Po srážce jezdců Red Bullu v Turecku slavili Hamilton s Buttonem

Britský jezdec Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu Turecka a v sedmém závodu mistrovství světa vozů formule 1 si připsal první letošní triumf. O double monopostů McLaren se postaral druhým místem úřadující šampion Brit Jenson Button.
30.05.2010 17:15 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Lewis Hamilton (502 článků)

F1: Hamilton v milované Kanadě opět vypálil rybník Red Bullu

Po triumfu v posledním závodě v Turecku zvítězil také v Kanadě Lewis Hamilton na mclarenu před stájovým kolegou Jensonem Buttonem.
13.06.2010 19:50 |

Válka v Red Bullu: Na správňáky si jen hrají, říká Alonso

Piloti Red Bullu Sebastian Vettel a Mark Weber se během Velké ceny Malajsie rozhodně nechovali jako týmoví parťáci. K jejich incidentu se vyjádřil Fernando Alonso z Ferrari. Ten považuje události ze Sepangu za důkaz nejednotnosti Red Bullu.
25.03.2013 10:55 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Zdržujete, abyste pomohli Red Bullu, obvinil Hamilton Toro Rosso

Lewis Hamilton obvinil jezdce Toro Rosso z pomoci Red Bullu v závodech. Sám to pocítil v Grand Prix Španělska.
27.05.2011 11:10 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (502 článků)

Hamilton neudělal nic špatného, uznal šéf Red Bullu

Šéf Red Bullu Christian Horner připustil, že Lewis Hamilton neudělal nic špatného, když ve Velké ceně Německa předjel Sebastiana Vettela, ačkoli byl o kolo zpět.
23.07.2012 16:45 |

Snad nová pravidla sníží dominanci Red Bullu, přeje si Hamilton

Bývalý mistr světa formule 1 Lewis Hamilton si myslí, že změny pravidel pro příští sezonu pomohou snížit dominanci Red Bullu, který čtyřikrát po sobě ovládl Pohár konstruktérů a díky Sebastianu Vettelovi i hodnocení pilotů.
24.12.2013 13:42 |

F1: BÁJEČNÝ Hamilton VYPÁLIL Red Bullu rybník a ovládl VC Číny!

Fantastický závod v Číně se stal kořistí Lewise Hamiltona, který vyhrál před tandemem Red Bullu Vettel - Webber. Tým Ferrari opět předvedl průměrný výkon, Schumacher bodoval.
17.04.2011 11:20 |

McLaren ukázal formuli, se kterou chce otupit nadvládu Red Bullu

Stáj McLaren jako první z elitních týmů formule 1 ukázala veřejnosti vůz pro novou sezonu, se kterým se pokusí otupit nadvládu mistrovského Red Bullu. Bývalí šampioni Lewis Hamilton a Jenson Button, který je úřadujícím vicemistrem světa, se v sídle týmu ve Wokingu rozplývali nad krásou stříbrošedého monopostu s označením MP4-27 a nápadně zakřiveným "nosem". A hned v příštím týdnu při testovacích jízdách ve španělském Jerezu by rádi dokázali, že nová formule bude také rychlá.
01.02.2012 16:15 |

Sestřelený Hamilton! A hned 2x!

Grand Prix Belgie vyhrál úřadující mistr světa Sebastian Vettel z Německa před týmovým kolegou z Red Bullu Markem Webberem. Zatímco ti dva slavili, Brit Lewis Hamilton se vztekal. Jeho monopost Mclaren poslal z trati Japonec Kobajaši. Ve 13. kole...
29.08.2011 12:05 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (502 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků)

ON-LINE F1: V Turecku zvítězil po srážce vozů Red Bull Hamilton

Mark Webber přišel po srážce se stájovým kolegou Sebastianem Vettelem o třetí vítězství za sebou. Triumf oslavil Lewis Hamilton. Díky druhému místu Jensona Buttona slaví McLaren double. Závod jsme sledovali v ON-LINE reportáži.
30.05.2010 13:40 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (502 článků) , Mark Webber (204 článků)

F1: Hamilton vyhrál kvalifikaci a přerušil nadvládu Red Bullů

Brit Lewis Hamilton na voze McLaren vyhrál v sobotu v Montrealu kvalifikaci na Velkou cenu Kanady F1 a přerušil tak sérii sedmi letošních kvalifikačních vítězství stáje Red Bull.
12.06.2010 20:50 |

Budeme stejně dobří jako jezdci Red Bullu, věří Hamilton

Britský pilot stáje McLaren Lewis Hamilton po prvním dnu tréninků na historicky první Velkou cenu Koreje F1 věří, že jeho tým se může směle měřit s rychlými vozy Red Bull.
22.10.2010 14:10 |

Hamilton: Red Bullu se vyrovnáme až příští rok

Britský pilot stáje McLaren Lewis Hamilton zůstává v letošním boji s Red Bullem skeptický.
27.07.2011 19:20 |

ON-LINE: Hamilton ovládl Velkou cenu USA, Vettel dojel druhý a šampionem zatím není

Předposlední závod mistrovství světa F1 ovládl Lewis Hamilton na McLarenu, druhý dojel vítěz kvalifikace a lídr šampionátu Sebastian Vettel z Red Bullu a třetí místo patří Fernandu Alonsovi na Ferrari. O titulu individuálního mistra světa stále není rozhodnuto, Pohár konstruktérů vybojoval potřetí v řadě tým Red Bull.
18.11.2012 20:00 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (502 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton chtěl jezdit za Red Bull, tvrdí Ecclestone

Bývalý mistr světa Lewis Hamilton chtěl podle promotéra formule 1 Bernieho Ecclestonea před touto sezonou přestoupit z McLarenu do Red Bullu. Jeho námluvy s nejlepším týmem posledních tří sezon však zkrachovaly, protože kolega Němce Sebastiana Vettela Australan Mark Webber nechtěl rakouskou stáj opustit.
25.03.2013 13:15 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (502 článků) , Mark Webber (204 článků) , Bernie Ecclestone (107 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (152 článků) , Lewis Hamilton (502 článků)

Na pěstní souboj mezi Vettelem a Buttonem nedojde, Němec se soupeři omluvil

Německý pilot stáje Red Bull Sebastian Vettel vzal na sebe plnou zodpovědnost za kolizi s Jensonem Buttonem při Velké ceně Belgie F1 ve Spa a mistru světa se za vyřazení ze závodu omluvil.
29.08.2010 18:00 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Byla to od Ferrari jasná týmová režie, řekl šéf Red Bullu

Šéf stáje Red Bull Christian Horner popsal výměnu jezdců Ferrari na prvních dvou místech nedělní Velké ceny Německa jako jasnou týmovou režii, která je v F1 zakázaná.
25.07.2010 18:35 |

Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vyhrál Vettel na Red Bullu

Pole position v Malajsii urval mistr světa Sebastian Vettel s vozem Red Bull. V kvalifikacvi na druhý závod letošního ročníku mistrovství světa F1 porazil dvojici jezdců Ferrari, Felipe Massa byl překvapivě znovu lepší než dvojnásobný šampion Fernando Alonso.
23.03.2013 09:10 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Felipe Massa (77 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

ON-LINE: Býci z Red Bullu ovládli kvalifikaci, vyhrál Webber

V podrobné reportáži jste sledovali kvalifikaci vozů formule 1 na Velkou cenu Španělska, kterou suverénním způsobem vyhrál Mark Webber z Red Bullu.
08.05.2010 15:35 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)