Článek

Pokus o vraždu v Hloubětíně! Muž (24) bodl po hádce dalšího do hrudi, je ve vazbě

 
K tragédii došlo v neděli v noci v pražském Hloubětíně! V jednom z tamních bytů se vyhrotil konflikt, který skončil podle informací Blesk.cz pobodáním. Muž skončil ve vážném stavu v nemocnici, útočníka (24) policisté zadrželi a následně obvinili z pokusu o vraždu. Skončil ve vazbě.
19.07.2020 23:45 |

podobné články

Podobné články

POKUS O VRAŽDU na Táborsku! Útočník bodl muže do hrudi!

 
Útočník bodl v úterý odpoledne v Drahově na Táborsku muže do hrudi a velmi těžce jej zranil, policie ho stíhá za pokus o vraždu. Policejní mluvčí Milan Bajcura řekl agentuře Mediafax, že zraněného muže transportoval vrtulník ve velmi vážném stavu do českobudějovické nemocnice.
24.05.2011 22:35 |

podobné články

Kvůli obscénnímu žertu bodl kamaráda do krku: Dostal tři roky za pokus o vraždu

 
Zdeněk Nusbaumer, který v reakci na obscénní žert bodl v mimoňském baru svého kamaráda do krku, si odpyká tři roky vězení. Trest za pokus o vraždu mu dnes pravomocně potvrdil pražský vrchní soud. Zamítl totiž odvolání jak obžalovaného, tak i státní zástupkyně, která se dožadovala přísnějšího potrestání. Nusbaumer na známého zaútočil, protože zjistil, že mu muž o den dříve mával u hlavy svým obnaženým přirozením.
13.06.2017 15:15 |

podobné články

Pokus o vraždu v Hloubětíně! Hádka se změnila v krvavou řež, cizinec pobodal známého a utekl

 
Slavili narozeniny a pak se začali hádat. Zprvu banální slovní rozepře před ubytovnou v Hloubětíně se ale vyhrotila natolik, že jeden z jejích účastníků vytáhl nůž a druhého surově pobodal! Zraněný muž musel podstoupit náročnou operaci, útočníka zadrželi policisté a obvinili z pokusu o vraždu.
14.09.2020 09:50 |

podobné články

Vražda v Hloubětíně: Žena po hádce ubodala svého partnera

 
Sobotní odpoledne se stalo tragickým pro muže v Hloubětíně, kterého po hádce ubodala jeho partnerka. Co bylo přesnou příčinou hádky, zatím není jisté. Na místě jsou jak kriminalisté, tak koroner. Záchranáři se muže pokusili nejdříve zachránit, ale rozsah zranění byl kritický. Ženu policie zadržela.
12.08.2017 17:10 |

podobné články

Muž (31) po hádce bodl svého mladšího soka (28) nožem

 
Muž (31) po hádce bodl v pivnici v Praze nožem svého soka (28). Toho záchranáři převezli do nemocnice.
26.06.2012 22:15 |

podobné články

Zoufalá láska: Muž bodl svoji bývalou, když kojila jejich dítě. Pak ji objal

 
K naprosto zoufalému činu se snížil muž (27) v Uherském Hradišti. Svoji bývalou přítelkyni, která zrovna kojila jejich tříměsíční dítě, bodl nožem, pak ji ošetřil a objal. Ač to z jeho strany byl spíše nešťastný pokus o získání ztracené lásky, za pokus o vraždu mu hrozí až osmnáct let vězení.
02.03.2013 23:15 |

podobné články

Opilý muž na Jesenicku ubodal kamaráda: Policie zadržela i násilníka, který roky týral manželku

 
Vraždu muže v rodinném domě na Jesenicku vyšetřují kriminalisté. Čtyřicetiletý muž zemřel krátce před loňskými vánočními svátky poté, co jej jednašedesátiletý muž v hádce bodl. Útočník skončil ve vazbě a za vraždu mu u soudu hrozí deset až 18 let vězení.
02.01.2019 13:50 |

podobné články

Pokus o vraždu ve Višňovce. Muž bodl a zmlátil chataře: Hrozí mu 12 až 20 let vězení

 
Muž, který loni v létě bodl bajonetem majitele jedné z chatek v pražské zahrádkářské kolonii Višňovka, čelí obžalobě z pokusu o vraždu. Podle kriminalistů čin předem plánoval a zaútočil kvůli tomu, že ho napadený vystěhoval kvůli zpoždění s placením nájmu. Obviněnému hrozí 12 až 20 let vězení. ČTK má obžalobu k dispozici.
25.02.2017 09:35 |

podobné články

Vražda v Mladé Boleslavi: Po hádce vzal recidivista (43) do ruky nůž a soka ubodal

 
Středočeští policisté vyšetřují vraždu v Mladé Boleslavi. Po hádce muž (43) vzal do ruky kuchyňský nůž a druhého muže několikrát bodl! Ten na místě zemřel. Obviněný byl jednou trestaný za pokus vraždy.
24.08.2020 13:00 |

podobné články

Po hádce kvůli parkování Ukrajinec bodl muže, jen těsně minul tepnu! Odpyká si osm let, potvrdil Nejvyšší soud

 
Nejvyšší soud odmítl dovolání Ukrajince Vjačeslava L., jenž si má odpykat osm let za pokus o vraždu krajana. V Praze jej napadl nožem po hádce kvůli parkování. Útočník nožem jen těsně minul srdeční tepnu napadeného. Nejvyšší instance jeho dovolání vyřešila bez veřejného jednání, odůvodnění zatím není dostupné. Výsledek sdělila Markéta Puci, mluvčí pražského městského soudu.
08.01.2019 11:40 |

podobné články

Chlapec (16) bodl mladšího soka do hrudníku, vyvázl s podmínkou. Domluvili se na pěstním souboji

 
Pražský městský soud dnes uložil podmíněný trest šestnáctiletému chlapci, který loni bodl do hrudníku o rok mladšího soka před předem domluveným pěstním soubojem. Státní zástupkyně na hocha podala obžalobu pro pokus o vraždu, soudní senát však skutek překvalifikoval na pokus o těžké ublížení na zdraví. Verdikt je pravomocný. Chlapci hrozilo maximálně pět let vězení.
23.05.2018 16:05 |

podobné články

Vlastní matku bodl do břicha, do vězení ale nepůjde. Muž trpěl paranoidní schizofrenií, uvedli znalci

 
Pražský městský soud dnes uložil ústavní psychiatrické léčení muži, který na jaře bodl do břicha svou matku. Za pokus o vraždu by pachateli hrozilo deset až 18 let vězení, znalci však dospěli k závěru, že muž trpěl už v době činu paranoidní schizofrenií. Státní zástupce proto jeho trestní stíhání zastavil.
29.11.2018 14:30 |

podobné články

Silvestr skončil krvavě: Muž na Nový rok bodl kamarádovi nůž do hrudi!

 
Silvestrovské veselí skončilo v jedné obci na Rokycansku krvavě. Na Nový rok tam jeden muž zabodl po hádce kamarádovi nůž přímo do hrudníku. Na místě zasahovali záchranáři i policie.
02.01.2020 13:20 |

podobné články

Žena z Prahy ukončila hádku bodnutím do hrudi. Muž nepřežil

 
Žena (54) bodla v pátek večer v Praze 9 při hádce do hrudi svého partnera (42). Muž zranění na místě podlehl i přes rychlý zásah zdravotníků.
17.08.2013 20:35 |

podobné články

Pokus o vraždu miminka v Praze 4: Matka, která ho odhodila na mráz, je ve vazbě. Odmítla vypovídat

 
Naprosto otřesného činu se dopustila matka teprve šestitýdenního miminka. V mrazivý únorový večer ho spoře oděné odhodila na mráz v Praze 4 a nechala ho napospas osudu. Jen díky Filipu Slovákovi (33), který miminko našel, dostalo novou šanci na život. Krkavčí matku si policisté převzali od německých kolegů. Ve vazbě čeká na soud, za pokus o vraždu jí hrozí 15 až 20 let za mřížemi nebo výjimečný trest.
12.11.2018 11:05 |

podobné články

Krejčířův den D. Dozví se výši trestu za pokus o vraždu

 
Uprchlý Čech Radovan Krejčíř, který je ve vazbě v Johannesburgu, by si měl v pondělí u tamního soudu vyslechnout verdikt o výši trestu za pokus o vraždu a únos a za pokus o držení drog. Krejčíře uznaly soudy vinným ze zmíněných činů loni v srpnu, na podzim bylo další stání odročeno.
21.02.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (752 článků)

Mirek (62) neudržel nervy a bodl bráchu do hrudi: Mimořádně mírný trest 7 a půl roku

 
Drsně skončily loni v srpnu ve Znojmě nekončící hádky dvou bratrů. Mladší Mirek (62) nevydržel neustálé slovní provokace a svého o dva roky staršího sourozence bodl nožem do hrudníku. Napadený přežil jen díky okamžité lékařské pomoci a operaci. Ostří nože minulo srdce jen o milimetry.
12.02.2021 16:15 |

podobné články

Bolest na hrudi mohou vyvolat i žaludeční vředy

 
Mnoho lidí si při bolesti na hrudi pomyslí: infarkt. Přesto však bolest na hrudi nemusí znamenat jen příznaky srdečních chorob.
16.02.2010 00:30 |

podobné články

Norma má největší přírodní prsa na světě: Na hrudi nosí váhu dvou hrošíků

 
Při pohledu na Američanku Annie Hawkins Turner (61), která si přezdívá Norma Stitz, asi většině lidí zamrzne úsměv na tváři. Norma je žena, která na své hrudi nosí to největší přírodní poprsí na světě. Každé z jejich ňader váží kolem 25 kilogramů. To je, jako by nosila na hrudi třeba dva hrošíky těsně po narození. 
01.05.2021 10:10 |

podobné články