Článek

Polákovi za 291 Kč, Čechovi za 460 Kč. T-Mobile to s tarify umí. Ale není sám

 
Že jsou mobilní tarify v sousedním Polsku značně levnější než u nás, je známo již několik let, co však již příliš nezaznívá je, že méně platí lidé i v zemích na západ od našich hranic, kde byste to na první pohled příliš nečekali. Například ve Francii s přibližně dvojnásobnou průměrnou hrubou měsíční mzdou lze pořídit 120 GB dat za cenu, za níž v ČR dostaneme akorát 6 GB. Lépe jsou na tom již také Slováci, kterým T-Mobile zcela totožný tarif prodává levněji o 120 korun měsíčně než Čechům. V porovnání s ostatními evropskými zeměmi Češi dostávají méně služeb, ale zato za více peněž.
06.03.2024 14:35 |

podobné články

Podobné články

Ušetřeno.cz: Tarifová revoluce, nebo z bláta do louže? Vyplatí se nové tarify mobilních operátorů?

 
Po téměř 4 letech Vodafone i T-Mobile upgradovali podobu standardních „neomezenek“ a začali nabízet nové tarify s podstatně většími datovými balíčky. Na to samozřejmě zareagoval operátor O2, který sice stávají nabídku produktů nepřekopal od základů jako jeho konkurenti, ale alespoň ji trochu oprášil a dal jí nový nátěr. Reakce zákazníků jsou ale rozporuplné. Někdo je nadšený, jiný nadává. Vyplatí se opravdu nové tarify? A komu?
19.07.2017 15:35 |

podobné články

T-mobile upravil svoje neomezené tarify. Přidal více mobilních dat

 
Cenová válka mezi operátory se přesouvá do oblasti internetu. T-Mobile u svých neomezených tarifů zvýšil maximální objemy přenášených dat. U neomezeného tarifu do všech sítí nabídne 1,5 GB místo jednoho GB, u prostředního přidá 50 MB. Tarify bude nově také nabízet bez úvazku na dva roky. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. 
22.04.2013 12:05 |

podobné články

T-Mobile po pěti minutách hovoru už neúčtuje

 
Operátor T-Mobile přichází s novými předplacenými tarify. Po provolání pěti minut nebo odeslání pěti SMS do jakékoliv sítě v rámci naší republiky získá zákazník ostatní hovory či SMSky po zbytek dne u T-Mobile zdarma.
13.08.2010 12:25 |

podobné články

Chcete také levnější volání, sms i internet?

 
České zákazníky inspiroval francouzský operátor Free Mobile, který v přepočtu za 500 Kč měsíčně nabízí neomezené volání a SMS. Francouzští operátoři nestíhají zpracovávat výpovědi, během pěti dnů k Free Mobile přešlo půl milionu zákazníků. Čeští zákazníci nyní odkazem na články o Free Mobile zaplavují zdi operátorů s dotazy, kdy i oni skončí s předraženými tarify a nabídnou podobné služby za podobnou cenu.
19.01.2012 19:20 |

podobné články

Obří pokuta pro T-Mobile za krádež dat klientů: Operátor zaplatí 3,6 milionu

 
Pokutu 3,6 milionu Kč udělil Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) operátorovi T-Mobile kvůli krádeži dat 1,2 milionu klientů. Oznámil to mluvčí úřadu David Pavlát. Data podle úřadu ukradl zaměstnanec operátora a T-Mobile se dopustil deliktu, když data dostatečně nezabezpečil. Jde o jednu z nejvyšších sankcí, které kdy ÚOOÚ udělil, maximální výše pokuty je deset milionů. Operátor postih přijal, ale sankci považuje za nepřiměřenou, sdělil Lukáš Hrabal z T-Mobile.
16.08.2016 17:40 |

podobné články

Výpadek zákaznické podpory T-Mobile potrvá do středy. Hovory i data u operátora fungují

 
Operátor T-Mobile má dnes od rána výpadek interních systémů. Nejsou dostupné například webové stránky se samoobsluhou Můj T-Mobile, mobilní aplikace Můj T-Mobile a zákaznické systémy v prodejnách. Hovory, SMS a data fungují bez omezení. ČTK to řekl Jiří Janeček z tiskového oddělení. Firma večer uvedla, že problémy potrvají až do středy.
30.06.2020 14:55 |

podobné články

„Elektřina zdraží pro 38 procent domácností.“ Sobotka tepe nové tarify ERÚ

 
Nové tarify elektřiny zvednou cenu proudu pro 38 procent a možná ještě více domácností v Česku. Aspoň v podobě, ve které je navrhuje Energetický regulační úřad vedený Alenou Vitáskovou. Před takovým dopadem zdražení varovalo v analýze ministerstvo průmyslu a obchodu, jehož šéf Jan Mládek vyrazil v pondělí na jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou. Doplnila je ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (všichni ČSSD). Sobotka dál tarify kritizuje. Už o víkendu upozornil, že
22.02.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9583 článků) , Jan Mládek (676 článků) , Michaela Marksová (465 článků)

Elektřina i plyn hluboko pod cenou tradičních produktů na neurčito i fixací. LAMA energy nabízí výhodný měsíční tarif

 
Jak efektivně snížit výdaje na energie? LAMA energy je jedním z dodavatelů, který už téměř rok nabízí u elektřiny a zemního plynu měsíční tarify. Její produkt Garant měsíc pro zákazníky generuje, ve srovnání se standardními tarify, velmi zajímavé úspory. Za prvních šest měsíců roku 2024, kdy jsou ceny tohoto produktu známé, se drží hluboko pod cenami, které nabízejí dodavatelé ve smlouvách, uzavřených na dobu neurčitou, i pod fixními tarify.
23.04.2024 09:35 |

podobné články

LAMA energy: Měsíční tarify stále nabízejí solidní úspory. Mírnému růstu cen energií na burze navzdory

 
Pro všechny zákazníky, kteří chtějí ušetřit za energie, jsou stále nejvýhodnější takzvané měsíční tarify. Jejich výhodnost nejlépe potvrzuje, že se neustále rozšiřuje počet dodavatelů, kteří tento pro zákazníky velmi výhodný produkt nabízejí. Společnost LAMA energy má v nabídce měsíční tarif u elektřiny i zemního plynu už rok a ceny, které tento dodavatel uveřejnil pro červenec, ukazují, že jsou na trhu stále nejvýhodnější. A to navzdory zlevňování u řady ostatních dodavatelů i mírnému růstu cen na komoditní burce, z níž jsou měsíční tarify odvozeny.
21.05.2024 13:35 |

podobné články

POROVNEJTE SI TARIFY: Mobilní operátoři znovu vylepšili nabídku!

 
Všichni čeští operátoři už nabízí neomezené volání. T-Mobile, který se s novými tarify vytasil jako poslední, teď svou nabídku ještě výrazně vylepšil.
22.04.2013 15:30 |

podobné články

T-Mobile oznámil neomezený tarif. Okopíroval nabídku 02

 
Třetí tuzemský operátor T-Mobile dnes zareagoval na snížení cen neomezeného tarifu na volání a SMS u konkurentů O2 a Vodafone. Operátor to oznámil v tiskové zprávě krátce po poledni. Tarify zatím nelze objednat online a pro jejich aktivaci je potřeba navštívit pobočku.
13.04.2013 16:30 |

podobné články

City Mobile: Revoluce ve volání je tady. Tarify s 50% slevou - levnější už to nebude!

 
Společnost City Mobile s.r.o., která na českém trhu působí v oblasti telekomunikací a která v současné době nabízí služby virtuálního mobilního operátora přišla s exklusivní a ojedinělou nabídkou.
20.01.2014 19:20 |

podobné články

City Mobile: Revoluce po druhé – neomezené volání za 479 Kč!

 
Společnost City Mobile příchází na trh se zcela novými tarify, které přináší neomezené volání. Zákazníci si tak budou moci volat kamkoliv „neomezeně“ nebo mezi sebou zcela zdarma a navíc k tomu dostanou velký počet volných minut kamkoliv.
06.06.2014 15:50 |

podobné články

Na školství a vědu chce dát vláda o 291 milionů korun méně. Univerzity protestují

 
Vysoké školy odmítají nynější návrh rozpočtu, od ministerstva školství by podle něho příští rok na výzkum dostaly o 291 milionů korun méně. To představuje pokles o 5,6 procenta. Uvedla to dnes Rada vysokých škol. Celkem by se měl univerzitám snížit rozpočet o 0,16 procenta. Akademici jsou si vědomi toho, že návrh rozpočtu se ještě může výrazně změnit, s předstihem ale kvůli možnému snižování financí bijí na poplach.
19.09.2013 16:45 |

podobné články

Maďar ztratil 291 tisíc, poctivý důchodce je odevzdal policii

 
Muž z maďarského města Békéscsaba na jihovýchodě země chtěl koupit nemovitost a vybral z banky větší obnos v hotovosti. Cestou na setkání s prodejcem nemovitosti ale ztratil čtyři miliony forintů (přes 291 tisíc korun), které našel důchodce a odevzdal je na policii.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

KHS Jihočeského kraje: Na jihu Čech přibylo 293 nových případů COVID-19. Celkem 291 nemocných se uzdravilo. Počet aktuálně pozitivních se zvýšil na 3 184 osob

 
Za uplynulých 24 hodin zaznamenali hygienici na jihu Čech 293 nově potvrzených případů nákazy koronavirem SARS-CoV-2. Celkem 291 nemocných se uzdravilo.
05.12.2020 21:25 |

podobné články

KHS Jihočeského kraje: Na jihu Čech přibylo 293 nových případů covidu-19. Celkem 291 nemocných se uzdravilo. Počet aktuálně pozitivních se zvýšil na 3 184 osob

 
Za uplynulých 24 hodin zaznamenali hygienici na jihu Čech 293 nově potvrzených případů nákazy koronavirem SARS-CoV-2. Celkem 291 nemocných se uzdravilo.
05.12.2020 21:45 |

podobné články

Tesco Mobile překonal hranici 200 tisíc zákazníků

 
Od března letošního roku dokázal virtuální operátor Tesco Mobile získat 120 tisíc nových zákazníků. Díky tomu překonal aktuální magickou hranici 200 tisíc zákazníků. Letošní rok pro Tesco Mobile představoval veliký zlom. Díky kompletní změně image, zjednodušení a zkvalitnění služeb, ale v neposlední řadě také díky zajímavé nabídce volání, akcím typu Zlatá SIM a efektivnímu využití komunikačních kanálů, je nejrychleji rostoucím virtuálem, který určuje vývoj na českém trhu.
23.09.2014 09:50 |

podobné články

„Zaplaťte, nebo vám odvrtáme zámek.“ T-Mobile posílá na bývalé klienty ranaře

 
Ostré výhrůžky dostávají v posledních dnech bývalí zákazníci mobilního operátora T-Mobile. Vymahači požadují po lidech uhradit pokuty, na které ale operátor nejspíš nemá ani právo. Podle spotřebitelské organizace dTest jde o extrémně neetické a agresivní praktiky a T-Mobile pouze využívá neznalosti zákazníků. Firma se hájí, že jedná podle práva.
12.10.2016 19:00 |

podobné články