Článek

Pokračování Tajemství staré bambitky: Klus může točit v bačkorách!

 
Když běžela na obrazovkách České televize poprvé, vidělo ji přes dva miliony diváků. Fanoušci pohádky Tajemství staré bambitky si ale na pokračování museli počkat 10 let! Z prince Tomáše Kluse (34) se za tu dobu stal král a se sličnou zrzavou hrnčířkou Kamilou Janovičovou mají rozpustilou dcerku.
07.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků) , Kamila Janovičová (7 článků)
Podobné články

Tomáš Klus točí Tajemství staré bambitky 2: V bačkorách z domu rovnou na plac!

 
Když běžela na obrazovkách České televize poprvé, vidělo ji přes dva miliony diváků. Fanoušci pohádky Tajemství staré bambitky si ale na pokračování museli počkat 10 let! Z prince Tomáše Kluse (34) se za tu dobu stal král a se sličnou zrzavou hrnčířkou Kamilou Janovičovou mají rozpustilou dcerku.
07.04.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků) , Kamila Janovičová (7 článků)

Klus povýší z prince na krále: Točí se Tajemství staré bambitky 2!

 
Fanoušci pohádky Tajemství staré bambitky se konečně dočkají jejího pokračování! Už jednou byl její vznik odložen, nyní se však Tomáš Klus (34), Miroslav Vladyka (61) či Jiří Lábus (71) po 10 letech vrací do svých rolí! Začíná se točit už v dubnu.
05.03.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (216 článků) , Tomáš Klus (1064 článků) , Miroslav Vladyka (62 článků)

Vzniká pokračování Tajemství staré bambitky: Dočkáme se nových písniček Tomáše Kluse?

 
Pohádka Tajemství staré bambitky se dočká po deseti letech pokračování. Původní pohádka se stala populární u diváků, kteří si zamilovali její herce, příběh i písničky. Premiéra jejího volného pokračování je plánována na adventní čas roku 2021. Znovu se ní objeví Tomáš Klus i jeho písničky.
06.04.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

VIDEO: Tomás Klus řeší horko po svém, na festivalech kropí fanoušky

 
Zpěvák Tomáš Klus objíždí přes léto české a moravské hrady. Minulý víkend byl na Kunětické hoře, v sobotu ho čeká Rožmberk. A zase mají být tropická vedra. Klus se tak možná znovu stane na chvíli hasičem. Další články k tématu: Písničkář Klus pojmenoval malou jihlavskou tygřici Cinta, tedy láska Vyberte si, co mám hrát, vzkazuje fanouškům před turné Tomáš Klus Tomáš Klus a Tamara Kubová mají dceru Josefínu Tomáš Klus reagoval na zprávy o otcovství obrázkem kačera OBRAZEM: Tomáš Klus i Mandrage hráli plnému amfiteátru i v dešti Podvodníci nabízejí falešné lístky na Kluse, lákají na neexistující raut
26.09.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků) , Elisabetta Canalis (80 článků)

První snímky z natáčení Tajemství staré bambitky 2: Herci se proháněli ve studené vodě

 
Padla první klapka pokračování divácky úspěšné pohádky Tajemství staré bambitky, kterého bychom se měli dočkat letos před Vánoci. Chladné počasí filmařům příliš nepřálo, ale první scény jsou na světě. Jak probíhal první natáčecí den a kam filmaři zavítali?
10.04.2021 09:50 |

podobné články

Přítelkyně se mě snaží rozkojit, říká Tomáš Klus

 
Český slavík Tomáš Klus se brzy stane otcem. Na novou roli se velmi těší, ale nijak zvlášť se nepřipravuje. Jeho přítelkyně ale chce, aby se zapojil co nejvíc, nejlépe aby mohl i kojit. Další články k tématu: Tomáš Klus bude otcem, jeho přítelkyně Tamara je těhotná Tomáš Klus: Svatbu nechci uspěchat, hlavně kvůli dítěti Zpívat ukolébavky budu jenom v soukromí, říká nastávající otec Klus VIDEO: Tomáše Kluse zastavila policie, nakonec z toho měl radost Slušňák Klus odhodil svršky a polosvlečený pózoval s ladnou baletkou Po třinácti letech šok: Gotta vyhodil ze slavičího sedla Tomáš Klus
24.04.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (854 článků) , Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus a Tamara Kubová mají dceru Josefínu

 
Poté, co se o víkendu rozšířila fáma o narození dcery Justýny, nenechal Tomáš Klus své fanoušky na pochybách a sám zveřejnil zprávu o narození dcery. Ta se narodila až v pátek a jméno má podobné - Josefína. Další články k tématu: Tomáš Klus reagoval na zprávy o otcovství obrázkem kačera Zpěvák Tomáš Klus je prý otcem, dcera dostala jméno Justýna Přítelkyně se mě snaží rozkojit, říká Tomáš Klus Zpívat ukolébavky budu jenom v soukromí, říká nastávající otec Klus OBRAZEM: Tomáš Klus i Mandrage hráli plnému amfiteátru i v dešti Podvodníci nabízejí falešné lístky na Kluse, lákají na neexistující raut
10.05.2013 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Pohádkové Tajemství staré bambitky

 
Bylo nebylo jedno království… Věta, která bude v nadcházejících svátečních dnech provázet všechny milovníky pohádek při každém zapnutí televizního knoflíku, se váže i k jedné docela nové: Tajemství staré bambitky natočil s hvězdným obsazením režisér Ivo Macharáček a Česká televize ji připravila pro vánoční večer 25. prosince ve 20.00 na ČT 1.
24.12.2011 11:35 |

podobné články

Česká televize bodovala s pohádkou Tajemství staré bambitky s Klusem

 
Po úspěchu původní české pohádky Micimutr, vysílané na Štědrý den, zaznamenala Česká televize úspěch i na Boží hod v hlavním vysílacím čase od 20.00 hodin s další původní pohádkou Tajemství staré bambitky.
26.12.2011 17:40 |

podobné články

Anička z Tajemství staré bambitky není žádná puťka: Krásná zrzka ukázala božské tělo

 
Od premiéry pohádky Tajemství staré bambitky uplynulo už 9 let. Jednu z hlavních rolí v ní ztvárnila Kamila Janovičová (27), které tehdy bylo teprve devatenáct. Zahrála si hrnčířku Aničku, ve skutečnosti ale není ani zdaleka tak nevinná a upjatá jako její postava v pohádce.
10.04.2020 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Janovičová (7 článků)

Tajemství staré bambitky: Natvrdlý Jakub bydlel na Lemberku! Jaká další pohádka tam vznikla?

 
Zámek Lemberk na Liberecku je místem, kde se filmařům líbí. Zdalipak si vybavíte, že právě zdejší branou procházel princ Jakub v podání Tomáše Kluse (34) v povedené hudební pohádce Iva Macharáčka (44) Tajemství staré bambitky?
30.12.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus a Ewa Farna se rozešli, nikdo třetí za tím není

 
Pětadvacetiletý zpěvák Tomáš Klus a o sedm let mladší Ewa Farna už netvoří pár. Jejich vztah skončil po půlroce, kvůli pracovní vytíženosti. "Je to pravda a je to čerstvé," potvrdila iDNES.cz zpěvákova manažerka Barbara Falgeová. Další články k tématu: Zpěvačka Ewa Farna prožívá krizi s přítelem, nemá na něj čas Ewa Farna se připravuje na roli moderátorky, na Óčku si ji ale užijete jako zpěvačku Ewa Farna chystá osmnáctiny oslavit dvěma velkými koncerty Ewa Farna si k plnoletosti přeje hlavně řidičák Tomáš Klus ani na velkých pódiích s kapelou nepočítá Tomáš Klus na nové desce používá zubní kartáčky a igelitové sáčky Proti pohlavím nic nemám, říká zpěvák Tomáš Klus Táta a sestra mi pomáhají z nebes, věří Tomáš Klus
03.11.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1263 článků) , Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus reagoval na zprávy o otcovství obrázkem kačera

 
V neděli ráno přinesl server Blesk.cz zprávu, že se Tomáš Klus stal otcem. Informace o porodu se objevila i v diskusi na zpěvákových oficiálních stránkách. Sám Klus ale celý den zarytě mlčel a na jeho stránkách se vršily gratulace. Večer zareagoval obrázkem kačera. Další články k tématu: Zpěvák Tomáš Klus je prý otcem, dcera dostala jméno Justýna Přítelkyně se mě snaží rozkojit, říká Tomáš Klus Zpívat ukolébavky budu jenom v soukromí, říká nastávající otec Klus VIDEO: Tomáše Kluse zastavila policie, nakonec z toho měl radost Klusovi vyšlo falešné CD. Zpěvák se mu směje, imitátoři chválí kšeft
05.05.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

VIDEO: Slavík neurčuje mou hodnotu, nejvíc je dcera, říká Tomáš Klus

 
"Je to nejintenzivnější štěstí, kterého se navíc můžete dotýkat," říká zpěvák Tomáš Klus o narození dcery. Od sobotních Slavíků nic nečeká. I proto, že své poklady našel během jediného roku. Další články k tématu: Deska od Bobří řeky. Tomáš Klus nahrává v chatkách s vonnými tyčinkami VIDEO: V klipu k Cestě je Krajčo lůzr a Tomáš Klus hvězda z televize Mám pocit, jako bych ani nebyl v práci, říká Klus o natáčení pohádky Dyk a Klus si zahrají a zazpívají ve Svěrákově pohádce Tři bratři Slavičí zadky: Čtvrtníček ho ukázal sebrance, Farna v plné kráse
21.11.2013 00:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus: Jsem zkrátka člověk, který hraje své písně

 
Písničkář a herec Tomáš Klus je momentálně „na roztrhání“. O víkendech koncertuje na českých letních festivalech, při tom dokončuje zbrusu nové album a v mezičase zajíždí na hrad Bítov, zámek Lemberk, do muzea lidových staveb v Kouřimi a skanzenu lidové architektury v Přerově nad Labem natáčet vánoční pohádku Tajemství staré bambitky. Dostal v ní svou první filmovou roli prince a dělá mu to radost.
18.08.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Talentovaný Klus si splnil přání. Stal se princem

 
Populární zpěvák Tomáš Klus se objeví se v roli prince z pohádky. Ztvárnil totiž hlavní postavu v televizním filmu Tajemství staré bambitky, který Česká televize dnes představila v Praze. Jeho premiéru uvede 25. prosince na ČT1.
09.12.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus má novou holku? Přiklusal k ní na bílém koni

 
Že už by měl Tomáš Klus (25) náhradu za Ewu Farnou (18)? Nápadně se tisknul k této zrzce. Je to jeho kolegyně z filmu Tajemství staré bambitky, kde Tomáš hraje prince.
11.12.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1263 článků) , Tomáš Klus (1064 článků)

Tomáš Klus v pohádce: O roli prince jsem si sám řekl!

 
Zpěvák Tomáš Klus (25) se dnes objeví v pohádce Tajemství staré bambitky. Roli prince získal díky své drzosti.
25.12.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)

Podruhé do stejné řeky! Tomáš Klus si zopakuje roli v úspěšné pohádce

 
Zpěvák Tomáš Klus (33) si už jednou pohádkového prince zahrál. Psal se rok 2011 a on ztvárnil hlavní roli v pohádce Tajemství staré bambitky. Jak se ovšem zdá, oblíbený písničkář si postavu prince Jakuba zopakuje!
11.03.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1064 článků)