Článek

Po Třeboni bylo Babišovi horko i v Krumlově: Došlo na potyčku mých odpůrců s policií, říká

 
Andrej Babiš se na jihu Čech setkává s velkou koncentrací odpůrců. To není nic neobvyklého, chladné přivítání ho čekalo nedávno i ve Vrchlabí, jenže to, co expremiéra potkalo v Třeboni, je už za hranou. Někdo totiž v úterý policii nahlásil chystaný atentát na Babiše. Jak šéf hnutí ANO prozradil redakci eXtra.cz, situace nebyla o moc lepší ani ve středu, kdy navštívil se svým obytným vozem Český Krumlov. "Chování odpůrců bylo dnes odporné. Dokonce došlo ke konfliktu s městskými policisty," postěžoval si Babiš.
03.08.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)
Podobné články

Andrej Babiš v Třeboni tvrdě narazil: Mítink ukončilo pískání odpůrců i nahlášení atentátu

 
Předčasně skončilo setkání expremiéra Andreje Babiše s příznivci v jihočeské Třeboni. Při průchodu městem na Babiše hlasitě křičeli a pískali jeho odpůrci. Navíc byl na něj podle jeho slov ohlášen atentát. Mítink proto podle informací serveru Budějcká Drbna předčasně ukončil.
02.08.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26333 článků)

Válka na Ukrajině: Zemřelo už 12 ruských oligarchů a pohlavárů. Zbavuje se Putin odpůrců?

 
V Rusku podezřele rychle ubývá mocných odpůrců prezidenta Vladimíra Putina. A nevypadá to zrovna, že by Putin své oponenty obracel na svou stranu. Britský novinář Richard Pendlebury mapuje osudy už dvanácti mocných oligarchů a odpůrců Putina z oficiálních míst, kteří zemřeli doma za podivných okolností či údajně spáchali sebevraždu. Zbavuje se Vladimir Putin svých politických odpůrců?
07.08.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5368 článků)

Válka na Ukrajině: Zemřelo už 12 ruských oligarchů a pohlavárů. Zbavuje se Putin odpůrců?

 
V Rusku podezřele rychle ubývá mocných odpůrců prezidenta Vladimíra Putina. A nevypadá to zrovna, že by Putin své oponenty obracel na svou stranu. Britský novinář Richard Pendlebury mapuje osudy už dvanácti mocných oligarchů a odpůrců Putina z oficiálních míst, kteří zemřeli doma za podivných okolností či údajně spáchali sebevraždu. Zbavuje se Vladimir Putin svých politických odpůrců?
07.08.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5368 článků)

Hudebník Šporcl napsal Babišovi kvůli podpoře pro umělce. A neuvěříte, co se pak stalo

 
Světoznámý houslista Pavel Šporcl varuje, že čeští umělci jsou kvůli covidu v ohrožení a že česká kultura úplně přestala existovat. Šporcl tato slova adresoval v otevřeném dopise premiérovi Andreji Babišovi. „Někteří z mých kolegů, kteří neměli našetřeno, což je v naší branži složité, museli prodávat své hudební nástroje. Takže bych se nedivil tomu, kdyby to bylo pro mnoho mých kolegů likvidační,“ zopakoval pro Rádio Impuls.
23.03.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (202 článků)

Jihočeši si konečně můžou oddychnout. Točna v Krumlově zůstane

 
Nezvyklý zvrat nastal v kauze možného stěhování unikátního otáčivého hlediště v Českém Krumlově. Nejen regionální politici, ale i ministerstvo kultury slíbilo, že točna zůstane tam, kde je. Teď je nutné vypsat soutěž na podobu nového hlediště, které by mělo vzniknout v zahradě zámku v Českém Krumlově po roce 2015, do kdy tam bude současné otáčko.
07.10.2011 11:40 |

podobné články

Jandák a Troška hovoří o velké lži a zločinu. Odpůrci točny v Krumlově se dovolávali UNESCO, ale teď se ukázalo...

 
Naprostý zlom nastal v přístupu UNESCO k otáčivému hledišti v Českém Krumlově. Zatímco před mnoha lety údajně komisaři žádali odstranění unikátního zařízení z barokní zámecké zahrady a hrozili kvůli tomu vyškrtnutím města ze seznamů světového kulturního dědictví, teď je vše jinak. Zástupci UNESCO byli o víkendu v Českém Krumlově a sdělili, že unikátní světové zařízení k zahradě zámku prostě patří. Jen je zapotřebí změnit vzhled.
24.08.2014 11:40 |

podobné články

Jednání o koalici v Č. Krumlově se komplikují

 
Koaliční jednání v Českém Krumlově mezi ČSSD, ANO, KDU-ČSL a ODS se nepatrně komplikují. Sociální demokraté se s jedním subjektem zatím nedokázali dohodnout na podmínkách vládnutí. Vyplynulo to z dnešního podvečerního jednání. ČTK to řekl Rudolf Vejskrab, radní a předseda městské ČSSD, která volby v Českém Krumlově vyhrála.
19.10.2014 21:20 |

podobné články

Jednání o koalici v Českém Krumlově se komplikují

 
Koaliční jednání v Českém Krumlově mezi ČSSD, ANO, KDU-ČSL a ODS se nepatrně komplikují. Sociální demokraté se s jedním subjektem zatím nedokázali dohodnout na podmínkách vládnutí. Vyplynulo to z dnešního podvečerního jednání. Oznámil tol Rudolf Vejskrab, radní a předseda městské ČSSD, která volby v Českém Krumlově vyhrála.
19.10.2014 22:10 |

podobné články

Ptačí chřipka v Česku: V Krumlově utratí další drůbež, v Ivančicích potvrzeno nové ohnisko nákazy

 
Krizový štáb řešící ptačí chřipku v Moravském Krumlově a v Ivančicích na Brněnsku rozhodl o utracení dalších několika stovek drůbeže v tzv. kontaktních chovech v bezprostředním okolí ve středu zlikvidovaného ohniska soukromého chovatele v Moravském Krumlově. Dnes veterináři potvrdili nové ohnisko nákazy - v ivančické místní části Letkovice.
05.01.2017 13:00 |

podobné články

Postel v Třeboni skrývala zlatý poklad: Majitel do ní ukryl zlaté cihly!

 
Neznámý pachatel si v Třeboni přišel na pořádný balík! Našel tajnou skrýš majitele a z bytu si odnesl zlaté cihličky v hodnotě přes půl milionu korun! Policie po zloději pátrá, zatím ale marně. Netuší ani, kdy přesně ke krádeži došlo.
29.10.2019 13:50 |

podobné články

Odpůrci roušek i zastánci opatření vyrazili do ulic. Německá města zasáhly protesty

 
V německých městech se dnes sešly stovky odpůrců i zastánců opatření proti šíření nového koronaviru. V Lipsku byla ohlášená a obávaná demonstrace odpůrců překvapivě zrušena, ačkoliv několik set odpůrců roušek a dalších omezení už bylo na místě. Podle agentury DPA došlo i na potyčky mezi oběma tábory. Další protesty se konaly ve městech jako Bochum, Göppingen a Pforzheim. Například v bavorském Kemptenu se sešlo na 1200 demonstrantů. Na později byly svolány demonstrace do Hannoveru či Berlína.
21.11.2020 21:20 |

podobné články

Zámek v Třeboni: Krádež trojzubé vidličky ze 17. století!

 
Policie vyšetřuje krádež na zámku v jihočeské Třeboni. Z předělávané trasy A zmizela před koncem června část vystaveného mobiliáře. Neznámý pachatel způsobil škodu za 356 tisíc.
10.07.2009 05:15 |

podobné články

Na památných objektech v Třeboni se objevily transparenty KDU-ČSL a ODS

 
V šoku jsou někteří jihočeští památkáři. Na památkově chráněných objektech v Třeboni na Jindřichohradecku se totiž objevily transparenty stran KDU-ČSL a ODS, propagující volby. Místní i někteří památkáři hovoří o barbarství.
07.05.2010 16:15 |

podobné články

Anifilm v Třeboni nabídne tři mezinárodní soutěže

 
Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm, který se koná od 3. do 8. května v Třeboni, nabídne tři mezinárodní soutěže, retrospektivu Jana Švankmajera, filmy nominované na Oscara i distribuční novinky. Součástí doprovodného programu budou koncerty, animační dílny i výstava koláží k Švankmajerově filmu Přežít svůj život, řekli novinářům organizátoři.
20.04.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švankmajer (52 článků)

V Třeboni na Anifilmu nejen o tom, jak se točil Nebel

 
V prosluněné jihočeské Třeboni se po čtvrtečním úvodu v pátek naplno rozběhl filmový festival Anifilm. Kromě možnosti vidět poměrně málo dostupné animované filmy z celého světa nabízí i přímý pohled do tvůrčí kuchyně animátorů.
04.05.2012 13:25 |

podobné články

Muž si hrál na parkovišti v Třeboni s revolverem, omylem se střelil

 
Muž se na parkovišti v Třeboni v autě při manipulaci postřelil vlastní zbraní. Při nešťastné nehodě si prostřelil nohu.
12.11.2012 10:25 |

podobné články

Na plese v Třeboni otrávili dívky. Jedna má poleptané vnitřnosti

 
Policie pátrá po neznámém pachateli, který měl na maturitním plese v Třeboni nasypat dvěma dívkám něco do pití. Ty pak po vypití "otráveného" nápoje skončily v nemocnici. Jedna má vážně poleptané orgány, druhá byla ošetřena na pohotovosti.
23.11.2014 16:05 |

podobné články

Dvě dívky na plesu v Třeboni vypily jed v kole: Otrávená zvracela krev!

 
Smrtí mladé ženy (21) téměř skončil maturitní ples, který se konal v Třeboni. Nešťastnice vypila kolu, do které ji někdo nalil jedovatou látku. Druhá žena (33) otrávený koktejl vyplivla.
24.11.2014 22:05 |

podobné články

OMMO: V Třeboni vznikl Klub sympatizantů

 
Na základě dosud pozitivně se rozvíjející spolupráce se zástupci Strany zelených v Třeboni jsme se rozhodli vytvořit v tomto městě Klub sympatizantů OMMO...
05.01.2015 10:07 |

podobné články