Článek

Poláková a Liška po rozchodu: Holčičky mají jeden domov a my dva každý svůj byt

 
Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Toho se dlouho drželi Bára Poláková (37) s Pavlem Liškou (49). Hercům se podařilo tři roky utajit, že už nejsou partneři a žijí každý ve svém bytě. Nyní se konečně rozhodli promluvit...
10.08.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)
Podobné články

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

 
Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Kristýna Boková (34 článků)

Bára Poláková a Pavel Liška se brzy stanou rodiči, na dítě se moc těší

 
Herečka a zpěvačka Bára Poláková (31) a herec Pavel Liška (43) budou brzy rodiči. Své soukromí drží v tajnosti, ale ukázali se společně v obchodě s botami své kamarádky, kde Poláková prozradila, že ještě před porodem plánuje dokončit svou první desku.
18.06.2015 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Bára Poláková a Pavel Liška po rozchodu: Netradiční domluva ohledně péče o dcerky!

 
O jejich rozchodu si už dlouho štěbetali vrabci na střeše, ale až po třech letech to herecký pár Bára Poláková (37) a Pavel Liška (49) potvrdil. Jak se rodiče dvou malých holčiček - Ronji (5) a Riky (4) - dohodli na jejich péči?
10.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Liška už není na depky z rozvodu sám: Nechal se načapat při žhavé noci se seriálovou kolegyní!

 
"Svérázný samorost":http://www.extra.cz/to-je-nechutne-pavel-liska-privedl-ostatni-do-rozpaku-kdyz-vystavil-na-odiv-svoje-potni-kolace "Pavel Liška":http://www.extra.cz/tema/pavel-liska (42) už není na deprese z rozvodu s "Kristýnou Liška Bokovou":http://www.extra.cz/tema/kristyna-liska-bokova (bože, snad si to idiotské jméno nenechala) sám.
28.03.2014 08:55 |

podobné články

Bára Poláková a Pavel Liška potvrdili rozchod! Tři roky už spolu nežijeme

 
Tři roky se jim podařilo tutlat, že jsou od sebe! Herecký pár, který spolu má dvě dcery - Ronju (5) a Riku (4), Bára Poláková (37) a Pavel Liška (49) už nejsou partneři. O jejich rozchodu ale věděla jen rodina a nejbližší přátelé.
09.08.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Bára Poláková a Pavel Liška se stali rodiči holčičky. Vybrali jí neobvyklé jméno

 
Herečka Bára Poláková  (31) se stala maminkou holčičky, které s partnerem, hercem Pavlem Liškou, vybrali zvláštní jméno - děvčátko se jmenuje Ronja. „Je to skandinávské jméno. A je z pohádky Ronja, dcera loupežníka. Ta pohádka začíná tak, že se Ronja narodí za veliké bouře. Je to velmi statečné a rozhodné děvče,“ svěřila Bára webu Promaminky.cz.
29.09.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

VIDEO: Liška v Jerevanu balil holky a vyžebral si na chleba

 
Parťáci Jan Révai a Pavel Liška se svou motorkářskou výpravou dorazili do Arménie. Obdivovali krásu přírody, ale v hlavním městě pokukovali hlavně po místních slečnách. Další články k tématu: Révai o svém parťákovi Liškovi: Dva dny nechlastal a vypadá dobře VIDEO: Révai a Liška vyrazili na Kavkaz ruku v ruce, báli se medvědů Liška a Révai vyráží na motorkách na Kavkaz, mluvit chtějí gruzínsky VIDEO: Liška a Révai se společně ocitli v nebi
12.09.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Jan Révai (91 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Poláková a Liška: Prošvihli termín porodu!

 
Už před více než týdnem měla Barbora Poláková (31) přivést na svět svého prvního potomka, jehož otcem je Pavel Liška (44). Jenže termín proběhl a oni jako na trní dál čekají...
18.09.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Liška se proměnil v šíleného Jacka Nicholsona. Poláková hrůzu hrála

 
Pavel Liška (44) a Barbora Poláková (33) se proměnili ve slavnou filmovou dvojici. Pár si kvůli kalendáři Proměny 2017 střihl slavný filmový plakát z hororu Osvícení z roku 1980, v němž šíleného spisovatele Jacka Torrance hrál Jack Nicholson a jeho ženu Wendy Shelley Duvallová.
10.06.2010 08:25 |

podobné články

Pavel Liška a Bára Poláková tři roky tajili rozchod. Pomáhá jim terapie

 
Bára Poláková  (37) a Pavel Liška  (49) už netvoří pár. Zpěvačka a herec tajili rozchod tři roky. A oba přiznali, že i dnes chodí na společné psychoterapie.
09.08.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Bára Poláková a Pavel Liška se rozešli. Jak zvládají péči o děti?

 
Ještě do nedávna platili Bára Poláková a Pavel Liška za stabilní partnerský pár, který společně vychovává své dcery Ronju a Riku. O to větší bylo překvapení fanoušků, když herci oznámili, že již tři roky jsou od sebe. Co je k tomu vedlo?
24.08.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Nová láska na obzoru? Bára Poláková s Pavlem Liškou chyceni při činu!

 
On je rozvedený, ona po rozchodu. Herci Pavel Liška (43) a Barbora Poláková (30) by nebyli první kolegové, mezi kterými to pořádně zajiskřilo. Jenže jako každý přistižený pár, drží svou čerstvou lásku pod pokličkou…
27.03.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Absolutně netoužím být od rána do večera středem pozornosti, říká Bára Poláková

 
Barbora Poláková vydává své debutové album, na které upozornila už před pár týdny videoklipem Nafrněná. Díky nahrávání desky a také pokročilému stadiu těhotenství tak zažila jedny z nejnáročnějších prázdnin. Mateřské povinnosti si novopečená maminka hodlá užít a kromě koncertů plánuje pozvolný návrat do pracovního procesu. "Absolutně netoužím být od rána do večera středem pozornosti. Mnohdy je to právě naopak. Když jsem mezi nejbližšími, tak se někdy ráda rozjedu, ale taky jsem ráda sama, mlčím a pozoruju svět," říká o sobě Bára Poláková v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
09.10.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (278 článků)

Bára Poláková po rozchodu s Liškou zkrásněla: Vrátila se ke své přirozenosti a je z ní úplně jiná žena!

 
Tři roky tajili, že už nejsou pár, ale dál společně vychovávají své dvě dcery Ronju (5) a Riku (4). Herci Pavel Liška (49) a Bára Poláková (37) se ke konci vztahu vyjádřili loni v rozhovoru pro magazín Reportér.
20.01.2022 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Liška má dceru s Polákovou. Porod byl horší, než herečka čekala

 
Barbora Poláková a Pavel Liška mají pádný důvod k oslavě – stali se šťastnými rodiči zdravé holčičky. Jak probíhal porod?
29.09.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků)

Mimísci nám nehrozí, na dceru ani nežvatlám, říká Barbora Poláková

 
Barbora Poláková (32) sice vystudovala činohru, ale v posledních měsících je o ní slyšet především jako o zpěvačce. Debutové album jí vyneslo dvě ceny Anděl. Poláková se ale cítí být hlavně maminkou. S hercem Pavlem Liškou (44) má půlroční dceru Ronju.
13.04.2016 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Barbora Poláková (278 článků) , Pavel Anděl (38 článků)

»Nafrněná« Poláková? Na party si užívala se dvěma muži! Liška nebyl ani jeden

 
Herečka a zpěvačka Bára Poláková (36), která aktuálně září na plátnech kin v historickém dramatu Krajina ve stínu, si následnou afterparty po premiéře užívala se vším všudy. S jedním mladým mužem sdílela nápoj, s druhým odjela domů. A ani jeden z nich nebyl její životní partner!
09.09.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (278 článků)

VIDEO: Liška a Révai se společně ocitli v nebi

 
Mototrip herců Pavla Lišky a Jana Révaie se chýlí ke konci. Výprava na Kavkaz trvala tři týdny a oba se v panenské přírodě někdy cítili jako v nebi. Další články k tématu: VIDEO: Liška v Jerevanu balil holky a vyžebral si na chleba Révai o svém parťákovi Liškovi: Dva dny nechlastal a vypadá dobře VIDEO: Révai a Liška vyrazili na Kavkaz ruku v ruce, báli se medvědů Liška a Révai vyráží na motorkách na Kavkaz, mluvit chtějí gruzínsky
14.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (278 článků) , Jan Révai (91 článků)