Článek

Počítám do tří a jednu ti fláknu: Ornella s Agátou popsaly své výchovné praktiky a fígle

 
Zasloužilé matky Agáta Hanychová a Ornella Koktová se opět sešly u stolu při natáčení oblíbeného podcastu Agáta a Ornella show. Tentokrát se obě úspěšné influencerky hned od začátku nezaměřily na drby ze showbyznysu, ale na mateřství a slavné výchovné hlášky, které myslely, že na své ratolesti nikdy nepoužijí. 
16.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)
Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1128 článků)

VIDEO: Ornella to s divadlem myslí vážně. Zahraje si milenku

 
Ornella Štiková se nikdy netajila tím, že se chce vydat na hereckou dráhu. Ještě předtím, než se pohádala se svou matkou Monikou, obě básnily o její divadelní kariéře. Ornella si plní sen a už v sobotu se postaví na prkna, která znamenají svět. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina
29.06.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (469 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina

 
Dvacetiletá Ornella Štiková, která se proslavila románkem se ženatým Josefem Koktou, v pátek porodila syna. Quentin přišel na svět v 7:48 císařským řezem. Další články k tématu: VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
06.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (32 článků) , Josef Kokta (1042 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková

 
Ornella Štiková vděčí za svou "popularitu" bulváru, takže není divu, že se přišla podívat na svatbu šéfredaktora bulvárního časopisu Pavla Novotného. Rozněžnělá romantickým obřadem zatoužila být také nevěstou. Další články k tématu: Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče
28.04.2013 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1330 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Výchova podle Kate a Williama! Fígle, aby se z dětí nezbláznili

 
Ačkoliv jsou neustále na očích, snaží se fungovat jako normální rodina. Vévodkyně Kate (38) a princ William (38) se stejně jako jiní rodiče snaží své děti vychovávat, jak nejlépe umí. A jaké jsou jejich výchovné fígle? Například se snaží je podporovat v otevřených diskuzích o jejich pocitech.
01.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (897 článků)

Stanjura chce sáhnout na výchovné. Jurečka bouchl do stolu. A Kalousek...

 
Lidovci se ve vládě prezentují jako největší podporovatelé rodiny a jako takoví prosazovali tzv. výchovné pět set korun navíc k důchodu za každé vychované dítě. Zpravidla pro ženy. Ministr financí Zbyněk Stanjura teď lidovcům přes média vzkázal, že se toto výchovné chystá omezit. Nezůstal jen u toho. A hned narazil. U Mariana Jurečky i u Miroslava Kalouska.
17.12.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7856 článků) , Zbyněk Stanjura (537 článků)

Ornella odhalila šokující zákulisí Survivoru. Spali jsme nazí. S holkama jsme měly nohy do praku, říká

 
Influencerka Ornella Koktová dobrovolně odstoupila z reality show Survivor, a jakmile přijela domů, nechala se v podcastu Agáta a Ornella show vyzpovídat svou kamarádkou Agátou Hanychovou. V rozhovoru popsala šokující detaily dění na ostrově, které se ani nemohlo zveřejnit na televizních obrazovkách. Ornella doufá, že nikdy nespatří světlo světa. 
15.03.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)

Ornella je za vodou: Tři podnikání a kšeft s Agátou jí vydělávají obrovské částky

 
Influencerka Ornella Koktová (31) se rozhodla kývnout na účast v drsné reality show Survivor, která podle ní nemůže být náročnější než výchova tří dětí a ukočírování všech jejích podnikání. Možná se to nezdá, ale i když by na někoho mohla působit prosťounce, Ornella i podle manžela Josefa Kokty řídí malé rodinné impérium. A podle informací eXtra.cz jde o miliony.
20.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Štěpánová (STAN): Jak se daří ve dvou pracích

 
Existují lidé, kteří jsou naráz uvolněnými starosty, primátory, senátory, poslanci atd. a nemají problém. To znamená, že vykonávají dvě práce na 100%. Ať počítám, jak počítám, celkem je to 200%.
10.12.2016 14:20 |

podobné články

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte

 
Ornella Koktová (27) překvapila nedávno nejenom své fanoušky zprávou, že očekávají třetího člena rodiny. Není tomu tak dávno, kdy sympatická Ornella přivedla na svět druhé syna Svena. Bývalá modelka je již v 6. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Samotná Ornella eXtra.cz přiznala, že třetí těhotenství je pro ni velmi psychicky náročné a není se čemu divit. Přesto se snaží své rodině věnovat všechnu svoji píli a nedávno se pochlubila vánočním Svenem, který je snad nejrozkošnějším dítětem českého šoubyznysu.
23.12.2020 09:31 |

podobné články

Ornella Štiková jen tři týdny po porodu neuvěřitelně zhubla: Víme, kolik kil už má dole!

 
Ornella Štiková  (20) přivedla 15. března na svět syna Quentina. Do porodnice si nesla pěkných sedmnáct kilo navíc. "Sotva funím. Jak tohle budu shazovat, to fakt nechci vidět," řekla Super.cz Ornella krátce před porodem. Nyní uběhly od porodu tři týdny, Ornella je milující maminkou a skoro všechna kila jsou pryč.
08.04.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1128 článků)

Unikátní videochat s Agátou už zítra! Připojte se a komunikujte s Agátou naživo! Jak na to?

 
Portál eXtra.cz "chystá na zítřek unikátní videochat":http://www.extra.cz/extra-chysta-na-patek-unikatni-videochat-s-agatou-chcete-byt-pri-tom-zadny-problem, který u nás zatím nemá obdoby.
08.08.2013 20:50 |

podobné články

Od 12 hodin unikátní videochat s Agátou: Jsou vás stovky přihlášených! Připojte se a buďte u toho v české premiéře!

 
"Od dvanácti probíhá unikátní videochat s Agátou":http://www.extra.cz/extra-chysta-na-patek-unikatni-videochat-s-agatou-chcete-byt-pri-tom-zadny-problem, který u nás zatím nemá obdoby.
09.08.2013 12:05 |

podobné články

Podivné výchovné metody ve Výměně manželek: Ke zdi a klečet, řval Ludva na dceru!

 
Hlavním tématem dnešní Výměny manželek byla sice nevěra, mnohem znepokojující byla ale zcela jiná věc. V pozadí všeho jsme totiž byli svědky, jak teprve devatenáctiletá Martina kouří jednu cigaretu za druhou, donáší na své sestry otci a náhradní matce a výchovné metody Ludvy skončily větou: Jdi si kleknout ke zdi! 
23.03.2022 22:55 |

podobné články

Bití, mučení a kruté dny ve vězení. Tři ženy popsaly zadržení v Lukašenkově Bělorusku

 
Tři představitelky polské menšiny v Bělorusku, které věznil tamní autoritářský režim, se dostaly na svobodu a jsou ve Varšavě. Ve středu o tom informovalo polské ministerstvo zahraničí i samotné aktivistky, které popsaly kruté dny věznění.
03.06.2021 07:40 |

podobné články

Zdravotní sestry v slzách popsaly „holá muka“. Měsíce neviděly své děti kvůli viru

 
Denně miliony zdravotníků po celém světě riskují v boji s pandemií vlastní životy, lidé mnohdy zapomínají na to, co museli svému poslání obětovat. Řada lékařů, lékařek, zdravotních sester, ošetřovatelů či sanitářů už týdny neviděla své rodiny. Jsou ochuzeni o objetí svých dětí, dvě sestřičky z Velké Británie se s reportéry Daily Mailu podělily o své pocity. Promluvily o frustraci, pocitech samoty, zoufalství a beznaděje, odloučení od dětí popsaly jako „holá muka“.
13.06.2020 08:10 |

podobné články

Kam se poděla slavná Štika? Bývalá šéfka projektu "Ornella" se oblečená do krajkových minišatů ukrývala před fotografy, ano, je to tak!

 
Už asi tři měsíce nebylo nikde ani vidu ani slechu o "Monice Štikové":http://www.extra.cz/tema/monika-stikova (41), která zhruba před rokem a půl úspěšně rozjížděla svůj projekt "Ornella". Jenže "Ornella":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova se z domácího hnízda odstěhovala, na Moniku prasklo, že jsou na ni "uvalené exekuce":http://www.extra.cz/matka-stikova-se-poprve-vyjadrila-k-exekuci-hi-fi-vez-ji-zatim-nechali-co-nam-jeste-rekla-a-co-vime-my, a o celé rodině nebylo několik týdnů slyšet.
18.12.2013 13:57 |

podobné články

Ornella Koktová odhalila šokující praktiky své matky: Za zády jí prodala fotky vnoučat

 
Influencerku Agátu Hanychovou a Ornellu Koktovou pojí letité přátelství, není proto divu, že se rozhodly založit si společně podcast Agáta a Ornella Show, v němž prostřednictvím platformy Herohero přináší svým fanouškům pikantnosti z českého showbyznysu i svého soukromého života. Tentokrát trojnásobná maminka Ornella nešetřila svou matku Moniku Binias, nad jejímž chováním zůstává rozum stát. 
25.01.2024 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3943 článků)