Článek

Policie ČR: Kriminalisté požár v Hostivaři vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti

 
V souvislosti se včerejším případem požáru haly a skladových prostor v pražské Hostivaři vyšetřovatelé zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu obecné ohrožení z nedbalosti.
09.05.2018 14:45 |

podobné články

Podobné články

Policie šetří výbuch v Havířově jako ohrožení z nedbalosti

 
Výbuch v Havířově, který v neděli zničil dva prázdné byty ve čtyřpatrovém domě, vyšetřuje policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Někdo podle ní mohl způsobit únik zemního plynu tím, že manipuloval s jeho rozvodem nebo s odběrným zařízením. Unikající plyn pak naplnil prázdný byt a po zážehu, jehož původ zatím není známý, explodoval. 
16.09.2013 10:50 |

podobné články

Na Slapech se potopila loď s až 60 lidmi, policie vyšetřuje nehodu jako obecní ohrožení

 
Policisté vyšetřují sobotní nehodu lodního přívozu na vodní nádrži Slapy jako obecné ohrožení z nedbalosti. Oznámil to mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. Plavidlo se poblíž Živohošti odpoledne začalo potápět. Na palubě bylo 50 až 60 lidí, nikdo nebyl zraněn a všichni se dostali včas na břeh. Majitel přívozu však tvrdí, že na něm bylo mnohem méně lidí.
31.07.2016 16:05 |

podobné články

Výbuch bytu jako pomsta sousedům?

 
Jako obecné ohrožení z nedbalosti vyšetřují od včerejška kriminalisté sobotní výbuch plynu v bytě Vladimíry H. (35) na sídlišti v Litvínově-Janově. Stále ale pracují i s jinými možnostmi včetně úmyslné exploze.
08.07.2015 05:10 |

podobné články

Za zřícenou halu v Třebové až 8 let vězení. Viník ohrozil nedbalostí 80 životů

 
Sobotní pád střechy sportovní haly v České Třebové policie vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Uvedla to mluvčí orlickoústecké policie Lenka Vilímková. Konstrukce se zřítila večer během florbalového turnaje, všem osmi desítkám lidí se podařilo utéct, dva z nich se na útěku lehce zranili. „Trestní sazba je u tohoto přečinu až osm let vězení,“ uvedla Vilímková.
17.01.2017 11:25 |

podobné články

Policisté identifikovali poslední oběť pádu mostu ve Vilémově

 
Policisté identifikovali i čtvrtou oběť zříceného mostu na Havlíčkobrodsku . Mrtví je sedmačtyřicetiletý muž z Karlovarska. Při identifikaci musela být použita analýza DNA. Kriminalisté vyšetřují případ jako obecné ohrožení z nedbalosti a pachateli za něj hrozí 3 až 10 let za mřížemi. Zatím nebyl nikdo obviněn.
15.09.2014 15:40 |

podobné články

Halu v pražské Hostivaři zachvátil mohutný požár: Plameny, černý dým, výbuchy!

 
Mohutný požár provázený explozí zachvátil včera halu v pražské Hostivaři. Hasiči vyhlásili zvláštní stupeň požárního poplachu. Škoda jde do desítek milionů korun.
09.05.2018 05:20 |

podobné články

Hrůzný nález v Hostivaři: Pytel lidských kostí!

 
Balík jako z hororu ležel v lesíku v pražské Hostivaři. Kolemjdoucí tam našel pytel lidských kostí! Policie dostala oznámení kolem osmé hodiny ranní. Na místo nedaleko obchodu Lidl vyjeli kriminalisté a hodiny pak pročesávali okolí.
15.12.2011 12:05 |

podobné články

Místo psa zastřelil mladíka: Policistu obvinili z usmrcení z nedbalosti!

 
Kriminalisté obvinili přerovského strážníka z usmrcení z nedbalosti. Strážník v lednu zastřelil služební zbraní během potyčky na jedné z ulic nedaleko centra Přerova mladíka. Muž zemřel na místě. Dvaačtyřicetiletý strážník byl během incidentu sám zraněn na noze. Policisté případ i nadále vyšetřují, zvažuje se i rekonstrukce na místě činu.
09.02.2015 10:50 |

podobné články

Chlapce (†15) v kralupské firmě zabilo těžké břemeno: Policie případ vyšetřuje jako usmrcení z nedbalosti

 
Policisté vyšetřují sobotní smrt nezletilého ve firmě v Kralupech nad Vltavou na Mělnicku jako usmrcení z nedbalosti. Spadlo na něj těžké těleso. „Vzhledem k věku chlapce nebudeme poskytovat žádné bližší informace,“ řekla mluvčí mělnické policie Markéta Johnová.
29.11.2017 09:45 |

podobné články

Policie vyšetřuje nehodu eskalátorů na Můstku pro obecné ohrožení

 
Pražská policie vyšetřuje nehodu eskalátorů metra na Můstku jako obecné ohrožení, součástky stroje předala ke znaleckému posudku. Jeho výsledky budou známy v řádu týdnů až měsíců, řekl dnes ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Eskalátor na vchodu z Jungmannova náměstí se 27. listopadu nečekaně rozjel do protisměru a lidé popadali a zranili se. Podle společnosti KONE nehodu způsobila součástka pohonu od subdodavatele. Dopravní podnik poté nechal odstavit devět dalších od stejného dodavatele.
11.12.2014 11:50 |

podobné články

Kriminalisté vyšetřují smrt ženy ve Staré Boleslavi

 
Středočeští kriminalisté od 12. srpna vyšetřují úmrtí 61leté ženy, jejíž tělo bylo nalezeno v bytě na sídlišti ve Staré Boleslavi. Na místo ihned vyrazil lékař, policisté z OO PČR Brandýs nad Labem, strážníci MP Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a kriminalisté krajského ředitelství.
13.08.2014 13:20 |

podobné články

Bezpečnost lodě nepoznáte, přiznává expertka. Napovědět může jen jedna indicie

 
V sobotu se na Slapech potopil lodní přívoz. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Svědci hovoří o tom, že na lodi bylo příliš mnoho cestujících, majitel to ale odmítá. Policisté vyšetřují nehodu jako obecné ohrožení z nedbalosti. Podle Státní plavební správy za plavidlo vždy zodpovídá jeho vůdce. Pokud si chcete ověřit, zda je bezpečné, měli byste sledovat informace, které by měly být přímo na lodi.
01.08.2016 20:55 |

podobné články

Řidiči trolejbusu hrozí 8 let!

 
Děsivou nehodu trolejbusu, který v úterý v Otrokovicích narazil do sloupu a vyjel po něm, policisté vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti.
31.08.2016 19:10 |

podobné články

Požár na balkoně paneláku v Hostivaři hasiči likvidovali ze žebříku: Jedna osoba se zranila

 
Výškovou techniku museli použít pražští hasiči u požáru v Hostivaři. V Tenisové ulici tam hořelo na balkoně. Vytáhnout museli i automobilový žebřík. Podle informací z jejich Twitteru se zranila jedna osoba, kterou předali zdravotnické záchranné službě.
11.01.2018 11:50 |

podobné články

FOTOGALERIE: Požár v Hostivaři prověřil nejen hasiče. Zásah zvládli na výbornou

 
Fotografie pražských hasičů dokládají náročnost zásahu u požáru skladu v Hostivaři. Do akce se dostali hasiči, zdravotníci i policisté, nasazeno bylo také velké množství techniky. Nechyběl ani stánek s občerstvením.
09.05.2018 11:05 |

podobné články

Hasiči DPP pomohli uhasit rozsáhlý požár haly v Hostivaři

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) oceňuje úsilí, které vynaložili hasiči DPP při likvidaci požáru v ulici U Továren v Hostivaři. Celkem se na uhašení velkého požáru haly podílelo 23 hasičů DPP.
09.05.2018 20:25 |

podobné články

Oxid uhelnatý a chlorovodík! Co škodlivého se při požáru v Hostivaři dostalo do vzduchu?

 
Rozsáhlý požár haly v pražské Hostivaři dostali hasiči pod kontrolu po úterní půlnoci. Ve stejné době také téměř zmizely zplodiny v ovzduší a byl zrušen zákaz vycházení.
10.05.2018 06:25 |

podobné články

„Požár byl tak rozsáhlý, že se hasiči nedostali dovnitř.“ Vyšetřovatel promluvil o tragédii v Hostivaři

 
Když český národ vítal hokejové vítěze z Nagana na Staroměstském náměstí, zasahoval Martin Kavka u svého zatím nejrozsáhlejšího požáru na střeše České národní banky, která přesně v tu dobu roku 1998 hořela. Toto úterý 8. května jsme také oslavovali – výhru nad Švýcarskem na hokejovém MS v Dánsku, ovšem ani tentokrát Martin Kavka nefandil. Prodíral se plameny, které pohltily halu v Praze-Hostivaři.
13.05.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kavka (30 článků)

V Hostivaři hořel byt! Hasiči z domu evakuovali obyvatele

 
Klidné nedělní odpoledne si rozhodně neužili obyvatelé jednoho z bytů ve Vajdově ulici v pražské Hostivaři. Začal totiž hořet, na místo ihned vyrazily tři jednotky hasičů, kteří požár kolem čtvrté hodiny lokalizovali.
16.09.2018 16:20 |

podobné články