Článek

Pohřeb vraha Meraha: Šoupli ho do francouzské země!

 
Boj se strhl kolem pohřbu šíleného střelce Boj se strhl kolem pohřbu šíleného střelce Mohameda Meraha (†23), jenž nedávno ve Francii postřílel sedm lidí. Otec si přál syna pochovat v Alžírsku z obavy, že ve Francii by hrob mohl být hanoben. Alžírsko však jeho tělo odmítlo!
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Podobné články

Bratr vraha z Toulouse: Jsem na Meraha moc pyšný!

 
Abdelkader Merah u policejního výslechu řekl, že je hrdý na činy svého bratra Mohammeda Meraha, který v Toulouse zabil sedm lidí, z toho tři děti.
24.03.2012 12:50 |

podobné články

Vraha z Toulouse nesměl do USA. Průběh útoku na obléhaný dům DETAILNĚ

 
Francouzské úřady upřesňují detaily přestřelky, během níž speciální zásahová jednotka zabila obklíčeného Mohammada Meraha, vraha z Toulouse. Jeho poslední přání zemřít se zbraní v ruce se mu vyplnilo.
22.03.2012 16:00 |

podobné články

Otec vraha z Toulouse ať drží hubu, vzkázal francouzský ministr

 
Otec vraha Mohammeda Meraha by neměl hrozit žalobami a soudy, místo toho by měl raději sklapnout. Řekl to v úterý francouzský ministr zahraničí Alain Juppé, kterého cituje agentura AFP.
27.03.2012 11:10 |

podobné články

Otec vraha z Toulouse zažaluje policisty za vraždu svého syna

 
Otec Mohammeda Meraha, který v jižní Francii zabil sedm lidí, hodlá žalovat zasahující policisty za vraždu svého syna. Rodina se zatím připravuje na Merahův pohřeb v Alžírsku, informuje ve středu agentura AFP.
29.03.2012 00:45 |

podobné články

Učitelka nutila žáky držet minutu ticha za vraha z Toulouse. Ministr ji chce suspendovat

 
Na minutu ticha za Meraha si stěžovali žáci posledního ročníku základní školy. S učitelkou bude zahájeno disciplinární řízení.
23.03.2012 17:20 |

podobné články

Sériový vrah z Toulouse: Záběry z kamer berou dech!

 
Francouzská policie ve čtvrtek sprovodila ze světa chladnokrevného vraha Mohammeda Meraha (†23), který má na svědomí sedm lidských životů, včetně tří dětských.
24.03.2012 12:20 |

podobné články

Nevysílejte řádění vraha z Toulouse! Apeluje Sarkozy

 
Sarkozy vyzval televizní stanice, aby z úcty k obětem přestaly vysílat zběsilé řádění Mohammeda Meraha. Stanice mají v rukou sestřih záznamů vražd, islámské hudby a čtení z koránu.
27.03.2012 14:10 |

podobné články

Mladík obdivoval zabijáka z Toulouse, dostal tři měsíce vězení

 
Třemi měsíci vězení potrestal soud ve francouzském Toulouse dvacetiletého mladíka, který chválil činy sériového vraha Mohammeda Meraha.
30.03.2012 14:05 |

podobné články

Útočník z Toulouse zřejmě nebyl v kontaktu s teroristy

 
Francouzské úřady nemají důkazy o tom, že by teroristická organizace Al-Káida pověřila extremistu Mohameda Meraha spáchat masakr, při kterém postupně zabil sedm lidí včetně tří dětí. Uvedla to dnes agentura AP s odvoláním na nejmenovaný zdroj blízký vyšetřování.
25.03.2012 03:42 |

podobné články

Selhaly tajné služby? Ptá se celá Francie po útocích v Toulouse

 
Na francouzskou bezpečnost se snáší ostrá kritika za to, že nepředešla řádění Mohammeda Meraha, fanatického vyznavače islámu, který na jihu země zavraždil vojáky a židovské děti. Informují o tom ve čtvrtek agentury AFP a Reuters.
22.03.2012 22:40 |

podobné články

Rodina slovenského vraha se bojí o život

 
Rodina slovenského vraha Ľubomíra Harmana (†48), který v pondělí v Bratislavě zastřelil sedm lidí, odcestovala ze země. Jak informuje server novinky.cz, rodiče vraha, jeho sestra Monika a bratr se kvůli obavám o své životy rozhodli utéct k příbuzným do Maďarska.
05.09.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ľubomír Harman (26 článků)

Fanoušci nemají kde se rozloučit s Whitney Houston, pohřeb bude soukromý

 
Fanoušci zesnulé zpěvačky Whitney Houston přicházejí před hotel, kde zemřela, i před kostel v Newarku, kde v sobotu proběhne její pohřeb. Jiná místa k loučení se zpěvačkou nejsou. Nemá ani hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Rodina navíc odmítla veřejné rozloučení. Soukromý pohřeb ale prý bude přenášet některá z televizí. Další články k tématu: Whitney Houston se vrátila domů, pohřeb bude v sobotu v New Jersey Je neuvěřitelně skvělá, říká se o Whitney Houston v novém muzikálu Výsledky pitvy Whitney Houston jsou tajné, její dcera je doma z nemocnice Whitney Houston se před smrtí bavila v klubu, nevypadala dobře Měla vše. Krásu i úžasný hlas, vzpomínají kolegové na Whitney Houston Zemřela Whitney Houston, famózní zpěvačka i symbol pohaslých hvězd
16.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (477 článků)

Pohřeb Stanislava Grosse bude ve středu na pražském Vyšehradě

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (723 článků)

Expremiér Stanislav Gross bude mít pohřeb příští středu

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu 22. dubna. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (723 článků)

Bratr útočníka z Toulouse byl podle policie při krádeži skútru

 
Abdelkader Merah, starší bratr útočníka z Toulouse Mohameda Meraha, byl přítomný při krádeži skútru použitého při vraždách na jihu Francie. Informovala o tom dnes s odvoláním na francouzskou policii agentura AFP, podle níž Abdelkader prohlásil, že je na činy svého bratra "hrdý".
25.03.2012 03:42 |

podobné články

Slovenští policisté údajně znají jméno vraha elitního právníka Valka

 
Slovenská policie zná vraha elitního právníka a někdejšího šéfa československého ústavního soudu Ernesta Valka, který byl před třemi lety zastřelen ve své vile, napsal dnes slovenský list Hospodárske noviny s odvoláním na vyjádření prokuratury. K obvinění údajného vraha zatím prý ale chybí důkazy, které by obstály u soudu. 
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Papoušek HRDINA odhalil vraha! Jak to dokázal?

 
Křičící papoušek si připsal zásluhu za pomoc při odhalení vraha své paničky. Pětapadesátiletou ženu ubodal neznámý pachatel, který jí poté i okradl. Policisty na stopu vraha přivedl právě papoušek.
28.02.2014 08:50 |

podobné články

Podivné zákony: Proč nemůžeme vidět sadistického vraha Barunky?

 
Tohle je opravdu paradox. Každému kdo odhalí identitu nezletilého zločince hrozí až 8 let vězení. Problém je v tom, že zákon je chrání po zbytek života a to i v případě, že v budoucnu spáchají další trestný čin. Tak je tomu i u Kmětiněvského vraha, který před lety zabil a zneužil spolužačku. Před nekolika dny byl nepravomocně odsouzen za loupežné přepadení a znovu tak potvrdil, že je nebezpečný pro společnost. Přesto je jeho identita - jako vraha - tajná.
27.10.2014 20:55 |

podobné články

Danuše se na svého vraha před smrtí usmála: Vraha z tramvaje č. 17 její úsměv pronásledoval 2 roky

 
Více než dva roky trvalo, než policie dostala vraha z tramvaje 17. Muž se přišel sám přihlásit na pražskou služebnu v úterý odpoledne. Prostě jen pozdravil a řekl „jsem vrah“.
26.05.2016 18:00 |

podobné články