Článek

Pohřeb v listopadu

 
Pohřeb padlého vojáka Tomáše Procházky (†42, na snímku) bude ve středu 7. listopadu v Prachaticích.
27.10.2018 12:10 |

podobné články

Podobné články

Fanoušci nemají kde se rozloučit s Whitney Houston, pohřeb bude soukromý

 
Fanoušci zesnulé zpěvačky Whitney Houston přicházejí před hotel, kde zemřela, i před kostel v Newarku, kde v sobotu proběhne její pohřeb. Jiná místa k loučení se zpěvačkou nejsou. Nemá ani hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Rodina navíc odmítla veřejné rozloučení. Soukromý pohřeb ale prý bude přenášet některá z televizí. Další články k tématu: Whitney Houston se vrátila domů, pohřeb bude v sobotu v New Jersey Je neuvěřitelně skvělá, říká se o Whitney Houston v novém muzikálu Výsledky pitvy Whitney Houston jsou tajné, její dcera je doma z nemocnice Whitney Houston se před smrtí bavila v klubu, nevypadala dobře Měla vše. Krásu i úžasný hlas, vzpomínají kolegové na Whitney Houston Zemřela Whitney Houston, famózní zpěvačka i symbol pohaslých hvězd
16.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (478 článků)

Pohřeb Stanislava Grosse bude ve středu na pražském Vyšehradě

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (728 článků)

Expremiér Stanislav Gross bude mít pohřeb příští středu

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu 22. dubna. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (728 článků)

Miroslav Plzák (†85): Nesmí mít pohřeb!

 
Tři roky myslel na smrt! Zesnulý Miroslav Plzák (†85) dokonce v myšlenkách došel tak daleko, že již dopředu organizoval, co se má stát. Slavný psychiatr, který zemřel náhle 13. listopadu, nechtěl žádný pohřeb. Vdova Ema (61) ho proto nechá dnes bez veřejného obřadu zpopelnit. „Mirek si to výslovně přál. Říkám to proto, aby mě třeba někdo nepomluvil, že mu ani nevypravím pohřeb,“ svěřila se Blesku Plzáková. Ukázala vlastní rukou známého lékaře psanou žádost, že nechce žádný obřad.
19.11.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Plzák (26 článků)

Pohřeb padlého vojáka bude 7. listopadu v Prachaticích

 
Štábní praporčík Tomáš Procházka, který v pondělí padl v Afghánistánu, bude mít pohřeb 7. listopadu v Prachaticích. Rodina souhlasila s tím, že se smuteční akt uskuteční se všemi vojenskými poctami.
26.10.2018 16:10 |

podobné články

Jacksonův pohřeb opět odložili, na narozeniny ho nepohřbí

 
Pohřeb Michaela Jacksona byl opět odložen. Otec popové superhvězdy Joe Jackson oznámil, že jeho syn bude pochován 31. srpna, tedy o dva dny později, než bylo původně plánováno. Michaelův otec portálu TMZ sdělil, že pohřeb musí být odložen kvůli "záležitostem, které rodina potřebuje zařídit před tím, než Michaela uloží k věčnému odpočinku".
21.08.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1668 článků) , Joe Jackson (21 článků) , Joe Jackson (20 článků)

Dara Rolins na pohřeb sraženého muže nepřijela

 
V pátek dopoledne se konal pohřeb Jindřicha R., kterého srazila svým vozem zpěvačka Dara Rolins. Rolins se rozloučit na pohřeb nepřišla. Třiašedesátiletý řidič motocyklu zemřel v nemocnici na vnitřní krvácení.
16.07.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2428 článků)

Trapná hádka o Štěpánka: Kdo ho pohřbí?

 
Kolem pohřbu Martina Štěpánka (†63) vypukly zmatky! Zesnulého si kvůli jeho dvěma životním profesím přivlastňovali herci i politici, ale když jde o pohřeb... „Pohřeb podle mých informací připravuje vláda,“ řekl prezident Herecké asociace Václav Postránecký. „Vláda pohřeb neorganizuje,“ tvrdil ale mluvčí vlády Martin Kupka a dodal: „Premiér se na pohřbu objeví!“
23.09.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (201 článků) , Martin Štěpánek (136 článků) , Martin Štěpánek (132 článků)

Pohřeb Alice a Simonky: Plakala celá vesnice

 
Obec Dubovany na Slovensku ovládl smutek. Právě dnes totiž mají pohřeb dvě dvanáctileté holčičky, Alice a Simonka. Na pohřeb přišlo asi 200 lidí z vesnice. Dívky přišly o život na cestě ze školy při dopravní nehodě. Ze silnice je smetl šílený řidič David D., když vystupovaly za autobusu.
25.01.2011 15:30 |

podobné články

Na pohřeb Švorcové přijel Jakeš, Castrova Kuba poslala věnec

 
Ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze měla v pátek pohřeb herečka Jiřina Švorcová. Po dlouhé nemoci zemřela 8. srpna ve věku 83 let. Celý život byla věrnou členkou KSČ. Na pohřeb přijel i Milouš Jakeš.
12.08.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (159 článků)

Na pohřeb Švorcové přijel i Jakeš, z Kuby přišel věnec

 
Ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze měla v pátek pohřeb herečka Jiřina Švorcová. Po dlouhé nemoci zemřela 8. srpna ve věku 83 let. Celý život byla věrnou členkou KSČ. Na pohřeb přijel i bývalý generální tajemník KSČ Milouš Jakeš.
12.08.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (159 článků)

Pro posádku letadla, kterým Vondra letí na pohřeb Mašína, to bude výcvik

 
Ministr obrany Alexandr Vondra poletí do USA na pohřeb Ctirada Mašína armádním letadlem. Kromě něj, jenž zde bude zastupovat premiéra Petra Nečase, na pohřeb dorazí i velvyslanec Petr Gandalovič.
19.08.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1145 článků) , Petr Nečas (9291 článků) , Petr Gandalovič (85 článků)

Státní pohřeb začne v pátek dopoledne v duchu prvorepublikové tradice

 
Státní pohřeb prezidenta Václava Havla by měl být v duchu prvorepublikových tradic. Pohřeb se uskuteční v pátek v poledne v chrámu svatého Víta na Pražském hradě. Dohodli se na tom vdova po Havlovi Dagmar a prezident Václav Klaus.
19.12.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Václav Klaus (9403 článků)

Státní pohřeb začne v pátek v poledne v duchu prvorepublikové tradice

 
Státní pohřeb prezidenta Václava Havla by měl být v duchu prvorepublikových tradic. Pohřeb se uskuteční v pátek v poledne v chrámu svatého Víta na Pražském hradě. Dohodli se na tom vdova po Havlovi Dagmar a prezident Václav Klaus.
19.12.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Václav Klaus (9403 článků)

Státní pohřeb bude v pátek v poledne v duchu prvorepublikové tradice

 
Státní pohřeb prezidenta Václava Havla by měl být v duchu prvorepublikových tradic. Pohřeb se uskuteční v pátek v poledne, pravděpodobně v chrámu svatého Víta na Pražském hradě. Dohodli se na tom vdova po Havlovi Dagmar a prezident Václav Klaus.
19.12.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Václav Klaus (9403 článků)

Ruskou delegaci na pohřeb Havla povede ombudsman Lukin. Vyřešili to mazaně, tvrdí Zbořil

 
Na pohřeb Václava Havla vysílá Rusko ombudsmana. Kreml dodržuje protokol – poslal hned v pondělí kondolenci jménem vedení Ruské federace a nyní vysílá na pohřeb ochránce lidských práv, ombudsmana Ruské federace, Vladimíra Lukina, dříve opozičního poslance za politickou stranu - Grigoirije Javlinského - „Jabloko“, muže, který se v roce 1968 postavil proti okupaci Československa.
21.12.2011 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků)

Ruzyně se chystá na nápor, přiletí speciály s hosty mířícími na Havlův pohřeb

 
Pražské ruzyňské letiště se v pátek připravuje na dopolední přílet speciálů, kterými do Prahy míří čtyři desítky státníků na pohřeb prezidenta Václava Havla. V poledne začne v Chrámu svatého Víta bohoslužba, po ní bude následovat pohřeb v rodinném kruhu. V poledne se v celé zemi pomyslně zastaví život a lidé budou moci uctít památku prezidenta minutou ticha.
23.12.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků)

Soukromý pohřeb Whitney Houston se bude vysílat online

 
Sobotní pohřeb americké zpěvačky a herečky Whitney Houstonové možná bude přenášet v přímém přenosu některá z amerických televizí. Podle agentury AFP totiž dostal na smuteční obřad akreditaci nejmenovaný kameraman. Pohřeb v baptistickém kostele Nové naděje v Newarku se uskuteční v kruhu rodiny a pozvaných hostů. Mezi nimi jsou například kmotra Houstonové, soulová zpěvačka Aretha Franklinová, nebo známý černošský reverend a bojovník za lidská práva Jesse Jackson.
16.02.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (478 článků) , Aretha Franklin (73 článků) , Jesse Jackson (1 článek)

Důchodkyně si půjčila na pohřeb dcery, teď ji dře exekutor

 
Do života 85leté ženy z Brna před pěti lety tvrdě zasáhl osud. Zemřela jí dcera a matka si na její pohřeb musela půjčit u úvěrové společnosti několik tisíc korun. Už za dva měsíce ale zemřel i její vnuk, a protože se s ním chtěla důstojně rozloučit, nemohla krátce splácet půjčku za první pohřeb. Úvěrovou firmu ale rodinná tragédie vůbec nezajímala a na stařenku poslala exekutora.
19.05.2012 20:15 |

podobné články