMA“

 
V rámci mezinárodní operace českých a srbských policejních orgánů zadrželi policisté Národní protidrogové centrály na území České republiky tři členy organizované skupiny osob, zabývající se rozsáhlou mezinárodní drogovou trestnou činností spojenou s obchodem kokainem. Další dvě osoby, včetně hlavního organizátora trestné činnosti, byly zadrženy Službou pro boj s organizovaným zločinem Policie Srbské republiky na jejich území.
16.11.2017 22:00 |

podobné články

Největší zásah na pedofily v Rakousku polapil 270 lidí

 
AKTUALIZOVÁNO. Při dosud největším zásahu proti pedofilům v Rakousku bylo v rámci operace Carole vypátráno 272 osob údajně zapojených do šíření videí a fotografií s dětskou pornografií na internetu. Podezřelí pochází z celé země. Mezinárodní operace Carole se odehrála v celkem 141 zemích. Informovala o tom dnes agentura APA. V ČR podle české policie nikdo zadržen nebyl.
04.07.2012 09:10 |

podobné články

ÚOKFK: Operace ZENON – milionové krácení daní

 
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK SKPV) rozkryli v rámci operace s krycím názvem „ZENON“ rozsáhlý případ podezření ze spáchání trestných činů zkrácení daně poplatku a podobné povinné platby, zneužití pravomoci úřední osoby a podplácení.
29.11.2013 13:40 |

podobné články

Ukrajina zahájila operaci proti proruským separatistům v Charkově

 
V Charkově na východě Ukrajiny se právě odehrává protiteroristická operace, policie zatkla asi 70 proruských separatistů. Oznámil to dnes podle agentury Reuters ukrajinský ministr vnitra Arsen Avakov. Současně ruské ministerstvo zahraničí vyzvalo Kyjev, aby okamžitě ukončil veškeré vojenské operace na jihovýchodě země, které by mohly rozpoutat občanskou válku na Ukrajině.
08.04.2014 09:25 |

podobné články

ON-LINE: Komando vytáhlo z bytu teroristu s holým zadkem! Je to mozek krvavé pařížské operace?

 
Francouzská policie provedla ve čtvrti Saint-Denis masivní razii proti teroristům. Cílem operace byl Abdelhamid Abaaoud. Toho rozvědka považuje za muže, který stojí za pátečním masakrem v Paříži. Při razii byli zabiti dva teroristé. Sedm lidí bylo zadrženo. Kriminalisté nyní budou zkoumat jejich identitu.
18.11.2015 09:11 |

podobné články

Šlo o pomstu Rusku za operace v Sýrii, tvrdí útočník z egyptské Hurgady

 
Egyptská prokuratura vyslýchá druhého z útočníků, kteří v pátek napadli turisty v letovisku Hurgada. Vypověděl, že spolu s komplicem chtěli zaútočit na ruské turisty a že mělo jít o potrestání Ruska za jeho vojenské operace v Sýrii. Muži v pátek v hotelu Bella Vista zranili jednoho Švéda a dva Rakušany. Policie jednoho z nich zabila a druhého postřelila.
11.01.2016 21:05 |

podobné články