Článek

Po show Primy je zle. Až v Africe si všimli. Pěkně to bublá

 
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) dnes srovnala covid-19 s druhou světovou válkou. Jejích slov si následně všimla i zahraniční média, například jihoafrický server, ale schytala to i od mnohých českých politiků. Hned ve studiu Partie, kde onen výrok zazněl, ji k omluvě vyzval poslanec za ODS Jan Skopeček. Ale po vysílání zaznělo i slovo debilka.
07.02.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (332 článků)
Podobné články

Turisté, pozor: Při nakažení ebolou v Africe vám pojišťovna nic nedá!

 
Pojišťovny nepojistí turisty v Africe na riziko eboly. Pokud se tedy na dovolené v Africe nakazíte ebolou, pojišťovna vám neuhradí léčbu.
19.10.2014 10:50 |

podobné články

Paroubek (LEV 21): Střední třída v Africe - 370 milionů lidí

 
O Africe česká média dlouhodobě prakticky mlčí, jakoby stále o ní platilo: hic sunt leones. Anebo možná v trochu modifikované podobě hic sunt ebola. Sem tam do tohoto typu publicity o Africe ještě přijde zmínka o nějakých fanaticích unášejících mladé dívky a o dalších společenských či přírodních katastrofách. A pro běžného českého konzumenta informací z českých médií je obraz hrůzy dokonán.
09.11.2014 12:11 |

podobné články

Podívejte se, co provádí George Soros v Africe

 
Server Česká pozice se zabývá mírou vlivu miliardáře a filantropa George Sorose v Africe. Kontinent, na kterém se má do roku 2050 zdvojnásobit počet lidí na takřka 2,5 miliardy, bude do budoucna z obchodního hlediska stále důležitější oblastí. V Africe se hraje o všechno. Nerostné bohatství, inženýrské sítě, i politický vliv. Se vším ale může zamávat jeden člověk. Donald Trump.
28.06.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5647 článků) , George Soros (254 článků)

Od roku 1990 jsme stále více německou kolonií, píše Martin Koller. A teď budeme hasit průšvih Západu v Africe. Připravte si 600 milionů

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Šest set milionů korun si navíc připraví čeští daňoví poplatníci během následujících tří let na mise české armády v Africe. Hlavním cílem je Mali, kam naše armáda nastupovala před sedmi lety s tím, že do švestek bude zpátky. Analytik Martin Koller shrnuje, co naši vojáci momentálně v Africe provádějí a jaký to má smysl. „Až se budou naši frustrovaní vojáci vracet, poneseme svůj díl odpovědnosti na pokračující afroislámské migrační vlně. Naši páni v Berlíně a Bruselu nám to připomenou, až budou zase organizovat rozdělování afrického obohacení,“ dodává Martin Koller.
10.02.2020 19:41 |

podobné články

Vládní zákazy? Mezi lidmi to bublá. Expert tuší zlé věci

 
Firemní sociolog Vojtěch Bednář kritizuje Babišův kabinet v boji proti epidemii koronaviru. Neříká podle něj jasně, na základě jakých kritérií rozhoduje o opatřeních a nepředkládá k nim žádné vize. „Žádné světlo na konci tunelu. Hrozí reálné riziko rezignace společnosti na autoritu a nárůstu extremismu,“ upozorňuje ve svém facebookovém komentáři.
24.12.2020 08:45 |

podobné články

Zlé Polsko, zlé! Postoje k homosexuálům si všimli v USA

 
Wall Street Journal přináší zprávu o stavu Evropy. Jde o homosexuály. Podle deníku je Evropa hluboce rozdělena. Práva LGBT komunity se prý stala ústředním bodem v kulturní válce mezi liberálním západem a konzervativním východem. Toto sociální schizma údajně bourá jednotu Evropské unie. Na pranýř se kvůli homosexuálům dostalo již tradičně Polsko. Ale ani jiné státy prý nejsou bez viny.
20.08.2020 07:35 |

podobné články

Bude zle, jestli toto někdo zjistí... Kubera upozornil na nový, hrozivý druh ohrožení

 
„S internetem nás čekají zlé časy. Až někomu dojde, že pobodat někoho u nádraží nebo se opásat bombou je blbost, ale vyhodit internet je daleko efektivnější, bude zle,“ varuje senátor za ODS Jaroslav Kubera. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, v němž bilancuje nad končícím rokem 2017, si také posteskl, že svoboda má pro lidi bohužel menší hodnotu než vánoční nákupy. Dokud se s nimi voda vaří pomalu a zákazy se týkají někoho jiného, nemají s tím problém. Pochválil také české ženy a dívky, že se nenechaly zblbnout kampaní MeToo.
24.12.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků)

Moderátor Jan Kraus: Kašle na propagaci Primy!

 
Moderátor a porotce talentové show Česko Slovensko má talent Jan Kraus je nevděčný. Od svého zaměstnavatele, televize Prima, si sice nechává platit za pořad Talk show Jana Krause a za účast v porotě statisícové honoráře, na propagaci pořadu ale kašle. A vedení Primy se Krausovo chování primadony přestává líbit! Přestože to zpočátku vypadalo, že spolupráce bude probíhat hladce a bez problémů, Krausův nový zaměstnavatel nyní vyžaduje více vděku!
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1136 článků)

Moderátor Jan Kraus: Kašle na propagaci Primy!

 
Moderátor a porotce talentové show Česko Slovensko má talent Jan Kraus je nevděčný. Od svého zaměstnavatele, televize Prima, si sice nechává platit za pořad Talk show Jana Krause a za účast v porotě statisícové honoráře, na propagaci pořadu ale kašle. A vedení Primy se Krausovo chování primadony přestává líbit! Přestože to zpočátku vypadalo, že spolupráce bude probíhat hladce a bez problémů, Krausův nový zaměstnavatel nyní vyžaduje více vděku!
30.11.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1136 článků)

Kdo špehoval úředníky školství? Exministři se od účtu Sysroot distancují

 
Aféra se špehováním mailů, která na ministerstvu školství bublá už několik týdnů, nemá konce. Bývalí ministři přehazují odpovědnost jeden na druhého. Podezřelých úředníků, jimž za sledování pošty hrozí až pět let vězení, je víc.
08.04.2011 13:15 |

podobné články

Přesně rok funguje Nečasova vláda. Bublá v ní zášť a nenávist

 
POLITOLOGOVÉ Tuto středu, 13. července, je to přesně rok, co byla prezidentem Václavem Klausem jmenována vláda Petra Nečase. Politologové její roční působení však nehodnotí příliš příznivě. Jejím největším úspěchem prý je, že se nerozpadla. Liší se v odhadu, zda vláda oslaví i druhé výročí svého fungování.
13.07.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10228 článků) , Petr Nečas (9351 článků)

Šlégr dal v extraligovém Litvínově padáka svému otci

 
Hokejový Litvínov kvůli neúspěšné sezoně odvolal svého sportovního manažera Jiří Bublu. Tohle rozhodnutí se určitě nedělalo snadno Jiřímu Šlégrovi. Bubla je totiž jeho otec a on se na jeho vyhazovu podílel.
01.03.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (431 článků) , Jiří Šlégr (432 článků)

Peake a Dobeši, udělali jste podraz. Ve VV bublá rozhořčení

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš (VV) oznámil, že dnes nepodá demisi, jak k tomu ministry Věcí veřejných v úterý vyzvalo grémium nejmenší vládní strany. Demise tří ministrů by podle něj dále prohloubila krizi. Dobeš se proto dnes zúčastní zasedání vlády. Podle informací serveru Novinky.cz se rozhodla straně vzepřít i vicepremiérka Karolína Peake.
04.04.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Brněnský fanoušek Miloslav Knor: S Kometou 36 let!

 
Když se narodil, sudičky mu přiřkly věrnost! Věrnost k brněnské Kometě. Miloslava Knora (43) vzali poprvé na hokej coby dvouletého caparta. Psal se rok 1971. „Brno hrálo proti Litvínovu. Přijel Bubla a spol. Ale kdo tehdy vyhrál, to nemůžu vědět,“ směje se muž, jemuž v hledišti říkají »Lachtan«.
05.04.2012 12:15 |

podobné články

ODS se po řadě porážek obává rebelií v regionech

 
V ODS bublá nespokojenost po sérii volebních porážek, ale stranickým špičkám se zatím daří odrážet návrhy na svolání mimořádného kongresu, který by vedení včetně premiéra a šéfa ODS Petra Nečase na podzim smetl. Důvodem je prohra v krajských volbách, debakl kandidáta ODS Přemysla Sobotky v prezidentské volbě a Miloš Zeman na Hradě.
29.01.2013 04:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků) , Miloš Zeman (24966 článků)

ODS se potápí jak Titanic a Nečas s tím nic nedělá, hrozí se místostarosta z ODS

 
Novinky.cz informovaly, že po sérii volebních porážek bublá v ODS nespokojenost s vedením strany a politikou Petra Nečase. Ten zatím nápadům na svolání mimořádného kongresu odolává. Odvahu ostře zkritizovat vedení sebral místostarosta Prahy 10 za ODS Bohumil Zoufalík.
29.01.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků)

Nečas kolem sebe kope. Nenechám se zastrašit, brání se politik ODS

 
V ODS po několika volebních debaklech bublá nervozita a nespojenost s tím, jak Petr Nečas vede stranu. Místostarosta Prahy 10 a předseda místního sdružení ODS v Praze Záběhlicích Bohumil Zoufalík zaslal předsedům místních sdružení ODS dopis, kde je vyzývá k hledání důvěryhodných osobností, které mohou napravit pošramocenou reputaci strany.
06.02.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků)

Maminky na mateřské? Cena jejich práce je 54 675 korun měsíčně!

 
Děti pláčou a potřebují utěšit, na kamnech bublá oběd, pračka právě doprala, je potřeba vytřít podlahu, staršího potomka odvézt na kroužek... Maminky na mateřské dělají mnoho různých prací, rodičovský příspěvek je ale mizivý! Kdyby byly za veškerou svoji práci placené, přišly by si na 54 675 Kč měsíčně!
01.02.2014 05:15 |

podobné články

Tisíce naštvaných studentů pochodují Barmou. Chtějí vzít Rangún útokem

 
Tisíce barmských studentů se vydaly na pochod do Rangúnu. Nesouhlasí s novým školským zákonem. Pod prapory protestu však bublá mnohem silnější nesouhlas s autoritativním vedením země, které neplní své sliby. Studenti tak přebírají roli mlčící opozice. V Barmě jde o letitou tradici. 
19.02.2015 21:50 |

podobné články