Článek

Po narození druhého dítěte se Noidova exmanželka vrací k modelingu: Takhle to sekne opět štíhlounké Gábině

 
Jako maminka dvou dětí už se samozřejmě bývalá manželka zpěváka Vaška Noida Bárty  (40) samozřejmě dávno nevěnuje modelingu na plný úvazek. Občas ale udělá Gabriela Dvořáková  (32) , nyní tedy po druhém manželovi Švamberová, výjimku a předvede své opět štíhlounké tělo. "Nechala jsem si jen pár srdcových projektů," řekla Super.cz.
15.03.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (71 článků) , Václav Bárta (1278 článků)
Podobné články

Noidova exmanželka Gábina porodila: Z druhého miminka se raduje s novým partnerem

 
Modelka Gabriela Dvořáková, exmanželka Vaška Noida Bárty  (38) , je dvojnásobnou maminkou. Zatím neprozradila, zda svému partnerovi Petru Švamberovi porodila dceru, či syna, přátelé modelky však mluví o holčičce.
13.12.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (71 článků) , Václav Bárta (1278 článků) , Petr Vašek (15 článků)

Opravdová holka do nepohody? Víme, proč si Noidova přítelkyně Gábina klidně oblékne tepláky a tři dny nemyje hlavu

 
Hudebník Václav Noid Bárta  (33) se loni nečekaně rozešel a následně opět vrátil ke své přítelkyni modelce Gábině Dvořákové  (25) .
13.02.2014 15:00 |

podobné články

Nádherná i v požehnaném stavu: Noidova žena Gábina nafotila poslední fotky před porodem

 
Té by snad slušel i špinavý pytel na hlavě! Manželka Vaška Noida Bárty  (33) Gabriela Bártová  (25) začíná devátý měsíc těhotenství, a tak se rozhodla nechat se na památku zvěčnit kamarádkou s těhotenským břichem. A že to byla fuška! Svoje tělo už skoro neunese a některé pózy byly málem nad její síly. Přesto to na výsledku není poznat. Naopak, Gábině to opět, stejně jako vždy, neuvěřitelně sluší. Mrkněte na výsledek do fotogalerie!
22.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků)

Noidova Gábina má po porodu dokonalou postavu a ňadra číslo 3: Noid si užívá těchto bujných vnad!

 
Modelka Gábina Dvořáková je již šest týdnů po porodu dcery Terezky, a teprve teď vyrazila se svým manželem do společnosti. Dceru poprvé hlídala Noidova maminka. "Poprvé jsem bez dcery venku, a je mi strašně smutno. Čekám na telefon, až nám babička napíše, že je všechno v pořádku," prozradila Gábina. "Nemůže být tak závislá, musí chodit ven," doplnil jí její manžel Václav Noid Bárta  (34) .
11.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků)

Noidova houslistka: Vyhazov z domu!

 
Už v tom zase lítá! Václav Noid Bárta (36) vrátil úder manželce Gábině (28). Zatímco ona mu zahnula s plastickým chirurgem Patrikem Paulusem (46), on si nabrnkl zadanou houslistku Andreu Jiskrovou (31). Její přítel Martin ji okamžitě vyhodil z domu!
21.04.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků) , Andrea Martin (51 článků)

Zhrzená Noidova houslistka se rozhodla mluvit! Tohle Vašek nebude číst rád!

 
Přestože krátce po krachu manželství Václava Noida Bárty se muzikant dušoval, že z jeho strany v tom nikdo třetí není, a vina za rozvod se přikládala jeho manželce Gábině, která si nabrnkla plastického chirurga Romana Paulise, poměrně brzy se začalo spekulovat o houslistce Adéle Jiskrové.
01.06.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků)

Od syna si odskočila k modelingu jen na pár chvil: Takhle to Anetě Vignerové sekne v novém kalendáři

 
V únoru se modelka Aneta Vignerová  (33) stala maminkou syna Jiříčka a zpět do vod modelingu po hlavě skákat nehodlá. Věnuje se rodině a mateřským povinnostem. Výjimku udělala kvůli charitativnímu kalendáři, jehož výtěžek pomůže velmi nemocné holčičce. "Od doby, co jsem sama matkou, jsou pro mě tyhle věci mnohem citlivější," řekla Super.cz Aneta.
12.12.2020 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (633 článků)

Milence Leoše Mareše Gábině na přehlídce spadly kalhotky

 
Modelce Gábině Dvořákové, přítelkyni moderátora Leoše Mareše, se na módní přehlídce uvolnily šňůrky od dolního dílu plavek a Gábina měla co dělat, aby je nesbírala ze země.
29.04.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3281 článků)

Ladislav Frej se veřejně omluvil své přítelkyni Gábině. Víme proč

 
Ladislav Frej  (70) , kterého si všichni fanoušci české klasiky pamatují především jako legendárního doktora Sovu ze seriálu Nemocnice na kraji města, se nedávno rozpovídal nejen o odchodu z Divadla na Vinohradech, ale vyznal se také ze své slabosti pro krásné ženy, za což se své přítelkyni Gábině Mrkvicové pro jistotu rovnou omluvil.
07.03.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Frej (228 článků)

Partyšové se během rozvodu mění postava: Nejdřív byla jak nit a teď přibírá. Začínají se jí rýsovat paže zápasníka!

 
Na moderátorce "Gábině Partyšové":http://www.extra.cz/tema/partysova (34) se rozvod s "Josefem Koktou":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta (56) pořádně podepsal. Jakmile se provalila aféra jejího manžela s "Ornellou Štikovou":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova (20) a že s ní známý donchuán čeká dítě, nastaly pro Gábinu krušné časy. V médiích se neomílalo nic jiného, dokud Ornella neporodila. Mezitím se následky excesu Kokty na Gábině začaly projevovat v podobě rapidního úbytku váhy. Už tak drobná moderátorka ztrácela jedno kilo za druhým a klidně by mohla oblékat modely ze šatníku Victorie Beckham. Teď je ale všechno jinak a Gábina na svém těle očividně nosí kila navíc.
30.04.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (891 článků) , Josef Kokta (980 článků)

Partyšová sedřela Koktu z kůže: Co mu po rozvodu zbude? Ornella, Quentin a?

 
"Gábina Partyšová":http://www.extra.cz/tema/gabina-partysova (35) bude dělat všechno možné pro to, aby ze svého života vymazala loňský rok. Modelka "Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornela-stikova (20) si udělala dítě s jejím manželem "Josefem Koktou":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta-1 (56) a Gábině se zhroutil celý svět. Jako porozvodovou náplast dostane moderátorka obrovský majetek. "Gábině zůstane vše v Petříkově a vše v USA," řekl eXtra.cz Kokta.
26.07.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (980 článků)

Smějeme se s Noidem: Vašek Bárta začal své ex Gábině schvalovat frajery!

 
Vše odpuštěno! A Václav Noid Bárta (37) je konečně nad věcí! Dokonce začal své ex Gábině Dvořákové (28) schvalovat frajery. To je najednou pohodička!
15.02.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků)

Čeká je další soud! Bude muset Noid kvůli Gábině odevzdat DNA?

 
Rozvodová bitva je u konce, ale Václava Noida Bártu (38) čeká ještě jeden soud. Bude muset jít kvůli Gábině Dvořákové (28) na testy DNA?
02.11.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1278 článků)

Noidova exmanželka Gábina: Prozradila pohlaví miminka a ukázala fotky před porodem!

 
Bývalá manželka muzikanta Vaška Noida Bárty (38) Gabriela Dvořáková (28) přivedla na svět druhé dítě a opět je to holka! Otcem je její přítel, podnikatel Petr Švambera (40). Po celou dobu těhotenství fotky s bříškem tajila.
14.12.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (71 článků) , Václav Bárta (1278 článků) , Petr Vašek (15 článků)

Exmanželka miliardáře, který se nabodl na ostrý plot: Při rozvodu se pokusil o sebevraždu!

 
Exmanželka miliardáře, kterého obrala při líté rozvodové bitvě o 700 milionů korun, a ještě se jí to zdálo málo, promluvila o tom, jak je zničená z jeho smrti. Scot Young (†52), jeden z nejbohatších mužů Velké Británie, vypadl nešťastnou náhodou z čtvrtého patra luxusního domu a dopadl na ostrý plot, na který se nabodl. Exmanželka Michelle (49) promluvila o tom, že její někdejší muž se při rozvodu pokusil zabít.
10.12.2014 18:50 |

podobné články

Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz

 
Být krásná a úspěšná – to je snem každé ženy. My vám dnes jednu takovou představíme. Rozhodli jsme se vyzpovídat Lenku Josefiovou, která ačkoliv mladá, žhaví módní mola. Krásná česká modelka narozená v Hradci Králové dobývá svět. Je tváří mnoha českých, ale také mezinárodních firem. Naposledy se stala tváří známého návrháře Leo Almodal. Přezdívaná je českou Claudií Schiffer a nelze si nevšimnout její podoby s touto slavnou topmodelkou. Mimo modelingu se může Lenka blýsknout i mnoha tituly z celosvětových soutěží krásy. S úspěchem reprezentovala naší republiku již na 14 mezinárodních soutěžích.  Z nich si také přivezla nemalé množství titulů. Zanedlouho odlétá na Maltu, kde bude usilovat o titul hned dvou světových soutěží: Miss European Tourism 2015 a World Bikiny Model 2015. Lenko, kudy vedla vaše cesta k modelingu? Byla hodně strnitá? Přihlásila jste se někam sama nebo vás někdo oslovil? Vše začalo tím, že moje maminka viděla inzerát v regionálních novinách. Jedna modelingová agentura hledala modelky. Šla se mnou tedy na casting, vybrali mě a začala jsem chodit na regionální přehlídky. Prošla jsem dvěma modelingovými kurzy, nafotila první fototesty, poté se přestěhovala do Prahy a zkusila modeling i tam. Zanedlouho jsem již odlétala zkusit štěstí i do zahraničí. Poprvé jsem letěla do Řecka, pak Španělska, Milána, Turecka a následovala i Čína a další. Určitě jste velmi zaneprázdněná. Jak práci v modelingu vnímají vaši rodiče a přátelé? Určitě si naplno užíváte každé volné chvíle s nimi? Ano, mám toho skutečně hodně. Žiji již delší dobu v Dubaji, někdy jsem během jednoho měsíce až v šesti různých státech. I přesto se snažím alespoň jednou ročně přiletět na návštěvu za rodiči a přáteli do České republiky. Rodiče mě podporují a přejí mi úspěch. Tatínek říká, že je na mě velmi pyšný. Přátel mám spousty po celém světě vzhledem ke svému častému cestování. Jsem ráda, když mám příležitost se s nimi opět setkat. Volné chvíle s přáteli... Čtěte více Příspěvek Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 09:06 |

podobné články

VÍME PRVNÍ: Bořek Slezáček bude mít druhého syna: Milenka bude rodit ve stejný termín jako exmanželka Krainová

 
Moderátor Bořek Slezáček  (45) bude podruhé otcem. Jeho přítelkyně Žaneta je podle informací v sedmém měsíci těhotenství. S Bořkem již mají tříletého syna Alexandra Nikolaje. A termín porodu má skoro stejný jako exmanželka moderátora, topmodelka Simona Krainová  (39) , která druhého potomka očekává na přelomu září a října.
07.08.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2180 článků) , Bořek Slezáček (260 článků)

Kráska z První republiky ve Varech: takhle to na kolonádě slušelo štíhlounké mamince dvou dcer Plánkové

 
Také krásná herečka Markéta Plánková  (37) patří mezi návštěvníky letošního ročníku karlovarského filmového festivalu. Seriálová kráska dorazila s manželem Danielem Častvajem, s nímž ji fotoreportéři potkali na kolonádě.
09.07.2015 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Častvaj (28 článků)

Jaká byla reakce Slavice? Víme, co si Noidova exmanželka Lucie Bílá myslí o otcovství své bývalé lásky

 
Jak vás Super.cz již informoval, hudebník Vašek „Noid“ Bárta  (33) a modelka Gabriela Dvořáková  (25) definitivně vyléčili disharmonii vztahu tím, že si zadělali na potomka . Po tomto zveřejnění rocker přijímá jednu gratulaci za druhou.
18.04.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2603 článků) , Václav Bárta (1278 článků)