Článek

Pohřešovaný Tomáš z Brna: 3 temné otazníky kolem chlapcova záhadného zmizení

 
Patnáctiletý Tomáš Pospíšil z Brna se pohřešuje již více než dva týdny. Nikdo neví, kam se chlapec poděl nebo co se mu mohlo stát. Rodina i veřejnost usilovně pátraly na vlastní pěst, ale neúspěšně. Také policie potvrdila, že po chlapci stále pátrá, avšak ani hledání policistů zatím stále nepomohlo odhalit, kde může Tomáš být. 
30.04.2021 14:30 |

podobné články

Podobné články

Pohřešovaný místostarosta Aleš Vytopil: Našli pohozené doklady!

 
Policie má o stopu více k vyřešení záhadného zmizení místostarosty BrnaŽidenic Aleše Vytopila (36, ODS). Nedaleko Ostrovačic na Brněnsku se u nájezdu na dálnici D1 našly jeho doklady. Komunální politik je pohřešovaný už šest týdnů.
21.10.2011 12:15 |

podobné články

Případ záhadného zmizení fotbalového bosse Miroslava Kříže: Mají už i hlavu?

 
Stále jasněji je v případu záhadného zmizení fotbalového bosse Miroslava Kříže! A pro příbuzné to nejsou povzbudivé zprávy...
25.02.2011 12:05 |

podobné články

95 procent vesmíru je vyplněno temnou hmotou s antigravitační silou

 
Poprvé o existenci temné hmoty a temné energie hovořil na počátku minulého století Albert Einstein. Sám však posléze tuto teorii zpochybnil jako nesmysl. Další astrofyzikové však koncept rozváděli i následně a poprvé se vážně o temné hmotě jako „opaku“ pozitivní hmoty s gravitační silou debatovalo v devadesátých letech minulého století. Vědci z Oxfordu tvrdí, že teorie o zvláštním temné tekutině ve vesmíru jsou pravdivé. Tento protipól hmoty působící gravitační silou přitom vyplňuje pětadevadesát procent vesmíru a je hnací silou jeho rozpínání.
10.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (91 článků)

Pohřešovaný Ladislav V. (22) z Jirkova: V Itálii ukradl auto a přijel do Čech rovnou na policii!

 
Takové zmizení člověka a jeho následné objevení čeští policisté nepamatují. Ladislav V. (22) z Jirkova, který byl od konce listopadu pohřešovaný, se nyní sám přijel přihlásit na policii. Ano, přijel. Poštovním vozem, který ukradl v Itálii. I s balíčky a dopisy.
06.12.2016 08:25 |

podobné články

Pohřešovaný Čech: V Itálii ukradl poštovní auto a vrátil se s ním domů

 
Policisté zažili nevšední zmizení člověka a jeho následné objevení. Ladislav V. z Jirkova byl pohřešovaný od konce listopadu a teď se sám přijel přihlásit na policii. Přijel poštovním vozem, který odcizil v Itálii i s dopisy a balíčky.
06.12.2016 21:25 |

podobné články

Pohřešovaný chlapec v Praze přišel ráno do školy: Policie se případu dál věnuje

 
Pražští policisté pátrali po mladém chlapci s cizokrajným jménem Jamal S. (10), který se v pondělí 22. května nevrátil domů ze školy. Nejpravděpodobnějším důvodem jeho zmizení byla rozepře s matkou. Dnes ráno přišel pohřešovaný do školy, policisté zjišťují okolnosti celé události.
23.05.2017 08:30 |

podobné články

SŽDC: Zahájení elektrizace trati z Brna do Střelic se blíží

 
Už během několika týdnů by mohla začít první etapa dlouho očekávané elektrizace trati z Brna do Zastávky u Brna. Správa železnic již získala stavební povolení pro první úsek z Brna do Střelic a vybírá zhotovitele stavebních prací. Předmětem projektu je rekonstrukce a elektrizace přibližně desetikilometrového úseku z Brna-Horních Heršpic do Střelic. Traťová rychlost se zvýší na 120 km/h, cestující budou moci využívat dvě nové zastávky. Celkové investiční náklady stavby přesahují dvě miliardy korun, práce by měly trvat 21 měsíců. V rámci druhé etapy dojde ke zdvoukolejnění a elektrizaci navazujícího úseku ze Střelic do Zastávky u Brna.
29.03.2020 20:41 |

podobné články

Záhadná ZMIZENÍ: Unáší ženy a děti bílá dodávka?

 
Ve slovenských Topolčanech se množí případy záhadného zmizení žen a dětí.
28.01.2011 17:25 |

podobné články

Zoufalá výpověď otce zmizelého Tomáše: Prosím, vrať se domů. Nemusíš mít z ničeho strach

 
Už tři týdny uběhly od záhadného zmizení Tomáše Pospíšila. Patnáctiletý hoch z Brna se vypařil 14. dubna a od té doby o něm nikdo neslyšel, i proto po něm lidé přestali pátrat. Tomášova rodina ale věří, že je chlapec stále naživu, což potvrdil v emotivní výpovědi i jeho otec Radek.
04.05.2021 16:10 |

podobné články

Pohřešovaný Tomáš z Brna: Jehla v kupce sena, je to mazec, říkají místní

 
Ani po dlouhých dvou týdnech se stále nepodařilo zjistit, kam se poděl patnáctiletý Tomáš Pospíšil. Od chvíle, kdy záhadně zmizel, po něm přitom pátraly možná i stovky dobrovolníků. Veškerá snaha ale byla dosud marná a není se čemu divit. Jundrov, kde Tomáš zmizel, je rozsáhlá chatová oblast a některá stavení jsou opuštěná. Prohledat ale mraky soukromých pozemků není jen tak, o čemž se přesvědčili reportéři eXtra.cz, kteří se vydali po stopách pohřešovaného chlapce.
29.04.2021 07:40 |

podobné články

Na silnici v Minnesotě se objevilo tělo záhadného bílého tvora

 
Na silnici nedaleko Alexandrie v americké Minnesotě se našlo tělo záhadného tvora. Je bílé, bez srsti, jen s chomáčky tmavých chlupů na hlavě, navíc má dlouhé drápy a podivně deformované uši. Objev, který učinila Lacey Ilseová, rozpoutal vlnu spekulací. Zatímco si někteří myslí, že šlo o jezevce, jiní se odkazují na bájného krvelačného tvora označovaného jako čupakabra.
07.08.2011 15:55 |

podobné články

Leonardo DiCaprio oblékl dobře padnoucí oblek a v roli záhadného milionáře vypadá božsky

 
Ve svém nejnovějším snímku si hollywoodský idol Leonardo DiCaprio  (37) zahraje záhadného a velmi bohatého gentlemana Jaye Gatsbyho, který si libuje v pořádání honosných večírků. A v luxusním obleku a s doutníkem v ruce mu to nebezpečně sekne.
29.05.2012 14:25 |

podobné články

Švédští archeologové objevili stovky koster jako pozůstatek záhadného masakru: Co se stalo před 1500 lety?

 
Nazývají to švédské Pompeje, ale zatímco v Itálii konzervoval lidská těla popel ze sopky, tady mrtvoly někdo nechal pohozené po zemi, až se ztratily v čase. Na ostrově Öland, kousek od švédského pobřeží, se povedlo archeologům objevit "brilantní nález":http://www.extra.cz/tema/vykopavky, když vykopali stovky koster záhadného masakru.
06.10.2013 08:35 |

podobné články

Otec záhadného Čecha z Norska promluvil: Syna museli unést...!

 
Otec záhadného muže se ztrátou paměti, kterého našli v prosinci v Norsku v závěji, poskytl TV Nova rozhovor. Prozradil, že jeho syn pracoval na ministerstvu vnitra a že ho patrně někdo neznámý unesl.
11.04.2014 20:20 |

podobné články

Je toto tvář kostry ze Slap? Policisté zveřejnili dobové fotografie záhadného muže

 
Jeho identita je neznámá, zda žije, se neví. Policisté zveřejnili archivní fotografie záhadného muže, který se možná stal obětí vraždy. Mohlo by totiž jít o člověka, jehož ostatky nalezli potápěči v polovině července v Slapské přehradě.
16.08.2014 05:10 |

podobné články

Našla se bájná čupakabra? Karpaty odhalily tělo záhadného tvora

 
Karpaty odhalily tělo podivného tvora! V proslulých tajemných horách se našlo mumifikované tělo záhadného zvířete. Lidé si myslí, že je to bájná čupakabra!
16.04.2016 13:40 |

podobné články

Obamova dcera Malia řádí: Cigáro a líbačka záhadného Brita. Kdo je tajemný přítel?

 
Starší dcera předešlého amerického prezidenta Baracka Obamy Malia (19) si svoje vysokoškolská studia užívá se vším všudy. Na pozemku Harvardu, kde studuje prvním rokem, byla natočena, jak líbá záhadného muže. A kouří. Britský deník DailyMail později muže identifikoval jako Brita Rory Farquharsona, pohledného a úspěšného studenta původem z Británie.
23.11.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2483 článků) , Malia Obama (13 článků)

Dívka (13) zmizela cestou do školy: Nastoupila do záhadného černého auta!

 
Rodiče dívenky Amberly Nicole Floresové (13) z alabamského města Pelham prožili děsivé chvíle plné strachu, obav a nejistot. Jejich dcera totiž zmizela cestou do školy. Nastoupila do záhadného černého auta. Vypukl závod s časem.
24.01.2020 20:20 |

podobné články

Zavražděného Gabriela (†8) pohřbili v bílé rakvi: Poslanci drželi minutu ticha

 
Na jihu Španělska v úterý pohřbili osmiletého chlapce, jehož zmizení od konce února poutalo pozornost celé země. Španělští poslanci za něj drželi minutu ticha. Tělo chlapce nalezla policie o víkendu, kdy policisté také zadrželi třiačtyřicetiletou přítelkyni chlapcova otce. Žena se dnes k zabití dítěte přiznala, uvedla španělská média.
13.03.2018 21:25 |

podobné články