Článek

Po rozchodu a ztrátě dítěte hledá lásku: Do Love Islandu přichází Natálie Kočendová

 
Druhá série reality show Love Island odstartovala v pondělí 19. 9. na Voyo. V prvním díle se představila desítka soutěžících hledajících svoji spřízněnou duši, ale nastalo také jedno velké překvapení. Krátce po párování se řady účastníků rozšířily a do vily vstoupila i nádherná Natálie Kočendová, držitelka několika titulů krásy. Ta donedávna tvořila pár s uznávaným barberem známým jako Laky Royal, ale namísto plánovaných zásnub nakonec přišel rozchod. Najde si modelka v reality show konečně svou spřízněnou duši? 
20.09.2022 17:15 |

podobné články

Podobné články

Ex Kočendové o účasti své bývalé snoubenky v Love Islandu: Nezajímá mě, co dělá, řekl Laky Royal

 
Na televizních obrazovkách odstartovala show Love Island, kde hledá lásku také již mediálně známá modelka Natálie Kočendová (22). Její účast mnohé diváky velmi překvapila, a to kvůli nedávnému rozchodu s barberem Laky Royalem (32), se kterým byla ještě před pár měsíci zasnoubená. V poslední době se také velmi spekulovalo, že sám barber navštíví pro zpestření svou bývalou lásku ve vile, avšak vše je zcela jinak. Laky se poprvé a naposled otevřel na Instagramu, kde informoval, jak se věci skutečně mají a jak Natáliinu účast v reality show vnímá. 
27.09.2022 13:20 |

podobné články

Vášně v Love Islandu: Kočendová se zakoukala do Davida, odloudila ho Naty

 
V reality show Love Island začíná přituhovat. Dosud si účastníci moc neuvědomovali podstatu celé soutěže a ani v příchozích tzv. “bombshells”, které mají v rukách rozdělit vzniklé páry,  neviděli velkou hrozbu. Až do teď. Blíží se první recoupling, který může znamenat, že někdo ze soutěžících odjede domů. Už teď je jasné, že vítězka světové soutěže krásy pořádně zamotá kartami! Natálie Kočendová (22) se totiž zakoukala do “zabraného” Davida (21) a sympatie jsou vzájemné. Dvojice ze sebe nemůže spustit oči a zdá se, že máme první páreček.
22.09.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: David Love (6 článků) , David David (1358 článků)

První fake vztah v Love Islandu? David je podle lidí pubertální hulvát a Natálka zase příliš naivní

 
Love Island už nějakou dobu běží na televizních obrazovkách Novy a diváci často nevěří svým očím ani uším kvůli vztahům, které tam vznikly. Častým terčem kritiků je bombshell Natálie Kočendová (22) a David (21), jejichž vztahu téměř nikdo nevěří, a spekuluje se o tom, že lásku předstírají, aby si odnesli milionovou výhru. David je v očích lidí dokonce za hulváta a puberťáka. Co se týče Natálie, lidé jsou překvapení, že ve značně nevyspělém fotbalistovi vidí možnou společnou budoucnost. 
29.09.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: David Love (6 článků) , David David (1358 článků) , David David (1019 článků)

V Love Islandu jde do tuhého: Do vily vtrhla krásná Lia, dámy očaroval fešný Jakub

 
V pondělí 19. 9. se na televizní obrazovky Voyo a TV Nova vrátila oblíbená reality show Love Island. Diváci mají za sebou první dva díly, které byly plné překvapení. Hned na úvod se představila desítka soutěžících a došlo také na párování. Krátce poté však do vily vstoupila další dívka jako tzv. bombshell, kterou je Miss Natálie Kočendová. Situace v soutěžících ihned vyvolala jisté obavy, bombshell má totiž v rukou možnost rozdělit vytvořené páry, a tím pádem někoho z účastníků poslat domů. Jinak tomu nebylo ani v druhé epizodě. Obsazení vily se opět změnilo! Přichází nádherná Slovenka Lia (21) a devětadvacetiletý Jakub. Jak zamíchali vztahy ve vile a jak zapůsobili na ostatní?
22.09.2022 09:20 |

podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Tragicky přišli o nenarozené dítě, teď přišla další rána: Miss Kočendová a Jágrův holič jdou od sebe

 
Kráska Miss Natálie Kočendová (22) oznámila rozchod s uznávaným barberem Lakym Royalem. Pár, který překonal tragickou smrt nenarozeného miminka, ukončil definitivně svůj vztah. Kočendová o jejich rozhodnutí informovala fanoušky přes sociální sítě.
17.06.2022 18:30 |

podobné články

I přes ztrátu miminka si Natálie Kočendová umí udělat radost: Vánoční stromeček už má v obýváku

 
Vánoce, stromeček, dárky a příchod Ježíška. Tahle slova by letos nejraději mnoho lidí světové pandemie zapomnělo. Koronakrize se dotkla celého světa a některých lidí natolik, že ani svátky vánoční jim náladu nezvednou. Misska Natálie Kočendová (20), která se navíc smiřuje i s tragickou ztrátou dítěte, si ale radost vzít nenechává a vánoční přípravy zahájila už v listopadu.
19.11.2020 19:46 |

podobné články

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz

 
Kráska Natálie Kočendová (20) přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko, které čekala s barberem Laky Royalem. Se ztrátou se jako každý vypořádává po svém, teď na sociálních sítích sdílela snímek, přes který svému andílkovi poslala do nebe dojemný vzkaz.
08.12.2020 22:30 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Miss Kočendová s partnerem po ztrátě syna překvapují: Z nejhoršího jim pomohl Rytmus!

 
Když do života člověka zasáhne opravdová tragédie, ukáže se, zda má kolem sebe skutečné přátele. Své o tom už bohužel vědí i Natálie Kočendová (21) s partnerem Lakym Royalem (30). Když loni na podzim přišla misska v šestém měsíci o syna, truchlícímu páru poskytl překvapivou dávku útěchy slovenský rapper Rytmus (44).
03.02.2021 18:45 |

podobné články

Miss Kočendová: Můj potetovaný přítel se lidem nelíbí, píší škaredé zprávy

 
Miss International Czech Republic 2020 Natálie Kočendová (22) promluvila o ztrátě syna i nenávistných zprávách, které jí lidé na sociálních sítích píší kvůli jejímu potetovanému příteli. Rodačka z Karviné zmínila v rozhovoru pro iDNES.cz také zdravotní problémy a popsala svou cestu k veganství.
10.02.2022 00:05 |

podobné články

Misska Kočendová rok a půl po ztrátě miminka: Zdravotní problémy a množství kritiky!

 
Misska Natálie Kočendová (21) se musí dnes a denně vyrovnávat s obrovským množstvím kritiky a takzvaných hejtů - především kvůli tomu, s kým randí. Kráska, která v září 2020 nečekaně přišla ve vyšším stupni těhotenství o nenarozené dítě, rovněž prozradila, že má zdravotní obtíže...
11.02.2022 20:45 |

podobné články

Love Island: Bombshell Natálie oznámila v červnu přátelský rozchod s přítelem. Nebyla to finta, jak se dostat do vily?

 
Natálie Kočendová je v současné době nejoblíbenější dívkou reality show Love Island, která se právě rozběhla. To, co řada diváků a fanoušků nechápe, je spárování s Davidem. A dobrovolně!
24.09.2022 23:15 |

podobné články

Osobnosti: David Love (6 článků) , David David (1358 článků)

Konec lásky z Love Islandu? Gábi s Pítrem odpověděli na otázku rozchodu

 
Hvězdný pár z Love Islandu Gabriela Gašpárová a Petr Havránek se po konci reality show doslova nezastavili. Získali statisíce fanoušků, pro které tvoří pravidelně obsah na sociální sítě, avšak se slávou přicházejí i stinné stránky. Stačí, aby spolu pár nebyl byť jen chvíli viděný, a už se spekuluje o jejich rozchodu. Gabriela na svém Instagramu prozradila, jak se věci skutečně mají. 
27.07.2022 18:55 |

podobné články

Sexy Gábina z Love Islandu: Lásku k Pítrovi prý jen předstírá! Ozval se její »pravý« přítel

 
Do Love Islandu přišla kráska Gabriela Gašpárová údajně proto, aby našla lásku. Po boku modela Pítra se dostala až do finále a nakonec skončili druzí. Podle jejího dnes již expřítele Vlasty šlo ale o promyšlenou lež. Po celou dobu pobytu ve vile s ním prý Gabriela měla tvořit pár a v show se chtěla pouze zviditelnit. Informaci přinesla televize Markíza.
21.12.2021 05:20 |

podobné články

Emotivní fotografie Natálie Kočendové: Po ztrátě dítěte se ze mě stal jiný člověk

 
Miss Natálie Kočendová (20) si prochází těžkým obdobím. V pokročilém stádiu těhotenství přišla o svého nenarozeného syna a se ztrátou se snaží vyrovnat. Na sociálních sítích tak sdílela emotivní snímek a ukázala svým fanouškům, jak velký smutek prožívá.
25.09.2020 23:00 |

podobné články

Misska Natálie Kočendová je těhotná: Barber slavných Laky Royal se těší na miminko

 
Zhruba před dvěma týdny se konalo velkolepé finále Miss Czech Republic 2020, které nakonec vyhrála půvabná brunetka s mezírkou mezi zuby Karolína Kopíncová (22). Na třetím místě se umístila sympatická blondýnka Natálie Kočendová (20). Natálii kromě rodiny během celé soutěže podporoval její přítel Lukáš Vlačuha, který pod jménem Laky Royal patří k nejlepším barberům v Česku. Nyní zdroj z blízkého okolí krásné Natálky prozradil, že milá kráska je v jiném stavu.
06.08.2020 07:00 |

podobné články

Natálie Kočendová porušila pravidla soutěže krásy: Misska čeká dítě s barberem Laky Royalem

 
Umístila se na třetím místě v letošní soutěži Miss Czech Republic. Půvabná blondýnka Natálie Kočendová (20), která získala titul Miss International Czech Republic, je ale těhotná. Budoucím tatínkem se stane její přítel Lukáš Vlačuha. K požehnanému stavu dívky s číslem 10 se redakci eXtra.cz vyjádřila ředitelka soutěže Taťána Makarenko.
14.08.2020 09:00 |

podobné články