Článek

Podívejte se na Čecha, kterého se bojí celá Evropa. V pátek vstoupí opět do klece!

 
Už se to blíží! Již tento pátek vstoupí do krvelačné klece Jiří "Deniska" Procházka. MMA rváč, který nezná prohru. Rváč, který je zárukou drsné podívané na nelítostný zápas.
25.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (32 článků) , Jiří Procházka (20 článků)
Podobné články

Žralok se prorval k potápěči do klece, pak se všude objevila krev

 
Potápění u mexického ostrova Guadeloupe se změnilo v hotový horor. Obří a pořádně rozzuřený žralok bílý tu prolomil ocelové mříže klece a prodral se k potápěči Mingu Čchanovi, který byl uvnitř! Pak se z klece začala valit krev.
15.10.2016 15:00 |

podobné články

Vizionář Ivan Mládek (73): Hele, Čecha, ješitu, nechce v Praze mešitu!

 
Před dvaceti lety Ivan Mládek složil písničku, která se až nepříjemně dotýká současnosti. Zpívá se v ní: "Hele, Čecha, ješitu, nechce v Praze mešitu, na Boha si potrpí, Alláha tu nestrpí, z Mohameda - proroka chyt by asi amoka. ... Hele, Čecha, ješitu, nechce v Praze mešitu, bojí se o jitrnice, o dvanáctku ještě více, sobě ale škodí, po štěstí si chodí, z kopce proti Nuslím halekal by muslim. Budil by nás po ránu, ale podle Koránu, nemusel by, což je u nás tabu, celej život mít jen jednu babu...“
06.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (155 článků)

Orangutan v zoo vyzkratoval ochranu klece a prchl

 
Kus větvě posloužil orangutaní samici Kartě, aby vyzkratovala elektrické zabezpečení své klece v australské zoo a utekla za svobodou. Zatímco vedení zoo zalarmovalo všechny zaměstnance a zahájilo evakuaci návštěvníků, Karta si útěk rozmyslela a vrátila se zpátky.
10.05.2009 18:00 |

podobné články

Zavalení horníci v Chile: Bojíme se klece!

 
Horníky zavalené v chilském dole dělí od záchrany už jen hodiny. Někteří ale mají strach. Po dvou měsících v podzemí to zní neuvěřitelně, ale svým blízkým se svěřili, že mají pocity úzkosti z úzké klece, která je vyveze napovrch.
11.10.2010 10:40 |

podobné články

Po hurikánu utekl z klece jaguár, zabil Američana

 
Jaguár utekl z klece záchranné stanice na ostrově Belize o víkendu. Při útěku zřejmě zabil Američana.
27.10.2010 09:30 |

podobné články

Kluci ze skupiny Nightwork utekli z klece

 
Kluci z kapely Nightwork se konečně dostali ven z klece! Zavřeni ve výběhu pražské zoo vedle pavilónu tygrů strávili poslední dva dny. Podpořili tak ochranu ohrožených zvířat.
27.07.2011 11:30 |

podobné články

Odvážná Američanka plave z Kuby na Floridu. Bez ochranné klece proti žralokům

 
Americká vytrvalostní plavkyně Diana Nyadová v neděli zahájila na Kubě pokus o přeplavání Floridského průlivu. Pokud se jí podaří 166 kilometrů dlouhou trasu překonat, stane se první osobou, které se to podařilo bez klece proti žralokům.
11.08.2011 13:35 |

podobné články

Lev uprchl ze své klece a řádil ve velbloudím výběhu

 
Návštěvníci zoologické zahrady Taru Jurug v Indonésii museli být v úterý okamžitě evakuováni, kvůli volně se pohybujícímu lvovi. Ten utekl ze své klece poté, co ji ošetřovatel špatně zavřel. Dravá šelma se pohybovala po zoologické zahradě přes hodinu a půl a stihla zabít jednoho velblouda.
04.02.2012 20:35 |

podobné články

Slepice mají lepší klece a my… Jedno vejce za 5,50 Kč!

 
Nevěříte vlastním očím, když se podíváte na cenovky u vajíček? Vidíte dobře! Ceny vajec skutečně nehorázně vyskákaly až na 5,50 Kč za kus! A může za to hlavně nový předpis EU. Chovatelé kvůli němu museli nakoupit lepší klece pro slepice a náklady pak promítli do ceny.
29.02.2012 12:00 |

podobné články

Punkerky zazpívaly Putinovi: Zavřeli je jako zvířata do klece

 
Proces s ruskými punkerkami dnes začal. Byly do síně přivedeny v poutech, umístili je do klece s neprůstřelným sklem. Za výtržnost v pravoslavné katedrále jim hrozí až sedm let. Dvě z nich mají přitom malé děti.
30.07.2012 18:15 |

podobné články

Tygřici se zalíbilo na plzeňském bulváru, do klece ji nalákala až oblíbená šlehačka

 
Statná tygřice se ve středu dopoledne procházela po plzeňské Americké třídě, nejrušnějším bulváru západočeské metropole. Tajga, jak se skoro dvousetkilogramová šelma jmenuje, propagovala hostující cirkus Jo-Joo a kašna u pomníku Američanům se jí zalíbila natolik, že zpět do klece jí museli ošetřovatelé nalákat až na pořádnou porci šlehačky.
22.05.2013 15:25 |

podobné články

Odvážná Američanka (64) doplavala z Kuby na Floridu bez protižraločí klece!

 
Čtyřiašedesátiletá americká vytrvalostní plavkyně Diana Nyadová se dnes stala prvním člověkem, který přeplaval z Kuby na Floridu bez klece proti žralokům. Nyadová dorazila na pláž na floridském souostroví Key West po více než 50 hodinách v nebezpečných vodách mezi Kubou a Floridou. 
02.09.2013 11:50 |

podobné články

Žraloků se nebála: Žena (64) přeplavala jako první z Kuby na Floridu bez klece!

 
Plave, jako by se s ploutvemi narodila a i přes svůj pokročilejší věk má pro strach uděláno! Americká vytrvalostní plavkyně Diana Nyad (64) se dnes stala prvním člověkem, který přeplaval z Kuby na Floridu bez klece proti žralokům.
02.09.2013 21:05 |

podobné články

Putin se překonal! Vstoupil s činiteli MOV do levhartí klece

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes v rámci aktivit před zimními olympijskými hrami v Soči zavítal do útulku pro levharty perské, který vznikl před pěti lety. Informovala o tom agentura ITAR-TASS, podle které Putin do klece pro vzácné šelmy vzal i předsedu Mezinárodního olympijského výboru (MOV) Thomase Bacha a předsedu koordinační komise MOV pro olympiádu v Soči Jeana-Clauda Killyho.
04.02.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3203 článků)

Lesy ČR zahájily realizaci projektu částečné redukce borovice kleče v CHKO Jeseníky

 
Lesy České republiky, s. p., v těchto dnech zahájily na území národní přírodní rezervace Šerák – Keprník3), která tvoří jádrové území chráněné krajinné oblasti Jeseníky, realizaci projektu „Redukce borovice kleče v NPR Šerák – Keprník“.
20.05.2014 18:15 |

podobné články

Známý lékař Hnízdil: Politici jsou figurky, vládne tu někdo úplně jiný. Z komunistické klece jsme vběhli do klece Klause, Kočárníka, Dlouhého a jiných

 
Lékař, který se věnuje celostní medicíně, Jan Hnízdil, vydává svoji další knihu. Jmenuje se Zaříkávač nemocí, ovšem počtou si v ní nejen marodi současní, budoucí či minulí, ale i ti, co se zajímají o to, jaký vliv na naše zdraví má třeba i stav společnosti, politika. ParlamentníListy.cz nabízejí z knihy ještě než se dostane na pulty malou ochutnávku.
30.09.2014 13:15 |

podobné články

Známý lékař Hnízdil: Politici jsou figurky, vládne nám někdo úplně jiný. Z klece komunismu jsme vběhli do klece Klause, Kočárníka, Dlouhého a jiných

 
Lékař, který se věnuje celostní medicíně, Jan Hnízdil, vydává svoji další knihu. Jmenuje se Zaříkávač nemocí, ovšem počtou si v ní nejen marodi současní, budoucí či minulí, ale i ti, co se zajímají o to, jaký vliv na naše zdraví má třeba i stav společnosti, politika. ParlamentníListy.cz nabízejí z knihy dříve, než se dostane na pulty, malou ochutnávku.
30.09.2014 13:20 |

podobné články

Mašlíkové přítel se znovu nechal zavřít do klece: Skončil se zraněním v obličeji. Krev tekla proudem!

 
Partner modelky a moderátorky Hanky Mašlíkové  (32) , náš bývalý nejlepší zápasník MMA André Reinders se po třech letech vrátil do klece. S doposud neporaženým amatérským Mistrem světa, Italem Allesiem Di Chiricem se utkali o titul Mistra Evropy. My jsme s Andrém mluvili krátce před zápasem, který pro něj nakonec bohužel nedopadl vítězně.
21.03.2015 13:35 |

podobné články

„Záchytka“ ukrajinské armády. Opilé vojáky nacpali do klece

 
Ukrajinská armáda má dlouhodobé problémy s disciplínou, ale nyní přišla s originálním řešením. Namol opilé vojáky zavírá do klece, dokud nevystřízliví. Nevšední záchytku natočil amatérský kameraman.
03.07.2015 06:00 |

podobné články