Článek

Pokus hyperaktivního školáka (12): Začnu přitahovat kov, když spolknu 54 magnetů?

 
Stačilo málo a dvanáctiletý Brit Rhiley Morrison, který trpí autismem a hyperaktivitou, mohl přijít o život. Ze zvědavosti totiž spolykal hned 54 magnetů. Zachránil ho až chirurg na operačním sále...
10.02.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Batole spolykalo neuvěřitelných 42 magnetů z ledničky

 
Každý rodič ví, že nechat své dítě bez dozoru se může šeredně vymstít. Minulý týden se o tom přesvědčila jedna ruská matka, která několik minut nevěnovala pozornost svému 16měsíčnímu synovi a nechala ho samotného v kuchyni. Batole mezitím stihlo spolykat neuvěřitelných 42 magnetů z ledničky. Matka dítě naštěstí včas převezla do nemocnice, kde ho chirurgové okamžitě operovali.
18.02.2013 11:00 |

podobné články

Čistě ženský pohled na svět: Tohle je 7 nejvíc sexy druhů chlapů. Najdete se mezi nimi?

 
Proti gustu žádný dišputát. Ale "jsou zkrátka jisté zákonitosti":http://www.extra.cz/budete-roznezneli-jako-my-7-dojemnych-fotografii-muzu-kteri-se-poprve-v-zivote-stali-otci, které se jen tak obejít nedají. A jako muže budou vždy přitahovat ženské míry 90-60-90, "nás ženy bude vždy přitahovat těchhle 7 maskulinních skupin":http://www.extra.cz/zahada-vyresena-tohle-je-11-duvodu-proc-krasne-zeny-miluji-osklive-muze, kterým po celé dlouhé generace absolutně podléháme.
06.06.2014 14:30 |

podobné články

Centrum Prahy bude vždy přitahovat určitý druh kriminality, stejně jako bude přitahovat lidi bez přístřeší, říká pražská zastupitelka Kateřina Klasnová

 
„Velký problém je nedostatek policistů v ulicích, kteří by se zabývali především přestupky – hlukem, požíváním alkoholu na veřejnosti atd. Zkrátka věcmi, které dennodenně otravují život lidem v centru a způsobují také to, že se z něj stěhují za klidem do jiných městských částí nebo za Prahu. Magistrát jako zřizovatel městské policie nechce uvolnit více peněz na větší počet strážníků, navíc je obecně práce u policie brána jako nevděčná profese,“ hodnotí situaci někdejší místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Kateřina Klasnová.
18.03.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (520 článků)

Mladík v Brně brutálně zkopal malého školáka, záznam již zkoumá policie

 
Na internetu se objevilo video zachycující brutální napadení malého školáka o poznání větším útočníkem. Podle dostupných informací od uživatele Daw3ful, který video na server Youtube.com vložil, se jedná o 15letého útočníka romské národnosti a 10letého školáka z Brna.
13.02.2012 17:35 |

podobné články

Agresivní útok školáka v Lounech: Bití dětí spustil jediný pohled

 
Do Holárkových sadů v Lounech vylákal prostřednictvím sociálních sítí Josef G. (15) školáka Petra. Tam ho pak i s jeho kamarádem velmi surově napadl. Brutalita útoku školáka vás šokuje!
11.10.2017 18:25 |

podobné články

Tuhle krásku si bere držitel ceny Thálie! Muzikálová zpěvačka se svlékla do půl těla a předvedla své vnady

 
Finalistka České Miss 2005, muzikálová zpěvačka Kateřina Sedláková už příští rok řekne ano svému kolegovi, držiteli ceny Thálie Peteru Pechovi  (29) . Na přípravy prý je ještě čas. "Začnu po Novém roce. Máme místo, ale co se týče šatů a doplňků, to začnu řešit až později," řekla Super.cz Sedláková.
24.11.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sedláková (12 článků)

Google Fit dostane měsíční výzvy aby vám pomohl splnit novoroční předsevzetí

 
Začnu hubnout, budu častěji chodit pěšky, začnu více sportovat... to jsou nejčastější z tradičních z novoročních předsevzetí. A protože se již blíží konec roku a začátek toho nového, chce svou trochou do mlýna přispět i Google. Tedy alespoň s ohledem na pohybové aktivity. Aplikace Google Fit, která na Androidu eviduje počet kroků a spálené kalorie, dostane od ledna měsíční výzvy, které vás mají motivovat k pohybu.
05.01.2019 14:00 |

podobné články

Schillerová přispěje na boj s koronavirem: Zrušíme účtenkovku a dáme to na roušky

 
Začínají škrty. Kvůli problému s koronavirem se dají očekávat vyšší výdaje a nižší příjmy. Echo tak informovalo o tom, kde by se všude nyní mělo škrtat. „Začnu škrtat ve své kapitole, začnu tím, že zruším účtenkovou loterii, což je úspora teď hned rychlá 65 milionů korun ročně, a raději je dám na roušky,“ řekla Schillerová České televizi. Zruší se i slevy na jízdné a lidi mohou podávat daňové přiznání až do 1. července. Jde i o EET.
16.03.2020 22:26 |

podobné články

Brno oprášilo lapidárium na Špilberku: Bude za hubičku, 100 milionů dostanou z fondů!

 
Vedení Brna ohlásilo na druhý pokus vznik podzemního lapidária pro kamenné skvosty na Špilberku. Projekt dalšího magnetu pro návštěvníky hradní dominanty magistrát v roce 2015 stopl. Neměl totiž jistotu, že práce do konce roku skončí, musel by pak valnou část peněz z evropských dotací vracet. Šlo o 100 milionů!
24.04.2017 08:40 |

podobné články

Jak voní vesmír? Jako řízek i rozžhavený kov!

 
Voní jako řízek, rozžhavený kov nebo dým při svařování. Takhle popsali američtí astronauti vědcům, jaké pachy cítili, když se z volného vesmíru vrátili do mateřské lodi.
30.08.2009 05:10 |

podobné články

Lotrem od malička: 13letý uličník přepadl Yvetu: Zbil ji a serval náušnice! Před tím okradl i školáka o mobil

 
Nejhorší okamžiky svého života prožila Yveta M. (55) z Ostravy. Minulý týden šla sídlištěm Dubina z nákupu, když ji oslovili dva malí kluci. Chtěli pětikorunu. Protože jim ji nedala, starší (13) z výrostků se na ni vrhl. Začal ji bít, rozrazil jí ret a hlavně z uší strhl náušnice! Malý gauner je ostříleným „kriminálníkem“. Jen pár dní před tím přepadl na zastávce školáka a sebral mu mobil.
13.02.2020 14:30 |

podobné články

Správny výběr kování podtrhne styl interiéru

 
Na první pohled se zdá bezvýznamné. Ovšem správným výběrem kování můžete podtrhnout styl interiéru, špatným naopak zmařit snahu o celkovou harmonii prostoru. Zdobně provedené kliky na interiérových dveřích dodají historicky laděnému prostoru tu správnou atmosféru. Minimalistické kování zakládá svůj úspěch na nenápadných detailech, díky tomu skvěle zapadne do moderního konceptu bydlení.
18.09.2012 00:00 |

podobné články

BRAVO! Maslák má evropské ZLATO na čtvrtce, obě štafety berou bronz

 
Pavel Maslák (22) suverénně ovládl čtvrtku na halovém mistrovství Evropy atletů v Göteborgu a ke zlaté medailii z loňského šampionátu pod otevřeným nebem přidal další nejcennější kov. Pro bronz pak přivedl mužskou čtvrtkařskou štafetu, pro stejný kov si doběhla i štafeta českých žen.
03.03.2013 12:20 |

podobné články

Chlapce probila pouliční lampa: Přitahuje kov jako komiksový Magneto!

 
Chce se stát superhrdinou a má k tomu dobré dispozice. Přitahuje totiž kov jako komiksový Magneto z X-Menů. Řeč je o dvanáctiletém Nikolaji Kryjaglyačenkovi z Ruska. Své schopnosti získal poté, co ho probila pouliční lampa.
21.11.2014 05:55 |

podobné články

Kov lehčí než chmýří pampelišky: Vědci přišli s revolučním objevem

 
Nejlehčí kov na světě, který je z 99,9 % tvořen jen vzduchem. S tímto nápadem přišli američtí vědci v roce 2011, teď ale dostal reálné obrysy. Využívat se bude například v letadlech, jejichž váhu rapidně sníží a přinese tak úsporu paliva.
12.10.2015 05:55 |

podobné články

Podzemní poklad za miliardy: Vláda se k těžbě drahocenného lithia moc nemá

 
Česko má pod zemí ukrytý obří poklad! Jde o lithium, vzácný kov, bez kterého se neobejde výroba elektroaut či mobilů. Pod Cínovcem je ho podle odhadů nejméně za stovky miliard! Přestože o vzácný kov se už léta zajímají soukromí investoři, vláda se rozhoupává jako panna před prvním sexem – chce ho vůbec?
21.03.2017 18:40 |

podobné články

Husa (KOV): Mikrobusy místo zbytečné lanovky

 
Namísto kontroverzní a drahé lanovky na vsetínské sídliště Sychrov by mohli obyvatelé využívat mnohem levnější mikrobusy. Tak to alespoň stojí v návrhu usnesení, které na jednání vsetínského zastupitelstva předložila Koalice pro otevřený Vsetín (KOV).
06.03.2018 11:40 |

podobné články

Laserem upravený kov mohl udělat Titanic nepotopitelným

 
Kov, který je těžší než voda, se udrží na hladině. Je za tím nanotechnologie vyčarovaná pomocí laseru 
16.11.2019 20:00 |

podobné články