Článek

Po skandálním rozhovoru rozvod! Meghanina sestra Harryho varuje: Pomůže jedině terapie, tvrdí

 
Povede osvobozující zpověď Sussexů k rozvodu? Odloučená nevlastní sestra Meghan Markleové (39) Samantha (56) je o tom přesvědčená a nabádá vévody, ať zajdou na terapii a rozpohybují „omlouvací turné“, než jejich manželství nenávratně zkrachuje.
16.03.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Samantha Samantha (102 článků) , Harry Harry (1356 článků)
Podobné články

Víme, jaká hvězda bude hrát na afterparty svatby Meghan Markle a prince Harryho!

 
Už zítra se koná velkolepá a očekávaná svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho. Celý svět jen s napětím čeká, jak to všechno dopadne. Titulní stránky médií po celém světě plní skandály nevěstiny rodiny. Nejdříve to byl podivný nevlastní bratr, poté infarkt Meghanina otce a nakonec nevlastní sestra, která údajně nedostala pozvánku. Jedno je ale jisté. Svatba prince Harryho (33) bude nezapomenutelná a navíc mu na afterparty zahraje pořádná hvězda.
18.05.2018 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Baňková terapie skončila katastrofou. Muž málem zemřel

 
Baňkování zkusil aspoň jednou v životě snad každý. Tato terapie člověku pomůže třeba s bolestmi zad. A pak vám na nich zůstane několik fialových kruhů, které za několik dní zmizí. Pro jednoho muže ale tato terapie skončila katastrofou.
25.06.2016 19:30 |

podobné články

Vývoj rezonanční terapie

 
Institut rezonanční terapie v Lünen u Dortmundu založily r. 1988 Irene Lutzová a dr. Marion Hoensbroechová. Než se Irene Lutzová začala naplno věnovat vývoji rezonanční terapie, měla za sebou jako přírodní léčitelka pětadvacetiletou praxi ve Frankfurtu. Alarmující zprávy o klesající vitalitě přírody pro ni byly popudem k vytvoření metody, jejíž pomocí by bylo možné......
11.07.2012 00:15 |

podobné články

Oscarová Jennifer Lawrence je brunetka a přiznala retuš v reklamě

 
Dvaadvacetiletá Jennifer Lawrence, která získala Oscara za roli ve filmu Terapie láskou, sice na udělování filmových cen upadla, ale stala se miláčkem publika. Svou bezprostředností si získala i novináře. Daří se jí však i mimo film. Jako černovláska se stala tváří reklamní kampaně pro Miss Dior. Další články k tématu: OBRAZEM: Oscarové polibky, pády i Lincoln v náruči Železné lady RECENZE: Chytrá komedie Terapie láskou má dva otce. Autora a režiséra Na nezávislé scéně je filmem roku romantická komedie Terapie láskou
01.03.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (273 článků)

Zázrak reflexní terapie: Návod, jak si pomocí masáže dlaní pomoci od bolestí

 
Reflexní terapie, co si o tom myslíte? Víte o tom, že máte na svém těle spoustu bodů, které vám pomůžou ulevit od bolesti, vyléčí nemoci a zlepší náladu? Kouzlu reflexní terapie propadly i generace daleko starší, než jsme my, a tak jsou její zázračné účinky ověřeny. Dnes se podíváme na léčivé body na dlaních.
13.12.2015 16:36 |

podobné články

Význam protonové terapie potvrzuje rostoucí počet indikací, mezinárodní doporučení i počet budovaných center

 
Rok 2015 byl pro komunitu protonové terapie velmi významný a do provozu bylo uvedeno dalších 12 center. Množství indikací roste a protonová terapie proniká i do mezinárodně uznávaných doporučení.
11.05.2016 15:25 |

podobné články

Další útok na Meghan přímo z rodiny! Sestra prozradila její slabinu

 
Čas od času se rodina Meghan Markleové (38) někde vynoří – a pak se to v médiích jenom hemží nejrůznějšími obviněními a výtkami. Nejinak je tomu nyní, kdy Thomas Markle (75) vévodkyni ze Sussexu v britské ranní show veřejně pohrozil, aby se mu koukala ozvat, jinak začne poskytovat měsíc co měsíc šokující interview. Teď ho podpořila Meghanina nevlastní sestra Samantha (55).
31.01.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Samantha Thomas (5 článků) , Samantha Samantha (102 článků)

Kandidát na prezidenta Dienstbier: John postupuje skandálním způsobem

 
Prezidentský kandidát ČSSD Jiří Dienstbier se dnes opřel do odstupujícího předsedy Věcí veřejných Radka Johna a jeho zaměstnavatele Jaromíra Soukupa. Podle místopředsedy sociální demokracie John "zcela skandálním způsobem" přijal k postu poslance ještě pozici v Soukupově vydavatelství. Aktivity mediálního magnáta by podle něj měly každého znepokojovat. O své spolupráci se Soukupem by měl promluvit i další uchazeč o Hrad Jan Fischer, dodal Dienstbier. Fischer dnes ČTK sdělili, že kandidát ČSSD hledá problémy tam, kde nejsou.
01.11.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2474 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jan Fischer (1764 článků)

Tajemství Harryho černého prstenu a Meghanina náhrdelníku z těstovin

 
Všímavým fanouškům královského páru Harryho a Meghan neunikly drobné detaily, kterými se oba ozdobili. Princ Harry přijel do Austrálie s černým prstenem na pravém prsteníčku a vévodkyně si na okamžik navlékla náhrdelník z černé stuhy. Co je to za šperky?
18.10.2018 16:50 |

podobné články

Harry a Meghan by odložili rozhovor s Oprah, pokud by zemřel princ Philip

 
Britská královská rodina nejspíš nemá radost, že Meghanina kamarádka Gayle Kingová mluví o telefonátech s vévodkyní. Novinářka prozradila, jak dopadl hovor prince Harryho s bratrem a otcem. Řekla také, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu by odložili rozhovor s Oprah, pokud by zemřel Harryho dědeček.
18.03.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1356 článků)

Nechala prince Harryho na holičkách: Meghan se zřejmě nezúčastní odhalení sochy na počest Diany!

 
Zdá se, že manželka prince Harryho (36) Meghan Markle (39) do Velké Británie jen tak nedorazí. A to ani kvůli oslavě nedožitých 60. narozenin zesnulé tchyně princezny Diany (†36). Meghanina novorozená dcera Lilibet totiž vyžaduje spoustu času a péče, proto za odloučenou rodinou do Británie bude muset Harry znovu odcestovat sám. 
17.06.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků) , Harry Harry (1356 článků)

Rozvádějící se popová hvězda přiznala, že její děti chodí na terapie: Snažíme se udělat správnou věc, říká

 
Zpěvačka Kelly Clarkson (38) podala v červnu letošního roku žádost o rozvod . Za manažera talentů Brandona Blackstocka je provdaná sedm let a mají spolu dvě děti, dceru River (6) a syna Remingtona (4). Zpěvačka se nyní svěřila, že kvůli rozvodu musí její děti podstupovat terapie.
18.10.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Clarkson (41 článků)

Jedině nulová dávka znamená nulové riziko

 
Už tři roky slouží onkologickým pacientům, kteří potřebují radioterapeutickou léčbu, Protonové centrum v Praze. Za tu dobu PTC úspěšně odléčilo stovky pacientů a v podobě moderní technologie využívající záření s jinou fyzikální charakteristikou, než má dosud masivně používaná fotonová terapie, jim nabídlo bezpečnější možnost léčby. Nezpochybnitelné výhody protonové terapie vyplývají z jednoduchého faktu, totiž že neexistuje nic jako bezpečná dávka záření. Pokud zdravou tkáň ozáříme, tak ji poškodíme. Tečka.
22.04.2016 15:00 |

podobné články

První slova královny po skandálním rozhovoru: Smutné! Budeme to řešit

 
Na začátku tohoto týdne spatřil světlo světa dlouho očekávaný rozhovor Meghan (39) a Harryho (37) se slavnou moderátorkou Oprah Winfreyovou (67). Té vévodové prozradili veškeré pikantnosti, které měly zůstat tajemstvím britské královské rodiny. Jak se k tomu vyjádřila Harryho babička, samotná Její Výsost Alžběta II. (94)? Nadšená pochopitelně není...
09.03.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1356 článků)

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

Občané odstraní nynější politiky. Papež se klaní muslimským ilegálům a NATO nás klidně hodí přes palubu. Zachrání nás jen vlastní silná armáda. Senátor se loučí a varuje

 
ROZHOVOR Dosluhující senátor ČSSD Miloš Malý, který již post v Senátu neobhajuje, říká, že bohužel současná politika mezi lidmi vyvolává přesvědčení, že změna je možná jedině válkou a ta že je na spadnutí. „Jediné, co nám pomůže, je zdravý selský rozum a vlastní silná armáda. Spoléhat se na NATO či jiné spolky je nesmysl. Pokud jim to bude geopoliticky vyhovovat, hodí nás i celou Evropu bez mrknutí oka přes palubu,“ varuje Malý.
15.10.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Malý (14 článků)

Další Meghanina lež? Tvrdí, že jí královna zabavila pas. Ona přitom cestovala, kam chtěla

 
Meghan Markle (39) při rozhovoru s Oprah Winfrey (67), který pobouřil svět, uvedla, že jí byl při příchodu do královské rodiny odebrán pas. Pokud nelže, jak je možné, že si se svým vyvoleným princem Harrym (36) vesele užívala na 13 luxusních dovolených?
11.03.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Meghan Markle (782 článků) , Ona Ona (182 článků)

Trapas privilegované Meghan: Sama s královnou byla už měsíc od svatby! Kate to trvalo skoro rok. Co se stalo?

 
Fanoušci královské rodiny už jsou zase jako na trní. Královna Alžběta II. (92) s novopečenou vévodkyní ze Sussexu Meghan (36) se poprvé ukázaly na veřejnosti společně a navíc bez Meghanina manžela, prince Harryho (33)! Brunetka už se dopustila prvního přešlapu.
14.06.2018 13:10 |

podobné články

Vévodkyně Kate se rozpovídala: Jak je to ve skutečnosti mezi ní a Meghan?

 
V poslední době se šířily spekulace o nevraživosti mezi Kate Middleton (36) a Meghan Markle (37). Mezi švagrovými prý mělo vzrůstat napětí tak silné, až přimělo Harryho a Meghan k odchodu z paláce. Vévodkyně Kate nyní otevřeně promluvila i na téma Meghanina těhotenství.
29.11.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1018 článků) , Meghan Markle (782 článků)