Článek

Po třech dětech zpátky do kondice: Můj milý deníčku …

 
Pravidelné pochůzky po doktorech dělají spíš lidé vyššího věku. Já jsem je naštěstí nikdy kromě těhotenství absolvovat nemusela, zato teď pro mě mají neobyčejné kouzlo. A podotýkám že včetně návštěvy u zubaře.
26.08.2012 18:45 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x trilogii Můj milý deníčku...

 
Pro pět výherců máme trilogii Můj milý deníčku, takže pokud ještě nemáte dárek pro holky všeho věku, pošlete SMS se správnou odpovědí a tři knihy od nakladatelství Fragment mohou být vaše.
04.12.2013 05:10 |

podobné články

Dali jsme s Kalouskem pár panáků, napsal si do deníčku zatčený exšéf Homolky

 
Úplatky, kokain, vlivné kontakty. To vše lze nalézt v deníčku Vladimíra Dbalého, zadrženého exředitele Nemocnice Na Homolce. Z některých pasáží je přitom patrné, že se snažil minimálně dostat i k Miroslavu Kalouskovi. Dbalý si v deníčku poznamenal, že se s Kalouskem sešel v kavárně a padlo tam prý pár panáků. Fakta, nebo fikce?
10.03.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6985 článků)

Po třech dětech zpátky do kondice: Deníček žaluje

 
Zapisování si požitého jídla denně do deníčku je nesporně užitečné. Ale také to skýtá nebezpečí v podobě svědectví nejen pro vás a vašeho poradce, ale i pro drahou polovičku.
02.09.2012 18:05 |

podobné články

Nová DVD – Moon, Dešťová víla i Můj milý, můj drahý

 
Moon je komorní sci-fi drama, které na DVD vychází tento týden. Spolu s ním se na pultech objeví česká pohádka Dešťová víla, nebo komedii Můj milý, můj drahý.
07.09.2010 05:20 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Úřední trénink

 
Podstatou kruhového tréninku je procvičení celého těla a zvýšení fyzické kondice, jako bonus spalujete tuky. Jeho kouzlo spočívá ve střídání různých cviků na několika stanovištích. A mohou to být cviky zcela jednoduché: dřepy, kliky, poskoky, sedy-lehy, zkracovačky, sprinty, výstupy či výskoky. Nechala jsem se inspirovat.
24.06.2012 18:15 |

podobné články

Po třech dětech do kondice: Zuby nad zlato

 
Může se zdát, že sem téma zubů úplně nepatří. Ale patří. Po těhotenství je třeba dostat do kondice nejen tělo, ale taky zuby. Bolest zubů považuju za nejhorší vůbec. A to si troufám tvrdit, že po rozbité hlavě a třech porodech trochu vím, o čem mluvím.
08.07.2012 18:25 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice?! Sacharidy mě brzdí.

 
Stojím uprostřed kuchyně a sypu do sebe lentilky, které zůstaly po dětech. Chroupu je, a tak vůbec neslyším, jak se vedle v pokoji ozývá jekot doprovázený brekem, nevnímám kvičení miminka pod nohama. Barevná pomoc na nervy. A není to na předpis. „To není řešení!“ zvolá manžel, když ve mně mizí několikátá hrstka. „Ale je! Ale je!“ volám pološíleně.
07.10.2012 18:45 |

podobné články

Po třech dětech do kondice: Můj syn to vidí jinak

 
„Maminko, ty máš hezké bříško. A zadek. A nohy. A čumák!“ pravil můj dvou a půl letý syn, než šel spát. Cítím se jako královna. A mám slzu na krajíčku. Ode dneška budu nahrávat všechno, co řekne, aby mi něco takového už nikdy neuniklo a mohla jsem si to pouštět pořád dokola. Hlavně, až mu bude osmnáct a budu pro něj stará bába.
01.07.2012 18:25 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Pravda na papíře

 
Myslím, že i když občas v jídle hřeším, můj energetický příjem nedosahuje výše energetického výdeje. Ale přesto kila nejdou sama dolů. V čem je chyba? Abych to zjistila, rozhodla jsem se, že navštívím výživového poradce.
12.08.2012 18:45 |

podobné články

Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu!

 
In vino veritas, neboli „ve víně je pravda“. Nenajdeme asi nikoho, kdo by nevěděl o tomhle latinském přísloví, které upozorňuje na blahodárný efekt vína. To totiž snižuje napětí nervů, uvolňuje mysl a celkově zlepšuje náladu, Tím dovolí lidem být upřímnější, ale i zdravější a krásnější. Psychická kondice každého z nás se totiž na zdraví a kráse podepisuje ze všeho nejvíce. Na tento fakt mysleli i v Bille, a tak vám připravili akční podzimní nabídku vín, se kterými jistě zkrásníte. Víno se dá používat jako lék a zkrášlovač. Jen musíte vědět, jak na to! Na co všechno dokáže víno pozitivně působit? Už jsme zmínili mozek a celou nervovou soustavu, kterou dokáže víno dostat do celkové pohody, dobré nálady a lepší kondice. K mozku si však přidejme ještě srdce a cévy, trávení, plíce, pohlavní orgány, metabolismus, celkovou fyzickou kondici, pleť, imunitu, zrak nebo slinivku a s ní spojené procesy při trávení cukrů. Ano, tohle všechno jsou části našeho organismu, na které umí víno zapůsobit velmi dobře, dokonce se dá říci, že jim i prospívá. Za předpokladu, že budete víno správně dávkovat. Ženy si mohou dovolit denně jedno až dvě deci vína, pánové i tři. Jednou za čas se můžete ovínit více, lahvinka vína v dobré společnosti a s dobrou náladou ještě nikomu dospělému a zdravému neublížila. Netrapte se s vráskami, vyřešte je dobrým vínem! Množí se vám vrásky a vy přemýšlíte nad jejich příčinami? Díky hydrataci se jich sice můžete z počátku ještě zbavit, ale podpora kondice vaší pleti zevnitř, pomocí vína, přinese stabilnější a dlouhodobější výsledky. Účinky vína totiž podle zkušeností vinařů i lékařů a fyzioterapeutů zpomalují lokální záněty na pleti, posilují průběh hojení ran, hlavně však působí adstringentně, tedy proti vráskám. Nyní můžete využít výhodné akce na lahodná vína, která nabízí Billa leták na tento týden. Anebo Podzimní katalog nápojů s názvem „Nápoje s jiskrou podzimu“. Víno v nich totiž hraje... Čtěte více Příspěvek Ve víně najdete nejen pravdu, ale i zdraví a krásu! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.09.2018 14:10 |

podobné články

Video deníček ze Zaklínače 2 je tentokrát o volbách

 
Šikulové z polského CD Projekt Red připravili další ze série video deníčků o Zaklínači 2 pro Xbox 360. Pokud máte PC verzi hry projetou skrz naskrz, tak se z videa asi příliš novinek nedozvíte, ale pokud se vaše PC zadýchává při pohledu na moderní hry a čekáte na konzolovou verzi, zbystřete. V tomto deníčku se dozvíte především o volbách a jejich dopadech. Podle...
03.12.2010 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Trnavský (6 článků)

Opakování naučeného ve vývojářském deníčku z Dishonored

 
Dishonored je už vyloženě za rohem, vychází za měsíc, 12. října. Proto je nejvyšší čas na vývojářské videoblogy, které se dnes dělají ke každé větší i menší hře. V prvním video deníčku, pojmenovaném Inception, se neukáží jen dva hlavní mozky hry, Harvey Smith a Raf Colantonio, ale i několik dalších. Bohužel zrovna z Harveyho a Rafa nevypadlo nic kloudného,...
06.09.2012 17:50 |

podobné články

Víme první: Krampola s manželkou vyhodili z Primy. Známe důvod

 
Fanoušci Deníčku Krampolových v bulvárním magazínu TopStar teď uslyší opravdu nepříjemnou zprávu. Prima se totiž rozhodla oblíbené video okénko ze života manželů Jiřího Krampola  (74) a Hany Krampolové  (51) bez náhrady zrušit. „Vzali nám to. Dozvěděli jsme se to jen náhodou. Ani nikdo nezavolal,“ diví se nulové komunikaci ze strany televize Krampol. Ten Super.cz také svěřil, co je podle něj za koncem Deníčku.
17.10.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (762 článků)

Po třech dětech zpátky do kondice: Cukry a stres

 
„Líbíš se mi, i když jsi taková…,“ následuje dlouhá odmlka, kdy manžel hledá to správné slovo, „baculka!“ Mohlo to být horší. Třeba jako po nedělním obědě završeném palačinkami od babičky, kdy se podíval směrem k místům, kde jsem dřív měla pas, ale teď to spíš vypadalo, jako bych si pod triko nacpala medicinbal, a pronesl: „Nechtěla jsi náhodou hubnout?“
29.04.2012 18:10 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Lov na byt

 
Dva měsíce po porodu. Moc ráda bych se pochlubila, že chodím pravidelně cvičit nebo alespoň jednou týdně plavat, případně běhat, ale bohužel by to nebyla pravda. Jsem ráda, že si pravidelně čistím zuby, i když někdy až po obědě. Slibuju, že se to změní, ačkoli teď spíše než na váhu myslím na byt. Že by výmluva?
06.05.2012 18:30 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Tři jednou ranou

 
V každém maminkovském časopise vřele doporučují udělat si denně nebo v nejhorším případě jednou týdně čas na sebe, partnera, na své zájmy a přátele, a to všechno, prosím pěkně, bez dětí. Asi to píše někdo bezdětný nebo někdo, komu už děti odrostly. Já si ve chvíli volna nanejvýš zalezu s knížkou do nejmenší místnosti v bytě. Ale i tam mě většinou dostihne: „Já taky čůrat.“ Není to stížnost. Jen fakt.
13.05.2012 18:10 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Kalorické orgie

 
Nic a nikdo mě nedonutí počítat kalorie a nemá to žádnou souvislost s faktem, že nejsem zrovna fanda do matiky. Ve vztahu k jídlu jsem iracionální a vidět místo kuřecích prsou 105 kcal, místo šťavnatého jablka 62 kcal a namísto lahodné sušenky 65 kcal, skončila bych tak, že bych nejedla vůbec. A to si přece jako kojící matka nemůžu dovolit.
20.05.2012 18:10 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Proč existují sladkosti?

 
Ve Švédsku prý děti dostávají sladké jen o víkendu a můžou ho v ty dny sníst, kolik chtějí. Stejně ho do sebe nedostanou tolik, jako kdyby mlsaly celý týden. Přišlo mi to jako dobrý nápad a zavedla jsem to doma. A děti pravidlo víkendových pamlsků zvládají. Tak jsem si řekla, že když to mají vydržet ony, tak já taky.
27.05.2012 18:10 |

podobné články

Po třech dětech zpátky do kondice: Čas se urvat

 
Běh miluju odjakživa. Při tělocviku ve škole jsem nikdy nepodváděla ani si nezkracovala trasu: běhání mě prostě bavilo. A kdysi (velmi dávno) jsem opravdu pravidelně běhat chodila.
03.06.2012 18:25 |

podobné články