Článek

Pochva dělá nepříjemný zvuk...

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
15.02.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Amanda Seyfried má na těle vytetováno slovo „pochva“

 
Hlavní hrdinka filmového muzikálu Mamma Mia! si říká Minge. V angličtině to přitom znamená něco jako „pochva“. A herečka Amanda Seyfried přitom dodává, že je na tuto přezdívku tak hrdá, že si ji dokonce nechala vytetovat na tělo.
12.05.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Seyfried (65 článků)

Poslouchejte a bojte se: Tento děsivý zvuk slyší lidé po celém světě, nikdo neví, co to je

 
Když se Kimberly Wookey z Terrace v Britské Kolumbii v Kanadě ve středu večer ukládala ke spánku, ještě netušila, že druhý den ráno ji probudí takzvaný taoský šum – nepříjemný, strašidelný "zvuk":http://www.extra.cz/fascinujici-pokus-pri-kterem-muzete-videt-zvuk-pomoci-pohybliveho-pisku neznámého původu.
09.09.2013 10:45 |

podobné články

Tento děsivý zvuk slyší lidé po celém světě a dokonce i v Praze. Nikdo netuší, co to je. Slyšíte ho i vy?

 
Už jste v posteli, chystáte se usnout a najednou vás vytrhne nepříjemný zvuk, který se line venku? Netušíte, co to je, ale je to strašně nepříjemné? Tento zvuk je někdy stálý, jindy kolísá, občas je přerušovaný. I když si pořádně zatáhnete okenice nebo rolety, stejně ho slyšíte. Před tímto zvukem se prostě nedá schovat. A nikdo netuší, odkud vzniká.
12.04.2016 22:06 |

podobné články

Poslechněte si NEJSILNĚJŠÍ ZVUK, jaký byl kdy zaznamenán!

 
Zemětřesení které 11. března postihlo severovýchod Japonska, dosáhlo devíti stupňů Richterovy škály a provázel ho nejsilnější zvuk, který byl kdy nahraný. Zvuk zachytili vědci nedaleko pobřeží americké Aljašky.
24.04.2011 13:00 |

podobné články

Elektrické Audi bude vydávat zvuk

 
Jedním z problémů skoro dokonalých elektromobilů je ticho při jízdě, které ohrožuje chodce a všechny kolemjdoucí. O Audi už se dlouho ví, že její elektromobily budou vybaveny zvukovým doprovodem. V Ingolstadtu teď připravili jedno video, na kterém ukazují, jaký zvuk by mohla mít elektrická Audi R8. Posuďte sami jestli se vám líbí umělý zvuk budoucích automobilů.
09.04.2012 11:25 |

podobné články

Viděli jste někdy zvuk? Speciální akustická kamera to umí

 
Napadlo váš někdy, že i zvuk můžete vidět? Speciální akustická kamera, která se začala od nového roku vůbec poprvé ve velkém používat v České republice, umí totiž zachytit zvuk graficky. Funguje podobně jako princip termovize a používá se na zjišťování a analyzování zdroje hluku hlavně ve velkých průmyslových závodech
02.06.2012 10:20 |

podobné články

Fascinující pokus, při kterém můžete vidět zvuk pomocí pohyblivého písku

 
Jemně nadrcený písek vám umožní vidět, jak vypadá zvuk. Respektive kmitočty, které zvuk tvoří. Zajímavý zábavný pokus s neustále se zvyšujícím počtem hertzů, tedy jednotek kmitočtu, je ve výsledku o tom, že čím vyšší počet jednotek je vyšší mechanické vlnění zvuku, tím složitější se tvoří obrazce.
13.06.2013 19:00 |

podobné články

8 tajemství ženské vagíny

 
Pochva je středem zájmu teenagerů, po staletí ale byla tabu.
14.01.2011 15:35 |

podobné články

Náruživka Decastelo ve špitále: Prasklá vagína!

 
Sexuchtivá moderátorka Štěpánka Decastelo (37) podstoupila před rokem chirurgické zúžení vaginy. Teď musí na zákrok znovu, nýbrž její pochva nevydržela to »tempo«…
22.09.2016 12:15 |

podobné články

Sexuchtivé Štěpánce Decastelo povolila zúžená vagina: Musí na reoperaci! Kvůli o 13 let mladšímu milenci

 
Doplatila na svou sexuální náruživost! Před více než rokem Štěpánka Decastelo (37) odvážně přiznala, že podstoupila chirurgické zúžení vaginy. Teď ale musí na zákrok znovu! Pochva totiž nevydržela »zátěž«...
25.09.2016 21:35 |

podobné články

Pokousala vagínou penis partnera. Zuby na vagíně jí vytvořil chirurg

 
Operace močového měchýře proměnila život Theresy Bartramové z Anglie v horor. Po zákroku zvaném transvaginální rekonstrukce síťkou chtěla souložit s partnerem, který na otřesný zážitek nikdy nezapomene. Pochva jeho milenky se totiž změnila v zubatou příšeru připomínající listy masožravky rosnatky okrouhlolisté. Když do ní pronikl, Theresa ho svým genitálem pokousala.
28.03.2017 18:30 |

podobné články

Navigators: V Americe udělají nahrávce nejpřirozenější zvuk

 
Tomáš Konůpka a Honza Pospíšil z kapely Navigators si povídali s Novinkami o tom, proč hrají věci jinak než na CD, proč dolaďují zvuk v Americe a na jaké koncerty se letos těší.
18.05.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pospíšil (11 článků)

Poslechněte si zvuk božské částice. Fyzici odhalili, jak zní

 
Vědci ve švýcarském CERNU, kteří pracují na LHC urychlovači, vytvořili zvuk takzvané božské částice. Tu zatím nikdo neviděl, avšak její objevení je pro fyziky velmi důležité.
24.06.2010 01:20 |

podobné články

Japonské zemětřesení vyvolalo nejsilnější dosud zaznamenaný zvuk

 
Tragické zemětřesení, které 11. března postihlo severovýchod Japonska a dosáhlo síly devíti stupňů Richterovy škály, doprovázel nejsilnější zvuk, který byl kdy vědecky zaznamenán.
22.04.2011 15:10 |

podobné články

Japonsko: Při zemětřesení naměřili nejsilnější zvuk všech dob

 
Zemětřesení, které 11. března postihlo severovýchod Japonska, dosahovalo síly devíti stupňů Richterovy škály a bylo doprovázené nejsilnějším zvukem, který byl kdy zaznamenán. Zvuk zachytili vědci nedaleko pobřeží americké Aljašky.
23.04.2011 10:30 |

podobné články

Fiasko! Technik bez výplaty vypunul zvuk během koncertu

 
Festival Fun Fest, který se koná ve slovenském Brezně, si udělal pořádnou reklamu. Oragnizátoři nezaplatili zvukaři honorář a ten uprostřed písničky vypnul zvuk, čímž ukončil celý festival.
17.12.2011 17:50 |

podobné články

Zvuk týdne – Ferrari P4/5 Competizione v Imole!

 
Na okruhové akci Pistenclubu, která se konala na legendární trati v Imole, se objevilo i špičkové zakázkové auto Jamese Glickenhause. Tohle musíte vidět i slyšet. Zvuk, který čtyřlitrový osmiválec vydává, je naprosto fenomenální.
17.10.2012 17:40 |

podobné články

Pohodlný zvuk: Polštář, který má v sobě dva reproduktory, nevzbudí v posteli partnera

 
Chcete v pohodlí ulehnout do postele, ale při dívání na televizi neslyšíte dobře zvuk, protože její hlasitost je ztlumena kvůli partnerovi, který leží již nějakou dobu vedle vás. Polštář, který má v sobě dva reproduktory, by vám měl poskytnout dobré ozvučení a vašemu protějšku klidný spánek.
18.06.2013 11:35 |

podobné články

Před domem uhlobarona se rozezněl zvuk velkorypadla na protest proti prolomení limitů

 
Ve čtvrtek kolem osmé hodiny ráno se před domem spolumajitele Severní energetické Jana Dienstla v Třebívlicích na Litoměřicku rozezněl zvuk korečkového velkorypadla RK 5000. Členové občanské iniciativy „Limity jsme my!” ho tím chtěli upozornit, jak by to vypadalo pro občany Litvínova, kdyby se opět začalo těžit.
16.07.2015 08:50 |

podobné články