Článek

Podcast: Hovínko a větry v Popelce. Zanechali jsme humor a přidali modernost, říká norská režisérka

 
Den před Vánocemi se v českých kinech objevil remake Vorlíčkových Tří oříšku pro Popelku. Nový film Tři přání pro Popelku natočila norská režisérka Cecilie A. Mosli, která pro Blesk Podcast vysvětlila, že chtěla pohádku aktualizovat pro dnešní dobu. O rozladění části Čechů nad polibkem dvou mužů ve filmu nevěděla a také prozradila, proč nechala nevlastní sestru Doru prdět na královském bále.
24.12.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Český rozhlas: Vinohradská 12 obhájila první místo v anketě Podcast roku

 
Zpravodajský podcast Vinohradská 12 získal dvě ocenění v anketě Podcast roku. Opět jednoznačně zvítězil ve veřejném hlasování v kategorii Veřejnoprávní podcast a prvním místem pořad ocenila v kategorii Zpravodajství i odborná šestičlenná porota.
18.06.2022 10:55 |

podobné články

Drew Barrymore přezdívá Cameron Diaz "Hovínko"

 
Znají se od čtrnácti let a přátelství jim vydrželo dodnes. Drew Barrymore a Cameron Diaz jsou si velmi blízké. Dokazuje to i bizarní přezdívka, kterou Drew pro Cameron používá. V rozhovoru pro magazín Marie Claire o ní hovořila jako o Poo Poo. To anglicky znamená hovínko.
18.03.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (186 článků) , Cameron Diaz (381 článků)

Facebook přidal 1500 nových smajlíků, zobrazit jimi můžete homosexuální lásku i hovínko

 
Nejpopulárnější sociální síť světa se stále mění a vyvíjí. Nyní přidala 1500 nových smajlíků, kterými lidé mohou vyjadřovat své emoce, nálady i náklonnost. Zatímco některé jsou velmi pokrokové a zobrazují třeba lásku mezi stejným pohlavím, jiné jsou značně infantilní. Jde například o usměvavé hovínko, kterým někoho můžete pobavit, ale jiného zase urazit.
06.06.2016 13:10 |

podobné články

Patrick Stewart namluví hovínko ve filmu plném emotikonů

 
Sir Patrick Stewart má pověst váženého herce, který sklízí úspěch třeba ve Star Treku nebo X-Menech. Jako pravý Brit si ale ze sebe umí udělat legraci, a tak v právě připravovaném animovaném snímku Emoji ve filmu namluví „hovínko“. Britský tisk si ho kvůli tomu začal už dobírat – nejčastěji o zprávě informuje s titulkem „Patrick Stewart: Od Shakespeara ke sr*čkám“.
24.01.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Stewart (11 článků)

Hovínko? Velmi drsná obhajoba Miloše Zemana

 
V pořadu nazvaném Proti sobě k jednomu stolu zasedli zakladatel Přátel Ruska v ČR Jiří Vyvadil a analytik Tomáš Klvaňa, kterého prezident Miloš Zeman označil za idiota. Na serveru Info.cz došlo mezi oběma pány k ostré výměně názorů. Vyvadil označil za roztomilé tvrzení, že bylo v Rusku zabito na 130 novinářů. Zato ho prý pobuřuje, když někdo prezidenta Zemana vyobrazuje jako hovínko.
30.08.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Královský výprodej: Princezna Mette-Marit prodává své věci na internetu

 
Norská korunní princezna Mette-Marit je známá svým elegantním a jednoduchým stylem. Nyní se manželka prince Haakona rozhodla některé kousky ze svého šatníku věnovat na charitu a prodat je na internetu. Další články k tématu: Z královského soukromí: norská princezna ukázala přírůstek do rodiny Norská princezna pomohla gayům, kteří si v Indii adoptovali dvojčata Norská korunní princezna je s nervy na dně
28.11.2013 16:45 |

podobné články

Norská premiérka: Naši politici nebudou zasahovat do kauz dětí

 
Norská vláda a norští politici se nesmějí vměšovat do práce úřadu pro ochranu dětí Barnevern, a to ani v případech, kdy norská sociální služba odebírá děti cizincům. Na setkání se zahraničními novináři to dnes v Oslu prohlásila norská premiérka Erna Solbergová. Česká republika Norsku kvůli kauze odebraných bratrů Michalákových předala už dvě nóty. Česká strana doufala, že politici přispějí k navázání spolupráce mezi norskými a českými úřady.
28.01.2015 19:42 |

podobné články

Norská premiérka: Naši politici nebudou zasahovat do kauz dětí

 
Norská vláda a norští politici se nesmějí vměšovat do práce úřadu pro ochranu dětí Barnevernet, a to ani v případech, kdy norská sociální služba odebírá děti cizincům. Na setkání se zahraničními novináři to dnes v Oslu prohlásila norská premiérka Erna Solbergová. Česká republika Norsku kvůli kauze odebraných bratrů Michalákových předala už dvě nóty. Česká strana doufala, že politici přispějí k navázání spolupráce mezi norskými a českými úřady.
28.01.2015 20:08 |

podobné články

Podcast: 25 let AZ-kvízu. Humor a parodie k němu patří, říká Aleš Zbořil

 
Nejdéle vysílaná česká televizní soutěž oslavila 2. ledna čtvrt století. Od samého počátku AZ-kvíz z produkce České televize moderují Aleš Zbořil a Eva Machourková. Na které soutěžící Aleš Zbořil rád vzpomíná, co říká na parodie, a jak se jeho styl moderování změnil, prozradil v Blesk Podcast.
06.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Zbořil (13 článků) , Eva Machourková (11 článků)

Opěrní pěvkyni trápí při zpěvu větry. Z divadla ji vyhodili

 
Americká operní pěvkyně Amy Herbstová, která vystupovala v operní společnosti v Nashvillu, přišla o práci. Důvod? Nedokáže zadržet větry při zpěvu.
29.01.2014 10:05 |

podobné články

Opěrní pěvkyni trápí při zpěvu větry. Z divadla ji vyhodili

 
Americká operní pěvkyně Amy Herbstová, která vystupovala v operní společnosti v Nashvillu, přišla o práci. Důvod? Nedokáže zadržet větry při zpěvu.
29.01.2014 10:05 |

podobné články

Nejkurióznější červená karta všech dob: Švédský fotbalista byl vyloučen za to, že měl při zápase větry!

 
Neudržel větry a stálo ho to pokračování v zápase. Švédský fotbalista Adam Lindin Ljungkvist musel předčasně do kabin za to, že během utkání prděl, a to neuniklo hlavnímu arbitrovi. Stal se tak okamžitě mediálně známým, protože takovým způsobem snad červenou nikdo nikdy nedostal.
27.06.2016 18:25 |

podobné články

Staré nové větry? Časopis má ke straně Petra Robejška jména, informace a důležitou větu o budoucnosti

 
"Na pravici zadul pod taktovkou politologa Petra Robejška nový vánek. Jenže detailnější pohled na jeho uskupení Realisté ukazuje, že může jít spíše o větry z éry Věcí veřejných," zní v nejnovějším vydání časopisu Týden k založení nové politikcké strany Realisté Petra Robejška.
28.11.2016 06:35 |

podobné články

Úlet: Influencerka s českými kořeny prodává svoje větry ve sklenici. A zájem je velký!

 
Influencerka Stepanka Matto (31) přišla s originálním způsobem, jak zpeněžit zájem o svoji osobu a navíc vyvolat poprask. Rozhodla se prodávat své větry ve sklenicích. Kvůli tomu si naordinovala i speciální výživu.
01.12.2021 05:15 |

podobné články

Štěpánka (32) kšeftuje s vlastními větry: Kvůli plynatosti skončila v nemocnici!

 
Díky internetu si dnes mohou lidé vydělávat prodejem kde čeho. Češka žijící v Americe Stephanie (Štěpánka) Mattová (32) to pojala po svém a prodává vlastní větry! Zdánlivě snadná práce ji ale dostala i do nemocnice: spořádala totiž příliš mnoho fazolí!
07.01.2022 11:05 |

podobné články

Podcast: Rodiny z Afghánistánu se od našich příliš neliší, myslí si oceňovaná režisérka Pavlátová

 
Filmový festival v Karlových Varech se v pondělí 23. srpna dočká české premiéry animovaného celovečerního filmu Moje slunce Mad. Snímek z prostředí afghánského města Kábul vznikl na motivy knihy Frišta od Petry Procházkové a vyhrál Cenu poroty na prestižním festivalu Annecy. Režisérka Michaela Pavlátová pro Blesk Podcast prozradila, proč si vybrala příběh Češky v afghánské rodině.
22.08.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pavlátová (18 článků) , Petra Procházková (172 článků) , Michaela Procházková (2 články)

Podcast: Smrt Anny mě zasáhla, prozradila režisérka Třeštíková

 
Oceňovaná režisérka a pedagožka Helena Třeštíková sklízí slova chvály za svůj nový dokument Anny, který odkrývá soukromí příležitostné prostitutky. K nejstaršímu řemeslu se Anny dostala ve 46 letech a pražský chodník "šlapala" až do své smrti v 62 letech. Třeštíková s ní udržovala přátelský vztah i mimo natáčení, stejně jako s jinými hrdiny filmů. Dokumentaristka v Blesk Podcast prozradila, že manželé ze slavných etud jí dokonce dali dětské oblečení pro dceru Hanu.
26.05.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (166 článků)

Čtyři ocenění v anketě Podcast roku putují do Českého rozhlasu

 
Český rozhlas získal v soutěži Podcast roku čtyři ocenění a s podcasty Vinohradská 12, Buchty a Host Lucie Výborné zcela ovládl kategorii Veřejnoprávní podcast. Projekt Vinohradská 12 zároveň získal první místo v kategorii Cena odborné poroty.
10.06.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (73 článků)

Český rozhlas: Podcast roku ovládla Vinohradská 12

 
Vinohradská 12 z dílny Českého rozhlasu opět jednoznačně zvítězila v soutěži Podcast roku v kategorii Veřejnoprávní podcast. Druhá příčka patří Hostu Lucie Výborné. Vinohradská 12 zároveň získala nejvyšší počet bodů ze všech oceněných podcastů.
18.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (73 článků)