Článek

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Chlapec zmizel před 14 dny, policie řekla, co zkoumá nyní

 
Patnáctiletý Tomáš Pospíšil je stále nezvěstný. Od středy 14. dubna jako by se propadl do země. Policie se však nevzdává a prověřuje již prohledaná místa.
28.04.2021 17:00 |

podobné články

Podobné články

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Jehla v kupce sena, je to mazec, říkají místní

 
Ani po dlouhých dvou týdnech se stále nepodařilo zjistit, kam se poděl patnáctiletý Tomáš Pospíšil. Od chvíle, kdy záhadně zmizel, po něm přitom pátraly možná i stovky dobrovolníků. Veškerá snaha ale byla dosud marná a není se čemu divit. Jundrov, kde Tomáš zmizel, je rozsáhlá chatová oblast a některá stavení jsou opuštěná. Prohledat ale mraky soukromých pozemků není jen tak, o čemž se přesvědčili reportéři eXtra.cz, kteří se vydali po stopách pohřešovaného chlapce.
29.04.2021 07:40 |

podobné články

Pohřešovaný radní z Olomouce před zmizením vybral peníze: Utekl, je přesvědčena manželka

 
Už téměř měsíc policie pátrá po olomouckém radním a politikovi z ČSSD Miroslavu Petříkovi. Je pohřešovaný od začátku května, naposledy byl spatřen v Brně u bankomatu. Tam si měl vybrat peníze a pak zmizel jako pára nad hrncem. I jeho vlastní manželka věří tomu, že zmizel z vlastní vůle.
05.06.2018 16:25 |

podobné články

Pohřešovaný Tomáš z Brna: 3 temné otazníky kolem chlapcova záhadného zmizení

 
Patnáctiletý Tomáš Pospíšil z Brna se pohřešuje již více než dva týdny. Nikdo neví, kam se chlapec poděl nebo co se mu mohlo stát. Rodina i veřejnost usilovně pátraly na vlastní pěst, ale neúspěšně. Také policie potvrdila, že po chlapci stále pátrá, avšak ani hledání policistů zatím stále nepomohlo odhalit, kde může Tomáš být. 
30.04.2021 14:30 |

podobné články

Pohřešovaný 14letý chlapec je v pořádku. Našli ho lidé na Benešovsku

 
Pohřešovaný čtrnáctiletý chlapec z Táborska, kterého policie hledala od pátečního večera, je v pořádku. Nalezen byl v malé obci na sousedním Benešovsku, upozornili na něj lidé, řekl ČTK mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura ve 20:00.
03.10.2015 14:10 |

podobné články

Tomáš (24) záhadně zmizel! Týden před soudem jeho kamaráda

 
Pohřešovaný Tomáš Velechovský, po kterém vyhlásila policie pátrání poté, co v pondělí beze stopy zmizel ze svého bytu v Praze 10, byl podle informací Mediafaxu sekretářem bývalého manažera florbalového klubu SSK Future Marka Jarocha. Ten je souzen za znásilnění a pohlavní zneužívání svých svěřenců.
25.04.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Beroun (4 články) , Tomáš Marek (102 článků) , Tomáš Marek (102 článků)

Policie hledá desetiletého Tobiáška: Pohřešovaný chlapec zmizel beze stopy

 
Na Jihlavsku se pohřešuje další dítě. Malý Tobiáš zmizel z nenadání v pátek. Tamní policie tak vyhlásila pátrání po pohřešované osobě.
13.07.2020 20:20 |

podobné články

Pátrání po Tomášovi z Brna: Neztrácíme naději, čekáme ale i špatné zprávy, hlásí kamarád

 
Patnáctiletý Tomáš Pospíšil z Brna se pohřešuje již od 14. dubna. V ten den zmizel neznámo kam z brněnské čtvrti Jundrov a i nadále zůstává pohřešovaný. Masivní pátrací akce nepomohly hocha nalézt, proto jeho osud stále zůstává nejasný. Policie, rodina, kamarádi i široká veřejnost přesto neztrácejí naději. Policii také velmi často volají lidé z celé republiky, že Tomáše zahlédli. 
04.05.2021 10:30 |

podobné články

Pohřešovaný muž (†29) zřejmě spáchal sebevraždu. Skočil z Branických skal

 
Zřejmě dobrovolným skokem z Branických skal ukončil svůj život muž (†29) v sobotu po poledni. Našel jej náhodný kolemjdoucí. Na místo přijel koroner a policie. Přivolaní záchranáři už muži pomoct nemohli. Podle databáze policie byl pohřešovaný. „V tuto chvíli nemůžeme poskytnout žádné další informace,“ řekla pro Blesk.cz mluvčí policie Iveta Martínková.
05.11.2016 15:55 |

podobné články

Pohřešovaný chlapec v Praze přišel ráno do školy: Policie se případu dál věnuje

 
Pražští policisté pátrali po mladém chlapci s cizokrajným jménem Jamal S. (10), který se v pondělí 22. května nevrátil domů ze školy. Nejpravděpodobnějším důvodem jeho zmizení byla rozepře s matkou. Dnes ráno přišel pohřešovaný do školy, policisté zjišťují okolnosti celé události.
23.05.2017 08:30 |

podobné články

Policie potvrdila, že mrtvý muž z Vltavy byl pohřešovaný Brit

 
Pražská policie dnes potvrdila, že mrtvý nalezený v neděli ve Vltavě byl pohřešovaný třiačtyřicetiletý britský turista. Prokázaly to genetické testy DNA. Policie po muži pátrala zhruba tři týdny. Na webu policie o tom informovala policejní mluvčí Andrea Zoulová.
12.12.2014 15:45 |

podobné články

SŽDC: Zahájení elektrizace trati z Brna do Střelic se blíží

 
Už během několika týdnů by mohla začít první etapa dlouho očekávané elektrizace trati z Brna do Zastávky u Brna. Správa železnic již získala stavební povolení pro první úsek z Brna do Střelic a vybírá zhotovitele stavebních prací. Předmětem projektu je rekonstrukce a elektrizace přibližně desetikilometrového úseku z Brna-Horních Heršpic do Střelic. Traťová rychlost se zvýší na 120 km/h, cestující budou moci využívat dvě nové zastávky. Celkové investiční náklady stavby přesahují dvě miliardy korun, práce by měly trvat 21 měsíců. V rámci druhé etapy dojde ke zdvoukolejnění a elektrizaci navazujícího úseku ze Střelic do Zastávky u Brna.
29.03.2020 20:41 |

podobné články

Horor v Dolních Chabrech: Chlapec (14) pobodal maminku se synem a bosý utekl!?

 
Ploskovická ulice v pražských Dolních Chabrech zažila rušnou noc plnou hrůzy. Podle informací TV Nova měl čtrnáctiletý chlapec pobodat svého kamaráda a jeho maminku. Pak utekl, přičemž po něm pátral kromě policistů i vrtulník. Pohřešovaný chlapec měl být podle policie bosý.
28.04.2021 09:50 |

podobné články

Chlapec (15) byl přes dva roky pohřešovaný. Našli ho ve skříni možného pedofila

 
Patnáctiletého chlapce, který byl dva a půl roku pohřešovaný, našli policisté při prohlídce domu muže (44) z německého města Recklinghausen. Skrýval se ve skříni. Muž byl podezřelý z šíření dětské pornografie.
22.12.2019 19:30 |

podobné články

V řece u Plzně se dnes našel mrtvý muž, zřejmě pohřešovaný vodák

 
Mrtvého muže našli dnes dopoledne náhodní chodci na břehu řeky Úslavy u Plzně - Koterova. Policie nevylučuje, že je to dvaatřicetiletý vodák, který je od konce května pohřešovaný. Na začátku záplav ho lidé naposledy viděli, jak 31. května odpoledne nastupuje do kajaku pod mostem ve Starém Plzenci. Prázdný kajak se pak o hodinu později našel dál po proudu. Zda jde o pohřešovaného vodáka, není zcela potvrzeno, řekla dnes policejní mluvčí Jana Tomková. 
16.06.2013 18:30 |

podobné články

Pátrání policie bylo úspěšné. Pohřešovaný chlapec (10) byl nalezen v rozestavěném domě

 
Policie v noci na dnešek hledala desetiletého Tobiáše Cimburku z Mladoboleslavska. Chlapec byl nalezen v obci Bradlec v rozestavěném domě, je v pořádku, řekl dnes mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. 
21.05.2013 11:05 |

podobné články

Pohřešovaný muž se sklony k sebevraždě byl nalezen mrtvý

 
Pohřešovaný pětatřicetiletý muž z Prahy, který měl sklony k sebevraždě, byl dnes nalezen mrtvý. Policisté odvolali celostátní pátrání, příčinu úmrtí vyšetřují. ČTK to řekla policejní mluvčí Monika Schindlová.
21.04.2015 15:05 |

podobné články

Pohřešovaný mladík (18), který hrozil sebevraždou, se vrátil domů

 
Policie od pondělního večera pátrala po osmnáctiletém mladíkovi z Prahy 4, který odešel z domova a kamarádům řekl, že chce spáchat sebevraždu. "Pohřešovaný mladík se dnes v časných ranních hodinách vrátil domů, a poté byl předán do rukou záchranářů," sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Poděkovala lidem, kteří se snažili při pátrání pomoci. 
23.07.2013 08:20 |

podobné články

Pohřešovaný olomoucký radní přišel o práci! Záhadně zmizel před měsícem

 
Miroslav Petřík (48), který počátkem května záhadně zmizel a hledá ho policie, přišel o svůj post v Technických službách města Olomouce (TSMO). Radní tu vykonával funkci ředitele a předsedy představenstva a důvodem k rozvázání poměru byla právě jeho dlouhodobá nepřítomnost v zaměstnání.
12.06.2018 19:15 |

podobné články

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Velké pátrací akce skončily. Rodina věří v zázrak

 
Hledání ztraceného chlapce Tomáše Pospíšila, který zmizel z povrchu zemského, trvá již 19 dní a výsledky hledání jsou zatím bezúspěšné. Celé Brněnsko hledá mladíka, který měl na sobě naposledy černé tepláky, černo-bílé tenisky a mikinu. Rodina věří v zázrak.
03.05.2021 12:30 |

podobné články