Článek

Podaří se po půl století slepit rozpůlený 'měděný' ostrov?

 
Užuž to vypadalo, že by se na Kypru mohlo konečně blýskat na lepší časy. Teď ale začíná Turecko zase kolem ostrova harašit zbraněmi, protože se mu nelíbí, že by si tu nějaké cizí společnosti měly jen tak mírnyx týrnyx těžit zemní plyn. Vidina opětovného spojení rozděleného ostrova tak zřejmě opět mizí v nedohlednu.
15.02.2018 16:20 |

podobné články

Podobné články

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se opět rozešli. Lásku se jim podruhé slepit nepodařilo

 
Tenisté Radek Štěpánek (37) a Nicole Vaidišová (26) se znova rozešli. Nicole to potvrdila na svém Instagramu. Ještě před dvěma měsíci cukrovali jako dvě hrdličky, teď už je ale rozchod definitivní. Vztah se jim podruhé bohužel slepit nepodařilo.
02.04.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (136 článků) , Radek Štěpánek (895 článků)

Shakira si koupila ostrov!

 
Zpěvačka Shakira (34) pořádně zainvestovala! Spolu s Rogerem Watersem (68) z kapely Pink Floyd koupili ostrov Bonds Cay severně od Bahamského souostroví. Dvojice má v plánu ostrov předělat na dovolenkový ráj pro multimilionáře. Ostrov jim k tomu nabízí pět větších pláží, tři zátoky a několik úchvatných vodopádů.  
11.10.2011 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků) , Pink (320 článků) , Roger Waters (46 článků)

Když se zničí pronajatý gripen, musí se Švédům zaplatit 300 milionů

 
Gripen používaný maďarskou armádou, který spadl v úterý odpoledne na letišti v Čáslavi, se Maďarům zřejmě pěkně prodraží. Rozpůlený letoun totiž nepůjde opravit, a tak Budapešť bude muset pravděpodobně platit nemalé peníze švédské exportní obranné agentuře FXM. Od ní si gripen, stejně jako česká armáda, pronajala.
23.05.2015 12:06 |

podobné články

Vítku a Katko, je čas jet dál!

 
Podaří se ještě slepit řádně potrhanou vládní koalici, nebo se definitivně rozpadne? Situaci zase nejvíc vyhrotil vyjednavač Věcí veřejných Vít Bárta. Ve čtvrtek kvůli němu předčasně skončilo jednání špiček vládních stran, protože musel do divadla. A před víkendovým odjezdem na kole do jižních Čech zase ještě stačil dát premiérovi nůž na krk: Buď budeme mít ve vládě čtyři ministry, nebo je konec! Odpočívat pak i s manželkou Katkou vyrazil na kolo.
06.06.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2842 článků)

Těhotná (P)Ornella Štiková úplně nahá! Tohle se nikdy nemělo dostat ven!

 
Spousta lidí si i po měsíci klade otázku, čím Ornella Štiková (19) kromě svého mládí tolik uchvátila ženatého Josefa Koktu (55). Dokonce tak, že nechal ohrozit manželství s moderátorkou Gabrielou Partyšovou (34) natolik, že vůbec není jisté, zda se mu ho znova podaří slepit.
23.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (316 článků) , Josef Kokta (910 článků) , Ornella Štiková (1081 článků)

Zloději poničili most Legií. Protáhne to opravu

 
Na pražském mostě Legií někdo strhal a ukradl měděný plech na restaurovaných historických mýtných domcích.
26.02.2010 15:10 |

podobné články

Ukradl měděné okapy a dráty za více než 200 tisíc korun, chytili ho při činu

 
Muže policisté dopadli, když ukradl pětimetrový měděný okapový svod. Při vyšetřování zjistili, že podobných krádeží má na svědomí víc.
21.12.2010 10:35 |

podobné články

BLÁZEN! Šel krást parapet ze SOUDNÍ BUDOVY!

 
Neskutečnou drzost ukázal zloděj, který se rozhodl odcizit měděný parapet přímo na budově brněnského nejvyššího soudu. Chytla ho ale ostraha.
10.05.2011 14:15 |

podobné články

Zloději kovů vybavení sekerami a štípačkami odstřihli provoz na pražské železnici

 
Zloději kovů v úterý přerušili v Praze provoz na železniční trati mezi vysočanským nádražím a Horními Počernicemi. Dopadená dvojice recidivistů údajně vyřadila z provozu návěstidla, když se s pomocí sekery a štípaček pokusila ukrást měděný přívodní kabel. Na policejním webu to dnes oznámila mluvčí policie Jana Rösslerová. Podobný případ se stal v Praze i v pátek, kdy další muž kradl kabely v železničním tunelu. 
16.10.2013 13:40 |

podobné články

Čech prý kradl měděný okap v Rakousku a měl komplice!

 
Čecha zadržela v noci na neděli rakouská policie v Innsbrucku kvůli údajné krádeži měděného okapu. Jeho údajný komplic jim ale unikl, napsala agentura APA.
14.12.2014 11:15 |

podobné články

František Kuba: Je Babiš korouhvička?

 
Měděný kohout na báni má svou tradici nejen u nás, ale i třeba v Estonsku. Otáčí se podle větru, u nás podle politických tenzí. Jak dobře známo, Andrej Babiš chtěl řídit stát jako firmu. Snad dokonce měl v úmyslu dávat lekce manažerismu Tomáši a Janu Baťovi v nedělní škole. Nevím, nakolik by to bylo moudré.
09.10.2018 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17924 článků)

Vesnice lišek a ostrov krabů: Místa na světě, která si přivlastnila zvířata

 
Přáli jste si někdy mít svůj vlastní ostrov nebo třeba jen zátoku? Ne každému se to podaří, pokud nejste milionář – nebo zcela nezištné zvířátko. Pár takových míst, která okupují zvířata jednoho druhu ve velkém, na světě existuje. Můžete se setkat s králičím ostrovem, zátokou ledních medvědů nebo třeba opičím lesem.
10.05.2017 06:05 |

podobné články

3 nejvíce sexy chlapi, kteří ovládnou Robinsonův ostrov: Nařachaní svalnatci i rozkošný klučík

 
Reality show Robinsonův ostrov startuje už 5. února v pondělí. Divákům se představí devatenáctka nejlepších trosečníků, která se rozhodla, že se bude snažit přežít drsné podmínky na ostrově a hlavně vyhrát pohádkovou výhru. To se ale podaří pouze jednomu z přeživších. Má šanci jeden z těchto tří krasavců?
04.02.2018 13:20 |

podobné články

Brno: Město oživilo největší brněnský ostrov

 
Cacovický ostrov v MČ Maloměřice-Obřany se dočkal jedné z největších přírodních revitalizací za posledních několik desítek let. Brněnský ostrov ležící v široké nivě řeky Svitavy je atraktivní pro své umístění a celoroční využití pro rekreaci obyvatel města.
27.06.2011 19:15 |

podobné články

Mauritius

 
Malý ostrov Mauritius, ležící uprostřed Indického oceánu, je jako stvořený pro nezapomenutelnou dovolenou. Tento zelený ostrov rozhodně není pouze místem, kde naleznete překrásně bílé pláže a průzračnou vodu. Mauritius totiž skrývá mnohem víc. Dovolte týmu serveru DOVOLENA.CZ, aby vám tento překrásný ostrov ještě více přiblížil.
18.07.2012 00:10 |

podobné články

Policisté si při výjezdu za Breivikem spletli ostrov, trefili se až na podruhé

 
Špatné zeměpisné znalosti příslušníků norské policie vedly k tomu, že policisté dorazili loni 22. července se zpožděním na ostrov Utöya, kde pravicový radikál Anders Behring Breivik střílel do účastníků tábora mladých sociálních demokratů. Policisté si totiž ostrov Utöya spletli s nedalekým ostrovem Geitöya a zamířili nejprve tam. Podle norského tisku to vyplývá ze zprávy speciální komise, která uplynulý rok zkoumala okolnosti Breivikových teroristických útoků, které si vyžádaly 77 obětí.
13.08.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (294 článků)

Město Ostrov nad Ohří nominovalo Lesy ČR na udělení respektované „Ceny Ď“

 
Lesy ČR uspěly ve druhém ročníku soutěže města Ostrov nad Ohří v Karlovarském kraji nazvané „Cena Ď města Ostrov 2013“.
10.05.2013 16:00 |

podobné články

Vltava rozpůlila Císařský ostrov v Praze, co s tím?

 
Ženisté začnou vozit kamení na Císařský ostrov, který Vltava rozpůlila. Napříč ostrovem nyní proudí novým kanálem voda, která ohrožuje Ústřední čistírnu odpadních vod. Kameny by měly zajistit, aby voda ostrov dál neničila. ČTK to dnes řekl náměstek primátora Pavel Richter (TOP 09). 
10.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Richter (34 článků)

Nová DVD: Návrat na zapomenutý ostrov, Transformers Prime, Světová válka Z a Osamělý jezdec

 
Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním úspěšného filmu Zapomenutý ostrov. Transformers Prime pokračují dál i po údajné Megatronově smrti. Akční film o vyšetřovateli, v podání Brada Pitta, který má zachránit lidstvo, se jmenuje Světová válka Z. A Johnny Depp hraje indiánského bojovníka ve filmu Osamělý jezdec.
29.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1788 článků) , Johnny Depp (796 článků)