Článek

Poborský ostrouhal: Novým šéfem FAČR je Petr Fousek. Byl to dlouhý a těsný souboj

 
Česká fotbalová asociace má nového předsedu, stal se jím funkcionář Petr Fousek (48). Ve druhém kole hlasování porazil bývalého reprezentanta Karla Poborského (49). Fousek nahradí ve funkci končícího Martina Malíka.
03.06.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (61 článků) , Karel Nový (209 článků)
Podobné články

Šmicer, Poborský a Fousek vyrážejí do třaskavého souboje o předsedu FAČR

 
Volby na předsedu Fotbalové asociace České republiky (FAČR) se nemilosrdně blíží a vypuknou už 3. června. Všichni tři kandidáti tak finišují své kampaně. Bývalí reprezentantni Vladimír Šmicer (47), Karel Poborský (49) a fotbalový diplomat Petr Fousek (58) se dnes večer od 20:15 střetnou v první společné debatě na ČT Sport. V té kandidáti představí své plány, kam by se měl pod jejich vedením ubírat český fotbal. 
20.05.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (61 článků) , Vladimír Šmicer (90 článků)

Šmicer po neúspěchu ve volbách FAČR: Cesta českého fotbalu bude dlouhá a trnitá

 
Vladimír Šmicer ve volbách na místopředsedu FAČR neuspěl, jako porážku to ale vnímá jen částečně. Post předsedy totiž obsadil Petr Fousek, kterého bývalý fotbalista podpořil tím, že svou kandidaturu na šéfa FAČR stáhl ještě před volbami. I tak ale Šmicer neskrýval zklamání. "Bohužel se ukázalo, že český fotbal na ni ještě není připraven, bude dlouhá a trnitá. Má ještě rezervy, aby se dostal tam, kde ho chci vidět," uvedl Šmicer pro portál Aktuálně.cz.
04.06.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Šmicer (90 článků)

Kluci degradovali svůj výkon, komentoval Poborský oslavy reprezentantů

 
Karel Poborský – rekordman v počtu reprezentačních startů, fotbalová ikona, člen VV FAČR, poradce reprezentačního “A” týmu se v rozhovoru pro sázkovou kancelář BetClic rozpovídal o úspěšné baráži, aférce kolem oslav českého nároďáku, volbě předsedy FAČR, domácí Gamrinus lize a také o svém soukromí.
21.11.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (61 článků)

Ty země, co měly kolonie... Karel Poborský o rasismu. A chování k nám

 
Kandidát na předsedu Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský se v Interview ČT24 vyjádřil, že si myslí, že se zatčením někdejšího místopředsedy FAČR Romana Berbra v loňském roce došlo k určitému očištění českého fotbalu. Velké dopady na sport pak nyní spatřuje od následků vládních restrikcí, které lidem zakazují sportovat. Obává se, že některé děti již jsou vůči sportu apatické a po návratu na hřiště mnohé sportovce po delší odmlce čeká množství zranění. Okomentoval i kauzu kolem potrestání Ondřeje Kúdely. „Jsme pro ně malinký stát někde z východu,“ míní o Unii evropských fotbalových asociací (UEFA).
26.04.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (61 článků) , Ondřej Kúdela (53 článků) , Ondřej Roman (41 článků)

Zatím jsem se nerozhodl, říká Fousek o kandidatuře na předsedu FA ČR

 
Bývalý generální sekretář Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) Petr Fousek se zatím nerozhodl, jestli bude po rezignaci Ivana Haška kandidovat na post prvního muže českého fotbalu.
01.07.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (187 článků)

Unikátní český fousek: Záchrana vousatého parťáka!

 
Pro pána je nepostradatelným parťákem a pomocníkem. Jeho krev koluje po celé Evropě. Český fousek, který byl u nás po první světové válce na pokraji vyhynutí, zažívá nyní velké obrození. O víkendu se ti nejlepší setkali na Písecku, aby složili zkoušky všestrannosti.
19.09.2016 05:20 |

podobné články

Pelta na dvou židlích: Při jednání o osamostatnění první ligy chce hájit FAČR

 
Šéf české Fotbalové asociace Miroslav Pelta se v nejbližších týdnech ocitne ve svízelné situaci. Jako předseda FAČR a zároveň majitel a šéf fotbalového Jablonce bude v nadcházejících týdnech jednat o osamostatnění profesionálních soutěží od asociace, které odhlasovalo Ligové shromáždění, na obou stranách barikády. Konflikt zájmů hodlá vyřešit šalamounsky - osamostatnění soutěží bránit nebude, jinak ale hodlá hájit zájmy FAČR.
25.02.2015 18:26 |

podobné články

V sídle FAČR opět byla policie, zásah jako v říjnu to prý však nebyl

 
V sídle Fotbalové asociace ČR (FAČR) na pražském Strahově znovu byla policie. Podle serverů Seznam Zprávy a iSport.cz kriminalisté v budově FAČR zasahovali kvůli podezřelé zakázce na dezinfekci šaten. Asociace přítomnost policie potvrdila, podle jejího předsedy Martina Malíka ale nešlo o zásah. Konkrétnější nebyli ani vyšetřovatelé.
17.02.2021 17:55 |

podobné články

Josef Fousek jako pohotový glosátor lidských osudů

 
Josef Fousek je především písničkář, textař, humorista či autor aforismů. V roli fotografa ho však mnoho lidí nezná, což je velká škoda. Dokazuje to i aktuální expozice v českobudějovické Galerii nahoře.
08.06.2013 10:05 |

podobné články

Písničkář Josef Fousek (80): Druhý infarkt!

 
První měl před 20 lety přímo na pódiu a teď se písničkář Josef Fousek (80) opět znovu narodil. Skolil ho druhý infarkt. „Tentokrát mě ale andělé k sobě nevolali,“ svěřil Blesku písničkář.
05.11.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Fousek (9 článků)

Pohřeb Honzy Vyčítala (†77): Vágner a Fousek odmítli žádost rodiny!

 
Těžkého úkolu promluvit na posledním rozloučení s Janem Vyčítalem (†77) se muzikanti zříkají. Josef Fousek (80), autor hitu Až mě andělé, prodělal dva infarkty, jeho srdce drží nad vodou trojnásobný bypass. Na pohřbu kamaráda, spoluzakladatele skupiny Greenhorns, mluvit nebude. „Zabilo by mě to,“ řekl Aha! Omluvil se i Karel Vágner (77).
09.03.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vágner (449 článků) , Jan Vyčítal (54 článků) , Josef Fousek (9 článků)

Básník a hudebník Josef Fousek: Milosrdná lež není hříchem

 
Kniha Bezstarostné cesty je vlastně průvodce po nostalgické krajině vzpomínek. Josef Fousek společně se svým přítelem Vladimírem Bobem Skleničkou putuje romantickým Křivoklátskem a setkává se s tamními rázovitými figurkami. Styl psaní připomíná poetiku Vladislava Vančury i pábitelské krasosmutnění Bohumila Hrabala.
23.10.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladislav Vančura (16 článků) , Bohumil Hrabal (103 článků) , Josef Fousek (9 článků) , Bob Bob (43 článků)

Brutální vražda servírky v Humpolci: Nekrofil Fousek si odsedí 30 let!

 
Vrah servírky z Humpolce putuje do vězení, odsedí si téměř třicet let. Vražda byla brutální, vrah Roman Fousek ženě zasadil více než 90 bodnořezných ran. Sadista je pro společnost nebezpečný, po odpykání trestu nastoupí do detence.
08.01.2021 11:10 |

podobné články

Fotbalista Poborský a režisér Hřebejk podpořili Vladimíra Dlouhého

 
Bývalý ministr průmyslu Vladimír Dlouhý v úterý začal se sběrem 50 tisíc podpisů občanů. Ty potřebuje pro oficiální kandidaturu na post prezidenta republiky. Mezi exministrovy podporovatele jsou například režisér Jan Hřebejk či bývalý fotbalista Karel Poborský.
04.07.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (61 článků) , Vladimír Dlouhý (604 článků) , Jan Hřebejk (488 článků) , Vladimír Dlouhý (604 článků)

Čeští fotbalisté založili asociaci, šéfem je Poborský

 
Čeští profesionální fotbalisté mají svou asociaci, která bude hájit jejich zájmy při jednání s kluby, či ČMFS a bude jim zajišťovat právní a sociální podporu. Předsedou České asociace fotbalových hráčů (ČAFH) se stal Karel Poborský, ambasadorem Pavel Nedvěd.
02.06.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (191 článků) , Karel Poborský (61 článků)

Rizika: Eurozóna, obchodní válka, brexit. Ale i české mzdy. Vladimír Dlouhý říká, na co si dát pozor

 
ROZHOVOR „Odboráři se vlamují do otevřených dveří,“ říká Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory České republiky, k tlakům odborů, které požadují na letošek růst mezd o 6-7 %. Podle prognózy Hospodářské komory totiž platy i bez požadavků odborářů letos porostou o 6,2 %. Dlouhý ovšem souhlasí, že některé složky veřejného sektoru jsou podhodnocené, jedná se zejména o armádu, školství a sociální služby. V jiných odvětvích ale dochází k tomu, že jsou státní platy vyšší než ty soukromé, což, jak Dlouhý podotýká, není ve vyspělých zemích obvyklé. A dodává, že mzdy rostou mnohem rychleji než skutečná produktivita, což může již brzy vést k problémům. Rizik je ale více. „Mezi zahraniční rizika směrem dolů patří vývoj v eurozóně, obchodní války nebo brexit,“ říká Vladimír Dlouhý.
11.01.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (604 článků) , Vladimír Dlouhý (604 článků)

Trump vede v klíčových státech: Padly slovní přestřelky o regulérnosti voleb

 
AKTUALIZUJEME: V USA probíhá boj o prezidentské křeslo. Vše nasvědčuje tomu, že výsledek bude velmi těsný. Amerika zůstane rozdělená i po volbách, jak předvídali analytici. Donald Trump zatím vede v Ohiu. Kdo vyhraje zde, ovládne celé volby. A vše ukazuje na to, že k Trumpovi se přiklonila také Florida. Joe Biden ale rozhodně není poražen. Jde o velmi těsný souboj.
04.11.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5714 článků) , Joe Biden (518 článků)

Vysílali jsme: Biden, nebo Trump? Těsný souboj pohledem exvelvyslance Palouše

 
Drama americké volební noci se protahuje i do středečního dne. Velmi těsný závod mezi oběma kandidáty vyvolává silné emoce na obou stranách. Současný prezident Donald Trump ve svém prvním vystoupení hovořil o podvodu a opět avizoval, že se neváhá obrátit na soud. Biden je i nadále optimistický, i když má jeho rival momentálně navrch. Jaká je situace nejen na Floridě, v jednom z klíčových států těchto voleb? Nejen o tom byla řeč v Epicentru Blesku s bývalým velvyslancem v USA a profesorem Floridské mezinárodní univerzity Martinem Paloušem.
04.11.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5714 článků) , Martin Palouš (9 článků) , Drama Drama (190 článků)

Vyhrajte souboj proti vráskám

 
Mimické vrásky jsou strašákem snad každé ženy, která si s přibývajícím věkem nervózně prohlíží každý centimetr obličeje, jestli se i na ní nepodepsal zub času a nezanechal tak za sebou stopu v podobě záhybů v kůži na čele a v oblasti očí. Ačkoli někdo vrásky považuje za znamínka krásy, která doprovází ženu v nejkrásnějších letech života, většina žen se na ně dívá spíše jako na vetřelce, kterého je třeba se co možná nejrychleji zbavit – nebo alespoň co nejdůkladněji zamaskovat! Vyhrát souboj proti vráskám ale není tak jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Nevzhledné linie kolem očí nebo na čele jsou silným protivníkem. My ale známe několik osvědčených tipů, s jejichž pomocí můžete dát vráskám za vyučenou! Jak vyhrát souboj proti vráskám? Ačkoli jsme v úvodu dnešního článku nastínili, že jsou vrásky dominantou starších žen, není to tak úplně pravda. Díky stresu a vyčerpání, kterému se denně vystavujeme, se vrásky stále častěji objevují i v obličejích mladých žen. Teď už si ale pojďme říci, jak se pustit do boje s vráskami a především jak je položit na lopatky! Dostatek tekutin a kvalitní strava umí zázraky Věřte tomu nebo ne, klidně si i tuhle radu považujte za 100x ohrané klišé: proti vráskám se dá velmi snadno bojovat tak, že budete dodržovat pitný režim a své tělo tak zazásobíte potřebným množstvím tekutin, které hydratují pokožku zevnitř. Dalším důležitým a účinným faktorem je vaše strava, která by měla obsahovat dostatečné množství ovoce a zeleniny. Investice do krémů proti vráskám – investice do prevence Vrásky se mohou objevit u mladých i starších žen prakticky neohlášeně a nečekaně. Jestliže se jednoho dne nechcete probudit se záhyby okolo očí nebo na čele, pak souboj proti vráskám můžete vyhrát svědomitou prevencí. Ta se skrývá například i v krémech proti vráskám, kterých je v současné době... Čtěte více Příspěvek Vyhrajte souboj proti vráskám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2016 05:40 |

podobné články