Článek

Pod ředitelem České televize Dvořákem se houpe křeslo

 
Členka Rady České televize (ČT) Hana Lipovská se ve středu postarala o rozruch na jednání Rady. Po zahájení, na nějž se dostavila s údajně přidělenou policejní ochrankou, uvedla, že generální ředitel ČT Petr Dvořák se nachází v těžkém konfliktu a střetu zájmu kvůli jeho dlouholeté majetkové účasti a spoluvlastnictví počítačové firmy Gopas. Podle ní tím porušuje zákon o České televizi a zákon o střetu zájmů. Rada ČT uložila Dvořákovi, aby možný střet zájmů vysvětlil.
07.04.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků)
Podobné články

Pod šéfem NÚKIB Navrátilem se houpe křeslo

 
Pod šéfem Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) Dušanem Navrátilem se nebezpečně houpe křeslo. Podle informací Práva jsou jeho dny v čele úřadu sečteny.
16.12.2019 07:25 |

podobné články

Herman projedná s Dvořákem Zemanův výrok o veřejnoprávní televizi

 
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se sejde ve čtvrtek s ředitelem České televize (ČT) Petrem Dvořákem. Budou debatovat i o výroku prezidenta Miloše Zemana, podle kterého televize neplní veřejnoprávní funkci. ČTK o tom dnes informovala mluvčí Ministerstva kultury Simona Cigánková.
07.03.2015 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Miloš Zeman (25126 článků) , Petr Dvořák (727 článků) , Daniel Herman (638 článků) , Daniel Herman (1106 článků)

O situaci kolem Rady ČT Babiš s Dvořákem hovořili jen letmo, na schůzce šlo prý hlavně o DPH

 
Jen krátce hovořil premiér Andrej Babiš s generálním ředitelem České televize Petrem Dvořákem o nynější napjaté situaci kolem rady tohoto média. Hlavním tématem jejich středeční schůzky byl zákon o DPH.
25.11.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21411 článků) , Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků)

Naštval jsem kmotry a Bendl mě vyhodil, říká Rusnokův "sekerník". Teď rozjíždí smršť

 
Na Ministerstvu dopravy začíná pořádný průvan. Nový šéf resortu Zdeněk Žák už předem avizoval „návrat k normálnosti“, a to nejen v případě obsazování postů v dozorčích radách, ale i realizace významných zakázek. Křeslo se houpe i pod generálním ředitelem Českých drah Petrem Žaludou.
23.07.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (153 článků) , Zdeněk Žák (153 článků) , Petr Žák (22 článků) , Petr Bendl (512 článků)

Kritizovaný šéf českých dálnic: Ministr říkal, že mé další působení je pořád otevřené

 
Po kolapsu na D1 se pod ředitelem ŘSD houpe křeslo. David Čermák, generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic ČR, prohlásil, že ohledně jeho odvolání mu ministr dopravy v demisi Zdeněk Žák řekl, že věc je otevřená. Prvnízprávy.cz píší, že Čermák ujišťoval, že pro to, aby D1 o víkendu nezkolabovala, udělalo ŘSD maximum.
31.08.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (153 článků) , Zdeněk Žák (153 článků)

Propíraný šéf dálnic: Ministr říkal, že moje působení je ještě otevřené

 
Po kolapsu na D1 se pod ředitelem ŘSD houpe křeslo. David Čermák, generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic ČR, prohlásil, že ohledně jeho odvolání mu ministr dopravy v demisi Zdeněk Žák řekl, že věc je otevřená. První zprávy.cz píší, že Čermák ujišťoval, že pro to, aby D1 o víkendu nezkolabovala, udělalo ŘSD maximum.
31.08.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Žák (153 článků) , Zdeněk Žák (153 článků)

VÍME PRVNÍ Zeman se sejde s generálním ředitelem ČT

 
Prezident Miloš Zeman se setká s generálním ředitelem České televize Petrem Dvořákem. Řekl to v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Šéf veřejnoprávního média si od hlavy státu vyslechne ostrou kritiku.
11.11.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Miloš Zeman (25126 článků) , Petr Dvořák (727 článků)

VIDEOZÁHADA: Houpačka se houpe, ale nikdo na ní nesedí. Hraje si tam snad duch?

 
Na internetu se objevilo video, které všem nahání strach. Na houpačce se totiž někdo houpe, ale nikdo na ní nesedí. Lidé se teď dohadují, jestli je to záhada, nebo se vše dá nějak přirozeně vysvětlit.
10.07.2016 11:35 |

podobné články

Dvořák jmenoval do vedení ČT Fridricha, Cimirota a Šámala

 
Ve středu jmenoval generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák nové vedení veřejnoprávní televize. Novým ředitelem programových okruhů se stane dosavadní výkonný ředitel nových médií Milan Fridrich, finančním ředitelem bývalý výkonný ředitel TV Nova Milan Cimirot a výkonným ředitelem ČT24 někdejší ředitel dnes zaniklé zpravodajské televize Z1 Zdeněk Šámal.
05.10.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Milan Fridrich (40 článků) , Milan Fridrich (40 článků) , Petr Dvořák (727 článků) , Zdeněk Dvořák (46 článků)

Janeček byl opět zvolen ředitelem České televize

 
Jiří Janeček byl ve středu znovu zvolen generálním ředitelem České televize, veřejnoprávní stanici tak povede dalších šest let. Ve třetím kole volby pro něj hlasovalo deset členů Rady ČT, jeho soupeřka Jana Kasalová dostala tři hlasy. Minimální počet hlasů potřebný ke zvolení byl právě deset. Jana Bobošíková z boje o křeslo šéfa ČT vypadla už po prvním kole, v němž neobdržela ani jeden hlas.
15.07.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (687 článků)

Jakub Železný nemůže být ředitelem ČT! Z RRTV zaznělo jasné „ne“

 
Může se stát či má se stát moderátor Jakub Železný generálním ředitelem ČT? Tuto otázku nastolil výrok v DVTV, kde Železný uvedl, že o kandidatuře vážně uvažuje. Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov si myslí, že ředitelem být nemůže a že je potřeba někoho, kdo nebude nikomu stranit. A ozvaly se i další důvody, proč by ředitelem Železný být neměl. Například, že by si jako ředitel musel nechat umět „sr*t na hlavu“.
18.08.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (129 článků) , Jakub Železný (113 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Z České televize odchází ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda

 
Ředitel marketingu a obchodu Jan Svoboda odchází z České televize. S generálním ředitelem Petrem Dvořákem se dohodli na ukončení spolupráce k 30. září, oznámila dnes veřejnoprávní instituce. Svoboda ve funkci vydržel deset měsíců. Tvrdí, že odchází za „zajímavou pracovní nabídkou“.
29.08.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Svoboda (237 článků) , Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Jan Svoboda (237 článků) , Jan Svoboda (237 článků)

Udílení českých filmových cen pokračuje, ale s novým názvem

 
Prezídium ČFTA oznámilo, že se dohodlo s generálním ředitelem České televize Petrem Dvořákem na pokračování výročních filmových cen. Slavnostní večer České filmové a televizní akademie se bude konat 22. února a bude ho přenášet Česká televize.
06.07.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků)

Komise, mající zkoumat zpravodajství ČT, se rozpadá. Asi zůstane jen tříčlenná

 
Komise jmenovaná ředitelem České televize Petrem Dvořákem možná nakonec bude jen tříčlenná. V rozhovoru pro server IHNED.cz to naznačil předseda Rady České televize Milan Uhde. Z původně pětičlenné komise, která má šetřit údajnou cenzuru ve veřejnoprávním médiu, odešli už dva její členové. Komise se dosud ani nesešla. Rada ČT tak zřejmě bude celou věc projednávat až v lednu.
06.12.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Uhde (68 článků) , Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků)

Šéf České televize jde za Zemanem na Hrad

 
Prezident Miloš Zeman se dnes sejde s generálním ředitelem České televize Petrem Dvořákem. Budou spolu jednat o přenosu prezidentova projevu na státní svátek 28. října. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček již v úterý uvedl, že prezident nemá nic proti tomu, aby ČT oslavy státního svátku vysílala.
19.08.2015 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Miloš Zeman (25126 článků) , Petr Dvořák (727 článků) , Jiří Dvořák (400 článků)

PETR DVOŘÁK se stal NOVÝM ŘEDITELEM ČESKÉ TELEVIZE!

 
Novým generálním ředitelem České televize se stal bývalý šéf televize Nova Petr Dvořák. Rozhodla o tom ve středu Rada České televize.
21.09.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (732 článků) , Petr Dvořák (727 článků)

Munzarová s Dvořákem: Tahanice o dceru!

 
Mezi hvězdou Ordinace v růžové zahradě Bárou Munzarovou (38) a jejím manželem Jiřím Dvořákem (42) začíná předrozvodová válka. Hlavním tématem sporu je podle jejich kolegů sedmiletá dcera Anička.
22.06.2009 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (400 článků) , Barbora Munzarová (214 článků)

Bývalý radní Plzně Dvořák je kvůli dotačnímu podvodu před soudem, hrozí mu až osm let vězení

 
V Plzni začal soud s bývalým hokejistou a někdejším radním Plzně Michalem Dvořákem, kterého obžaloba viní z dotačního podvodu v souvislosti s čerpáním evropských peněz na rekonstrukci tělocvičny v Plzni-Božkově. Za poškození finančních zájmů EU, dotační a úvěrový podvod mu hrozí až osm let vězení. S Dvořákem, který kvůli obvinění před rokem rezignoval na funkci radního, je obžalovaný i jeho společník, boxer Radek Seman a jejich společnost DS Training center.
27.04.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (178 článků) , Michal Dvořák (176 článků) , Radek Dvořák (53 článků)