Článek

Podraz na celý svět: Velkolepá svatba Meghan a Harryho byla jen divadlo! Vzali se jindy! Věděla to královna?

 
V nedělním rozhovoru s Oprah Winfreyovou (67) zavedli vévodové ze Sussexu veřejnost do zákulisí britské monarchie a odhalili tajemství nejen členů královské rodiny, ale i ta svá. Jejich velkolepá královská svatba 19. května 2018 byla ve skutečnosti opulentním divadélkem pro veřejnost. Opravdový sňatek Meghan (39) a Harryho (36) proběhl o tři dny dříve a nepozvali na něj vůbec nikoho.
08.03.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1358 článků)
Podobné články

Podraz, podraz, podraz. Valachová zuří na ANO kvůli platům učitelů

 
„Podraz, podraz, podraz,“ volá z plných plic někdejší ministryně školství Kateřina Valachová a dští oheň a síru na hnutí ANO. Kvůli platům učitelů.
28.12.2020 10:40 |

podobné články

Víme, jaká hvězda bude hrát na afterparty svatby Meghan Markle a prince Harryho!

 
Už zítra se koná velkolepá a očekávaná svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho. Celý svět jen s napětím čeká, jak to všechno dopadne. Titulní stránky médií po celém světě plní skandály nevěstiny rodiny. Nejdříve to byl podivný nevlastní bratr, poté infarkt Meghanina otce a nakonec nevlastní sestra, která údajně nedostala pozvánku. Jedno je ale jisté. Svatba prince Harryho (33) bude nezapomenutelná a navíc mu na afterparty zahraje pořádná hvězda.
18.05.2018 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Jak to bylo s tajnou svatbou Harryho a Meghan? Vévodkyně je evidentně zmatená, říká úředník

 
Jedním z témat, o nichž byla řeč v rozhovoru vévody a vévodkyně ze Sussexu, Harryho  (36) a Meghan  (39) , s Oprah Winfrey, byla svatba páru v roce 2018. Meghan uvedla, že velkolepá veselka, kterou sledovaly miliony lidí po celém světě, byla jen naoko a pár se vzal už tři dny před ní . Britská média nyní přišla s dokumentem, který slova Meghan vyvrací.
22.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Harry Harry (1358 článků)

Pippa Middleton na svatbě Meghan a Harryho rozhodně nezazářila: V podivných šatech působila jako stará mladá!

 
V sobotu se konala velkolepá svatba, kterou po celém světě sledovalo zhruba 2,5 miliardy lidí. Britové svatebním dnem doslova žili a bylo až neskutečné sledovat, jak moc ji hltají. Kromě Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) byli lidé zvědaví na rozkošnou Pippu Middleton (34). Spousta lidí má ještě nyní v živé paměti její skvostný zadeček v nádherných šatech na svatbě své sestry. Bohužel musíme říct, že na svatbě Meghan a Harryho tolik nezazářila.
20.05.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Pippa Middleton (420 článků) , Pippa Middleton (420 článků)

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

 
Kontroverzní rozhovor prince Harryho  (36) a jeho manželky Meghan  (39) v pořadu televizní stanice CBS vzbudil pozdvižení po celém světě. Meghan v rozhovoru, který vedla s Oprah Winfrey, promluvila mimo jiné o rasismu v královské rodině. Nejmenovaný člen královské rodiny měl prý vyjádřit obavy z toho, že syn Harryho a Meghan Archie bude tmavší barvy pleti.
09.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Harry Harry (1358 článků)

Harry a Meghan u Oprah: Sebevražda, falešná svatba a další...

 
Tohle překonalo všechna očekávání! Z rozhovoru, který princ Harry (36) s vévodkyní Meghan (39) poskytli americké televizi CBS a hvězdné moderátorce Oprah Winfreyové (67), místy až mrazí. Děsivé svědectví o skutečných poměrech v královské rodině nejlépe dokládá přiznání Meghan: „Chtěla jsem se zabít...“ Pikantností, které pár prozradil, je ale mnohem víc: například velkolepá svatba byla jen divadlem pro veřejnost!
09.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1358 článků)

Jako první to věděla královna! Víme, jak Meghan a Harry řekli o MIMINKU rodině

 
Meghan Markle (37) je těhotná a princ Harry (36) konečně bude tatínkem. Královský pár to dnes oznámil v Sydney. Rodina a především královna Alžběta II. (92) to ale věděla dřív. Víme, jak a kdy jim radostnou novinu řekli!
15.10.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Takový podfuk královna nezažila: Plánuje Meghan s porodem podraz století?!

 
Manýry Meghan Markleové už jsou do nebe volající. Podle nejnovějších informací učinila radikální rozhodnutí, které královna Alžběta II. jen tak nevydýchá. Manželka prince Harryho (34) nechce dítě porodit v Anglii a všichni jsou z toho v šoku.
22.01.2019 09:15 |

podobné články

První svatba Meghan: Takovou zábavu může Harry jen tiše závidět!

 
Americké herečce Meghan Markle se podařilo něco nevídaného, dokázala se přivdat do britské královské rodiny. Svatba s princem Harrym a královnou Alžbětou v zádech byla úžasná. Ukázalo se ale, že její první svatba byla pro hosty zřejmě zábavnější. Když si totiž Meghan brala Trevora Engelsona, byla to opravdu pořádná drogová jízda. Co se tenkrát dělo?
12.12.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

První reakce Alžběty II. na slova Meghan a Harryho: Jsme smutní, budeme to řešit

 
Kauza kolem Meghan Markle (39), jejího manžela prince Harryho (37) a britskou královskou rodinou se začíná vyhrocovat. Britská královna Alžběta II. (94) totiž zareagovala na nedávnou kritiku, která zazněla z úst právě Meghan. A královna to rozhodně nenechá jen tak a rodina plánuje vše v soukromí vyřešit.
09.03.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Harry Harry (1358 článků)

JE TO TADY! Královny reakce na řeči Harryho a Meghan u Oprah

 
Skandální rozhovor prince Harryho (37) a jeho ženy Meghan (39) s moderátorkou Oprah Winfreyovou (67) zaujal snad celý svět. Poté, co se rozhovor dostal na veřejnost a lidé si mohli vyslechnout z úst známého páru hned několik šokujících tvrzení, fanoušci s napjetím vyčkávali na vyjádření paláce. Co vzkázala Harrymu a Meghan královna Alžběta II. (94)?
10.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1358 článků)

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Kate Kate (634 článků)

Svatba Harryho a Meghan: Zámek Windsor? Zranitelný »nedobytný« hrad!

 
Královna Alžběta za malým Louisem přiletěla z hradu Windsor, kde se také 19. května uskuteční svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Jde o její oblíbený domov a jednu z nejznámějších pamětihodností světa, celkově má 1000 pokojů a zabírá rozlohu 50 000 m2. Dosud byl hrad domovem 40 anglických panovníků. Jeho dnešní podoba pochází sice z počátku 19. století, přesto si zachoval středověkou strukturu. Nachází se zde kaple sv. Jiří, považovaná za mateřský kostel anglického rytířstva, v jehož kaplích je pohřbeno 10 panovníků (např. slavný Jindřich VIII.). V červnu se tu scházejí rytíři Podvazkového řádu. Zdánlivě nedobytný hrad v listopadu 1992 téměř »pokořil« rozsáhlý požár: poškozeno bylo 100 místností, boj s ohněm trval 15 hodin a hasiči při něm spotřebovali přes 6,8 milionu litrů vody. Následná rekonstrukce trvala 5 let.
03.05.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Svatba Harryho a Meghan Markle: Buckinghamský palác zaplatí 15 milionů

 
Svatba prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36) je tématem posledních dní. Zamilovaná dvojice už prozradila, kdy se obřad uskuteční, kde svatba bude probíhat a také kolik to všechno bude stát.
01.12.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Meghan Markle (782 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1358 článků)

Šok! Na svatbě, kterou sledoval celý svět, už prý byli manželé: Kdy se Harry s Meghan vzali doopravdy?

 
Princ Harry  (36) a vévodkyně Meghan  (39) tvrdí, že se tajně vzali tři dny před oficiálním obřadem, který proběhl v kapli sv. Jiří 19. května 2018 a sledoval ho celý svět. Na jejich zahradě je oddal arcibiskup z Canterbury a přítomen nebyl nikdo jiný.
08.03.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1358 článků)

ANKETA: Hanychová, Bartošová, nebo Pomeje? Vyberte svatbu roku 2013

 
Obávané třináctky se slavné páry nezalekly, naopak si ji zvolily jako start manželství. Vdávaly a ženily se největší hvězdy českého bulváru. Některé i nadvakrát. Která měla svatbu nejhezčí? Další články k tématu: Agáta Hanychová se tajně vdala za Jakuba Prachaře. Nevěděla to ani Žilková Manželé Prachařovi se znovu vzali, přáli jim i Gottovi Kerndlová se vdala, místo moravského mejdanu byla svatba ve Vegas Kerndlová a Mayer uspořádali moravskou svatbu, přišel i prezident Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie Jiří Pomeje se potřetí oženil. Nevěsta prozradila, že čeká holčičku OBRAZEM: Svatba Jiřího Pomeje očima fotografky Po televizních zásnubách tajná svatba. Kepková si vzala Hejdu na zámku Tajná herecká svatba: Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se vzali
25.12.2013 00:57 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (507 článků) , Jiří Pomeje (1760 článků) , Jakub Prachař (1183 článků) , Agáta Hanychová (2975 článků) , Iveta Bartošová (6869 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků)

SVATBA HARRYHO A MEGHAN: 15 perliček z události roku!

 
Středověký hrad, konzervativní královská rodina a nejmodernější nevěsta, kterou zatím rod Windsorů měl. V sobotu se vévodkyní ze Sussexu a manželkou prince Harryho  stala už jednou rozvedená herečka a afroameričanka Meghan Markle. A Britové i celý svět šílely radostí a nadšením z královské svatby, jakou svět neviděl. Tohle byly její »nej« momenty.
21.05.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Královna odmítla podepsat vyjádření paláce k interview Harryho a Meghan

 
Na interview prince Harryho a vévodkyně Meghan, které vyvolalo obrovský rozruch, Buckinghamský palác dosud nereagoval. Palácové zdroje hovoří o tom, že oficiální postoj k rozhovoru celý den intenzivně řešili královna Alžběta, princ Charles a princ William. Britská panovnice však zatím odmítla podepsat připravené prohlášení paláce. Chce více času.
09.03.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1358 článků)