Článek

Polák driftoval na kruhovém objezdu, nezastavila ho ani policie

 
Driftování přímo v centru Varšavy předváděl jeden Polák se svým BMW. Jeho kaskadérskému kousku přihlížely desítky lidí. Na místo přijela policie, ale řidič jim ujel.
17.09.2014 13:40 |

podobné články

Podobné články

Žena v Třinci porodila v autě na kruhovém objezdu

 
Opravdu netradiční výjezd si užili třinečtí záchranáři. Porodníky se stali přímo na kruhovém objezdu.
09.07.2009 12:40 |

podobné články

Havířov: Výtluky na kruhovém objezdu opraveny

 
Cestáři o víkendu opravovali výtluky na kruhovém objezdu.
09.02.2011 07:35 |

podobné články

ČELNÍ SRÁŽKA na kruhovém objezdu! FERRARI NA ŠROT, škoda přes 3 MILIONY!

 
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v Ostravě. Vozu značky Ferrari 430 F 131 vjelo neúmyslně na kruhovém objezdu v protisměru do cesty osobní auto Volvo V 40, informoval v pondělí agenturu Mediafax policejní mluvčí Petr Svoboda.
29.08.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (521 článků) , Petr Svoboda (512 článků) , Petr Svoboda (521 článků)

Divoká honička s policií: Řidič zapíchl auto na kruhovém objezdu

 
Honička jako z hollywoodského filmu se odehrála v centru Brna. Řidič tam před policisty začal ujíždět rychlostí 200 km/h. U Kuřimi nezvládl řízení a najel se svým vozem na kruhovém objezdu do hlíny.
03.06.2013 15:20 |

podobné články

Opilý řidič naboural na kruhovém objezdu do sloupu, poté se odplazil pryč

 
Na kruhovém objezdu u ulic Pujmanové a Hvězdova na pražském Pankráci došlo v pondělí večer k dopravní nehodě, kdy osobní vozidlo tovární značky Škoda Octavie vyjelo mimo silnici a narazilo do sloupu. Řidič měl být podle svědků opilý a plazil se pryč.
28.10.2014 11:20 |

podobné články

Italský důchodce vyhlásil na kruhovém objezdu vlastní stát

 
Italský penzista Pier Giuseppe Dellavalle vyhlásil vlastní „nezávislý stát” severně od Turína. Nachází se na místním kruhovém objezdu. Pozemek muži kdysi patřil, ale musel se ho vzdát kvůli stavbě silnice. Dostal ale zaplaceno méně, než mu úřady slíbily a také po něm neustále vyžadují daň z nemovitosti. I soudy uznaly, že muž má na pozemek stále právo.
26.08.2015 07:20 |

podobné články

Pozor na kruhových objezdech. Někde bude platit i pravidlo pravé ruky

 
Přednost v jízdě na kruhovém objezdu byla do letošního roku pro většinu řidičů samozřejmostí. Od ledna se pravidla ale změnila. Tam, kde před kruhovým objezdem není značka „Dej přednost v jízdě“, už nemají vozidla jedoucí po kruhovém objezdu automaticky přednost, ale naopak musí dát přednost řidičům, kteří na kruhový objezd vjíždějí. A to může být nebezpečné.
24.03.2016 15:05 |

podobné články

Konec bouračkám na kruhovém objezdu

 
Jmenuje se Vortex a v budoucnu by mohla tenhle typ kruhových objezdů stát v každém městě.
28.03.2010 10:40 |

podobné články

„Ušetřené“ značky, pomačkané plechy? Kruháky řidiče zaskočí předností zprava

 
Velmi nebezpečný zmatek může způsobit nová legislativa týkající se kruhových objezdů. Od letošního ledna sice nadále platí, že přednost dávají ti, kteří ke křižovatce přijíždí, každá obec se však nově může rozhodnout opačně. Tedy že na „jejich“ kruhovém objezdu bude platit přednost pravé ruky. Stačí k tomu neumístit před křižovatku značky „dej přednost v jízdě“.
23.03.2016 20:10 |

podobné články

POMOZTE! SRAZIL CYKLISTKU A UJEL! Policie hledá svědky

 
Vyšetřovatelé nymburské policie hledají svědky dopravní nehody, při níž řidič neznámého vozidla na konci května na kruhovém objezdu v Poděbradech srazil cyklistku a bez pomoci od zraněné ženy ujel. Mediafax o tom ve čtvrtek informovala mluvčí policie Zuzana Tuzarová.
02.06.2011 14:40 |

podobné články

Noční honička s policií: Motorkáře nezastavilo, ani když ztratil spolujezdce

 
Policie v Novém Jičíně se snažila chytit zběsilého motorkáře i s jeho spolujezdcem. Ti se ale rozhodli ujet. Na kruhovém objezdu na Riegerově ulici se však spolujezdec nedokázal udržet a z motorky ve vysoké rychlosti sletěl na zem. Řidič ani nezpomalil a pokračoval dál v marné snaze utéct před strážci zákona.
27.08.2016 09:25 |

podobné články

Policie pátrá po lupiči: Znáte ho?

 
Policie pátrá po pachatelích pondělního loupežného přepadení, při kterém dva lupiči ukradli řidičce kabelku s tržbou na kruhovém objezdu.
01.09.2009 16:05 |

podobné články

Ujíždějící řidič chtěl setřást hlídku PČR tím, že jel bez rozsvícených světel, nesetřásl

 
V pátek krátce před půlnocí se policejní hlídka v centru Ústí nad Labem chystala zkontrolovat řidiče osobního vozidla BMW. Jakmile řidič tuto hlídku zpozoroval, zrychlil a začal ujíždět. Policisté za řidičem ihned vyrazili. Ten ovšem nereagoval ani na zvukové ani na světelné výstražné světlo s nápisem STOP. Ulicemi města se řítil 100 kilometrovou rychlostí směrem na Severní Terasu. Na kruhovém objezdu v ulici Krušnohorská odbočil do ulice Kočovská, zhasnul světla a dále jel po tmě.
10.10.2014 01:55 |

podobné články

Marta Ondráčková se po svatební cestě chvíli nezastavila: Za dva dny se ani nepřevlékla

 
Moderátorka Marta Ondráčková ve středu přiletěla ze svatební cesty na Krétě a od té chvíle se nezastavila. Dokonce skoro ani nespala a nestihla se ani převléknout. A tak na premiéře muzikálu Rent, kterému se starala o propagaci, vyrazila ve stejných šatech s pořádným dekoltem a bez podprsenky, ve kterých přiletěla do Prahy.
11.08.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (93 článků)

JE TO MOŽNÉ? Řidič sanitky byl OPILÝ A BOURAL!

 
Na kruhovém objezdu v Kolíně se v pátek ráno střetla Škoda Favorit s vozem středočeské záchranné služby. Řidič záchranky při zkoušce nadýchal 0,72 promile, informovala Mediafax mluvčí kolínské policie Martina Fejfarová.
05.08.2011 11:30 |

podobné články

Na Moravě havaroval autobus s Poláky, zranilo se 29 lidí

 
AKTUALIZOVÁNO. V Černé Hoře na Blanensku havaroval dnes ráno autobus s polskými turisty. Celkem 29 jich utrpělo lehké zranění, poté co vozidlo sjelo z neznámých příčin na kruhovém objezdu do příkopu a převrátilo se, řekla mluvčí policie Iva Šebková. Škod zatím nejsou vyčísleny.
26.09.2011 09:10 |

podobné články

Kamion skončil po nehodě v Říčanech na boku

 
Ve 12:55 došlo na kruhovém objezdu v Říčanech u Prahy k dopravní nehodě kamionu, který skončil na boku. Na místo neprodleně vyrazila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Říčany, k havárii vyjeli také policisté a strážníci městské policie.
04.02.2014 17:35 |

podobné články

Syn Viktora Preisse měl mít vážnou autonehodu. Policie mu po ní naměřila 1,5 promile alkoholu!

 
Moderátor Milionáře a herec z Počátků Martin Preiss, syn slavnějšího tatínka Viktora Preisse, měl mít docela vážnou autonehodu! Na kruhovém objezdu v Praze 11 ve čtvrtek devět minut po půlnoci prý zbořil auto, horší už je ale to, že osoba s jeho jménem a příjmením (a dá se čekat, že v okolí nebydlí moc jiných Martinů Preissů, kteří by se narodili v roce 1973) nadýchala promile a půl alkoholu. Za to mu teď hrozí roční vězení.
05.06.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (57 článků) , Viktor Preiss (157 článků)

Policejní honička jako z akčního filmu! Ujíždějícího řidiče nezastavila ani střelba!

 
Honičku jako vystřiženou z akčního filmu mohli spatřit lidé na Mostecku. V noci na pondělí tam policistům ujížděl řidič v bílém Fordu, nezastavila ho ani střelba.
06.01.2014 15:05 |

podobné články