Článek

Podnikatel Oulický označovaný za kmotra skončil v ODS

 
Patrik Oulický, vlivný politik a podnikatel v Ústeckém kraji, ukončil členství v ODS. Uvedla to Česká televize. Ukončení členství potvrdil Právu předseda ústecké organizace ODS Radim Holeček.
22.03.2013 13:50 |

podobné články

Podobné články

Kmotr Oulický: Zakázky za 2,5 miliardy a ztráta paměti

 
Patrik Oulický, vlivný severočeský podnikatel napojený na ODS má další malér. V neděli ho ministr dopravy Vít Bárta obvinil, že spolu s dalším vlivným kmotrem Petrem Bendou (ČSSD) ve skutečnosti řídí Ředitelství silnic a dálnic v Ústeckém kraji. A nyní vyšlo najevo, že Oulický skutečně získal od ŘSD zakázky za 2,5 miliardy Kč. Sám Oulický přitom tvrdil: Žádná moje firma pro ně nepracovala.
10.01.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (183 článků) , Vít Bárta (2830 článků)

Oulický (41): Kašle na úředníky i na pokutu

 
Patrik Oulický (41), označovaný za kmotra ODS, se opět "vyznamenal". Tento milionář a kontroverzní podnikatel znovu předvedl, jak je arogantní. Stavební úřad, jehož pracovník nedávno obhlížel načerno postavené stavby pana podnikatele, si totiž vyžádal stanovisko Oulického k této kontrole. Podnikatel na to měl 14 dní. Nic ale neposlal. Jak se zdá, milionová pokuta, kterou může kmotr za černotu dostat, je po něho nejspíš drobný výdaj a úředníci samozřejmě k smíchu.
07.02.2011 17:25 |

podobné články

Podnikatel Patrik Oulický opustil ODS

 
Severočeský podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický vystoupil ze strany. V pátek o tom informovala ČT 24. Oulický je spojován s bývalým senátorem Alexandrem Novákem, který je rovněž považován za kontroverzní postavu ODS a vyhýbá se nástupu do vězení.
22.03.2013 14:00 |

podobné články

Oulický pokutu za černé stavby nedostane, nedokázali mu jejich užívání

 
Podnikatel a vlivný člen severočeské ODS Patrik Oulický nedostane od stavebního úřadu v Trmicích pokutu až milión korun za užívání načerno postavených staveb v Moravanech na Ústecku. Šéf stavebního odboru Martin Sommer ve čtvrtek oznámil, že úředníkům se nepodařilo najít dostatek důkazů, že by Oulický stavby skutečně užíval. Část staveb by měl nicméně podnikatel zbourat.
10.02.2011 15:20 |

podobné články

Mají úředníci z Oulického strach?

 
Návod pro všechny, kdo by chtěli beztrestně porušit zákon, ukazuje bohatý podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický (41). To vše ve spolupráci s úředníky magistrátu v Ústí nad Labem. Ti totiž už dva roky řeší jeho černé stavby v chráněné krajinné oblasti. A bez výsledku. Ačkoli i Oulický přiznává, že stavěl načerno, většina staveb stále stojí. Proč úředníci nekonají? Prý se bojí, že je Oulický požene před soud!
28.02.2011 08:10 |

podobné články

Kmotr Oulický: Špinavá cesta k milionům?

 
Kmotr Oulický možná natahuje svoje prsty i do úřadu pro udělování dotací. Úřad, který rozděluje bruselské dotace pro Ústecký a Karlovarský kraj si pronajal třikrát tak větší prostory než měl v minulosti, za jejichž pronájem platí 10 milionů ročně. Vydělává na tom firma, kterou spoluvlastní právě kmotr Oulický.
12.01.2011 13:00 |

podobné články

Volby už ODS neprohraje Oulický, ale počasí, míní Hrdlička

 
Podnikatel Patrik Oulický opustil řady ústecké ODS. Podle jeho vlastních slov se tak stalo na základě jeho vlastního uvážení. Fakt, že bývá v médiích označován za jednoho z kmotrů na to prý vliv neměl. V anketě serveru Lidovky.cz se členové ODS vyjadřují k podnikatelovu kroku. Podle Alexandra Vondry je to krok logický, protože ODS je teď na kraji v opozici a některým lidem nic nepřináší. Tomáš Hrdlička tvrdí, že severočeská ODS už nebude moct vyčítat své neúspěchy právě Oulickému.
23.03.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (102 článků) , Alexandr Vondra (1134 článků)

Vlivný člen ODS Oulický stavěl načerno!

 
Podnikatel a vlivný člen ODS Patrik Oulický neměl stavební povolení a přesto stavěl! Navíc tak činil v chráněné krajinné oblasti a mimo zastavitelné území obce! Podnikatel se k aféře raději nevyjádřil!
28.07.2009 21:10 |

podobné články

Podnikatel Oulický začal bourat část černé stavby

 
Severočeský podnikatel Patrik Oulický, který je považován za jednoho z „kmotrů“ ODS, již začal bourat zastřešený vjezd na svůj pozemek v Moravanech na Ústecku, ležící v chráněné krajinné oblasti (CHKO) České středohoří. Stavební úřad demolici nařídil začátkem února.
24.02.2011 08:45 |

podobné články

KMOTR OULICKÝ začal bourat černou stavbu

 
Kontroverzní severočeský podnikatel Patrik Oulický začal bourat zastřešený vjezd na svůj pozemek v Moravanech na Ústecku, píše dnešní severočeská mutace Mladé fronty Dnes. Stavební úřad demolici nařídil už začátkem února. K tomu prý podnikatel zbourá i celý masivní vjezd.
23.02.2011 14:40 |

podobné články

Výsměch! Kmotr Oulický nemusí bourat své sídlo

 
Mocný milionář s pověstí nejmocnějšího kmotra severu Čech Patrik Oulický (46), který si v chráněné oblasti České středohoří drze postavil vedle své luxusní rezidence několik černých staveb, je s posvěcením úředníků nemusí srovnat se zemí. Informaci přinesl Blesk.cz.
07.11.2011 10:30 |

podobné články

Kmotr ODS Oulický: Jeho prachy a známosti jsou nad zákon

 
NEDĚLE 26. 9. - Už bezmála dva roky si vlivný ústecký podnikatel a šedá eminence místní ODS Patrik Oulický užívá svého načerno postaveného megalomanského sídla v chráněné krajinné oblasti. A dlouho zřejmě ještě bude.
26.09.2010 05:35 |

podobné články

Konečně! Kmotr Oulický končí v ODS. A jeho strana jásá!

 
Kontroverzní severočeský podnikatel Patrik Oulický se rozhodl vystoupit z ODS. Ústecká organizace modrých to prý uvítala, oznámil její šéf Radim Holeček. Oulického chápal jako negativní symbol strany.
22.03.2013 15:30 |

podobné články

Boss Oulický opustil potápějící se loď a odchází z ODS

 
Ústecký podnikatel Patrik Oulický vystoupil z ODS. Byl považován za vlivného člena strany, ale i za kontroverzního podnikatele.
22.03.2013 19:10 |

podobné články

Bagr zabral: Kmotr Oulický musí zbourat černé stavby

 
Akce Blesk.cz Bagr zabrala! Vlivný ústecký podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický musí zbourat část svých megalomanských staveb, které si načerno postavil v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Tleskáme a vzkazujeme: Jen tak dál!
28.12.2010 12:25 |

podobné články

Kmotr Oulický za černé stavby zaplatí balík!

 
S dalšími komplikacemi může počítat podnikatel a milionář Patrik Oulický. Tento kmotr ODS se neblaze proslavil svým načerno postaveným sídlem, které si nechal klidně zbudovat v Chráněné krajinné oblasti České středohoří. Před několika dny mu úřady přikázaly zbourat část černých staveb a nyní mu hrozí i mastná pokuta!
06.01.2011 11:55 |

podobné články

Oulický vyvázl. Nedostane ani pokutu

 
Severočeský podnikatel a "kmotr" ODS Patrik Oulický si postavil vilu s bazénem a tenisovým kurtem na oblasti chráněné krajinné oblasti. Zákonu ale, zdá se, proklouzne.
10.02.2011 14:05 |

podobné články

Kmotr Oulický chce nový vjezd do sídla

 
Kmotr ODS a vlivný podnikatel Patrik Oulický (41) se opět pustil do díla. Na svém pozemku v Chráněné krajinné oblasti České středohoří plném černých staveb si naplánoval další megalomanský projekt. Jenže u úředníků tvrdě narazil a nepomohly mu ani jeho miliony ani přátelské vztahy s politiky. Stavební úřad v Trmicích jeho novou stavbu nekompromisně smetl ze stolu.
02.05.2011 06:00 |

podobné články

Kmotr Oulický: Co si zbourá, to si zase postaví!

 
Tři roky trvalo úředníkům, než se rozhoupali a nařídili zbourat mohutné opěrné zdi a krytý vjezd, které si načerno v Chráněné krajinné oblasti České středohoří nechal u své luxusní vily postavit podnikatel a kmotr ODS Patrik Oulický (42). Další jeho černé stavby stále stojí, ale mocný milionář může zůstat v klidu. Když už totiž opravdu něco zbourá, za pár týdnů si stejnou stavbu postaví znovu. S požehnáním úřadů.
06.06.2011 07:10 |

podobné články