Článek

Pocta pro Jarolíma. Zůstane kapitánem Hamburku

 
David Jarolím zůstává kapitánem Hamburku
28.07.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: David Jarolím (32 článků)
Podobné články

Jiráček už pózoval s dresem Hamburku: Bude bydlet u Jarolíma!

 
Nová posila fotbalového Hamburku Petr Jiráček (26) se už v přístavním městě zabydluje. Dostal dres s oblíbeným číslem 19, okoukl stadion, a dokonce už sehnal bydlení. Bude podnájemníkem exkapitána HSV Davida Jarolíma (33), který v létě po devíti letech v klubu skončil a včera jako volný hráč přestoupil do francouzského Evianu.
30.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: David Jarolím (32 článků) , Petr Jiráček (82 článků)

Princ William je operačním kapitánem pátracího a záchranného týmu

 
Princ William  (29) dokončil zdárně výcvik a praxi a stal se tento týden kapitánem helikoptéry pro pátrání po pohřešovaných osobách a jejich záchranu. Dosud byl jen spolupilotem RAF, teď už je ale operačním kapitánem a může řídit misi a rozhodovat o dalších krocích a postupech celé akce.
08.06.2012 15:15 |

podobné články

Jarolíma z Hamburku vábí do druhé ligy. Na černou práci

 
O nechtěného záložníka Hamburku usiluje Mnichov 1860
18.11.2011 10:45 |

podobné články

Brankář Casillas zůstává kapitánem Realu Madrid

 
Brankář Iker Casillas zůstane kapitánem Realu Madrid. Spekulace španělského deníku Marca, že trenér José Mourinho uvažuje o porušení tradic a pásku služebně nestaršímu fotbalistovi vezme, Casillas popřel.
06.07.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: José Mourinho (202 článků)

Orkán Xaver zaplavil část Hamburku, doprava je narušená

 
Vlnobití vyvolané orkánem Xaver způsobilo záplavy v části Hamburku, podle místních úřadů ale už voda dosáhla vrcholu a začíná opadávat. Kvůli bouři nicméně zůstává přerušené železniční spojení mezi Německem a Dánskem a nepodaří se ho obnovit dřív než dnes odpoledne, uvedly německé dráhy. Letiště v Hamburku také zrušilo část letů pro dnešní dopoledne. 
06.12.2013 09:25 |

podobné články

Záložník David Jarolím zůstane i na jaře v Hamburku

 
Český fotbalový záložník David Jarolím zůstane s největší pravděpodobností i v jarní části sezony v německém Hamburku, nemá prý totiž žádné konkrétní nabídky.
13.01.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Jarolím (32 článků)

Kalousek má Jarolíma plné zuby. Podá trestní oznámení pro pomluvu

 
Místopředseda Věcí veřejných Tomáš Jarolím podal ve středu trestní oznámení na ministra financí a místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska pro údajné zneužití pravomoci v souvislosti s firmou Ostroj Opava. Podle Kalouska jde o vykonstruované udání. Ministr financí na Jarolíma podá trestní oznámení pro pomluvu a křivé obvinění. Chce tak bránit své dobré jméno, sdělil jeho mluvčí Ondřej Jakob.
20.10.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6890 článků)

Van Nistelrooij zajistil Hamburku dvěma góly výhru nad Schalke

 
Nizozemský kanonýr Hamburku Ruud van Nistelrooij zařídil výhru Hamburku nad Schalke 2:1..
21.08.2010 18:25 |

podobné články

Jiráček prošel v Hamburku zdravotními testy. Přestoupí nejspíš zítra

 
Již pouze formality dělí Petra Jiráčka od přestupu z Wolfsburgu do Hamburku. Reprezentační záložník už absolvoval zdravotní testy a čeká na vyjádření vedení Hamburku, které by mohlo posvětit jeho přestup v úterý.
27.08.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jiráček (82 článků)

MD: V případě kandidatury Hamburku na olympiádu získá ČR nové přístavní území

 
Ministr dopravy Dan Ťok dnes jednal v Hamburku o budoucnosti českého přístavního území, jehož využití by omezila výstavba spojená s kandidaturou města na pořádání Letních olympijských her v roce 2024. Ministr se s představiteli Hamburku dohodl na tom, že v případě kandidatury na olympiádu získá ČR za své dotčené území adekvátní náhradu. Ta zajistí ČR i v dalších letech plnohodnotné využití přístavu, včetně námořní dopravy.
21.09.2015 17:51 |

podobné články

Ministr Ťok: Výměna území v Hamburku by zajistila přístup k námořní dopravě

 
Ministr dopravy Dan Ťok včera jednal v Hamburku o budoucnosti českého přístavního území, jehož využití by omezila výstavba spojená s kandidaturou města na pořádání Letních olympijských her v roce 2024. Ministr se s představiteli Hamburku dohodl na tom, že v případě kandidatury na olympiádu získá ČR za své dotčené území adekvátní náhradu. Ta zajistí ČR i v dalších letech plnohodnotné využití přístavu, včetně námořní dopravy.
22.09.2015 10:06 |

podobné články

Hamburk nebyl ještě nic, bude mnohem hůř, naznačuje Štěpán Kotrba. Všichni prý viděli, jak je Západ slabý a dostali návod

 
Summit G20 V Hamburku od samého začátku provázely mohutné protesty levicových aktivistů. Podíleli se na nich například radikálové z hnutí Antifa či z německé ultralevice Die Linke. Protesty si vyžádaly na 200 zraněných policistů. V jinak klidných ulicích Hamburku byly k vidění i hořící automobily. Kvůli zhoršené situaci do města dorazily posily v počtu tisíce policejních příslušníků. Zároveň se hromadně zatýkalo. Policie v Hamburku na sociálních sítích oznámila, že situace je vážná. Informovala o velmi nebezpečném napadení policisty, který musel vypálit varovný výstřel a rovněž naznačila informaci o tom, že demonstranti se proti policistům údajně chystali použít zápalné Molotovovy koktejly.
09.07.2017 06:20 |

podobné články

Letiště v Hamburku ochromil blackout. Letadla museli odklonit, cestující vykázat z haly

 
Výpadek elektřiny dnes dopoledne ochromil letiště v Hamburku. Celá budova byla podle mluvčí letiště Stefanie Harderové kompletně vyklizena. Startovat ani přistávat nemohou žádné stroje, informovala agentura DPA. V neděli za normálního provozu odbaví letiště v Hamburku průměrně 200 letů.
03.06.2018 13:35 |

podobné články

3 otázky pro starostu Prahy 9, Ing. Jana Jarolíma

 
Zeptali jsme se Ing. Jana Jarolíma, starosty Prahy 9, co má ve své pražské části nejradši a jak se ji snaží zvelebovat. Také jsme zjišťovali, co ho nejvíce trápí.
11.11.2015 10:05 |

podobné články

Baník porazil Slavii, ta ale Jarolíma zatím neodvolala

 
Ostrava si poradila se Slavií, ale Jarolím minimálně do úterý zůstává koučem Pražanů. I přes nedělní tvrzení Slavie, že pokud v Ostravě jejich tým nebude bodovat, odvolá Jarolíma s celým realizačním týmem.
29.03.2010 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Jarolím (99 článků)

Soud může dopadnout jak chce, Bárta není strana VV, říká Jarolím

 
Podle poslance Tomáše Jarolíma je jedno, jak soud s Vítem Bártou dopadne, protože Vít Bárta je jen jeden z členů VV, ne stranou samotnou. Věci veřejné jsou podle Jarolíma čisté, informoval jednu ze čtenářek ParlamentníchListů.cz na svém profilu.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2842 článků)

Jarolím svým VV: Co se dnes dohodlo, nemusí platit zítra. Lepší nové volby

 
Odstupující místopředseda Věcí veřejných Tomáš Jarolím vsadil na rozpad vlády svůj post ve straně. Navzdory rozhodnutí grémia však nejmenší vládní strana ze svých požadavků ustoupila. Jarolíma nejprve zradil předseda VV Radek John, posléze i ministři, kteří odmítli podat demise. Obzvlášť revolta ministra dopravy Pavla Dobeše Jarolíma dopálila, své rozhořčení vyjádřil v pořadu Interview ČT24.
10.04.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Pavel Dobeš (513 článků)

Tajemný projev Tomáše Jarolíma. Strana ho nechce zveřejnit

 
Co se to děje a proč není vystoupení Tomáše Jarolíma z konference Věcí veřejných k dispozici? To se čtenáři ptají nejen redaktorů ParlamentníchListů.cz, ale od sobotního večera také samotného exmístopředsedy strany.
13.05.2012 11:00 |

podobné články

Kdo nahradí Jarolíma ve VV? Rozhodne se v lednu

 
Věci veřejné vyberou nového místopředsedu strany za Tomáše Jarolíma až na své volební konferenci v lednu. Jarolím svoji funkci i stranu opustil v pondělí. "Zatím nebudeme nikoho kooptovat nebo dovolovat, počkáme na tu lednovou konferenci Věcí veřejných, která převolí celé vedení," řekla po úterním jednání předsednictva Věcí veřejných místopředsedkyně strany Kateřina Klasnová.
13.11.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků)