Článek

Polanský (SOCDEM): Je Sociální demokracie zbytečná?

 
Je Sociální demokracie zbytečná? Podle některých ano, z mého pohledu určitě ne! A pokud budeme její nepřítomnost přehlížet a volit dle slibů, které stejně politici neplní, nebo je plní na úkor budoucnosti, je to cesta špatným směrem.
18.06.2024 09:25 |

podobné články

Podobné články

Polanský (SOCDEM): Výsledek Sociální demokracie v evropských volbách je tragický

 
Výsledek SOCDEM v evropských volbách je tragický. Hledáme proč, říká jihočeský lídr Tomáš Polanský. Máme UŽ DOST úplně stejných věcí jako opoziční strany, které proti vládní pětikoalici zabodovaly.
12.06.2024 12:30 |

podobné články

Strana Jany Volfové bude užívat zkratku ČSSD, SOCDEM zuří a bude se bránit

 
Zkratku ČSSD bude nyní místo sociálních demokratů, kteří v červnu na sjezdu změnili název na Sociální demokracie a zkratku na SOCDEM, používat uskupení bývalé poslankyně Jany Volfové. Její Česká suverenita se nově přejmenovala na Českou suverenitu sociální demokracii. Vyplývá to z rejstříku politických stran a politických hnutí na  webu  ministerstva vnitra. Šéf SOCDEM Michal Šmarda však ČTK sdělil, že to považuje za jednoznačné porušení ochranné známky, kterou má jeho strana nadále registrovanou. Bude se proto bránit.
29.06.2023 18:45 |

podobné články

Seďa (SOCDEM): Sociální demokracii je třeba zachránit pro budoucí generace

 
SOCDEM se stala "nežádanou" politickou stranou. Přitom existuje řada témat a problémů České republiky, na které má sociální demokracie řešení. Zřejmě občané-voliči SOCDEM "nepochopili" pro mě nepochopitelnou změnu názvu, barev a loga.
22.06.2024 16:10 |

podobné články

Jana Volfová si zaregistrovala ČSSD. Parazituje na dobrém jménu, protestuje Šmarda

 
Politička Jana Volfová zabrala zkratku ČSSD pro svou stranu Česká suverenita – nyní tedy Česká suverenita sociální demokracie. Předseda Sociální demokracie (SOCDEM), jak se od plzeňského sjezdu přejmenovala ČSSD, Michal Šmarda, se proti tomu tvrdě ohradil. Dle jeho vyjádření, které rozeslal médiím, se jedná o „pokus o krádež“ a „parazitování na dobré pověsti Sociální demokracie“. SOCDEM má navíc ochrannou známku ČSSD stále zaregistrovanou.
29.06.2023 18:30 |

podobné články

Levičáci se rozhádali. SOCDEM jde do eurovoleb sama

 
Sociální demokracie a Levice. Tyto dva subjekty měly ambice vejít do voleb do Evropského parlamentu společně, aby netříštily síly. Sociální demokracie pod vedením Michala Šmardy se nakonec rozhodla vyjednávání o společné kandidátce ukončit. „Odpovědnost za toto tříštění levicových sil padá plně na vedení SocDem," prohlašuje Levice.
25.12.2023 17:05 |

podobné články

Jiří Paroubek přijal nominace na členství v ČSSD

 
Bývalý premiér Jiří Paroubek přijal nominace na členství ve straně ČSSD – Česká suverenita sociální demokracie. ParlamentnímListům.cz to potvrdila předsedkyně strany Jana Volfová. Strana, která používá bývalou zkratku nynější Sociální demokracie (SOCDEM), které Paroubek dříve předsedal, by podle expremiéra mohla slavit úspěch během příštích sněmovních voleb. „Vstupuji, abych podpořil tradiční ČSSD a její program zaměřený na běžné lidi, lidi, kteří se živí svou prací, malým podnikáním nebo žijí z důchodu za celoživotní dřinu,“ uvedl. SOCDEM označil za „svazácko-komsomolskou“.
02.02.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4837 článků)

Soud smetl ze stolu žalobu SOCDEM na ČSSD. Paroubek děkuje za reklamu: Nechápu, kdo jim to sepsal

 
Sociální demokracie se snažila zrušit registraci koalice ČSSD pro volby do Evropského parlamentu. Zkratka ČSSD je podle Sociální demokracie klamavá a parazituje na jejich jménu a historii. Nejvyšší správní soud však dnes žádost SOCDEM zamítl. Předseda ČSSD Jiří Paroubek to komentoval, že amatérismus této žaloby zjevně odpovídá amatérismu, který stranu provází už mnoho let.
03.05.2024 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4837 článků)

Spisovatel Polansky: Havel rozdal lepší posty exkomunistům, než souvěrcům

 
EXKLUZIVNĚ Neveřejný nepřítel Václava Havla a Karla Schwarzenberga. Za toho je považován autor kontroverzní knihy Bouře Paul Polansky. Právě on zaslal ParlamentnímListům.cz svou stať Václav Havel mě nenávidí. Podle politologa Jiřího Pehe byl vždy považován za radikála, co si trochu vymýšlí.
19.03.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6490 článků) , Karel Schwarzenberg (4145 článků) , Jiří Pehe (474 článků) , Karel Paul (8 článků) , Jiří Havel (483 článků) , Jiří Havel (483 článků)

Nekompromisní Polansky hovoří o nesprávných restitucích Schwarzenbergů

 
ROZHOVOR Vrácení majetku v restitucích bylo v případě ministra zahraničí Karla Schwarzenberga nesprávné. Utajovala se kvůli tomu historie a některé dokumenty v archivech, přesto některá akta stále existují. To tvrdí spisovatel, jenž dlouhá léta bádal v tuzemských archivech, Paul J. Polansky. Někteří ho zpochybňují. Všechny námitky prý ale dokáže jasně vyvrátit.
30.04.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků) , Karel Paul (8 článků)

Evropský ochránce Romů Polansky: Češi se lépe chovají ke zvířatům

 
ROZHOVOR Česko je svou nenávistí k Romům úplně nejhorší v Evropě. Lépe se chováte ke zvířatům, než k nim. Potřebovalo by to něco podobného jako byl Marshallův plán. Vždyť všichni zdejší Romové toho dohromady neukradli víc než některý z korupčních politiků. Takhle natvrdo si bere na mušku Čechy americký spisovatel českého původu Paul Polansky.
08.07.2013 07:05 |

podobné články

Evropský ochránce Romů Polansky: Češi se lépe chovají ke zvířatům

 
ROZHOVOR Česko je svou nenávistí k Romům úplně nejhorší v Evropě. Lépe se chováte ke zvířatům, než k nim. Potřebovalo by to něco podobného jako byl Marshallův plán. Vždyť všichni zdejší Romové toho dohromady neukradli víc než některý z korupčních politiků. Takhle natvrdo si bere na mušku Čechy americký spisovatel českého původu Paul Polansky.
08.07.2013 10:40 |

podobné články

Polanský (Piráti): Vynaložím maximálmní úsilí, aby se ČR stala čtvrtou zemí v EU, která zavede Car-Pass

 
Představit způsob, jak zamezit podvodům s omlazováním vozidel a stáčením odometrů v Česku - to byl cíl semináře s názvem “Car-Pass jako řešení podvodů na trhu s ojetými vozy”, který uspořádal pirátský poslanec Ondřej Polanský ve středu 5. září na půdě Poslanecké sněmovny PČR.
06.09.2018 07:35 |

podobné články

Polanský (Piráti): Kontrolní mechanismy jsou nedostatečné, SFDI ročně projde sto miliard

 
Pirátský poslanec Ondřej Polanský navrhnul úpravu zákona o Státním fondu dopravní infrastruktury. Návrh má umožnit, aby se členové Dozorčí rady SFDI mohli účastnit všech jednání Výboru SFDI.
25.01.2020 16:46 |

podobné články

Lady Gaga ukázala nového přítele: Michael Polansky je boháč se srdcem ze zlata

 
Lady Gaga (33) se už dlouhou dobu ukazovala po boku nového muže, až nyní ale na Instagramu vztah oficiálně potvrdila. Michael Polansky (42) je skutečně dobrá partie - pohledný boháč se srdcem ze zlata.
06.02.2020 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1495 článků) , Michael Michael (1924 článků)

Do ČSSD přecházejí desítky členů SOCDEM

 
V pátek na krajské radě ústeckého kraje ČSSD přijala organizace většinu členů SOCDEM, kteří koncem měsíce března ukončili členství ve své straně a přešli do ČSSD. Přihlášky do ČSSD předal osobně předsedovi krajské organizace Janu Szantovi bývalý předseda okresní organizace SOCDEM Litoměřicko Ing. Vladimír Vlk.
15.04.2024 13:40 |

podobné články

Zdeněk Koudelka: Miloš Zeman a sociální demokracie

 
Miloš Zeman vždy politicky oslovoval voliče sociální demokracie. V době, kdy se ujal vedení sociální demokracie, dovedl stranu k zisku přes 30% hlasů. Zatímco sociální demokracie od roku 2010 ztrácí podporu voličů, Miloš Zeman dosáhl v prvním kole prezidentské volby 2013 téměř 25% podpory voličů. První kolo většinové volby více vypovídá o přímé podpoře politika mezi voliči než kolo druhé, byť to je rozhodující pro zisk funkce. Rovněž v předvolebních průzkumech zůstává postavení Miloše Zemana dominantní, zatímco sociální demokracie se propadá k 10% voličské podpory.
26.08.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zaorálek (SOCDEM): Evropa se musí vrátit od lobbistů k podpoře pracujících

 
Směrnice o minimální mzdě, posilování kolektivního vyjednávání a posilování práv zaměstnanců – to jsou podle Lubomíra Zaorálka cíle, spojující sociální demokraty po celé Evropské unii. Volební lídr SOCDEM pro volby do europarlamentu během tiskové konference Sociální demokracie společně s Klárou Školníkovou a Vladimírem Špidlou upozornil na trend zhoršujícího se postavení pracovníků v EU.
26.04.2024 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (350 článků) , Lubomír Zaorálek (2904 článků)

SOCDEM: Děkujeme za vaše hlasy, přidejte se

 
„Děkuji za hlasy pro Sociální demokracii. Záleží nám na dobrých a kvalitních veřejných službách. Chceme, aby k nim měl přístup i ten, kdo si je nemůže koupit. Pokud souhlasíte, chci vás požádat, abyste se k Sociální demokracii přidali. Sociální demokracie má jedinečnou politickou nabídku. Stojíme si za tím, že na včasnou zdravotní péči, dobré vzdělání i dostupné bydlení má mít prostor dosáhnout každý,“ vyzval předseda Sociální demokracie Michal Šmarda po zveřejnění výsledků voleb do Evropského parlamentu.
10.06.2024 13:50 |

podobné články

Šmarda (SOCDEM): Politické plány SOCDEM a těžká rozhodnutí

 
Dopis předsedy Michala Šmardy členům Sociální demokracie
11.09.2023 20:20 |

podobné články