Článek

Pohřešovaná Míša telefonovala babičce z Německa? Prozradila, jak se to stalo

 
Ztrátu vnučky i po roce nesmírně těžce nese její babička Eva. Blesk ji ve středu navštívil v práci. O zmizení své vnučky už se jí mluvit moc nechtělo, při vzpomínce na děvčátko se rozplakala.
11.01.2018 14:40 |

podobné články

Podobné články

Zoufalý telefonát kamarádky krásné miss: Prosím, povězte mi, co se stalo Márii?

 
Kráska Mária Smiešková (†27) zemřela v úterý při tragické nehodě. Postupem času vyplouvají na povrch další a další podrobnosti, co se přesně stalo. Podle všeho krásná účastnice Miss Universe telefonovala s kamarádkou, která slyšela její poslední zoufalý výkřik. Poté se telefon odmlčel. Kamarádka proto okamžitě telefonovala na linku 158!
08.11.2013 18:16 |

podobné články

Krampolová pláče: Zemřela jí matka, zrovna když s ní telefonovala

 
Manželka Jiřího Krampola (73) Hana (50) oplakává svou maminku Marii Kalistovou (†76). Ta v noci na středu náhle zemřela. A co hůř, stalo se to zrovna v momentu, když Hanka se svou matkou telefonovala!
04.04.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (649 článků)

To není otec ale zrůda! Upálil dceru za to, že telefonovala se snoubencem

 
Muž upálil svou patnáctiletou dceru za to, že udržovala kontakt se svým snoubencem. Přistihl ji prý, jak si s mladíkem telefonovala.
23.10.2013 16:05 |

podobné články

Slovenka TELEFONOVALA za jízdy, ZABILA důchodce ležícího na CHODNÍKU!

 
Devětadvacetiletá Slovenka, která za jízdy telefonovala, přejela ležícího důchodce. Devětasedmdesátiletý senior utrpěl zranění, kterým po převozu do nemocnice podlehl, píše ve středu server deníku Nový Čas.
05.10.2011 11:35 |

podobné články

Žena telefonovala za jízdy a... Zabila dvě malé děti!

 
Případ, který v srpnu 2012 otřásl celou Británií, nyní se dostal k soudu. Sharmila Mistry (42) za jízdy ve svém luxusním pětkovém BMW telefonovala, vjela do křižovatky už téměř na červenou a srazila se s Mini Cooperem, který jel z opačné strany. Náraz odmrštil její vůz na chodník, kde zabil dvě děti v kočárcích – Oliwiera (†21 měsíců) a Zofii (†2)!
06.03.2014 12:15 |

podobné články

Zjevně opilá žena telefonovala za volantem, policisty z OŘD Kongresová chtěla uplatit

 
V pondělí přibližně v půl desáté večer si hlídka dopravních policistů z oddělení řízení dopravy všimla na ulici Milady Horákové v Praze řidičky, která při řízení auta telefonovala. Z toho důvodu policisté vozidlo zastavili a s řidičkou chtěli přestupek vyřešit.
18.03.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (316 článků)

Amanda Knox telefonovala s dealerem kokainu: Jen pár dní před vraždou!

 
Policejní vyšetřování odhalilo, že Američanka Amanda Knox (26) jen pár dní před vraždou Britky Meredith Kercher (†21), ze které byla usvědčena, telefonovala s dealerem kokainu. Vraždila pod vlivem drog?
03.07.2014 21:00 |

podobné články

Pohřešovaná Míša je naživu a někde v Německu, věří babička. Školačka se jí prý snažila dovolat

 
Od zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové uplyne za několik dní rok, po holčičce ale stále není ani stopa. Policie v září její případ odložila, babička dívenky ale věří, že její vnučka stále žije. A dokonce si myslí, že se jí Míša snažila dovolat z Německa.
06.01.2018 13:55 |

podobné články

Míša Nosková: Už je to rok, co si udržuje štíhlou postavu bez diety. Chcete její recept?

 
Je to už rok, co jsme se poprvé dočetli, že populární zpěvačka Míša Nosková (30) má v pase jen 58 centimetrů. O to větším překvapením je fakt, že si Míša své míry hodné topmodelky stále drží. V minulosti u ní totiž zpravidla následoval JOJO efekt a opětovný nárůst váhy, jednou dokonce na neuvěřitelných 90 kilogramů! Co se tedy změnilo? Míša objevila přírodní doplněk stravy OBEZIN after diet, který jako jediný na českém trhu účinně zabraňuje JOJO efektu po každé dietě. Právě ten pomohl překonat kritické období, ve kterém k opětovnému nárůstu váhy dochází.
27.09.2013 07:35 |

podobné články

VIDEO: Míša a Žaneta z Prostřena: Slepí lidé jsou nudní a neumí si užívat života. My máme recept, jak se stát celebritami!

 
Včera nás poctily svou návštěvou dvě velké hvězdy kulinářské reality show Prostřeno - Míša a Žaneta. Rozpovídaly se a nestyděly se mluvit o čemkoliv. Žaneta prozradila, proč jí vadí slepí lidé a co by neudělala za žádné peníze světa. Míša přiznala, že už obě mají jasné plány, jak se stát celebritami. Na závěr nám Žanetka zazpívala svoji krásnou píseň.
02.11.2016 23:05 |

podobné články

ZMIZELÁ MÍŠA (12): SPERMA BYLO NA JEJÍM PRÁDLE! Kriminalisté bádají, jak se to mohlo stát

 
Míša Muzikářová (12) je pohřešovaná déle než měsíc a policie nemá žádnou velkou stopu, která by je k dívce zavedla. Neprůkazná je podle policie i stopa se spermatem, která se před pár dny objevila.
14.02.2017 12:05 |

podobné články

Míša Ochotská a Pavel Dumbrovský znovu spolu! Tentokrát ale bez kamer!

 
Moderátoři Michaela Ochotská (28) a Pavel Dumbrovský (54) tvořili na Nově tři roky dobře sehranou dvojku. Loňského dubna se však s Pavlem na Nově rozloučili a Míša tak jako moderátorka osiřela. V soukromí se ale tihle dva kamarádí dál, jak prozradila Míša serveru Ahaonline.cz…
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (873 článků) , Pavel Dumbrovský (146 článků)

Video z bytu, kde má Míša domov: Co dělala, když se nikdo nedíval? To vás překvapí

 
Miška Muzika, tak si pohřešovaná Míša Muzikářová (12) říkala při tvorbě tanečních videí, která byla jejím velkým koníčkem. Záběry ukazují, čím se v soukromí bavila a také v jakých podmínkách žila.
19.01.2017 19:15 |

podobné články

Poslední naděje: Dokážou Míšu najít senzibilové a jasnovidci?

 
Už desátý den je nezvěstná Míša z Ústí nad Labem. Policie se nevzdává a denně dostává podněty od lidí. Řeší i tipy od různých senzibilů, kteří prý tuší, kde pohřešovaná Míša je. S kartářkou a dvěma médii se spojila i redakce eXtra.cz, která vyrazila do Ústí po stopách ztracené dívky.
20.01.2017 12:20 |

podobné články

Případy zavražděné Aničky a zmizelé Míši: Ota S. ani Ota T. se před soud nedostali. Z podobnosti v obou kauzách mrazí!

 
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda. S informací přišla TV Nova. Zmizení Michaely se velmi podobá případu zavražděné Aničky Janatkové.
30.01.2017 19:35 |

podobné články

Zvrat v případu zmizelé Michaely: Ota S. spáchal sebevraždu, kriminálka zkoumá jeho auto!

 
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda.
30.01.2017 21:30 |

podobné články

ZMIZELÁ MÍŠA (12): Šokující slova matky Otakara S. (†38). Škoda že jsme nepoznali pedofilii, tvrdí

 
Míša Muzikářová (12) je pohřešovaná déle než měsíc a policisté zatím nemají žádnou stopu, která by je k dívce dovedla. Situaci zkomplikovala i sebevražda bývalého přítele matky Otakara S., protože byl jedním z podezřelých. Nyní promluvila matka Otakara S. a z jejích slov mrazí.
17.02.2017 07:20 |

podobné články

Záhada kostry z lesa na Jičínsku: Mrtvá nebyla pohřešovaná. Jak zemřela?

 
Znají jméno mrtvé, neví ale, jak zemřela! Policie už zná totožnost ženy, jejíž kosterní pozůstatky v březnu objevil v lese u Markvartic na Jičínsku správce lesa. Žena nebyla pohřešovaná.
17.05.2018 11:00 |

podobné články

Babičce (90) zjistili rakovinu dělohy. Odmítla léčbu a vydala se vstříc novým zážitkům!

 
Rakovina je velmi zákeřná choroba a nikdo si ji nepřeje. Když vám ji pak doktoři oznámí, je to pro každého zdrcující. A ještě horší je to v tom okamžiku, když se to dozvíte dva dny po smrti vašeho životního partnera. Toto se stalo babičce Normě (90). Ta se ale nenechala rozhodit a začala si života užívat!
04.03.2016 09:05 |

podobné články