Článek

Pokáč urval v Českém slavíkovi stříbro. Jeho songy bavily lidi v temné koronavirové době

 
Písničkář Pokáč (31) uspěl v soutěži Český slavík, získal druhé místo v kategorii Zpěvák. Sošku si ale nepřebral, musel odjet na koncert. Oblíbený písničkář neměl cestu v showbyznysu nikým vyšlapanou a vypracoval se postupně vlastními silami. Během koronaviru pak bavil lidi svými písněmi.
19.11.2021 22:50 |

podobné články

Podobné články

Podcast: Eliška ve svatebním mě skoro dojala, přiznal Pokáč. Jak skládá během tatínkování?

 
Český písničkář Jan Pokorný alias Pokáč je od února tatínkem a v říjnu se oženil se sportovkyní Eliškou Klučinovou. Pro Blesk Podcast prozradil, že před oltářem ucítil emoce, které u něj nejsou běžné. Celou slavnost chtěl udržet v tajnosti, ale jeho kamarád Voxel z ní streamoval na sociální síti. Co mu na to Pokáč řekl a jak se těší na svůj největší soukromý koncert v lednu 2022 v O2 areně, prozradil v podcastu.
10.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Eliška Klučinová (23 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

Písničkář Pokáč spojil síly s B-Side Bandem a vydává skladbu Co z tebe bude

 
Druhým singlem z alba Folk Swings, které vyšlo v pátek, je sympatická hříčka Co z tebe bude, za níž stojí textař a zpěvák Pokáč. Nové aranžmá písni dodalo na působivé vážnosti a videoklipem Pokáč potvrdil svou muzikantskou všestrannost.
30.10.2020 15:05 |

podobné články

Písničkář Jan »Pokáč« Pokorný: Hrával jsem jen zvukařům

 
Dlouho to nevypadalo, že by byl Jan »Pokáč« Pokorný (30) hvězdou. Kluk zpívající s kytarou, žádný prvoplánový krasavec. Na koncerty mu nikdo nechodil, a tak hrál jen pro zábavu a pracoval jako ajťák. Vydržel a situace se obrátila. Dnes mají jeho songy na YouTube i přes osm milionů zhlédnutí a fanoušci je na koncertech zpívají s ním.
09.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

Písničkář Pokáč nakazil covidem svého kamaráda. Teď si čistí karmu dobročinným songem

 
V první vlně koronavirové pandemie radil Pokáč svým fanouškům prostřednictvím své písně Pokáčova Rychlovka , jak se chovat, aby neonemocněli nemocí Covid-19. Přestože písničkář znal všechna pravidla, nakonec sám onemocněl.
03.12.2020 09:05 |

podobné články

95 procent vesmíru je vyplněno temnou hmotou s antigravitační silou

 
Poprvé o existenci temné hmoty a temné energie hovořil na počátku minulého století Albert Einstein. Sám však posléze tuto teorii zpochybnil jako nesmysl. Další astrofyzikové však koncept rozváděli i následně a poprvé se vážně o temné hmotě jako „opaku“ pozitivní hmoty s gravitační silou debatovalo v devadesátých letech minulého století. Vědci z Oxfordu tvrdí, že teorie o zvláštním temné tekutině ve vesmíru jsou pravdivé. Tento protipól hmoty působící gravitační silou přitom vyplňuje pětadevadesát procent vesmíru a je hnací silou jeho rozpínání.
10.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (95 článků)

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro!

 
Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal jak skvěle umí vyladit formu a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (94 článků)

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro a celkově desátou medaili pro naši zemi!

 
Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal, jak skvěle umí vyladit formu, a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (94 článků)

Gott (†80) by měl radost: Dcera Charlotte na Českém Slavíkovi!

 
Rok co rok Karel Gott (†80) vítězil v Českém slavíkovi, získal 42 ocenění, a dva roky po jeho smrti sklízí první úspěch v této anketě i jeho dcera. Charlotte Ella (15) bodovala mezi zpěvačkami!
20.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)

Písničkář Pokáč se bude ženit. Tak teda jo, odpověděla mu jeho atletka na žádost o ruku

 
Písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, se zasnoubil s přítelkyní Eliškou. Fanouškům to oznámil snímkem, na kterém se jeho partnerce na levé ruce blyští krásný zásnubní prsten, a slovy: „...a ona řekla: tak teda jo.“
25.12.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

RECENZE: Pokáč pustil do své tvorby další zvuky i vlivy

 
Pokáč (vlastním jménem Jan Pokorný) je písničkář, který se na scéně prosadil ještě před tím, než v roce 2017 vydal debutové album Vlasy. Ač nedisponuje nijak mimořádným hlasovým rozsahem ani nápadně přitažlivou či zajímavou barvou hlasu, dokázal upoutat pozornost a získat si mnoho fanoušků. Spousta jeho koncertů je vyprodaná a příští rok v lednu vystoupí v O2 areně, přičemž si lze, vzhledem k jeho současné popularitě, klidně vsadit na to, že hala bude plná. Pokáčovi se zkrátka daří.
28.06.2021 07:05 |

podobné články

Jágrova reakce na mou písničku potěšila. Fanoušků ale nepřibylo, říká Pokáč

 
Zpívá od devatenácti, ale osm let na vystoupení skoro nikdo nechodil. Před třemi roky se to zlomilo. Teď má Jan Pokorný alias Pokáč tolik koncertů, že by mu slavní kolegové mohli závidět. Nedávno si řekl o ještě větší pozornost písničkou o Jágrovi, která na internetu pobavila miliony lidí. Včetně samotného hokejisty.
17.09.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

Michala Horáka v novém klipu nahání maskovaný Pokáč

 
Písničkář Michal Horák vydá 25. října svou první desku, kterou nazval Michalovo cédéčko. Nyní, pár dní předtím, nabízí videoklip k písničce Netušim, v němž se jako host představuje jeho kolega, písničkář Pokáč. Pražský křest alba proběhne 3. listopadu v Malostranské besedě a 6. prosince v Horákově domovském Hradci Králové. Klip má na Novinkách.cz premiéru.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horák (13 článků) , Michal Horák (13 článků) , Michal Horák (12 článků)

Pokáč zaperlil vtipným songem o Jágrovi a jeho přítelkyni. Slavný hokejista má výhrady, promluvil o dětech

 
Pokáč opět pobavil český národ. Tentokrát zabodoval se svou vtipnou písničkou Lovesong pro Jágrovu holku, ke které písničkář pořádně vyladil text. Na rozdíl od posluchačů se ale Jaromír Jágr (48) tolik nebavil. V textu našel spoustu nepřesností.
15.08.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2987 článků)

Jsem jako asociál. Karanténa je moje nejlepší období v životě, říká Pokáč

 
Na začátku rozhovoru říkal, že nebude vtipný. Ale jeho nadhled a nenápadné úsměvné glosy se jím prolínaly celou dobu. Muzikant Jan Pokorný alias Pokáč si buduje nezaměnitelné místo na české hudební scéně. Pro 5plus2 promluvil mimo jiné o přítelkyni, bývalé reprezentantce v sedmiboji Elišce Klučinové.
09.01.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (624 článků) , Karel Svoboda (114 článků) , Petr Svoboda (623 článků) , Petr Svoboda (614 článků) , Petr Popelka (8 článků) , Petr Svoboda (623 článků)

Písničkář Pokáč a bývalá atletka mají syna. Dostal jméno Teodor

 
Písničkář Jan Pokorný (30) alias Pokáč je otcem. Jeho snoubenka Eliška Klučinová (32) porodila syna Teodora. Fanouškům to oznámili na sociálních sítích.
12.02.2021 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Eliška Klučinová (23 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

Pokáč: Nerad bych, aby mě lidé považovali za politického písničkáře

 
Písničkář Pokáč (vlastním jménem Jan Pokorný) je v jednom kole. Dokončil nahrávání alba, pro rozhlasovou stanici skládá písničky na aktuální téma a plní i otcovské povinnosti, protože v únoru se jemu a jeho partnerce Elišce Klučinové narodil syn. Věří také, že v létě už bude moci koncertovat.
11.04.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Klučinová (23 článků)

Nemáme potřebu syna ukazovat na Instagramu, říká písničkář Pokáč

 
Písničkář a textař Jan Pokorný známý jako Pokáč a jeho snoubenka Eliška Klučinová přivítali v únoru na svět syna Teodora. Muzikant promluvil v rozhovoru na ÓČKU nejen o svém prvním dítěti, řeč byla také o nové desce s názvem Antarktida.
12.04.2017 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (163 článků)

Pokáč do toho praštil! V tajnosti si vzal bývalou sedmibojařku

 
Zpěvák Jan Pokorný (31) alias Pokáč se oženil. Jeho nastávající je bývalá vícebojařka Eliška Klučinová (33). S rekordmankou v sedmiboji i halovém pětiboji má syna Teodora. Umělec zveřejnil fotografie ze svatby na svém Instagramu.
06.10.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (161 článků) , Eliška Klučinová (23 článků) , Jan Pokorný (20 článků)

Jakub Petruška: Deset největších těžařů stříbra najdete v Mexiku, Číně, Peru

 
Stříbro můžeme v dnešní době označit jako extrémně podhodnocený drahý kov. Jeho cena se stále drží na relativně nízké úrovni a přináší tedy velmi dobrou investici, která je dostupná i drobným investorům. Potenciál růstu je obrovský, stříbra ubývá, průmysl navyšuje spotřebu, neustále roste investiční poptávka. V tomto roce stříbro rostlo o cca 44 %. I poměr ceny ke zlatu se snížil. Dnes na jednu unci zlata připadá cca 68 uncí stříbra, ještě loni to bylo 80. Stříbro má velký potenciál. Kdo ho nejvíce těží? Zde je 10 největších světových producentů tohoto kovu.
28.11.2016 18:05 |

podobné články