Článek

Podnikatel Jan (56) z Blanenska zmizel na vietnamské tržnici Sapa: Víme, že vybral z účtu velký obnos, řekl jeho syn Blesku

 
Podnikatel Jan Vaculík (56) z Černé Hory na Blanensku zmizel beze stopy na vietnamské tržnici Sapa v Praze. Jeho nevlastní syn Miroslav Sýkora si to nedokáže vysvětlit. Tím spíš, že jeho táta nikdy nic podobného neudělal a že si doma nechal léky i pas. V rozhovoru pro Blesk uvedl ale, že podnikatel podle všeho vybral z účtu větší obnos peněz. Prý mohlo jít až o desítky tisíc.
30.04.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Podnikatel z Blanenska jel na schůzku do vietnamské tržnice SAPA v Praze: Zmizel!

 
Kam se ztratil Jan Vaculík (56)? Tuto otázku si kladou kriminalisté z Blanska. Podnikatel z Černé Hory vyjel do Prahy do vietnamské tržnice Sapa na schůzku a už se z ní nevrátil. Policisté našli jen jeho odemknuté Porsche Cayenne s osobními věcmi a doklady.
29.04.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (328 článků)

Podnikatel Jan zmizel ve vietnamské tržnici SAPA: Případ už řeší pražská mordparta!

 
Jako by se propadl do země. Policisté i v sobotu zatím bezvýsledně pátrají po pohřešovaném Janu Vaculíkovi (56) z Černé Hory na Blanensku. Jeho stopa mizí od pondělního poledne na pražské tržnici SAPA. Redaktoři Blesk.cz na místě zjistili, že se vytratil doslova na pár desítkách metrech.Od bankomatu k místu schůzky už nedorazil. Případ převzali pražští kriminalisté.
01.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků) , Kam Kam (328 článků)

Mrazivá slova syna zmizelého Jana v SAPĚ: Táta vybral hodně peněz, slehla se po něm zem

 
Tajemné zmizení podnikatele Jana Vaculíka (56), pocházejícího z Černé Hory na Blanensku, budí mnoho otazníků. V pondělí totiž zmizel neznámo kam z vietnamské tržnice SAPA v Praze, kam dorazil kvůli obchodní schůzce. V rozhovoru pro deník Blesk.cz jeho nevlastní syn uvedl, že podnikatel vybral z účtu větší obnos peněz. 
30.04.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků)

Inspektoři provedli razii ve vietnamské tržnici Sapa

 
Další razii ve vietnamské tržnici Sapa v pražské Libuši, které se přezdívá malá Hanoj, provedla Česká obchodní inspekce. Pomáhala jí při tom cizinecká policie. Kontrolovalo se vše kolem prodeje zboží.
28.07.2010 19:30 |

podobné články

Záhada v SAPĚ vyřešena: Podnikatel Jan V. z Blanenska byl nalezen, policie okolo případu mlží

 
Pětapadesátiletý podnikatel Jan V. z Blanenska, který se v pondělí 26. dubna ztratil za zvláštních okolností v pražské tržnici Sapa, kam dorazil na pracovní schůzku, se objevil. Dle informací policistů je v pořádku, bližší informace však prozatím odmítají poskytnout.
05.05.2021 12:01 |

podobné články

Podnikatel Jan (56) beze stopy zmizel v Sapě: Policie prozradila detaily pátrání! Případ řeší mordparta

 
Obrovský strach prožívá už týden rodina podnikatele Jana Vaculíka (56) z Černé Hory na Blanensku. Ten odjel do pražské tržnice Sapa, na tu už se ale podle druhé strany nedostavil a beze stopy zmizel! Jeho syn Blesku prozradil, že krátce předtím, než se po něm slehla zem, vybral muž z bankomatu vyšší obnos peněz. Případ si převzala pražská mordparta, řeší ho jako trestný čin zbavení osobní svobody. Policie teď pro Blesk prozradila detaily pátrání.
03.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (19 článků)

Další průšvih v tržnici Sapa: Razie odhalila maso, ryby i vejce neznámého původu

 
Veterináři nechali zlikvidovat přes 1300 křepelčích vajec a více než 100 kg masa neznámého původu, vše se nacházelo v pražské vietnamské tržnici Sapa. Část těchto potravin byla skladována v nevhodných podmínkách, zjistili při kontrole společně s policií a celní správou. Prodejcům nyní hrozí až padesátimilionová pokuta, většinou se ale ukládá řádově nižší.
26.07.2020 10:50 |

podobné články

NECHUTNÉ! V pražské tržnici SAPA nalezla kontrola v teple skladované maso a krev!

 
Středeční kontrola veterinární správy v pražské tržnici SAPA, která odhalila nevhodně skladované maso, bude mít pokračování. Protože už je to druhá letošní kontrola, která v tržnici odhalila stejný problém, veterináři se do ní brzo vrátí, potvrdil v pátek mluvčí veterinární správy Josef Duben.
15.07.2011 15:50 |

podobné články

Záhada v SAPĚ: Podnikatel Jan V. nebyl obětí zločinu, hlásí policie

 
Pohřešovaný podnikatel Jan V. z Blanenska, který byl ve středu v pořádku nalezen, nebyl obětí žádného zločinu. Vyšetřování proto policie odloží. Na webu pražské policie, která se kauzou zabývala, to ve čtvrtek oznámila mluvčí policistů Violeta Siřišťová. Ohradila se také proti spekulacím o zapojení vietnamské komunity do zmizení muže, které se podle ní objevily v médiích. Pětapadesátiletý muž jel minulý týden v pondělí na obchodní schůzku do pražské tržnice SAPA, na kterou se nedostavil. Podle policie ale vedení tržnice na vyšetřování plně spolupracovalo.
06.05.2021 11:50 |

podobné články

Proslulá tržnice Sapa: Má vlastní zákony a peníze jsou vidět na každém kroku

 
Pokud je pravda, že o každém národě toho nejvíc prozradí jeho kuchyně a zdatnost při obchodování, měl by návštěvu vietnamské tržnice Sapa na okraji Prahy povinně absolvovat každý Čech. Vietnamců bude u nás stále víc a Sapa je jejich svérázným inkubátorem.
25.08.2015 05:40 |

podobné články

Zmizení podnikatele Jana (56): Nebezpečí se naplnilo v Sapě?! Objasnění je v zájmu tržnice, říká elitní kriminalista

 
Po pohřešovaném podnikateli z Blanenska už týden pátrají kriminalisté. Jan Vaculík (56) zmizel v tržnici Sapa, když tam jel na obchodní schůzku. Na ni ale podle vyjádření druhé strany nedorazil. Co si o celé věci myslí bývalý kriminalista Josef Doucha, který v minulosti řešil ty nejzávažnější zločiny? Podle něj je možné, že jsou ve hře podnikatelské aktivity, sdělil Blesku.
04.05.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vaculík (10 článků)

Ve vietnamské tržnici SAPA prodávali léky. Dopadla je policie

 
Pražská vietnamská tržnice SAPA má opět problém. Policie tam odhalila nelegální prodej léků. Ve stánku je nabízel jeden z trhovců.
23.09.2010 19:15 |

podobné články

Vietnamci měli držet smutek, na tržnici SAPA se ale vesele kšeftovalo!

 
REPORTÁŽ Největší tržnice v Česku, pražská SAPA. Všichni Vietnamci jsou ve stáncích, restaurace plné. Všude se vesele kšeftuje. V buddhistickém chrámu se sice odehrála bohoslužba, ale taková se koná prý každý den. Přitom měl dnes proběhnout smutek za zavražděné vietnamské podnikatele. Moc se o tom nemluví, ale podle Marcela Wintera, přezdívaného táta Vietnamců, podobných vražd v Česku šmahem přibývá.
21.07.2012 15:40 |

podobné články

Zašli jsme do gigantické vietnamské tržnice SAPA. Ani po 40 hodinách by se v nás krve nedořezal... Kam se hrabe LIDL a Pařížská ulice dohromady

 
REPORTÁŽ Je to jen pár dnů, kdy při celorepublikové kontrolní akci Rouška našli celníci v pražské tržnici SAPA desítky tisíc padělaných roušek za téměř 18 milionů korun. Krom toho, což je zcela obvyklý prodejní artikl, taky padělky značek Gucci, Adidas, Nike, Louis Vuitton, Chanel, Dior, Apple a mnoho dalších. ParlamentníListy.cz se proto vyhlášené a legendami opředené místo v pražské Libuši rozhodly navštívit. Chtěli jsme okusit vůni exotiky a přinést autentický záznam z místa. Stalo se tak v sobotu 12. prosince.
14.12.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (104 článků) , Kam Kam (328 článků)

Dobrden. Ve vietnamské tržnici SAPA se hoduje. Fotky jako důkaz. A těla k tomu

 
Středa, pravé poledne. Vietnamská tržnice SAPA. Už dlouhou dobu platí vládní zákaz stolování v restauracích, ale podnikatelé si umí poradit. Že by bylo v restauraci mrtvo? Náš čtenář, který do tržnice zavítal, skončil v šoku a velmi naštvaný. On sám totiž zavřeno mít musí a pravidla dodržuje. A tady? Plné stoly, jídlo, kamarádi, pohoda. A po jídle klidně hezky ke kadeřníkovi, není problém.
05.02.2021 14:25 |

podobné články

V kontejneru v tržnici Sapa našli mrtvolu

 
V kontejneru v pražské tržnici Sapa se našla mrtvola muže. Podle policie bylo tělo již ve značném rozkladu. Muž s největší pravděpodobností zemřel násilnou smrtí.
28.07.2009 07:40 |

podobné články

Vražda v tržnici Sapa: Policie zadžela podezřelého

 
Policisté zadrželi cizince podezřelého z vraždy muže, jehož tělo bylo v červenci nalezeno v asijské tržnici Sapa v Praze 4. Zadržený byl obviněn z trestného činu vraždy, hrozí mu trest až patnáct let vězení.
08.09.2009 17:45 |

podobné články

Celníci zabavili v obří tržnici Sapa padělky za čtvrt miliardy

 
Celníci zabavili tento týden při zásahu v obřím skladu padělaného textilu v pražské tržnici Sapa téměř 60 000 kusů textilu v celkové hodnotě čtvrt miliardy korun. Dnes to uvedla Česká televize. Podle ČT šlo o třídenní utajený zásah, který přerušil největší kanál, kudy asijský gang padělky do ČR dodával. 
19.10.2013 20:50 |

podobné články

Inspekce zabavila v tržnici Sapa padělané kabelky za 23 mil. Kč

 
Kontroloři České obchodní inspekce zabavili ve středu v pražské tržnici Sapa padělané zboží za téměř 23 milionů korun. Šlo o čtyři tisícovky kabelek a peněženek napodobující světoznámé značky. Podle dnešního sdělení tiskového mluvčího ČOI Jiřího Fröhlicha šlo o největší letošní úlovek padělků.
17.10.2014 10:30 |

podobné články