Článek

Plynová bomba na kolech: Pražští policisté naháněli řidiče dodávky s nebezpečným nákladem

 
Že někdo z benzinové pumpy odjede bez zaplacení, to by se ještě pochopit dalo. Ale že si z ní odveze plynové láhve, nad tím zůstal rozum stát i pražským policistům. Ti v Praze během pátku zastavili řidiče (44), který nejen že neměl řidičák, ale ve voze převážel právě plynové láhve. Hrozí mu až dva roky vězení.
08.02.2020 14:55 |

podobné články

Podobné články

V čínské restauraci explodovala plynová bomba: Výbuch, požár a 17 mrtvých!

 
Nejméně 17 obětí na životech si dnes vyžádal výbuch v restauraci ve městě Wu-chu na východě Číny. V podniku patrně explodovala plynová bomba, která sloužila k vaření. Po výbuchu následoval požár, oznámily zatím bez dalších podrobností místní úřady.
10.10.2015 11:10 |

podobné články

Policisté z ostravského dálničního oddělení zastavili přetížený srbský kamion

 
Ve čtvrtek 23. října na dálnici D1 ve směru na Polskou republiku u čerpací stanice SHELL a KFC kontrolovali policisté dálničního oddělení Ostrava řidiče kamionu se srbskou mezinárodní registrační značkou. Podle nákladových listů měla souprava s nákladem vážit 75 t, což převyšovalo váhu, při které ještě není nutné mít povolení ke zvláštnímu užívání pozemních komunikací o 27 t (celková váha soupravy s nákladem nesmím překročit 48 t). Kontrolou dokladů policisté zjistili, že žádné z nutných povolení pro převoz nadrozměrného nákladu cizinec nemá. Navíc náklad nebyl správně zajištěn a upevněn. Další jízdu řidiči zakázali a v bezpečném místě vhodném pro odstavení vozidla použili technický prostředek k zabránění odjezdu, tzv. botičku.
24.10.2014 01:15 |

podobné články

PLYNOVÁ VÝHEŇ! Vybuchla mu v autě bomba...

 
V zaparkovaném autě Huyndai vybuchla zřejmě plynová láhev. Zraněný muž byl převezen na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě. Podle informací policie chtěl spáchat sebevraždu
10.03.2011 10:05 |

podobné články

Pražští policisté nelenili: Kontrolovali hotely i squaty, v centru naháněli neposlušné řidiče

 
Na jednu sobotu toho měli pražští policisté až až. Rozběhli totiž čtyři akce, každou s jiným zaměřením. Zatímco na periferii hlavního města kontrolovali především chatové a zahrádkářské kolonie, blíže středu už celoplošně dohlíželi na dodržování dopravy, na správnost počínání taxislužby či na pražské hotely, penziony a ubytovny.
19.01.2020 14:10 |

podobné články

Zbloudilé losy u Budějovic naháněli policisté i hasiči

 
Policisté i hasiči podstoupili nerovný závod se dvěma samicemi losa evropského, které naháněli přímo u výpadovky z Českých Budějovic na Český Krumlov. Jak Právu potvrdil mluvčí českobudějovických strážníků Václav Sup, zvířata vyběhla v pátek ráno z lesů ke Stecherovu mlýnu.
26.04.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (527 článků)

Naháči na kolech zaplavili silnice v Mexico City

 
Desítky lidí se v sobotu v mexické metropoli Mexico City připojily k jízdě na kolech s názvem World Naked Bike Ride tak, jak je stvořila sama příroda. Právě kvůli její záchraně a ekologii naháči výlet uspořádali, chtějí upozornit na výhody cyklistiky z hlediska ochrany životního prostředí. Zároveň nabádají řidiče automobilů k větší opatrnosti vůči jezdcům na kolech.
15.06.2010 10:11 |

podobné články

Ve Varech vybuchla plynová přípojka, nikdo nebyl zraněn

 
V Karlových Varech v úterý odpoledne vybuchla plynová přípojka před domem v Západní ulici naproti autobusovému nádraží. Explozi patrně předcházel únik plynu.
05.10.2010 16:20 |

podobné články

Řádí plynová mafie: Zloději kradou plyn i elektřinu nejvíc na Ústecku

 
Na ilegální odběry plynu a eletřiny se chystají posvítit si kontroloři RWE. Případy se množí, nejvíce na Ústecku, kde řádí plynová mafie! Opakuje se tak situace, kdy po zlodějích energie šel ČEZ. Ten si však před několika lety zřídil dokonce specializované komando.
27.08.2014 14:05 |

podobné články

MASAKR VE STOCKHOLMU: Policie zatkla řidiče dodávky! Podle švédského premiéra nelze vyloučit teroristický útok!

 
V pátek po třetí hodině najela dodávka do nákupního centra ve Stockholmu. Podle policie je minimálně pět mrtvých a několik dalších zraněných. Z dodávky vyskočili tři muži a začali střílet do lidí. Dva muži byli zatčeni, včetně řidiče dodávky. Třetí policii unikl někam do centra Stockholmu.
07.04.2017 16:50 |

podobné články

Další teror v Paříži? Islamista s puškou a bombou najel do vozu policie

 
Paříž se stala v pondělí terčem dalšího pokusu o teroristický útok, který ale pachateli nevyšel a útočník na místě přišel o život. Muž, který byl podle agentury AFP v evidenci úřadů jako islámský radikál, naboural autem do policejní dodávky na známé pařížské třídě Champs-Élysées. Jeho vozidlo začalo na místě hořet. Francouzský ministr vnitra Gérard Collomb informoval, že se v autě našla automatická puška s množstvím nábojů, roznětka a plynová bomba, která požár zřejmě způsobila.
19.06.2017 16:35 |

podobné články

Plynová krize na Ukrajině se vyřeší, věří ministr Mládek

 
Rusko zastavilo dodávky zemního plynu na Ukrajinu. Nedostalo dvě miliardy dolarů, které měly splatit část dluhu. V pořadu Události komentáře se k tomu vyjádřil ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD). V případě vyřešení plynové krize je optimistický. Zvláštní velvyslanec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška ale varoval, že na Ukrajině probíhá válka a dodávky plynu se mohou zastavit úplně.
16.06.2014 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (672 článků)

Havárie dodávky si na Přerovsku vyžádala vážné zranění řidiče

 
Těžkým zraněním řidiče skončila havárie vozidla Fiat Ducato s nákladem, ke které došlo v pondělí kolem půl čtvrté odpoledne na silnici III. Třídy mezi obcemi Říkovice a Vlkoš. 21 letý řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, která byla mokrá a s vozidlem havaroval do silniční příkopy.
22.10.2014 00:35 |

podobné články

VIDEO: Dramatická honička v Karlíně: Padouch převrátil kradené auto na bok, policisté museli střílet

 
Nechtěné drama jako z akčního filmu zažili policisté v pátek brzy ráno v pražském Karlíně. Naháněli tam totiž řidiče, který jim ujížděl v čerstvě ukradeném vozidle. Nenechal se ale zadržet bez boje. Strážcům zákona ujížděl tak zběsile, až převrátil auto na bok. Pak začal prchat, policisté museli dokonce vystřelit. Nakonec ale padouch skončil v poutech.
08.06.2018 08:40 |

podobné články

Divoká noční honička v Praze: Řidič najížděl na policisty, zběsile projel skrz benzinku

 
Pražští policisté včera v noci naháněli řidiče, který ujížděl v dodávce. Při honičce městem se dokonce snažil pronásledující strážce zákona vytlačit mimo silnici. Muže se podařilo dopadnout, když autem zajel do lesa. Na událost upozornil web Aktu.cz.
04.10.2018 07:20 |

podobné články

Ranní špunt na D1: Nehoda dodávky a náklaďáku uzavřela u Tvarožné dva pruhy ve směru na Brno

 
Do velkých komplikací se v pondělí po ránu dostali řidiči jedoucí do Brna ve směru od Vyškova po dálnici D1. Už tak hustý provoz zkomplikovala nehoda nákladního auta a dodávky. Pro řidiče dodávky musela záchranka.
16.10.2017 10:00 |

podobné články

Somálští piráti: Unesli loď s nákladem vozidel OSN

 
Somálští piráti unesli britské plavidlo s nákladem vozidel OSN a ukrajinskou posádkou. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na tvrzení samotných pirátů.
02.05.2009 15:10 |

podobné články

Ve Středozemním moři objevili římské lodě s nákladem

 
Archeologové našli hluboko pod hladinou moře u malého ostrova ve Středozemním moři pět dobře zachovalých vraků římských lodí s nákladem váz, džbánů a dalších nádob. Oznámila to v pátek agentura AP s odvoláním na italské činitele.
24.07.2009 22:10 |

podobné články

Dálnice D1 už je průjezdná, ridič s nadměrným nákladem porušil povolení

 
AKTUALIZOVÁNO. Kamion s nadměrným nákladem havaroval v úterý večer v Ostravě na dálnici D1. Obří ocelový kotel uvízl pod mostem přes dálnici. Vyprostit se jej podařilo dnes po poledni. Vinou nehody v Ostravě a na Opavsku kolabovala doprava.
12.10.2011 08:45 |

podobné články

V Rakousku ukradli zloději český kamion i s nákladem lednic

 
O chlazení piva a uzenin mají postaráno až do důchodu! Neznámí zloději ukradli na odstavném parkovišti v jihorakouské spolkové zemi Korutany český kamion s nákladem lednic.
25.03.2013 19:45 |

podobné články