Článek

Podezření na ebolu je už i v Česku. Muže s horečkami přijali na Bulovce

 
Podle dostupných informací byl do Nemocnice na Bulovce přijat muž s podezřením na tzv. krvácivou horečku neboli ebolu.
09.10.2014 19:56 |

podobné články

Podobné články

Podezření na EBOLU v Česku! Co řekl hlavní hygienik?

 
Česko má případ podezření na smrtící virus ebola. Na Bulovce leží pacient, který se nedávno vrátil z Libéries, s vysokými horečkami. Mají se Češi začít bát? Hlavní hygienik promluvil.
09.10.2014 22:10 |

podobné články

Pacient na Bulovce ebolu nemá

 
Pacient, který je od čtvrtka hospitalizován v pražské Nemocnici Na Bulovce, ebolu nemá. Prokázaly to negativní výsledky v berlínském Ústavu Roberta Kocha, kam byly včera odeslány vzorky odběrů krve šestapadesátiletého muže.
10.10.2014 08:55 |

podobné články

Brala krev Čechovi s podezřením na smrtící ebolu: Nervy to byly, přiznala lékařka

 
Na Bulovce přijali pacienta, který se vrátil z Afriky. A tak není divu, že když se objevily symptomy, které mohly ukazovat na ebolu, spustila se přísná opatření. Když však měla sloužící lékařka odebrat muži krev, nebylo to jen tak...
10.10.2014 22:05 |

podobné články

ÚLEVA: Testy ukázaly, že muž ležící Na Bulovce ebolu NEMÁ!

 
V pražské nemocnici Na Bulovce byl ve čtvrtek hospitalizován šestapadesátiletý muž, u kterého existovalo podezření, že je nemocný EBOLOU! Testy ovšem smrtící virus nepotvrdily.
09.10.2014 19:05 |

podobné články

Podezření na ebolu v Česku! Muž se vrátil z Nigérie, trpí horečkou a průjmy!

 
Muž s "podezřením na ebolu":http://www.extra.cz/ebola-v-cesku-chteli-po-extra-cz-milion-eur-aby-ji-nevypustili-mezi-nevinne-obcany-tady-je-jejich-manifest byl převezen v sobotu večer na infekční oddělení do prostějovské nemocnice.
09.11.2014 11:51 |

podobné články

Pacient z pražské Bulovky ebolu nemá, ukázaly testy v Německu

 
Šestapadesátiletý pacient, od čtvrtka hospitalizovaný v pražské Nemocnici Na Bulovce, ebolu nemá. Ukázaly to negativní výsledky testů v berlínském Ústavu Roberta Kocha. Novinkám to potvrdila mluvčí ministerstva zdravotnictví Štěpánka Čechová.
10.10.2014 08:10 |

podobné články

Ufff! Tak tohle je ta nejlepší zpráva hned po ránu! Muž na Bulovce ebolu naštěstí nemá!

 
Pacient, "který byl včera hospitalizovaný s podezřením na ebolu":http://www.extra.cz/tak-jsme-se-konecne-dockali-ebola-dorazila-do-ceska-jeste-pred-planovanym-priletem, přestal děsit Česko!
10.10.2014 08:45 |

podobné články

Možná měl ebolu, k lékaři šel až po PĚTI DNECH! Příběh pacienta

 
Špičky českého zdravotnictví odhalily detaily k příběhu pacienta, který nakonec skončil v péči specialistů Na Bulovce s podezřením na ebolu. A zdá se, že český podnikatel riziko podcenil.
10.10.2014 11:35 |

podobné články

Neskutečný hazard se zdravím lidí: Lékař nemocný ebolou jezdil metrem, nakazit se mohl kdokoliv!

 
První případ eboly v New Yorku je oficiálně potvrzen. Lékař, který se nedávno vrátil z Afriky, měl "pozitivní testy na ebolu.":http://www.extra.cz/ufff-tak-tohle-je-ta-nejlepsi-zprava-hned-po-ranu-muz-na-bulovce-ebolu-nastesti-nema
24.10.2014 16:50 |

podobné články

Ghana si stěžuje na Česko: Ebolu u studenta „diagnostikovala“ na letišti pracovnice reklamací

 
Ghanská vláda podá formální stížnost na postup českých úřadů při zajištění ghanského studenta kvůli podezření na ebolu. Mladého muže překryli na pražském Hlavním nádraží černou plachtou, z čehož prý student utrpěl trauma. S odvoláním na ghanskou velvyslankyni v ČR to napsal server BBC News.
16.10.2014 16:10 |

podobné články

Muž hospitalizovaný na Bulovce prasečí chřipku nemá

 
Turista, který byl po nedělním návratu z Mexika hospitalizován na pražské Bulovce kvůli podezření na možnou infekci prasečí chřipky, je zdravý. Virus se u něj nepotvrdil. Oznámila to primářka infekčního oddělení nemocnice na Bulovce Hana Roháčová. Testy provedla Národní referenční laboratoř.
04.05.2009 12:35 |

podobné články

Drama v pražské Nemocnici Na Bulovce: Leží tam český pacient s podezřením na ebolu!

 
Dorazila už i do České republiky hrozivá nemoc?! Pražská Nemocnice na Bulovce přijala včera večer pacienta s příznaky smrtelně nebezpečné eboly!
09.10.2014 21:50 |

podobné články

Podezření na ebolu ve Šternberku: Nigérijci se udělalo na hotelu špatně!

 
Do nemocnice Šternberk na byl z hotelu převezen muž s podezřením na obávanou ebolu! Pacient, který přijel nedávno z Nigérie, byl s horečkou převezen na infekční oddělení Nemocnice Prostějov.
09.11.2014 11:35 |

podobné články

Prasečí chřipka: Tři podezření v Česku, další se objevují všude po Evropě!

 
V Ćesku jsou již tři lidé, u nichž je podezření na onemocnění prasečí chřipkou. Jednoho muže vyšetřuje nemocnice v Motole, další dva leží v nemocnici Na Bulovce. Podezření na infekci už hlásí i mnoho dalších evropských států.
28.04.2009 10:55 |

podobné články

Berlínská laboratoř přinesla dobrou zprávu: Ebola v Česku není

 
Muž hospitalizovaný v Nemocnici Na Bulovce ebolu nemá. Podezření na tuto nemoc vyvrátil test laboratoře v Berlíně. Uvedl to web Zdravotnický deník.
10.10.2014 08:10 |

podobné články

Strach z eboly v Česku: Žena z Varů, ani student z Ghany ji nemají

 
Hned dva případy podezření na smrtící ebolu se vyskytly během soboty. Z Karlových Varů odvezli ženu z hotelu do nemocnice Na Bulovce, policie pak večer uzavřela část Hlavního nádraží v Praze kvůli cizinci, který přicestoval z Ghany. Tomu se na letišti podařilo vyhnout lékařskému vyšetření. I pro něj si přijel speciální tým ve "skafandrech".
11.10.2014 23:25 |

podobné články

Ebola znovu děsí Česko. Dvě nová podezření na nákazu se nepotvrdila

 
Čeští zdravotníci řeší hned dvě nová podezření na ebolu. Z karlovarského hotelu převezli do pražské Bulovky ženu, která má příznaky smrtelného onemocnění. Nedávno byla v Nigérii. Bulovka kromě toho přijala studenta, který přiletěl z Ghany a na letišti se nenechal vyšetřit. Policisté ho zadrželi až na hlavním nádraží, které bylo následně částečně uzavřeno. Ani jedno podezření se nakonec nepotvrdilo.
12.10.2014 00:11 |

podobné články

Zmatek kvůli ebole v Pardubicích: Student z Afriky měl naštěstí jen obyčejnou virózu

 
Pardubickými univerzitními kolejemi otřásla ve středu v podvečer děsivá zpráva – u jednoho ze zahraničních studentů, který zde bydlí, se objevilo podezření na onemocnění ebola. Mluvčí  pardubické nemocnice, Dušan Korel, podezření ovšem vyvrátil. Student pochází z Tanzanie a trpí vysokými horečkami - podle zdroje blesk.cz má mladík malárii. ta se v počátečním stadiu projevuje podobně jako ebola.
10.09.2014 18:55 |

podobné články

Český expert na ebolu: I vyléčený člověk vás může nakazit!

 
Ředitel fakultní nemocnice v Hradci Králové, profesor Roman Prymula, patří v České republice k těm několika málo lidem, kteří mají nemoc ebolu dokonale přečtenou. Hovoří o ní exkluzivně pro Nedělní Blesk.
28.10.2014 05:50 |

podobné články