Článek

Podivné úmrtí slavného zpěváka (†29): Tělo našli po týdnu! Podle pitvy bojoval do poslední chvíle

 
Šťastný konec se nekonal. Zpěvák z populární kapely Backroad Anthem zemřel při ničivé bouři. Jeho tělo záchranáři hledali týden, a i když měla jeho rodina naději, že přežil, nakonec bylo objeveno pouze bezvládné tělo.
05.01.2016 16:55 |

podobné články

Podobné články

PŘIROZENÉ ÚMRTÍ! Zabila je DEHYDRATACE! Kramného advokátka šokuje závěrem pitvy

 
NOVÁ EXKLUZIVNÍ FAKTA: Moniku Kramnou a její dceru v Egyptě zabila dehydratace! Šlo o přirozené úmrtí! Takové jsou závěry egyptské pitvy. S šokujícími závěry se portálu TN.cz svěřila Kramného advokátka Jana Rejžková.
14.05.2014 13:20 |

podobné články

Pitva vyloučila přirozené úmrtí dcery Whitney Houston. Příčinu smrti nezjistila

 
Okolnosti smrti Bobbi Kristiny Brownové, jediné dcery zesnulé zpěvačky Whitney Houston, jsou nadále nejasné. Vyplývá to ze zveřejněných výsledků pitvy, uvedla agentura Reuters. Bezvládnou Brownovou loni v lednu nalezl její přítel ve vaně, v červenci pak zemřela. "Očividně nešlo o přirozené úmrtí, ale soudní lékař nedokázal určit, zda smrt byla záměrná, nebo to naopak byla nehoda. Proto je příčina smrti uvedena jako nezjištěná," uvedl úřad soudního lékařství v Atlantě. Svůj podíl na úmrtí ale měly marihuana a alkohol spolu s léky na uklidnění a proti úzkosti. Dvaadvacetiletá Brownová, která byla jedinou dcerou popové legendy Houston a zpěváka Bobbyho Browna.
04.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (483 článků) , Bobby Brown (98 článků)

Oběti z Brodu zemřely skoro okamžitě, ukázaly pitvy! Bez šance přežít

 
Je to smutný úkol v rámci vyšetřování masakru v Uherském Brodě. Nařízeny byly i pitvy těl obětí. Jejich první závěry nyní poodhalil státní zástupce Roman Kafka. Pitvy ukazují, že oběti zemřely skoro okamžitě a neměly šanci přežít, uvedl Kafka v České televizi.
01.03.2015 14:50 |

podobné články

Nevysvětlitelná smrt George Michaela (†53): Šokující výsledky pitvy!

 
Na Boží hod šokovala svět zpráva o skonu slavného zpěváka a skladatele George Michaela (†53). Jeho fanoušci od té doby truchlí, zapalují svíčky a vzpomínají na umělce. Všem ale asi pořádně vrtá v hlavě, co se mu vlastně stalo. Všichni proto netrpělivě čekali na výsledky nařízené pitvy, která měla příčinu smrti objasnit. Jenže ty jsou neprůkazné!
30.12.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: George George (564 článků)

Majka (†33) přišla po porodu o život: Manžel už zná výsledky pitvy, které mluví za všechno

 
Neskutečná bolest a dny plné trápení. Rodina mladé maminky Majky (†33), kterou měli lékaři během porodu nechat krutě trápit, až to její tělo nezvládlo, prožívá těžké chvíle. Už ve čtvrtek se s ní naposledy rozloučí její tři milovaní synové a utrápený manžel Patrik. Ten se teď bude muset postarat sám o své děti včetně novorozence. Jak sám přiznal, hrůzu prožil opět, když mu oznámili výsledky pitvy manželky.
30.08.2018 15:05 |

podobné články

Kněz zavražděný islamisty bojoval v Alžírsku s muslimy: „Odstup, Satane,“ řval na své vrahy

 
Se zlem bojoval až do poslední chvíle a odmítl se mu podřídit. Pětaosmdesátiletý otec Jacques Hamel, kterého před týdnem při mši ve francouzském městečku Saint-Étienne-du-Rouvray zavraždili islamisté, se svými vrahy před smrtí bojoval.
03.08.2016 20:30 |

podobné články

Tělo sexsymbolu leželo na pláži: Hvězda Caliguly měla zlomený krk

 
Záhadná smrt sexsymbolu! Anneka Vasta (†58) zazářila v kontroverzním filmu Caligula, který přetékal ostrou erotikou. Nahota provázela také její poslední chvíle. Její zcela obnažené, mrtvé tělo našli v lednu na pláži v americkém San Diegu. Herečka měla zlomený krk a poraněná záda. Podle pitvy se utopila. Policie se nyní snaží zjistit, zda spáchala sebevraždu, či zda nejde o zločin...
25.10.2011 11:50 |

podobné články

Výsledky pitvy vyloučily poslední pochybnosti: Na smrt Bartošové neměly vliv léky ani alkohol!

 
Výsledky nařízené soudní "pitvy":http://www.extra.cz/tema/pitva promluvily jasně o příčině úmrtí zesnulé zpěvačky "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/5-zahad-kolem-smrti-bartosove-rychtar-priznal-ze-upravil-dopis-na-rozloucenou-jak (†48).
03.05.2014 15:10 |

podobné články

Nález mrtvé dívky v Plzni: Překvapivé výsledky soudní pitvy!

 
Plzeňští policisté mají k dispozici výsledky pitvy mladé dívky (†20), jejíž tělo našli v pondělí krátce před půlnocí náhodní kolemjdoucí na cestě v blízkosti Papírenské lávky v městské části Slovany. Vše nasvědčuje tomu, že se na její smrti nepodílel nikdo cizí.
02.05.2018 16:50 |

podobné články

Smrt manžela Březinové: Při pitvě našli vředy, rakovinu ne!

 
Aha! zná výsledky pitvy Zdeňka Švarce (†57), manžela zpěvačky Marcely Březinové. Toho našli v pátek oběšeného v pražském Roztockém háji. Až do včerejška se jeho nejbližší mohli utěšovat myšlenkou, že je dobrovolně opustil kvůli zdravotním problémům. Výsledky pitvy jsou pro ně šokem. Až na drobný nenádorový nález v břiše byl Švarc zdravý!
27.07.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (139 článků)

Na Kroměřížsku se otrávil senior. Nejspíš to bylo znovu metanolem!

 
Policie vyšetřuje úmrtí čtyřiašedesátiletého muže z Kroměřížska. Podle předběžných výsledků pitvy se otrávil metanolem. Přesnou příčinu úmrtí seniora bude policie znát až za několik dnů poté, co obdrží závěrečnou pitevní zprávu. Pokud se předběžné výsledky potvrdí, bude to oficiálně 49. úmrtí na otravu metanolem od vypuknutí stejnojmenné aféry.
06.06.2014 11:05 |

podobné články

Hrůzné detaily z pitvy: Jan Kočka (†28) ani Míla (†28) neměli nejmenší šanci přežít

 
Stačil jeden náraz a náhle vyhasl život dvou mladých mužů. Jan Kočka (†28), člen známého kolotočářského rodu, se v pátek řítil jako zběsilý v protisměru po dálnici D11. Ujížděl totiž od naprosto banální dopravní nehody. Divoká jízda nakonec dopadla nejhůře, jak to jen šlo. Kočka napálil svůj luxusní vůz značky Mercedes do nákladního auta, který řídil autodopravce Miloslav H. (†28), otec tří dětí. Oba byli na místě mrtví a z jejich aut zbyly jen ohořelé trosky! Teď policie sdělila výsledky pitvy a ty mimo jiné odhalily, co bylo příčinou úmrtí dvou mladých mužů.
02.10.2018 15:13 |

podobné články

Záhadná smrt slavného hudebníka (†28): Policie zveřejnila výsledky pitvy a expřítelkyně promluvila

 
Konečně prolomila hradbu mlčení. Bývalá přítelkyně DJ a producenta Tima Berlinga alias Aviciiho (†28) Emily Goldberg promluvila o jeho náhlé smrti. I když jejich vztah již dávno skončil, city k němu evidentně chovala i nadále. Policie mezitím zveřejnila výsledky pitvy známého hudebníka.
22.04.2018 19:15 |

podobné články

Výsledky pitvy Jana Kočky (†28), který v protisměru zabil Miloslava (†28)! Co ukázaly?

 
Jel v protisměru. Údajně ujížděl od jiné autonehody. Pak způsobil bouračku, která stála život jeho i řidiče kamionu Miloslava (†28). Do něho za volantem svého luxusního mercedesu vrazil potomek slavného klanu kolotočářů Jan Kočka (†28). Policie nyní zveřejnila předběžné výsledky jeho pitvy.
02.10.2018 18:25 |

podobné články

Fanoušci protestují proti odvysílání pitvy Michaela Jacksona

 
Fanoušci zemřelého krále pop-music Michaela Jacksona (+50) sepsali petici na zastavení plánovaného vysílání "příšerných záběrů" z pitvy zpěváka na televizní stanici Discovery Channel. Tu označují za "potupu lidské důstojnosti".
15.12.2010 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1694 článků)

Záměr televize ukázat rekonstrukci pitvy Jacksona terčem kritiky

 
áměr televizní stanice Discovery vysílat pořad, který se snaží ukázat rekonstrukci pitvy Michaela Jacksona, vyvolal kritiku fanoušků zesnulého amerického zpěváka.
30.12.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1694 článků)

Brutální zločin v Domašíně: Policie zná výsledky pitvy dívenky (†15) a jejího otčíma (†45)

 
Vraždu dívky a sebevraždu muže potvrdila soudní pitva v případu, který otřásl lidmi nejen v horské obci. Mladistvá dívka (†15), jejíž tělo bylo spolu s tělem dospělého muže nalezeno v úterý v Domašíně nedaleko Klášterce nad Ohří, byla podle výsledků soudní pitvy zavražděna. U muže (†45) cizí zavinění neprokázala, spáchal sebevraždu.
27.09.2018 15:10 |

podobné články

Černí baroni v slzách! Vojín Vata už smích rozdávat nebude. Milana Šimáčka (†55) zabila rakovina

 
Herec Milan Šimáček ve věku 55 let podlehl kruté rakovině jater, se kterou roky bojoval. Vojín Vata již nyní na nás kouká z hereckého nebe. Milan Šimáček však do poslední chvíle popíral, že by trpěl nějakou nemocí. Na úmrtí slavného herce upozornil Blesk.cz.
25.09.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šimáček (61 článků) , Milan Šimáček (60 článků)

Černí baroni v slzách! Vojín Vata už smích rozdávat nebude. Milana Šimáčka (†56) zabila rakovina

 
Herec Milan Šimáček ve věku 56 let podlehl kruté rakovině jater, se kterou roky bojoval. Vojín Vata již nyní na nás kouká z hereckého nebe. Milan Šimáček však do poslední chvíle popíral, že by trpěl nějakou nemocí. Na úmrtí slavného herce upozornil Blesk.cz.
25.09.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šimáček (61 článků) , Milan Šimáček (60 článků)