Článek

Pohřeb Matthewa Perryho plný slz i smíchu obrazem: Loučili se všichni Přátelé

 
Poslední rozloučení s Matthewem Perrym bylo nesmírně dojemné. Šest dní poté, co byl nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles, uspořádala rodina soukromou ceremonii, kam se dostali pouze ti nejbližší. Na poslední cestě vyprovodili legendárního herce i jeho kolegové z Přátel, jak informoval portál Sky. 
04.11.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Na pohřeb Matthewa Perryho dorazili kolegové ze seriálu Přátelé

 
V Los Angeles se v úzkém kruhu rodiny a známých konal pohřeb herce Matthewa Perryho. Představitel Chandlera z legendárního seriálu Přátelé zemřel 28. října ve věku 54 let. Na poslední rozloučení na hřbitov Forest Lawn Memorial Park nedaleko studií Warner Bros. dorazili v pátek i jeho kolegové ze seriálu.
04.05.2014 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (712 článků) , Iveta Bartošová (7027 článků)

Smrt Matthewa Perryho zdrtila Přátele: Hvězdy kultovního seriálu chystají společné prohlášení

 
Tragická smrt herce Matthewa Perryho (†54) zasáhla blízké, rodinu i kolegy. Hercovo tělo našli záchranáři bez známek života v sobotu v jeho honosném sídle v Los Angeles. Slavní na kolegu zavzpomínali v dojemných příspěvcích na sociálních sítích. Jen hvězdy devadesátkového hitu Přátelé zatím stále mlčí, podle zdrojů však chystají společné prohlášení.
30.10.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Janice, dcera Bruce Willise i kanadský premiér vzpomínají na Matthewa Perryho

 
Rodinu, kolegy i všechny fanoušky zaskočila zpráva o náhlém úmrtí populárního herce Matthewa Perryho (†54). Na jeho odchod reagovala představitelka Janice ze seriálu Přátelé, dcera Bruce Willise nebo kanadský premiér. Nikdo z hlavních představitelů Přátel se zatím nevyjádřil.
29.10.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (392 článků) , Matthew Perry (137 článků)

Záhadná smrt Matthewa Perryho: Pitva nestačila, vyšetřování má v rukou oddělení vražd

 
Losangeleský ústav soudního lékařství bude i nadále pokračovat ve vyšetřování příčin smrti populárního herce Matthewa Perryho (†54). Představitel Chandlera z kultovního seriálu Přátelé byl tuto sobotu nalezen bez známek života u sebe doma. V kolonce „příčina úmrtí“ na oficiálním úředním záznamu o jeho smrti tak zatím stojí, že bude „blíže určena později“. Napsal to zpravodajský web americké stanice CNN.
30.10.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Slováková se znemožnila řečmi o smrti Matthewa Perryho: Po sžíravé kritice přišla trapná obhajoba

 
Tragicky zemřelého Matthewa Perryho nazvala sobcem nejvyššího kalibru, nyní tvrdí, že je vše jinak a její slova byla nepochopená. Nela Slováková se na Instagramu totiž ohradila vůči vlně kritiky, která se na ni vyvalila kvůli minimálně nevhodnému příspěvku krátce po smrti představitele Chadlera ze seriálu Přátele. Nyní si stěžuje, že je sama terčem nenávistných útoků. 
30.10.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Souboj o chlupatého miláčka Matthewa Perryho: Herečka Lisa Kudrow pejska však nedostane

 
Po tragické smrti herce Matthewa Perryho ze seriálu Přátelé se rozkřikla zpráva o tom, že by jeho chlupatého mazlíčka měla adoptovat Lisa Kudrow. Ovšem dle New York Post je situace zcela jiná a herečka pejska nakonec neadoptuje. Perry v době jeho smrti žádné zvíře totiž nevlastnil. 
02.11.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (39 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Lisa Lisa (6 článků)

Otazníky kolem smrti Perryho: Den před ní byl viděn s tajemnou brunetou, byl nezvykle unavený

 
Kolem smrti herce Matthewa Perryho (†54) se objevují stále nové nejasnosti. Příčina smrti nebyla dosud zveřejněná a podle informací webu TMZ bylo odhaleno nejen poslední Perryho přání, ale také to, že ve vířivce strávil velmi krátkou dobu předtím, než náhle zemřel.
01.11.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Smrt Perryho zdrtila české dabéry Přátel: Bylo to, jako by vám zemřel někdo z rodiny, říká Chytilová

 
Miriam Chytilová je známá především pro svůj hlas, který propůjčila Jennifer Aniston, respektive její Rachel z Přátel. A protože podobné přátelství, jaké vzniklo na place legendárního sitcomu, se vytvořilo i mezi českými dabéry, není divu, že zpráva o smrti Matthewa Perryho je všechny velice zasáhla a dokáží soucítit s americkými herci, pro něž šlo o krutou ránu. Chytilová navíc zavzpomínala na Rostislava Čtvrtlíka, který Perryho daboval a který už také není mezi živými. Dojemná slova zazněla v rozhovoru pro eXtra.cz.
24.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Miriam Chytilová (14 článků) , Rostislav Čtvrtlík (21 článků) , Rachel Perry (8 článků) , Rachel Perry (5 článků)

Karanténa změnila Matthewa Perryho k nepoznání: Zavalitý stařec bez šmrncu!

 
Jestli jste si mysleli, že jste Matthewa Perryho (55) viděli za jeho dob závislosti v tom nejhorším světle, budete vyvedeni z omylu. Karanténa spojená s koronavirovou pandemií proměnila sarkastického čiperu Chandlera Binga v zavalitého starce, který zabloudil cestou do krámu.
29.04.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků)

Strach o Jennifer Aniston: Smrt Perryho ji zdrtila, je to pro ni druhá velká ztráta během roku

 
Smrt herce Matthewa Perryho (†54) zasáhla fanoušky, rodinu a také jeho kolegy ze seriálu Přátelé. Herečka Jennifer Aniston (54) je z jeho smrti obzvlášť zdrcená a podle informací webu Page Six se o ni její přátelé bojí. 
07.11.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Page Page (111 článků)

Chandler z Přátel si na Instagramu vystřelil z Davida Beckhama. Ne všichni jeho fór pochopili

 
David Beckham  (45) na sociální síti sdílel momentku z procházky s manželkou Victorií a snímkem vyvolal vtipnou reakci herce Matthewa Perryho  (50) . Na sobě měl totiž tričko s motivem seriálu Přátelé, jenž se stal celosvětovým fenoménem, konkrétně s vyobrazením Perryho (Chandlera) a Matta LeBlanca (Joeyho). Jen škoda, že někteří hercovi příznivci fórek nepochopili...
25.06.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1140 článků) , Matthew Perry (137 článků) , Matt Perry (6 článků)

Bývalka Perryho práskla: Těhotnou mě posílal pro drogy!

 
Bývalá přítelkyně amerického herce Matthewa Perryho (51) Kayti Edwardsová (37) přišla s šokujícím prohlášením: když spolu chodili, Matthew ji prý nutil obstarávat mu drogy. A to i přesto, že byla těhotná!
09.12.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků)

Courteney Cox sladkobolně vzpomíná na Perryho: Sdílela komickou postelovou scénu

 
Herečka Courteney Cox (59) je ze smrti herce Matthewa Perryho (†54) naprosto zdrcená. Na svém Instagramu sdílela až téměř měsíc po jeho úmrtí příspěvek, v němž na něj dojemně zavzpomínala. „Jsem vděčná za každou chvíli, kterou jsem s tebou prožila a každý den mi chybíš, Matty,“ napsala.
15.11.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (144 článků) , Matthew Perry (137 článků)

Jennifer Aniston prolomila mlčení: Malý bráška, napsala o Chandlerovi z Přátel zdrceně

 
Po dlouhém truchlení se Jennifer Aniston nakonec vyjádřila ke smrti svého kolegy a kamaráda Matthewa Perryho. Na svém Instagramu zveřejnila dojemné vyznání, které mluví za vše. Smrt Perryho ji zasáhla jako nikdy nic předtím. V příspěvku se svěřuje, že když se dozvěděla tuto zprávu, tak nemohla nic dělat, pouze sedět na místě. "Odpočívej v pokoji malý bráško," napsala. 
15.11.2023 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků) , Matthew Perry (137 článků)

OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15)

 
Ve středu dopoledne tekly Jihlavou potoky slz. Od deseti hodin se totiž rodina, přátelé a kamarádi loučili s brutálně umučenou a zavražděnou Petrou. Bylo jí teprve patnáct a její život vyhasl zcela nečekaně, když se z jejího kamaráda náhle vyklubal nemilosrdný vrah.
10.04.2013 12:55 |

podobné články

OBRAZEM: Sbohem, andílku! Zdrcení rodiče a stovky lidí se loučili s umučenou Petrou (†15)

 
Ve středu dopoledne tekly Jihlavou potoky slz. Od deseti hodin se totiž rodina, přátelé a kamarádi loučili s brutálně umučenou a zavražděnou Petrou. Bylo jí teprve patnáct a její život vyhasl zcela nečekaně, když se z jejího kamaráda náhle vyklubal nemilosrdný vrah.
10.04.2013 21:20 |

podobné články

Přátelé uťali mlčení po smrti Chandlera. Byli jsme rodina podivínů, vzpomínají

 
Nečekaná smrt herce Matthewa Perryho, který se celosvětově proslavil rolí sarkastického hláškaře Chandlera Binga v seriálu Přátelé, ponechali ostatní jeho blízcí herečtí kolegové nejdříve bez odezvy. Až nyní po dvou týdnech začali ostatní přátelé zveřejňovat dojemné kondolence. Zavzpomínali tak na člověka, se kterým prožili velkou část svého života.
15.11.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Chandler Bing (28 článků)

Druhý pohřeb Jeana-Paula Belmonda (†88): Rodina a přátelé se loučili v kostele

 
V kostele Saint-Germain-des-Prés v Paříži se rodina a přátelé loučili s Jeanem-Paulem Belmondem (†88). Již včera proběhl státní pohřeb ve slavné Invalidovně, po dnešním církevním následovala soukromá kremace. Sledovali jste na Blesk.cz.
10.09.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (117 článků) , Jean Paul (71 článků)

Šokující zpověď Matthewa Perryho: Zdrogovaný byl už v sedmi týdnech života. Rodiče mu dávali silné prášky, protože brečel

 
Matthew Perry bojoval se závislostí nejen na alkoholu, ale také na drogách a prášcích celý život. Byl na tom tak špatně, že si nejenže nepamatoval tři roky natáčení seriálu Přátelé, ale bývaly doby, kdy podle svých vlastních slov polykal až 55 prášků denně. Ve své autobiografii Friends, Lovers and the Big Terrible Thing, v překladu Přátelé, milenky a ta velká, příšerná věc, odhalil šokující pozadí své závislosti. Jeho vlastní rodiče ho totiž dopovali tlumícími prášky doslova od jeho narození. 
29.10.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (137 článků) , Matthew Perry (56 článků)