Článek

Podcast: Bubeník je jako brankář, zasáhne v podstatném okamžiku

 
S hráčem na bicí nástroje Danielem Mikoláškem o oborových vtipech, trianglu ve Dvořákově Novosvětské i o tom, čím ho štve jeho šéf Semjon Byčkov.
24.11.2021 17:10 |

podobné články

Podobné články

Extraliga zakončí základní část, o všem podstatném je rozhodnuto

 
V hokejové extralize je před závěrečným kolem základní části o všem podstatném rozhodnuto.
20.02.2011 08:35 |

podobné články

Čtyři ocenění v anketě Podcast roku putují do Českého rozhlasu

 
Český rozhlas získal v soutěži Podcast roku čtyři ocenění a s podcasty Vinohradská 12, Buchty a Host Lucie Výborné zcela ovládl kategorii Veřejnoprávní podcast. Projekt Vinohradská 12 zároveň získal první místo v kategorii Cena odborné poroty.
10.06.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (70 článků)

Český rozhlas: Podcast roku ovládla Vinohradská 12

 
Vinohradská 12 z dílny Českého rozhlasu opět jednoznačně zvítězila v soutěži Podcast roku v kategorii Veřejnoprávní podcast. Druhá příčka patří Hostu Lucie Výborné. Vinohradská 12 zároveň získala nejvyšší počet bodů ze všech oceněných podcastů.
18.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (70 článků)

Takhle má vypadat pořádný fanoušek! Tenhle božský bubeník zahraje v 5 minutách 11 svých oblíbených alb!

 
"Bubeník":http://www.extra.cz/tema/bubenik Kye Smith je velkým fanouškem NOFX, Frenzal Rhomb, Lagwagon, Bad Religion, Strung Out, No Use for a Name, Mad Caddies, Propagandhi, Pennywise, The Vandals a dalších skvělých kytarovek.
25.03.2014 12:55 |

podobné články

Zemřel Vítězslav Vávra: „Zpívající bubeník“ měl nádor na plicích

 
Českou hudební scénu obletěla smutná zpráva. Zemřel bubeník Vítězslav Vávra (†68), který byl populární zejména v 80. letech 20. století, kdy nazpíval celou řadu tehdejších hitů. Byl často označován přídomkem „zpívající bubeník“. O jeho úmrtí informoval syn Filip.
02.07.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Vávra (38 článků)

Z Čecha se stal rockový bubeník

 
VIDEO. Kdyby se vyhlašovala anketa, který hráč měl nejneobvyklejší přípravu na zápas letošního Eura, byl by brankář Petr Čech žhavým favoritem na vítězství. Letošní vítěz Ligy mistrů neodolal nabídce skupiny Eddie Stoilow a v Českém domě ve Vratislavi ji jako bubeník doprovodil při koncertu. Čech po osmé hodině večerní za aplausu přihlížejících zvládl pět písniček.
11.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků)

K Zemi se řítí tajemný objekt! Zasáhne nás v pátek třináctého, varuje Evropská kosmická agentura

 
Příští měsíc zasáhne naši planetu tajemný objekt. Astronomové si dosud nejsou jistí, co se na Zemi vlastně řítí. Jisté je podle nich jen to, že naši planetu zasáhne v pátek třináctého.
28.10.2015 11:40 |

podobné články

VIDEO: Brankář Čech jako bubeník: Byl jsem víc nervózní než při fotbale

 
Fotbalový brankář Petr Čech si zlepšil v sobotu večer náladu, když si zabubnoval v Rock Café s kapelou Eddie Stoilow. Jak sám Čech přiznal, byl to určitě příjemnější zážitek, protože tentokrát se vyhrávalo.
09.10.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků)

Mira Žbirku doprovodí v O2 areně na bicí brankář Petr Čech

 
Na koncertu 3. prosince v pražské O2 areně doprovodí zpěváka Mira Žbirku jako bubeník v několika skladbách bývalý fotbalista Petr Čech. Vystoupení se uskuteční k oslavám 40 let Žbirkovy sólové kariéry. Fotbalový a nyní hokejový brankář Čech se přidal k seznamu již potvrzených hostů, jimiž jsou Katarína Knechtová a Ráchel Skleničková a Eddi Readerová.
23.11.2019 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků) , Katarína Knechtová (131 článků) , Mira Mira (107 článků)

Brankář-bubeník Čech: Chybí zpěvák! Válel se u moře vedle své vily ve španělské Marbelle!

 
Usměvavý a odpočatý! Tak se vrátil brankář Petr Čech (30) ze zasloužené dovolené ve Španělsku! Začátek volna vítěz Ligy mistrů z Chelsea strávil doma v Plzni a poté se labužnicky rozplácl na písečnou pláž.
13.07.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků)

Podcast: Výměna manželek zostuzuje chudobu. Diváci se díky ní cítí jako vítězové, říká socioložka

 
Na televizních obrazovkách lze každou středu na stanici TV Nova naladit nové díly z 13. série pořadu Výměna manželek. Populární reality show je hojně diskutovaná diváky, ale podle socioložky Ireny Reifové zobrazené šokující dění příliš neodpovídá realitě. Tvůrci si záměrně vybírají rodiny z okraje společnosti, a na diváky to má pak efekt, že se při srovnání cítí jako vítězové, řekla odbornice pro Blesk Podcast.
05.05.2021 05:15 |

podobné články

Podcast: Dobrovolničení jako objednávka hotelu. Vlna pomoci digitalizuje neziskovky

 
Nejenom průmysl, firmy nebo státní instituce prochází v posledních letech digitalizací. Nově nabízí český start-up Vlna pomoci možnost digitalizovat se i neziskovým organizacím. Jako první velký subjekt se zapojil Český Červený kříž. Spoluzakladatel projektu David Suslik pro Blesk Podcast platformu připodobnil k rezervačním webům na hotely - neziskové organizace si na jednom místě podají inzeráty, jaké mají volné pozice a dobrovolník se k nim několika kliknutími přihlásí.
17.06.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1076 článků) , David David (807 článků)

Podcast: V řetězech vedli lidi na popravu, nechávali krvavé stopy. Realita Krajiny ve stínu byla mnohem horší, říká Bohdan Sláma

 
V sobotu si odnesl český režisér a scenárista Bohdan Sláma další trofej do své sbírky, vyhrál totiž cenu České filmové kritiky za nejlepší film za Krajinu ve stínu. Historické drama odehrávající se před druhou světovou válkou do 50. let 20. století se inspirovalo děním v jihočeské vesnici Tušť. Pro Blesk Podcast prozradil, proč je podle něj sdělení filmu v době koronaviru ještě aktuálnější a může sloužit jako trenažér pro špatné časy.
12.02.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohdan Sláma (74 článků)

Podcast: Bělorusko čeká normalizace jako v Československu, odhaduje vývoj odborník

 
Po půlročních protestech proti nelegitimnímu prezidentovi Běloruska Alexandru Lukašenkovi přiznala opoziční lídryně Svjatlana Cichanouská, že nejspíš prohráli. Podle odborníka na východoevropskou politiku Pavla Havlíčka z neziskové organizace Asociace pro mezinárodní otázky čeká Bělorusko nejspíš normalizace podobná té, jakou jsme zažili v Československu po roce 1969. Jak ladili notičky na Rusko nová administrativa USA a zástupci EU, prozradil v Blesk Podcast.
26.02.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (234 článků)

Podcast: Rok s koronavirem. Čínská vláda se nikdy neomluví a nepřizná chyby, řekla sinoložka Lomová

 
Celý svět před rokem teprve pomalu zjišťoval, jaká nemoc se začala z čínského města Wu-Chan šířit do světa. Nyní již hlavního nepřítele SARS-CoV-2 nebo-li covid-19 dobře známe a vědci v rekordním čase vytvořili i účinné vakcíny. Jenže doposud není jasné, jak koronavirus vznikl a proč o něm Čína neinformovala svět včas. Pro Blesk Podcast sinoložka Olga Lomová prozradila, že se ani celou pravdu nikdy nedozvíme. Stejně jako se nedočkáme od vládních představitelů Číny omluvy.
02.03.2021 05:15 |

podobné články

Podcast: Šlapák na Koláře. Roofe si zaslouží stopku na 4 zápasy minimálně, myslí si legendární sudí

 
Hlídal fauly na Diega Maradonu, odpískal řadu derby pražských S, ale takovýhle zápas, jako odehrála SK Slavia Praha na hřišti Glasgow Rangers, zkušený český arbitr Ivan Grégr ještě nezažil. Za kopnutí brankáře Ondřeje Koláře kopačkou do obličeje by si prý Kemar Roofe zasloužil zákaz činnosti minimálně na 4 zápasy. Jak slávistům zhořkla velká výhra, se dozvíte v Blesk Podcast.
20.03.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2225 článků)

Podcast: Koronavirus je vztyčený prst Země, říká člen indiánských kmenů Mnislav Zelený Atapana

 
Být součástí kmene amazonských indiánů je obzvlášť pro Evropana velká čest, prozradil etnolog, novinář a spisovatel Mnislav Zelený Atapana, který jezdí do pralesů v Jižní Americe již od sedmdesátých let a pozorováním se snaží pochopit život a taje domorodých kmenů. Pro Blesk Podcast řekl, že pandemii koronaviru vnímá jako vztyčený prst planety Země pro současnou konzumní civilizaci.
01.04.2021 05:10 |

podobné články

Podcast: 30 let se Simpsonovými. Lábus je pro každou legraci, Zavřel k nám nakráčel s pivem jako Homer

 
Přes tři desítky let se lidé baví příběhy žluté americké rodiny Simpsonových, kteří v květnu překonají v Česku metu 700 odvysílaných dílů. Režisér jejich dabingu Zdeněk Štěpán dohlíží na české znění od jejich úplných počátků, co se dostali na naše televizní obrazovky. V Americe by za to měl v garáži několik ferrari, říká s úsměvem. Pro Blesk Podcast prozradil, jak se pracuje s Jiřím Lábusem, Martinem Dejdarem a dalšími herci.
29.04.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (238 článků) , Martin Dejdar (515 článků) , Zdeněk Štěpán (8 článků)

Podcast: »Hraničářka« Anetka (†20) spáchala sebevraždu. Její maminka žila ve strachu z nejhoršího

 
Obětavá, hodná a krásná Anetka se přibližně tři roky vypořádávala s psychickou nemocí hraniční poruchy osobnosti. Pacienti s touto diagnózou se sami označují jako hraničáři. Anetčina maminka Martina Kulhánková s ní běžné trávila hodně času, ale 8. března se na půl hodiny zdržela kvůli antigennímu testu a nešla s ní z práce, doma našla dceru oběšenou. Pro Blesk Podcast Martina prozradila, jak žila ve strachu, že si dívka vezme život, ale také to, proč pokračuje v osvětové činnosti Anetky.
08.05.2021 05:15 |

podobné články