Plzeň jde proti Dukle 65 hodin po vyčerpávající bitvě se Schalke: Zmučená těla!

Fárali v hornickém Gelsenkirchenu 120 minut jako kati, prohráli se Schalke 1:3 a vypadli z Evropské ligy. Fotbaloví Plzeňáci mají zmučená těla i duše, a přesto už dnes v 17.00 jdou do ligy proti pražské Dukle.
26.02.2012 12:20 |

Jak zlepšit držení těla

Špatné držení těla je problém, který se dotýká stále většího počtu lidí. Může za to především stále se rozmáhající trend sedavého zaměstnání, ale stejně tak i čas, který trávíme u televize nebo počítače. Kdekdo by si možná mohl myslet, že vadné držení těla je problém pouze estetický, ale není to pravda. Máte-li špatné držení těla, pak tím ovlivňujete nejen to, jak vypadáte, ale především si zaděláváte na celou řadu zdravotních obtíží. Zlepšit si držení svého těla přitom není vůbec složité. Nejlepší na tom je, že je to všechno tak jednoduché, ale výsledky jsou fenomenální. V dnešním článku vám poradíme, jak na to. Jak zlepšit držení těla Pokud si nedáte záležet na správném držení těla, zaděláte si na nepříjemné zdravotní problémy. Patří mezi ně především bolesti zad, bolesti hlavy nebo krční páteře. Měli byste se snažit držet tělo ve správné poloze za jakékoli situace, tedy nejen při chůzi, ale i při sezení u stolu, při práci na počítači nebo jízdě v autě. Na následujícím videu se můžete podívat, jak zlepšit držení vašeho těla. Uvidíte, že na tom vůbec nic není. Zpočátku můžete pociťovat mírné nepohodlí, případně tah v oblasti zad. Nebojte se, tyto pocity brzy odezní. Čím rychleji se naučíte držet své tělo ve správné poloze, tím rychleji vám to přijde přirozené a tyhle pocity zmizí. Na videu se dozvíte, jak zlepšit držení svého těla v několika pozicích. Rozhodně nepodceňujte pozici, ve které stojíte nebo sedíte. Příspěvek Jak zlepšit držení těla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

Plzeň byla proti Schalke blízko vítězství. O cenný skalp přišla až v závěru

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v prvním utkání vyřazovací váze Evropské ligy s německým celkem Schalke 04 1:1 a pokřtili svůj nový stadion. Plzeň vedla gólem Daridy z 22. minuty, v 75. minutě vyrovnal Klaas-Jan Huntelaar , odveta se hraje příští čtvrtek v Gelsenkirchechu.
16.02.2012 21:00 |

Utkají se dva dobré týmy, ale žádný favorit není, řekl trenér Schalke

Německý tým Schalke 04 je v tuzemsku před soubojem s Viktorií Plzeň automaticky braný za favorita na postup do osmifinále Evropské ligy, kouč bundesligového celku Huub Stevens však podobně nesmýšlí. Německý celek přijel do Plzně s velkou dávkou pokory, sebevědomí však Schalke také nechybí.
15.02.2012 19:55 |

Plzeň vzdorovala Schalke do prodloužení, ale v pohárech končí

Cesta plzeňských fotbalistů letošní pohárovou sezonou se zastavila ve 2. kole Evropské ligy. Úřadující čeští mistři vypadli v souboji se Schalke 04 poté, co v Německu prohráli 1:3 po prodloužení. První utkání v Plzni skončilo 1:1. Schalke hattrickem posunul dál útočník Huntelaar, který dvojzápas rozhodl vítězným gólem ve 106. minutě a sám se postaral o všechny čtyři branky v duelech se Západočechy.
24.02.2012 00:30 |

ANKETA: PLZEŇ versus SCHALKE! Kdo bude ve Štruncových sadech slavit?

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrtek nastoupí od 19 hodin k prvnímu zápasu vyřazovací fáze Evropské ligy proti Schalke 04. Jak podle váas tento zápas dopadne?
16.02.2012 07:50 |

Plzeň nastoupí proti Schalke doma! Ve Štruncových sadech

Fotbalisté Viktorie Plzeň nastoupí na jaře v Evropské lize proti bundesligovém týmu Schalke 04 v domácí DOOSAN Areně ve Štruncových sadech.
16.01.2012 20:55 |

Plzeň chce hrát proti Schalke aktivně, ale prioritou je čisté konto

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrtek nastoupí k prvnímu zápasu vyřazovací fáze Evropské ligy proti Schalke 04 a trenér Pavel Vrba střádá plány, jak uspět. Na tiskové konferenci prohlásil, že cílem Západočechů je hrát aktivně, ale především udržet čisté konto v obraně.

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Slavia bude proti Dukle bojovat o body i trenéra Petrouše

Podle všeho poslední šanci, jak se udržet v roli hlavního trenéra fotbalistů Slavie, bude mít Michal Petrouš v páteční předehrávce 7. kola první ligy proti Dukle. Pro hostujícího nováčka bude mít pražské derby o to větší prestiž, že mnoho hráčů, trenér Luboš Kozel i velká část vedení klubu v minulosti prošli právě Slavií.
15.09.2011 13:00 |

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Los rozhodl: Plzeň bude hrát proti Schalke

AKTUALIZOVÁNO. Fotbalisté Plzně se v úvodním kole vyřazovací fáze Evropské ligy utkají s německým Schalke s českým záložníkem Janem Morávkem či slavným Španělem Raúlem. První utkání sehraje Plzeň 16. února doma na zrekonstruovaném stadionu ve Štruncových sadech, odveta se hraje o týden později v Gelsenkirchenu. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu.
16.12.2011 13:45 |

Osobnosti: Raúl (85 článků) , Jan Morávek (52 článků) , Jan Morávek (52 článků)

Slovácko prohrávalo na Dukle už o dva góly, nakonec ale bere první bod

Fotbalisté Slovácka se v páteční předehrávce 4. kola Gambrinus ligy dočkali prvního bodového zisku v tomto ročníku. I když proti Dukle prohrávali po první půli 0:2, po přestávce vydřeli v Praze remízu.
17.08.2012 22:20 |

ON-LINE: Plzeň si zahraje v EL s Schalke 04

Právě teď se ve švýcarském Nyonu losují jarní zápasy Evropské ligy. A v osudí byl i český mistr Plzeň, který si zahraje s německým celkem Schalke 04.
16.12.2011 11:20 |

Fotbalová Plzeň už ocenila Schalke: Lístky za dva tisíce!

Připravte si peněženky. Fotbalová Viktoria Plzeň ohlásila, za kolik se budou od 30. ledna prodávat lístky na Evropskou ligu se Schalke 04 (16. února). To se bude hrát na stadionu ve Štruncových sadech. Nejhorší místa vyjdou na 1200 Kč, nejlepší na dva tisíce. Prodávat se budou u kas zrenovované arény.
19.01.2012 12:10 |

Plzeň začala prodávat lístky na zápas se Schalke

Fotbalový klub FC Viktoria Plzeň začal v pondělí prodávat vstupenky na duel vyřazovací části Evropské ligy se Schalke, které bude hostit ve čtvrtek 16. února v domácí Doosan Aréně. První tři dny přeprodeje jsou vyhrazeny pro držitele permanentních vstupenek.
30.01.2012 14:30 |

Plzeň zahájí jaro v Evropské lize. Soupeřem bude Schalke!

Fotbalisté Viktorie Plzeň už ve čtvrtek vstoupí do jarní části fotbalové sezony a hned na úvod narazí na silného soupeře. Do Štruncových sadů přijede k úvodnímu zápasu vyřazovací fáze Evropské ligy německý velkoklub Schalke 04.
15.02.2012 13:05 |

ŽIVĚ Plzeň v Evropské lize remizovala se Schalke 1:1

Sledujte online přenos z utkání Viktoria Plzeň - Schalke 04
16.02.2012 18:10 |

ON-LINE: Plzeň remizovala se Schalke 1:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v play off Evropské ligy s německým Schalke 1:1. Utkání jsme vám přinesli v podrobné on-line reportáži.
16.02.2012 18:55 |