Článek

Pohublý Kim se po dlouhé době ukázal na veřejnosti. Diktátor navštívil „město budoucnosti“

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un se po dlouhém období nepřítomnosti na veřejnosti opět objevil před zraky médií během návštěvy rozestavěného projektu „utopického města“ Samčijon. Inspekce horského města je prvním veřejným vystoupením prvního muže KLDR po 35 dnech. Je to v tomto roce také poprvé, kdy se Kim objevil mimo hlavní město Pchjongjang. Uvedla to agentura Reuters.
18.11.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)
Podobné články

Smrt, nebo vegetativní stav? Diktátor Kim se neobjevil už dva týdny, KLDR mlčí

 
Už dva týdny se na veřejnosti neobjevil severokorejský diktátor Kim Čong-un (36). Podle spekulací, které kolují zahraničním tiskem, měl podle některých zdrojů podstoupit operaci srdce. Už v pátek se na sociálních sítích objevila neověřená informace, že diktátor zemřel, o chvilku později pak, že byl na pláži. Japonská médie přišla s tím, že diktátor je ve vegetativním stavu. Analytici předpokládají, že Kim, který bojuje s obezitou a do toho je silný kuřák, se brzy objeví.
25.04.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kim vyrazil do mauzolea. Oslavu výročí narozenin svého děda zmeškal, památku úmrtí už ne

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un udělal tečku za zprávami o své smrti, které se šířily v dubnu. Podporoval je hlavně fakt, že se Kim neúčastnil ani oslav výročí narození svého dědečka a zakladatele KLDR Kim Ir-sena. Tento týden se ale ukázal na pietě u příležitosti 26. výročí smrti svého dědečka. Diktátor se svými nejbližšími spolupracovníky včetně mladší sestry Kim Jo-čong vyrazil do hrobky, kde je uloženo tělo jeho předka, informoval list The Sun.
08.07.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

„Polobůh“ a „génius“ Kim. Nemilosrdný diktátor vyrůstal v luxusu, na zahradě měl opice

 
Světový tisk si láme hlavu nad tím, kam zmizel severokorejský diktátor Kim Čong-un (36), který měl prodělat operaci srdce. Spekulace o tom, že je v rekonvalescenci ve svém letovisku, se mísí se zprávami o jeho smrti či o tom, že je ve vegetativním stavu. Domněnky o tom, že je to s ním zlé, podpořil i fakt, že Kim chyběl na oslavách narozenin svého dědečka a zakladatele Severní Koreji Kim Ir-sena. Kimové svůj vzestup k moci hájí tím, že mají božský původ, a současný vládce KLDR byl skutečně vychováván jako polobůh. Jeho matka ho měla za „vojenského génia“, který se odmalička promenádoval v uniformě, o jeho pohodlí se staraly zástupy sluhů a v pokojíčku měl „víc hraček, než je v evropských obchodech“, uvedl list The Mirror.
26.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Střídání u moci se v KLDR nekoná. Podle zběha může být „princezna“ ráda, že žije

 
Podle jihokorejského deníku Čoson Ilbo severokorejský diktátor Kim Čong-un zuří, rozčílily ho zprávy, které přinesla zahraniční média o tom, že jeho mladší sestra Kim Jo-čong se chystá převzít moc v zemi. Politická hvězda mladé Kim nepochybně stoupá a experti ji vidí jako bratrovu nejpravděpodobnější nástupkyni, pokud by se potvrdily spekulace o jeho špatném zdraví. Jihokorejci rovněž zaznamenali, že se Kim už přes měsíc neukázala na veřejnosti. „Aby ne, Kim Čong-un je paranoidní a pomstychtivý, zabil by vlastní sestru,“ zhodnotila žena, které se podařilo z KLDR utéct.
06.09.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Extrémně pohublý Kim se ukázal na vojenské přehlídce. Tulili se k němu pionýři

 
Severní Korea u příležitosti 73. výročí od založení země uspořádala vojenskou přehlídku. Oslav se účastnil také diktátor Kim Čong-un, ten byl ve světlém obleku téměř k nepoznání. Vůdce KLDR v poslední době výrazně hubne, změna postavy je už viditelná na první pohled, informovala stanice BBC.
09.09.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Diktátor Kim vyjel na vůbec první zahraniční cestu. Do Číny vzal i první dámu

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un má za sebou první zahraniční cestu od nástupu k moci. V Číně se setkal s prezidentem Si Ťin-pchingem. Agentura Nová Čína uvedla, že mladý diktátor během jednání prohlásil, že jeho cílem je ukončení severokorejského jaderného programu. Severokorejská agentura KCNA doplnila, že prezident Si přijal Kimovo pozvání k návštěvě KLDR.
28.03.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kim Kardashian je závislá na selfíčkách. Tipněte si, kolik jich denně udělá

 
Hvězdička "Kim Kardashian":http://www.extra.cz/tema/kim-kardashian-celebrita (33) má fakt spoustu práce. Nakupování, setkávání s kamarádkami na kávě, pak samozřejmě starost o dceru, která má "jméno po ručičce z kompasu":http://www.extra.cz/kim-kardashian-potrebuje-dvojnici-pro-svou-dceru-neuverite-kolik-za-to-zaplatila, a při tom všem má Kim za svou "obří zadnicí":http://www.extra.cz/kim-kardashian-se-rozvaluje-po-plazi-a-opet-vsechny-udivuje-svym-obrim-zadkem-tak-co-je-pravy ještě tým, který to všechno natáčí. Pak to vysílají a Kim a její familie z toho má strašně moc peněz.
31.07.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1384 článků)

Kim Čong-un žije: V televizi se diktátor belhal o holi! Jsou ale záběry nové?

 
Diktátor žije! Severokorejský vůdce Kim Čong-un se po 40 dnech v ústraní podle všeho objevil na veřejnosti. Svědčí o tom zprávy severokorejských médií, která rovněž zveřejnila snímky, na nichž se Kim vydal na inspekci bytového komplexu s vycházkovou holí.
14.10.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kimovi ukápla slza, píše tisk v KLDR. Rozdělili si se sestrou role „hodného a zlého poldy“?

 
Z pohledu západního tisku se může zdát, že severokorejský diktátor Kim Čong-un a jeho mladší sestra Kim Jo-čong si mezi sebe rozdělili role hodného a zlého policisty. Zatímco Kim Jo-čong čím dál častěji vystupuje s ostrými výroky proti Jižní Koreji či Spojeným státům, Kim Čong-un na veřejnosti ukazuje svoji štíhlejší postavu a prezentuje se projevy o tom, jak bojuje za zlepšení života Severokorejců. KLDR v současné době trpí prohlubující se krizí a lidé se potýkají s nedostatkem potravin, uvedla stanice ABC.
13.09.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Severokorejská „princezna“ povýšila. Diktátor Kim na sestru převedl důležité pravomoci

 
Hvězda Kim Jo-čong, mladší sestry severokorejského diktátora Kim Čong-una, dál stoupá. Její bratr z ní podle jihokorejské rozvědky udělal de facto druhou nejmocnější osobu v zemi. Už tak vlivná Kim teď dostala na starost vztahy mezi KLDR a Spojenými státy, do její agendy budou rovněž spadat relace s Jižní Koreou. Tímto krokem má prý Kim „ulehčit“ bratrovi od stresu, který mu vláda způsobuje, uvedl deník The Guardian.
21.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kim Čong-un se měsíc neobjevil na veřejnosti: Může za to jeho zdraví? Diktátor i dál hubne

 
Podle asijského tisku se severokorejský diktátor Kim Čong-un od 12. října neukázal na veřejnosti, jeho nepřítomnost stejně jako pokračující hubnutí budí spekulace o jeho zdravotním stavu. Podle odborníků jde o zatím nejdelší absenci za posledních 7 let, nicméně web News NK uvedl, že v letní rezidenci vůdce KLDR u pobřeží nedaleko Pchjongjangu byla pozorována „zvýšená aktivita“.
11.11.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kim Čong-un ukázal „paní Columbovou“. Se ženou zavítal do kosmetické firmy

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un navštívil kosmetickou firmu v Pchjongjangu, doprovod mu dělala jeho manželka Ri Sol-ču a jeho sestra Kim Jo-čong. Státní média publikovala fotky, na kterých je zachycen Kim a jeho doprovod. Jeho manželka a sestra se jen zřídka kdy objevují na veřejnosti. Žena je tedy tak trochu paní Columbovou, o které známý televizní detektiv jinak jen mluví.
30.10.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Hubnoucí diktátor Kim: Nechal se očkovat proti covidu? Na vakcínu muselo i 100 nejbližších

 
List Daily NK, který z jihokorejského Soulu informuje o dění v Severní Koreji, s odkazem na své zdroje uvedl, že severokorejský diktátor Kim Čong-un se nechal očkovat. Vakcínu měl podle spekulací dostat v květnu nebo v červnu, v té době se totiž hubnoucí vůdce KLDR ani neobjevoval na veřejnosti.
31.08.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Diktátor Kim Čong-un: Sestavuje armádu sexuálních společnic!

 
Doposud se zdálo, že vládce KLDR Kim Čong-un nezdědil po svém otci zálibu v krásných ženách, když po smrti Kim Čong-ila nechal zrušit armádu společnic, které se staraly o vůdce a jeho věrné, tzv. Brigádu potěšení. Nyní ale mladý diktátor armádu obnovil!
06.04.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Diktátor Kim krutě zúčtoval se strýcem: Sebral mu funkci a nechal popravit jeho poradce!

 
Rázně zasáhl severokorejský diktátor Kim Čong-un proti veliteli armády - svému strýci. Podle agenturních informací byl prý Čang Song-tchek odstaven. Kim ho zbavil funkce a poradci Kimova strýce skončili na popravišti! Údajně kvůli korupci. A to se říkalo, že právě Kimův strýc a jeho manželka tahají v KLDR za nitky.
03.12.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Krvavý diktátor Kim: Nechal popravit i bratrance a vnoučata!

 
Svého strýce Čanga nechal údajně předhodit vůdce KLDR Kim Čong-un hladovým psům, kteří ho roztrhali. Přímé důkazy pro to nejsou a zní to jako extrémní zúčtování, jenže v KLDR je patrně možné vše. Krvavý diktátor Kim však v popravách pokračuje! Podle posledních zvěstí nechal údajně popravit i celou Čangovu rodinu. Tedy své bratrance, jejich manželky, vnoučata...
26.01.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim (10 článků) , Kim Kim (1783 článků)

Kim Čong-una může nahradit velvyslanec z Česka: Co se stane, až diktátor zemře

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un (36) prý prodělal náročnou operaci srdce, během které málem přišel o život. Některé zdroje šly o víkendu ještě dál a spekulace, že Kim už je po smrti, zesílily. Pchjongjang ale tyto zprávy popírá s tím, že je vůdce živ a zdráv. Prý pobývá ve wonsanské oblasti. Experti na Koreu už ale řeší, kdo může diktátora nahradit. Ve hře je dokonce jeho strýc, který působil jako velvyslanec v Praze.
27.04.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Kim přiznal selhání. KLDR podle něj čelí „nejhorším“ problémům v historii

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un tento týden na schůzi Korejské strany práce přiznal selhání, z Kimovy strany to byl dost překvapivý krok. Diktátor uvedl, že Severní Korea v souvislosti s pandemií koronaviru, sankcemi a přírodními katastrofami čelí „nejhorším problémům“ v dějinách země. Není to poprvé, kdy Kim připustil obtíže, uvedl list Daily Mail.
14.02.2021 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)

Diktátor Kim zakázal úzké džíny i účes „na Jágra“. Kvůli ohrožení režimu vlivy ze Západu

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un má takový strach z vlivu Západu ve své zemi, že lidem zakazuje nosit úzké džíny. Kim v Severní Koreji rozhoduje téměř o každém aspektu života tamních obyvatel, od toho, jakými zákony se mají řídit, kam mohou cestovat, a dále až po to, jak se smějí oblékat a česat, uvedl list The Mirror.
19.05.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1783 článků)