Článek

Podmínka za kšefty s umírajícími štěňaty nestačí: Žalobce chce pro překupnice tvrdší trest

 
Případ překupnic nemocných štěňat z množíren, který před časem pobouřil všechny milovníky a ochránce zvířat, nekončí. Iveta Brixová (48) a Sandra Peštová (20) sice vyvázly jen s podmínkou, verdikt ale není konečný. K soudu se vrátí znovu, protože státní zástupce se proti mírnému trestu odvolal.
16.08.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Překupnice s umírajícími štěňaty dostaly podmínky. Zoufalí záchranáři: Je to výsměch soudce!

 
Mírné, pouze podmíněné tresty, které v tomto týdnu vyměřil senát Obvodního soudu pro Prahu 4 překupnicím psů Ivetě Brixové a Sandře Peštové, zaskočily psí záchranáře a bojovníky proti množírnám. Stále je ale ještě šance verdikt zvrátit. Státní zástupce, který chtěl obě ženy poslat za mříže, si ponechal lhůtu na případné odvolání.
24.06.2021 05:10 |

podobné články

Napálila mě překupnice psů! Charlie je čivava jen napůl, říká majitelka

 
Překupnice se štěňaty ze Zličína Eva Slováčková vytahuje hafany jako kouzelník z klobouku, a hned je za tučný obnos »střílí«. Nevadí, že jsou občas trochu »mixlí« a stoprocentní čivava je pak zevnějškem chovatelskou záhadou.
02.09.2014 07:15 |

podobné články

Scénář, který dosud nezazněl. Markéta Šichtařová varuje: Čím tvrdší lockdown teď, tím tvrdší lockdown na jaře. A potenciálně smrtelnější vlna nákazy

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Průběh prezidentských voleb v USA ukázal, že společnost není tak jasně nakloněná demokratům, jak to vypadalo z médií, která jsou evidentně jinde než průřez společnosti. Markéta Šichtařová si všímá, že v Česku zase nejsou odrazem voličských názorů politické strany, což je markantní především v postoji k přijímání nelegálních migrantů. Ředitelka analytické společnosti Next Finance také odmítá názor, že čím dříve dojde na tvrdší lockdown, tím lépe pro naši ekonomiku. Naopak je přesvědčena, že čím tvrdší lockdown teď, tím tvrdší třetí lockdown na jaře, a tedy tím větší zdecimování ekonomiky.
08.11.2020 18:10 |

podobné články

Prodávaly nemocná a umírající štěňata. Překupnice žadonily o podmínky, žalobce chce vězení

 
Dohodu o vině a trestu a pouhou podmínku chtěly překupnice psů Iveta Brixová (48) a Sandra Peštová (20). Plán jim ale nevyšel. Státní zástupce pro ně podle obhájce Brixové požaduje vězení. Dnes proto začalo u Obvodního soudu pro Prahu 4 hlavní líčení. Jen čtení obžaloby trvalo několik hodin.
20.05.2021 12:15 |

podobné články

David Beckham vodí syny do nemocnice za umírajícími dětmi

 
David Beckham chce syny vychovávat v úctě k životu. Vymyslel si proto unikátní metodu, vodí své tři syny do dětské nemocnice, kde se potkávají s dětmi těžce nemocnými a umírajícími. Podle fotbalisty se tak synové učí, že život občas přináší velmi těžké situace, s nimiž se musí rodina vypořádat.
10.03.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1122 článků)

David Beckham vodí syny za umírajícími dětmi

 
David Beckham chce syny vychovávat v úctě k životu. Vymyslel si proto unikátní metodu, vodí své tři syny do dětské nemocnice, kde se potkávají s dětmi těžce nemocnými a umírajícími.
12.03.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1122 článků)

Černý trh se psy za covidu vzkvétá, pandemie kšefty se štěňaty v Německu ztrojnásobila

 
Neseriózní a částečně také nelegální obchod se štěňaty za pandemie jen kvetl. Upozornili na to podle agentury DPA němečtí ochránci zvířat. Ve srovnání s rokem 2019 se počet ilegálně prodaných psů téměř ztrojnásobil, uvedl Německý svaz ochránců zvířat.
03.06.2021 14:00 |

podobné články

Satanistická sestra se fotí s umírajícími staříky, duše prý posílá do pekla!

 
Pořádný šok připravila lidem v okolí sedmatřicetiletá zdravotní sestra, která sebe samotnou prohlašuje za satanistku. Fotila se s umírajícími seniory a pak nechala přátele na facebooku hádat, jestli jsouu živí nebo mrtví.
10.01.2014 17:30 |

podobné články

Odporné zdravotní sestry z Ruska pózují s umírajícími pacienty a lidskými orgány

 
Tohle chování překračuje jakékoliv hranice. Nejnovějším nechutným trendem v ruském zdravotnictví je pořizování selfie a dalších fotek s umírajícími pacienty nebo jejich orgány. Z Východu už hlásí několik případů, kdy se zdravotní sestry chlubily takovými nechutnými snímky na sociálních sítích.
02.01.2018 19:35 |

podobné články

Kristýna Kundrtová pod tlakem Blesku ukončila psí byznys: Z překupnice psů chovatelkou? Vydělávala až 100 000 Kč měsíčně

 
Do „kůže“ poctivé chovatelky čivav se převtěluje překupnice psů Kristýna Kundrtová z Prahy. Ta ještě loni prodávala neduživá štěňátka s falešnými očkováky. Chce nyní začít nový kšeft?
18.02.2015 20:55 |

podobné články

Překupnice štěňátek prý Smetanu neokradla! A na média pošle strašlivého právníka! Projde jí to všecko?

 
"Bezskrupulózní překupnice štěňátek":http://www.extra.cz/stenatkove-bestii-naletela-i-dcera-herecky-cizkove-nemocne-civave-vyteka-oko-fotky-jen-pro-otrle "Kristýna Kundrtová":http://www.extra.cz/tema/kristyna-kundrtova z pražského Opatova se rozhodla, že vyrazí do boje s médii a každým, kdo ji považuje za bezcitnou obchodnici se smrtí.
18.07.2014 12:05 |

podobné články

Šokující rozsudek: Kšeftovaly s umírajícími štěňaty, přesto tyranky vyvázly s podmínkou

 
Nemocná, neduživá štěňata vykupovaly z množíren a dál za tisíce korun přeprodávaly Iveta Brixová (48) a Sandra Peštová (20). Podvedly přes sto lidí, přiznaly vinu, přesto je soud neposlal za mříže. I když už platí novela zákona zpřísňující tresty pro tyrany zvířat, vyvázly překvapivě jen s podmínkami.
22.06.2021 14:10 |

podobné články

Šestiletý chlapec přišel o oči: Vydloubla mu je překupnice orgánů!

 
Zděšení rodiče ho hodiny hledali, až ho našli zoufalého křičet v poli v tratolišti krve. Jejich nebohý chlapec (6) měl obě oči vydloubnuté. Stal se obětí čínské překupnice orgánů, která ho zmrzačila a způsobila mu doživotní trauma.
27.08.2013 20:25 |

podobné články

Překupnice orgánů, která vydloubla chlapci (6) oči: Byla to jeho teta, zabila se skokem do studny!

 
Nebohý Guo Bin (6) z Číny již nikdy neuvidí své rodiče, ani cokoliv jiného. O zrak přišel, když mu překupnice s orgány vydloubla oči. Policie z krutého činu usvědčila chlapcovu tetu. Za svůj čin však už nemůže být potrestána, spáchala totiž sebevraždu.
04.09.2013 07:50 |

podobné články

Zpěvačka koupila čivavu od překupnice: Maxík trpí a majitelé platí

 
K zoufalým majitelům čivav, kteří si vytouženého mazlíčka koupili u překupnice Kristýny Kundrtové z Prahy a teď více či méně úspěšně bojují o jejich zdraví a životy, je i nadějná zpěvačka ze soutěže Hlas Československa Jana Rybníčková (22).
18.07.2014 05:10 |

podobné články

Umírající čivavy prodávají další překupnice: Berou štěňátka kojícím fenkám!

 
Příběh nešťastné čivavy Lisy, která zemřela jen proto, že ji od mámy překupníci odtrhli příliš brzy, má napínavé pokračování. Blesk odhalil další překupnice, které se ale kryjí cizími jmény.
19.07.2014 05:10 |

podobné články

Pražské překupnice nemocných psů v tom nejsou samy: Je to hnusný rodinný kšeft

 
Obřích rozměrů nabírá nechutný kšeft překupnic štěňat Ivety Brixové (46) a její pomocnice Sandry (18). Vyšlo najevo, že ženy prodávaly zvířata z množíren a v kauze hraje roli ještě jeden muž, který obě překupnice spojuje. Velká část psů pak naivním kupujícím uhynula.
17.12.2018 18:00 |

podobné články

Tyranky kšeftovaly s umírajícími štěňaty roky. „Rozsudek mě šokoval,“ říká žena, která na ně upozornila

 
Překvapivý rozsudek nad překupnicemi psů z množíren Ivetou Brixovou a Sandrou Peštovou, které vyvázly jen s podmínkami, pobouřil zvířecí záchranáře napříč celým Českem. V šoku z mírného trestu je i Karolína Hájková, která jako první už před devět lety jejich nekalé praktiky odhalila a začala na ně upozorňovat.
25.06.2021 05:10 |

podobné články

Triky se překupnicím s pejsky vyplácí: Vydělávají až 100 tisíc měsíčně!

 
Překupnice se štěňaty se neštítí ničeho. Na důvěřivosti klientů vydělávají desítky tisíc měsíčně. A když kupující zaváhají, tak ho zlomí tím, že jim položí pejska do dlaní. Je jim jedno, že trpí psi i lidé.
23.07.2014 05:15 |

podobné články