Článek

Policie ČR: Obchodníci s lidmi již byli obviněni

 
Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) v uplynulých dnech rozbili skupinu obchodníků s lidmi, která měla organizovat homosexuální prostituci mladistvých chlapců.
21.11.2017 15:35 |

podobné články

Podobné články

Obchodníci s lidmi v Itálii hledají nové cesty k jejich pašování

 
Celkem 122 kurdských emigrantů, včetně 35 dětí, propašovali v noci na dnešek k pobřeží jihoitalského pobřeží Kalábrie obchodníci s lidmi. Z Turecka vypluli nelegální přistěhovalci před šesti dny namačkaní v kabinách luxusní jachty.
19.08.2010 15:05 |

podobné články

Obchodníci zneužili intervenci ČNB, řekl Rusnok. A mezi šéfy výrobců a prodejců to začalo létat

 
Kdo může za vzrůstající ceny potravin? Podle odcházejícího premiéra Jiřího Rusnoka to rozhodně není listopadový zásah ČNB, ale spíše obchodníci, kteří prý do značné míry zneužili situace. Tomu se ale podivil prezident Agrární komory České republiky Jan Veleba. „Nesporně obchodníci zásahu ČNB využili, respektive zneužili,“ řekl Veleba pro ParlamentníListy.cz.
27.01.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1852 článků)

Už se semkli? Zdeněk Zbořil po teroru: Politici, vy obchodníci se smrtí. Lžete, až se vám od huby práší. Zoufalci, může vás smést revoluce

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Otrlí politici, kteří se nestydí chovat až neuvěřitelně cynicky! „Už dlouho to nejsou jen ‚obchodníci s deštěm‘, jak jsme na PL nedávno četli v nějakém komentáři čtenáře, ale také i ‚obchodníci se smrtí‘.“ Doktor Zdeněk Zbořil už se v souvislosti se sobotním útokem v Londýně obává, aby beznádějná neschopnost, často motivovaná hrabivostí, nevyvolala hysterickou „revoluční“ reakci, „která smete z politické scény nejen ty současné zoufalce, ale i zbytky něčeho, čemu už dnes s velkým studem říkáme občanské svobody.“ Politolog se zamýšlí také nad tragickými čísly ČSSD a preferencemi dalších politických stran. A kdo komu vykrádá volební program? To je asi jedno, protože po volbách bude všechno jinak. „Prvními oběťmi jakýchkoli voleb není nikdo jiný než voliči,“ konstatuje Zbořil.
05.06.2017 06:35 |

podobné články

Policie ČR: Obvinění osob z obchodování s lidmi

 
Kriminalisté odboru obchodu s lidmi a nelegální migrace Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) rozbili strukturu organizované skupiny obchodníků s lidmi. Na akci s krycím názvem BRIDGE spolupracovali v rámci společného vyšetřovacího týmu s britskými kolegy z Oddělení koordinace boje proti moderní formě otrokářství.
04.05.2018 11:00 |

podobné články

Obchodníci a restauratéři: Na prohibici stále doplácíme

 
Dva týdny prohibice udělaly s českou ekonomikou své. Ačkoli od částečného uvolnění prodeje uplynul již více než měsíc, likérky ani obchodníci se ze ztrát dosud nevzpamatovaly.
06.11.2012 10:05 |

podobné články

Rath prý obvinění dosud neobdržel, říká že jde o předvolební boj

 
Exposlanec David Rath (dříve ČSSD) obžalovaný s dalšími deseti lidmi z korupce uvedl, že další obvinění, o kterých tento týden informovalo Vrchní státní zastupitelství v Praze, zatím neobdržel. Akce policie a žalobců, kteří rozeslali v kauze obvinění dalším lidem a firmám, podle něj může být součástí předvolebního boje a směřuje k poškození ČSSD. Rath to dnes sdělil v písemném vyjádření z vazby. Jeho případ nyní projednává Krajský soud v Praze.
10.10.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Rath okomentoval další obvinění, která kolem něj létají. Je to prý předvolební boj

 
Exposlanec David Rath obžalovaný s dalšími deseti lidmi z korupce uvedl, že další obvinění, o kterých tento týden informovalo Vrchní státní zastupitelství v Praze, zatím neobdržel. Akce policie a žalobců, kteří rozeslali v kauze obvinění dalším lidem a firmám, podle něj může být součástí předvolebního boje a směřuje k poškození ČSSD.
10.10.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Předvolební rána: Babiš a Faltýnek už byli obviněni kvůli Čapímu hnízdu

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš a místopředseda Jaroslav Faltýnek byli obviněni v souvislosti s padesátimilionovou dotací EU na stavbu farmy Čapí hnízdo. ČTK to dnes potvrdila mluvčí hnutí Lucie Kubovičová. Oba politici vinu popírají. Babiš ČTK napsal, že proti obvinění podal stížnost.
09.10.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13731 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

ZNEUŽÍVAL ŽENY! Guru Járu z Poetrie čeká obvinění z obchodu s lidmi

 
Ústřední postavy duchovního hnutí a zároveň školy pod názvem Poetrie by mohly brzy skončit za mřížemi. Jejich šéfa čeká zřejmě obvinění z obchodu s lidmi
18.07.2011 10:55 |

podobné články

Vietnamští obchodníci způsobují miliardové daňové ztráty

 
Vietnamští obchodníci, kterých je v Česku stále více, neplatí řádně daně a český stát tak přichází o miliardy korun ročně. V úterý to řekl prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR) Zdeněk Juračka.
22.06.2010 21:50 |

podobné články

Obchodníci často prodávají falešné české granáty

 
Obchodníci v tuzemsku často nabízejí šperky s falešnými českými granáty. Česká obchodní inspekce (ČOI) od dubna do června zkontrolovala 15 obchodníků a ve 13 případech odhalila prodej napodobenin těchto drahokamů.
19.08.2010 11:20 |

podobné články

Obchodníci lákají: Dárky kupte na podzim, vyhnete se předvánočním frontám

 
Největší příliv nakupujících před Vánocemi očekávají brněnské obchody tradičně od poloviny prosince, nejvíce pak o adventních víkendech. Obchodníci proto doporučují nakoupit vánoční dárky už v říjnu či listopadu.
18.10.2010 08:30 |

podobné články

Den matek: Děti obdarují, obchodníci se pomějí!

 
Dcery a synové mají v neděli oficiální šanci poděkovat svým matkám za jejich starostlivost a péči. Na druhou květnovou neděli totiž připadá Den matek. Na tento svátek se připravili i květináři, obchodníci s čokoládou či třeba ti, co nabízejí obrázková a textová přání do mobilních telefonů.
08.05.2011 08:35 |

podobné články

Obchodníci zavádějí nové druhy slevových akcí

 
Obchodníci v Česku zavádějí nové druhy slev, pomocí kterých se snaží přilákat zákazníky a povzbudit poptávku, kterou oslabila hospodářská krize. Češi si tak v některých prodejnách mohou například sami vybrat zboží, na které dostanou slevu, anebo jim prodavač u pokladny zlevní celý nákup.
10.05.2011 14:30 |

podobné články

Playboy s Lindsay Lohan se prodal za víkend! Chceme další, volají obchodníci

 
Zájem o nahou zlobivou herečku Lindsay Lohan (25) je obrovský. Playboy, ve kterém se objevila na titulní straně, se vyprodal během jediného víkendu. A zákazníci se po něm ptají dál! Obchodníci proto volají do vydavatelství a žadoní: Chceme další!
19.12.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (692 článků)

Povánoční slevy v plném proudu. V Brně mají "hadry" za 2 koruny

 
Obchodníci lákají na falešné slevy. Sotva předvánoční nákupní šílenství utichlo, hned na něj plynule navázalo další -tentokrát ve znamení povánočních slev. Obchodníci se snaží vyprázdnit regály a neštítí se proto udělat cokoliv.
01.01.2012 10:35 |

podobné články

Obchodníci šidí se zbožím v akcích! Kde klamou nejčastěji?

 
Období slev vrcholí, a protože na akční ceny a slevy slyšíme, mají obchodníci žně. Ale ne každá sleva je skutečná. Na nekalé praktiky obchodníků si posvítila Česká obchodní inspekce a pochybení zaznamenala ve více než třetině případů!
15.02.2012 14:05 |

podobné články

Obchodníci jsou nepoučitelní. Inspekce našla další závadné potraviny

 
Čeští obchodníci si z kontrol potravinářské inspekce zřejmě nic nedělají. V obchodech znovu našla 43 závadných výrobků. Nejčastěji prodejci manipulují s datem použitelnosti a minimální trvanlivosti.
15.05.2012 14:05 |

podobné články

I zmražené pečivo je potřeba, říkají obchodníci. Ode dneška ho musí označit

 
Zákazníci budou mít jasno. Od 1. srpna 2012 musí obchodníci povinně odlišovat pečivo ze zmrazeného polotovaru tak, aby nemohlo být zaměněno za čerstvé. V platnost vstoupila vyhláška ministerstva zdravotnictví, která to ukládá.
01.08.2012 09:35 |

podobné články